Opinie o aldi.pl - ALDI Sp. z o.o. w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Aldi Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Aldi Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aldi Sp. z o.o. w Chorzów

money

powiem tak praca ciężka ale da się dobre pieniądze zarobić jednak musisz się wyrzec rodziny bo nie będziesz miała na nią czasu albo siły wybór należy do Ciebie.

xxx
@money

praca czyni wolnym ;)

Top Craft Power

Aldi to beznadziejna firma jeśli chodzi o zakup elektronarzędzi a już w szczególności nieporozumieniem jest zakup baterii. No chyba, że Oktawian Torchała personalnie skłamie, że baterie w jego sklepach to produkty o „wysokiej jakości”. Może jakiemuś nieświadomemu polskiemu klientowi uda nam się sprzedać baterie które trzymają prawie o polowe krócej niż naszej konkurencji.

MM

witam czy opłaca sie podjąć prace w ALDI ? Jakie są warunki pracy i płacy dla nowo przyjętych? Bardzo proszę o pomoc

...
@MM

Po co pytasz.Nie widzisz ile negatywów tu piszą?Wystarczy poczytać.

buzka
@MM

Dokladnie- nie warto podejmowac tam pracy:(:(:(

v
@MM

Nie warto,a najlepiej szerokim łukiem omijać.

Hej, jest przeciek nr.2 z personalnego! W tym tygodniu Torchała będzie zbierał nasze podpisy pod dokumentacją. Zastanówcie się czy warto się podpisywać bo jak coś to później w prokuraturze powie, że to nie jest jego podpis lub, że zapomniał po polsku. Zapowiada się 7 dni i 7 życzeń w firmie Aldi.

lolo
@0101

a pod czym mamy się podpisywać ?

Sprzedawca

Wszystko dobrze

Standardowe

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Ogorzelice
Modular System Sp. z o.o.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.
logo firmy Stażysta w Dziale Obsługi Klienta
Albéa Poland Sp. z o.o.
lop

wieczna afera o duże straty na O/w a jak mają być małe skoro na dzien dobry wywalamy ?????? Jakość yhm kiedys nie bylo takiego badziewia czy wogole ktoś w kontroli jakości o/w sprawdza cokolwiek ... wątpię! Ktoś powinien po (usunięte przez administratora) dostać a nie wiecznie pracownicy najniższego szczebla! Niedługo każdy pęknie i odejdzie!

punkt ciezkosci-PL

Nie jestem w stanie tak jak wczesniej polecic klientow swiezosci owocow i warzyw bo to wiaze sie z codziennym zapisywaniem duzych strat.

papierologia dla dyrektora

Przecież każdy kierownik sprzedaży wie o tym, że jesteś zmuszany przez „góre” na prowadzenie dokumentacji sanitarno-higienicznej. Jeszcze w tym tygodniu na pewno padną mi 4 lodówki i rozmrożą się produkty a i tak będzie polecenie żeby wszystko podpisywać i sprzedawać. W dokumentacji nawet nie będzie śladu o spadku temperatury. To wszystko to jedno wielkie oszustwo.

skazone wino

W niemczech jest dzisiaj kolejna afera z pestycydami w winie Rivaner, ktore po cichu wycofuja.Wyglada to tak, jakby Oktawian ma uklad z dyrektorem GiS i tamten przymyka oko na sklad aldkoholi. Odradzam kupowania alkoli u Torchaly do czasu kiedy ten "tchorz" da na pismie, ze alkohole u nas nie sa skazone jakims swinstwem.

pups

proponuje 1 osobe na zmianie

pracownica Aldi

Jak nadal będą pracowały dwie osoby na zmianie to niestety kiepsko to widzę

Od roku 2016 nie jest modne kupowanie w dyskoncie u Oktawiana Torchały! Wystarczy zobaczyć u nas najgorszej kategorii biednego klienta w kolejce.

do kasa

Reklama dźwignią handlu no ale nie wszyscy o tym wiedzą oczywiscie to tylko jeden z najważniejszych przykładów

kasa

Hej, jestem u nas wieloletnim kierownikiem sprzedaży, czy macie jakieś firmowe sposoby aby więcej przewalać tego towaru no i w ogóle roznieść konkurencje?

!!

Pamiętam, że przez winogrona ciemne i chyba jasne straciło Aldi dużo klientów w Niemczech.Pewnie to są te same, które nie kupują Niemcy. A ja wiem dlaczego Niemcy ich nie brali do ust!!! Śmiało, kto w Polsce wie?

Grzegorz G.

Lubie opowiadac kawaly ale dzisiaj nie bedzie dowcipu ale anegdota z centrali. Otorz wybiera kadra zarzadzajaca osobe w celach marketingowych ktora bedzie kojarzyla sie z firma Aldi. Jest 10 kandydatow z tego 9 to osoby o polskich korzeniach i wygladzie i jeden o afrykanskim wygladzie. No i zapada decyzja, ze wybieramy tego ostatniego i pada nazwisko: Nelson Müller. Jako ciekawostka pozostaje to, ze zaden z Polakow nie zostanie wybrany w tej firmie w celach reklamowych.

?!?!

RYBA PSUJE SIĘ OD GŁOWY! !! Nasz aldi jest tego dowodem.

my

Wiece co podczas luźnych spotkań w centrali :) my pracownicy średniego szczebla sobie myślimy, źe może OKTAWIAN„płaci„ dyrektorom Sanepidu czy Uokik? No bo porównując ilość kontroli takich samych urzędów w Niemczech a u nas czy ilość zwrotów towarów no czy chociażby sam przykład tych pakowanych winogron.

Aldi ponad Lidl i Netto

W centrali w Niemczech w tym roku ruszyła kampania przeciw jakiejś tam sieci Netto i Lidl, już pierwsze artykuły-testy pojawiają się w prasie. Jako pierwsze było porównywane mięso mielone, które w tym teście wypada oczywiście na korzyść Aldi a mięso mielone z Netto poddawane jest w wątpliwość od etykiety, zawartości wody i smaku no i oczywiście rozpowszechniane jest w Aldi stereotyp który w tłumaczeniu na polski brzmi: „Netto, Ghetto tak mówimy zawsze!!!” no i że ta sieć nie ma dobrej opini. Ten wpis umieszczam po to aby na najbliższym spotkaniu kierowników Oktawian, nie wmawiał nam, że sieci Netto i Lidl to porażka handlowa i to są wszystko jego pomysły i w ogóle. A czy Oktawian miał kiedyś jakieś własne pomysły handlowe?

xxxxxxxxx

mogliby w Aldi zrobić coś na wzór Biedronki, co rok dostają jakby "13" około tysiąca złotych, ale to tylko dla tych, którzy dobrze pracowali. No i te przerwy niepłatne, strasznie to kłuje w oczy, to już jest brzydko z Aldi strony, że są tak długie przerwy niepłatne - na których i tak trzeba pracować !!! Lepiej dać przerwę 25 minutową, ale w pełni płatną i, żeby pracowni mógł w tym czasie spokojnie zjeść.

jakość

I znowu skażona żywność w Aldi, w Holandii wyszło, że sprzedają wędzone pstrągi które są skażone Listerią. Natomiast w Niemczech wycofali pastę Eurodont; która przy połknięciu przez dzieci powodowała infekcję. Dla swojego i rodziny bezpieczeństwa nie kupujcie żadnych ryb i żadnych past do zębów u Oktawiana Torchały!! On nie chce mówić wszystkiego o jakości produktów w Polsce.

...
@jakość

Strach robić tam zakupy!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Aldi Sp. z o.o. - Chorzów

• Jak się pracuje w Aldi Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aldi Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 526.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aldi Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 429, z czego 22 to opinie pozytywne, 221 to opinie negatywne, a 186 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aldi Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Aldi Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aldi Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 889 ocen.

Aldi Sp. z o.o.