Opinie o aldi.pl - ALDI Sp. z o.o. w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Aldi Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Aldi Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aldi Sp. z o.o. w Chorzów

bujkas

Nikt sie za przerwy nie wezmie chyba kazdy pracownik to wie - dlaczego :)

duśka
@bujkas

Bo dobrze kierownictwo wie ,że pracujemy za DARMO i firma w ten sposób oszczędza .Licząc to najprościej w jeden miesiąc 20 dni razy 0,45min przerwy=9 godz minimum 6 pracowników w sklepie=54 godziny. Jest około 100 sklepów więc 5400 DARMOWYCH !!!!!!! godzin dla firmy w ciągu miesiąca .SKANDAL !!!!

niewiem

niech coś w końcu zrobią z tymi niepłatnymi przerwami 45 minut i tak nikt tego nie wykorzystuje, tylko haruje w tym czasie za darmo. Ostatnio u nas kilka osób się zwolniło m. in. z powodu pracowania na przerwach niepłatnych, jak ktoś wykorzysta 15 minut tej płatnej to i tak sukces. Może ktoś to czyta z najwyższego kierownictwa i w końcu zlikwidują 45 minut niepłatnej przerwy, zapewne w dobie braku pracowników pozytywnie zadziała to na sieć Aldi. Co ciekawe, tych przerw niepłatnych nikt nie wykorzystuje, bo nie ma na to czasu.

szkodliwe słodycze w naszej firmie, co robić, sp

Uwaga znowu wykryli resztki oleju do smarowania maszyn w dwóch produktach: 1. batoniki „Kinder Rigel” 2. ciastka Schockohappen „Sun Rice”

beatak955

Witam pracowałam w Aldi pod patronatem Chorzowa i mogę powiedzieć że dobrze mi się pracowało gdyby nie to że kierownicy to ludzie którym albo się spodobasz albo przerzucają Cię jak paczkę ze sklepu do sklepu. Pani regionalna wspaniały człowiek nigdy złego słowa nie powiem. Zawsze wspiera zrozumie nie do uwierzenia że taki dusza człowiek pracuje na takim stanowisku. Szkoda tylko że jak kierownicy zdecydują pozbyć się pracownika tak jest i już. Gdzie się człowiek przyzwyczai i jest fajnie bo się zżyjesz z ludżmi już Cię przenoszą a personel naprawdę jest zajebisty . Widać nie zależy by atmosfera była zdrowa a może to właśnie szkodzi :P a szkoda bo jak dobry team człowiek przychodzi do pracy z radością. Zarobki hmm tu powiedziałabym najniższa krajowa zatem nie ma z czym szaleć. I wreszcie temat bonów. Otóż po przepracowaniu 3 miesięcy gdy dostaniesz normalną umowę i masz na plakietce nie UCZĘ SIĘ ale swoje imię masz bony w wysokości 60zł na miesiąc dużo nie dużo ale zawsze jakieś produkty można kupić . Ja byłam zadowolona. Ale jeśli się ktoś sam zwolni a przepracował miesiąc zapomnij masz karę i bonów nie dostaniesz . Tego nie rozumiem dlaczego taka firma w taki sposób traktuje swoich byłych pracowników bo dla tej firmy pracujesz cały miesiąc na wypowiedzeniu a tu szlus nie pracujesz dla nich bony Ci zabierają. Napisałam to nie dla tych 60 zł bo może ktoś tam jest biedniejszy ode mnie wieć niech to sobie wezmie ale by ktoś wreszcie spojrzał na to z perspektywy człowieka który tam pracował i chciał dalej pracować .... ale nie było mu dane . Mam nadzieję że przeczyta to ktoś kto ma w tej sprawie decyzyjne zdanie i dla przyszłych kandydatów coś się poprawi

Sprzedawca

Wszystko dobrze

Standardowe

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Zastępca Office Managera
Businessface Sp. z o.o.
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.

Nasza firma w tym roku zrywa z dotychczasowym wizerunkiem " szybko i tanio" i ewaluuje z dyskontu w supermarket( luksusowe produkty,stoisko że świeżymi produktami, skrócone kasy) co ma przyciągnąć nowych klientów. I to ma spowodować, ze aldi zdobędzie do końca roku 2% rynku polskiego. Konkurencja typu biedronka, lidl, netto tkwią cały czas w formacje dyskontu. Tak, że pamiętajcie drodzy pracownicy od jutra jesteście supermarketem nr 1 w Polsce.

były klient
@+1

Lidl i Biedronka jako dyskont... ciekawe, ciekawe. Przecież Lidl i Biedronka są lata świetlne za aldim i tą padaką jaką oferuje na terenie Polski.

DDriver
@były klient

Przeczytaj prosze czym Aldi, Lidl, Biedronka i Netto itp sa a pozniej sie wypowiadaj...

ewelina 29

Witam ja pracuje jako zastepca kierownika w uk dla aldi i jest wszystko ok przerwy sa platne a jak chcemy dluzsze mozemy zostac bezplatnie ale dluzej zostac jedt praca na duzych obrotach utarg tygodniowy to 280.000 funtow jest to nasz target takze naprawde jest duzo klintow i jakos sie wyrabiamy duzo i ciezko sie pracuje ale placa bardzo wysoko obecnie mam ok 10.20 funta na godz. Chcialam wrocic do Polski i przeniesc sie do aldi w Polsce ale po tym co czytam to mi sie odechcialo. Watpiezeby takie traktowanie bylo zgodne z prawem. Moze wystarczy napisac pismo do glownej siedziby w niemczech.

nowa cena piwa

Od tego tygodnia jest oferowane w Niemczech piwo pszeniczne po 89centow za puszkę i to jest celowe działanie w kierunku jakiejś tam sieci handlowej o nazwie Kaufland. Co się tyczy mleka to niemiecki premier wynegocjuje w Brukseli dla niemieckiego mleczarza najwyższe dofinansowanie wiec i tak "wojnę mleczną" wygra Aldi.

xyz

ale heca, przerwy 45 minutowe niepłatne, co to ma być, jakieś jaja czy co, epoka kamienia łupanego, korea północna lub inny twór, kto takie coś wymyślił. muszę wycofać moje podanie szybko. Chyba jedyna firma w Polsce, która daje przerwy 60 minutowe, ale uwaga, aż 45 minut niepłatne, na której to przerwie i tak trzeba zap...ać. brawo, oto legalny przykład wykorzystywania pracowników.

ciekawy

Czy ktoś wie ile zarabia kierownik marketu Aldi?

...

Witam pracuję już jakiś czas w tej firmie i muszę się zgodzić z wieloma osobami że praca, w tej firmie to porażka. Po pierwsze na zmianie są naprawdę 2 góra 3 osoby, i nie ma tu zależności od obrotów, bo jeżeli sklep ma większe obroty to ma wyższy współczynnik i nadal jest zapotrzebowanie na taką samą liczbę pracowników i godzin. Niby jest mówione że sklep ma mieć zatrudnioną większą liczbę ludzi ale jest ciągła rotacja pracowników i to nadal jest poziom 7-8 osób. Dodając do tego urlopy to już zupełnie nie ma z kim pracować. Oprócz tego ciągłe zamawianie produktów ponad stan i przekładanie na magazynach z palety na paletę. Jeżeli chodzi o przerwy to też jest tak pisali poprzednicy, w umowie jest napisane że mamy 45 minut przerwy bezpłatnej i 15 min przerwy płatnej przysługującej zgodnie z kodeksem pracy, niestety jeżeli ktoś chciałby wykorzystać tą przerwę w całości, to zaraz jest uważany za osobę która się obija i której nie zależy na pracy. Kierownik i zastępca musi pracować prawie 10 godzin, ponieważ w umowie jest napisane, 8 godzin normalnej pracy 1 godzina dziennie to są nadgodziny od górnie nakazane i 45 minut bezpłatnej przerwy. Z tego wychodzi 9,45 i prawie cały dzień w pracy. Współczynniki są tak wygórowane że lepiej jest chyba pracować na nisko obrotowym sklepie niż na wysokoobrotowym. Proponuję aby kierownictwo poczytało sobie o tym wszystkim co tutaj się pisze i wyciągnęło wnioski w celu poprawy warunków pracy, ponieważ będzie tylko gorzej. Pracuję na sklepie gdzie rotacja pracowników od początku roku jest bardzo duża. W sklepie pracuje jakieś 8 osób a zwolniło się lub nie zostały przedłużone umowy od początku roku dla jakiś 10 osób. Czy tego nikt nie widzi ??

niezadowolona

a ja Wam powiem, że w Aldi w Polsce jest coraz gorzej, a najbardziej mnie denerwuje to, że w papierach przerwy są 45 minutowe, z czego 30 minut niepłatne, a i tak jak się uda wykorzystać 10-15 minut przerwy to jest sukces. A pozostałe 30 minut pracuje się za darmo :( To jest jakieś nieporozumienie. Za niewykorzystane 30 minut przynajmniej by płacili. I była już z ciekawości zapytać o robotę w Lidlu i Biedrze i Tesco, i się okazało, że wszędzie mnie przyjmą do pracy, bo mam już doświadczenie, i w żadnym z nich nie ma niepłatnych przerw, do tego pieniążki całkiem przyzwoite, więc najprawdopodobniej z racji najlepszych warunków wybiorę Lidl. za same niepłatne przerwy zaoszczędzę 30 min x 22 dni = 11 godzin miesięcznie - czyli albo szybciej do domu, albo większa kasa.

pr funkcyjny

no widzisz oszczędzają na wszystkim , w innych marketach tego nie ma jest więcej pracowników na sklepie , dlatego ludzie nie chca tu pracować albo po 2 dniach sie zwalniają

pr fukcyjny

ja nie polecam tej firmy ... wyzysk jestem pracownikiem funkcyjnym , mam 2 osoby na zmianie i jednocześnie muszę byc ochroniarzem , sprzątaczką kierownikiem i kasjerka nieporozumienie , tez juz szukam nowej pracy , zastępca sie czepia o wszystko ze nie jest zrobione a sam sie nie wysila , opieprza sie jak moze , a potrafi sie przyczepić ze paleta krzywo stoi, ta firma to nierozumienie stres , wyzysk i przerwa 45 min nie płatna obowiązkowa z czego pracownik siedzi na tej przerwie zaledwie 15 min . Nie warto tracic zdrowia i nerwów na taka beznadziejna prace

kotek8

Witam w Aldi pracuje od roku. na początku bylam zachwycona,nawet dodalam tutaj komentarz broniący tą firme. Ale zaczelo się zmieniać. Zmienila sie rejonowa to i zaczela wprowadzac swoje zasady. przede wszystkim te ciągle "delegacje". Jesli w pracy dowiedza się ze sie jest mobilnym ma sie przesrane.Nawet rejonowa stwierdzila ze ja jako jedyna z brygady mam samochód to moge jezdzic(musze jezdzic).za taka delegacje placa 85gr/km czyli pożal się Boże ledwo co sie paliwo zwroci.Nastepnie..przerwy. z calej godziny tylko 15 min platne.Czasem jest tyle roboty ze nie ma kiedy na przerwe isc bo jak sie swojej roboty nie zrobi to cie czeka opieprz od kierownica/zastepcy. Wyrabiam nadgodziny a jakos wybitnie ich w swojej wyplacie nie widze.kierownik siwetdzil ze nadgodziny są wyplacane kwartalnie lub jak tam im sie zachce,sam nie wie.pracując na 3/4 etatu na poczatku mialam 3 dni wolnego w tyg i praca 7-14.15 lub 14-21.30 i bylo super. ale teraz rejonowa stwierdzila ze naM odbierze jeden dzien bo sie za bardzo przyzwyczailismy. zdaza się ze pracujemy 6 lub 7 dni pod rząd. Nie narzekalabym gdyby pomimo tego "siedzenia" w robocie byla jeszcze jakas konkretna kasa. Ale faktem jest ze na kasie kantują. Sama zaczynam szukac nowej roboty bo firma Aldi jest jakims nieporozumieniem. Mobing stres bezplatne przerwy w czasie ktorej pracujesz nie wyplacanie nadgodzin. ŻAL.

Klient

powiedzmy, że chciałabym pozwać sanepid czy znacie może jakaś kancelarię o międzynarodowym doświadczeniu?

ewoww

Hej, pisze tu na forum pozniewaz jestem pracownikiem aldi jako kasjer w SOSNOWCU. Nie jest to moja pierwsza praca w której pracuje więc napisze krótko i na temat Warunki pracy i p[łacy sa straszne !! wykorzustuja pracowników jak tylko sie da .... przerwa w pracy zamiast 45 min trwa 15 bo jak dłuzej bedziesz siedziec to krzywo sie patrza! Kierownictwo ehhh okazało się ze rodzina JAKIES WIELKIE NIEPOROZUMIENIE! Nie wiem czy wg o tym firma wie ! NIEMIŁA ATMOSFERA WIECZNIE JAKIES PRETENSJE ! BRAK JAKIEGOKOLWIEK SZACUNKU DLA PRACOWNIKA!!!

beatak955
@ewoww

hej wydaje mi się że pracujesz w Sosnowcu na Niwce. :) Zgadłam ??? Jak tak też tam pracowałam i moge duuużo na ten temat powiedzieć . Umieściłam też swoją opinie. Pozdrawiam i mimo wszystko życzę powodzenia

ewoww
@beatak955

beatak955 Mogę sie zgodzić w 100% z Toba personej z jakim tam pracowałam jest bardzo miły i uprzejmy , pomoże zawsze jak masz z czymś problem . Niestety tak jak napisałamś wyżej kierownictwo jak sobie kogoś upodoba to ma dobrze a jeśli tak jak w moim przypadku przyszłam zostałam skreslona .... chyba z tego powodu jak wyglądam..... Nie było to fajne uczucie ...... i Poprzez to wszytsko nieprzyjemnie mi sie tam pracowało jak mieli do mnie takie podejście .

sprzedaż w 2016

W tym roku będziemy mieć ciekawe zjawisko ekonomiczne mianowicie pomimo zwiększenia na przestrzeni kilku lat ilości artykułów z 600 do 2000 nie wzrosną obroty a co za tym idzie i utargi. Pieszczotliwie nazwaliśmy je „efektem Oktawiana”:)

lumba
@sprzedaż w 2016

a komu sie chce czekac w kolejkach jak wiecznie 2 osoby na zmianie no czasem 3 ale 3 zajeta na maxa. Na taki market powinno byc conajmniej 4 conajmniej !

Kontrapunkt
@lumba

Gdzie Ty żyjesz? Jak jest sklep niskoobrotowy, to może są trzy, ale ruch tam taki, że pięć razy złożysz wszystkie ciuchy z Aktuela, zanim ci się klient ustawi przy kasie. A na takich, gdzie się kręci, masz i pięć, i sześć osób na zmianie...

...
@Kontrapunkt

Nieprawda!!!Pracuję na takim sklepie i nie idzie we dwie osoby tego ogarnąć.Może ruchu ciągłego nie ma ale roboty jest tyle,że nie wiadomo w co ręce włożyć.A klient wymaga tego żeby cały czas siedzieć na kasie i na niego czekać a nie na odwrót.Dlatego powinno być więcej osób na zmianie bo tylko w aldikach czeka się aż kasjerka podeJdzie na kasę!!!W INNYCH SKLEPACH TEGO NIE MA.

duśka
@Kontrapunkt

To nie prawda ,że na wyżej obrotowych sklepach zawsze jest więcej osób .Zawsze DWIE i co najwyżej półzmiana w wybrane dni !!! Przecież wciąż oszczędzamy godziny,współczynnik za niski !!! Złodzieje więcej wyniosą, niż zarobi dodatkowa osoba na zmianie MASAKRA :(

Toxikolog

Laboratorium na zlecenie magazynu NDR “Markt” podało wyniki zawartości Ethoxyquin- u w mięsie łososia i w Aldi Nord są następujące: 1.Rookhus Echter Räucherlachs 133 Mikrogramm/kg 2.Golden Seafood Lachsfilets 40,7 Mikrogramm/kg Pytamy się co na to polskie służby sanitarne, po co one są??????????

Kontrapunkt
@Toxikolog

A z jakiej racji polskie służby sanitarne mają badać produkty w niemieckich sklepach? Bo w Polsce tych artykułów nie ma w sklepach... Daj sobie spokój i zajmij się czymś produktywnym, weź mopa, kartonów parę rozpakuj, zamiast wypisywać głupoty.

nhcdakhjk

Powiem wam szczerze żę pracuje tam już 2 lata i tez szukam innej pracy takie nerwy jak tam zjem to jest aż przez głowe. SERRIO!!! Ci którzy pracują w tej firmie wiedzą o czym mówię. Ta atmosfera i to wszystko już mnie przerasta mam dość jak wstaje i pomyśle że musze tam iść to mnie hu.... bierze. Niektorzy se pomyślą to się zwolnij juz ale niestety to nie jest takie łatwe. Mam nadzieje że uda się jak najszybciej znaleść inno spokojnieszą prace :_(. Pozdrawiam wszystkich.

hehehe
@nhcdakhjk

Tak ,wszyscy pracownicy liczą że dostaną lepszą pracę.Aldi to (usunięte przez administratora) Stres ,stres i jeszcze raz stres.A to że okradają nas jawnie z przerw to temat rzeka:)

Micro

Chyba jestem "bojąca du..a" i nie napiszę wprost jak jest a aldi. Od 3 dni już nie jestem pracownikiem tej firmy, nigdy tak się nie cieszyłam z odejścia z pracy jak teraz. Pozdrawiam tych co odeszli, pracownikom aldi życzę wiary na lepsze, nadzieję zawsze warto mieć. ..

Zostaw merytoryczną opinię o Aldi Sp. z o.o. - Chorzów

• Jak się pracuje w Aldi Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aldi Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 526.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aldi Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 429, z czego 22 to opinie pozytywne, 221 to opinie negatywne, a 186 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aldi Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Aldi Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aldi Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 889 ocen.

Aldi Sp. z o.o.