K-Tempoline

Opinie o K-Tempoline

R J

Czy znacie kogoś kto pracuje już dłuższy czas w heinekenie przez to biuro albo jakiekolwiek inne?

@R J

Rozumiem, że interesuje Cię podjęcie współpracy z Tempoline. Pracowałeś już za granicą czy byłby to dopiero Twój pierwszy wyjazd? Ciekawa jestem, czy zgłaszając się do firmy można wskazać docelowe miejsce, w którym chciałoby się pracować, tak jak w Twoim przypadku Heineken.

Kamila
@R J

Dzień dobry. Biura nie polecam; byłam, mieszkałam, pracowałam. Pod żadnym pozorem nie dajcie się zwieść ich dobrymi słowami, bo to rekruter, który w danym miejscu nie mieszka i nie pracuje. Średnio u nich zarabiasz 70 Euro tygodniowo mniej niż przez inne biuro pracy nawet w tym samym zakładzie pracy. Jarografu możesz się doczekać dopiero po dwóch latach. Rozliczeń papierowych wypłat nie doprosisz się. Telefonów generalnie nie odbierają. Mają zakłady gdzie nie możesz wziąć wolnego, a margines jaki pracuje i mieszka po tych zagrzybiałych, z dziurawymi dachami, oknami, niezamykającymi się drzwiami wejściowymi ruinach. Powodzenia, ja nie polecam. Jestem generalnie osobą mało problemową, ale naprawdę nie da się z nimi normalnie żyć i funkcjonować, bo np. nie wyobrażam sobie, żeby koordynator czy ktoś z biura mnie przeprowadzał podczas gdy jestem w pracy i ginie mi np. Laptop - takie sytuacje są w Tempoline.

@Kamila

Czy ta kwota, którą podajesz, to wypłata już na rękę, tą którą otrzymuje pracownik bezpośrednio? To na pewno istotne dla osób chcących podjąć pracę. Czy pokoje, zakwaterowanie, które oferuje ta firma, nie są zamykane na klucz? Piszesz o przeprowadzce, która miała miejsce podczas Twojej nieobecności.

Miska

Żenada firma nie warta niczego szkoda słów i opisywania ludzie dużo obiecują i mówią że super warunki ale jak się okazuje to szok po jakimś czasie z hotelu cię wywala w ruinę na zadupie

@Miska

Rozumiem, że przez jakiś czas współpracowałaś z Tempoline, ale obecnie już nie jesteś związana z tą firmą, tak? Piszesz o zakwaterowaniu - czym ta zmiana, o jakiej wspominasz, była spowodowana? Czy zakwaterowanie leży w rękach pracodawcy czy też pracownika?

Lidia

@Megi, czy taka sytuacja miała miejsce w Twoim przypadku? Tak wywnioskować można z Twojej wypowiedzi. Rozumiem, że możesz być niezadowolona i przykro mi, że tak potoczyły się sprawy, ale bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi na forum. Czy mogłabyś napisać coś na temat warunków mieszkaniowych oferowanych przez firmę Tempoline?

megi
@Lidia

Gdyby była w moim napisałabym. A co do kultury to prosiłabym o nie pouczanie mnie tylko tych pożal się.... Koordynatorow. Warunki mieszkalne... Chyba zdechły szczur za lodówka mówi wszystko. Bo myszy to na tle dziennym. To biuro już dawno powinno przestać istnieć. I to już nie chodzi o mnie. Ja tyle nie przeszlam co Ci biedni a zarazem naiwni ludzie którzy byli zatrudnieni tam.

Megi

Stanowczo nie polecam biura. Jak zwykle będą pięknie gadać, obiecywać.... Dostaną za Ciebie kasę i wywala Po miesiącu. Zakłamane biuro. Ale i ich kiedyś ktoś wydyma jak i oni dymaja ludzi. A ludziom radzę omijajcie to biuro szerokim łukiem. Nikt o Was nie zadba. A spotkałam już wielu ludzi co po kilku tyg nie dostali wypłaty i od kilku dni nie jedli bo nie mieli za co. A koordynator nawet nie chciał pożyczyć pięciu euro.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w K-Tempoline spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Lidia

@qwert, widziałam, że jesteś zainteresowany pracą w Tempoline. I jak, udało Ci się skontaktować z firmą, podejmujesz pracę w niej? Daj znać na forum, czy firma potrzebuje teraz nowych osób do pracy, jeśli już wiesz coś na ten temat! @Witek, a jaki rodzaj pracy Cię interesuje? Może na forum pojawią się jakieś nowe opinie dotyczące pracy w Tempoline w Hoofddorp.

Witek

Szkoda, że tak rzadko piszecie na forum. Interesuje mnie praca za granica i szukam dobrej.

qwert

jest jakaś ciekawa praca teraz w tempoline? oplaca sie jechac ? piotrek ty duzo czytales zawsze forum polepszylo sie cos ?

Lidia

@Agata szamborska, możesz napisać coś więcej o swojej pracy w Tempoline? Długo byłaś związana z tą firmą? Czy ktoś z Was podjął niedawno współpracę z Tempoline? Jak ją oceniacie? Polecacie aplikować do pracy w tej firmie?

Agata szamborska

Ludzie stracenia tylko w tempoleinie pracują za karne grosze jak będący rzebrzacy o cent (usunięte przez administratora) od tego biura i to szybko i daleko inne biura są warte pracy niż te żenada zero szacunku w tym biurze dla ludzi pracowałam to wiem co i jak

Lidia

@Zainteresowana, jesteś zainteresowana pracą w Tempoline? Na jakim stanowisku chciałabyś pracować? @anonymous, jesteś obecnym lub byłym pracownikiem firmy Tempoline? Co możesz powiedzieć o tym pracodawcy i oferowanych przez niego warunkach?

Zainteresowana

Podpowiedzcie jak się z nimi pracuje za granicą?

Mała

witam was nie polecam jako jedyna oddałam do prawnika i dalej będzie sad !!!!!!! nigdy wiencej w tym biurze pracować jak traktują ludzi to mało powiedziane za dojazdy nie odaja w dodatku jeszcze ci zabiorą tak to jest jak Polka prowadzi ...!!!!!

@Mała

Wyjaśniło się?

Lidia

@nina, a jak wygląda sprawa kontaktu z agencją nie licząc problemów z pieniędzmi? Jesteś zadowolona z kontaktu z firmą, rozwiązują problemy w miarę szybko i sprawnie? Miałaś jakiś większy kłopot czy jesteś raczej zadowolona?

Zawiedziona

Biuro Tempoline Obiecywało premie 12,50 odkładaną co tydzień jeśli ludzie zostaną do końca sezonu w mopabloem:)nagle zostało przekrecone że dostaną ją osoby które są pierwszy sezon!Premie z Mopabloem 500euro która miała być wypłacona na tych samych warunkach do 10 czerwca ludzie nie widzą do dziś! Tak samo jak wakacyjnego !Poproś o swój salaris to nawet z tym Cię zbywają i prosisz się tygodniami !Chwalić to mogą sobie chyba tylko te osoby które były pierwszy raz i nie wiedzą jak z roku na rok oszukują ludzi na pieniądzach!

Qwerty

A czy ktoś może mi powiedzieć kiedy oni wypłacaja wakacyjne ? Słyszałam że powinno być na początku czerwca

nina
@Qwerty

o pieniądze typu wakacyjne czy premie trzeba się na ogół prosić i upominać.

nina

Jeśli chodzi o pracę to praca jest w miarę, nie pierwszy sezon przepracowalam na Mopabloem. Zakwaterowanie różnie, tym razem trafiliśmy na super warunki. Za to koordynatorzy i inne osoby pracujące w biurze tempoline nie są za bardzo nastawieni na kontakt i pomoc pracownikom... Z każdym sezonem jest gorzej. Dzwonic do biura z jakims pytaniem nie ma sensu bo jesli nie są w stanie wymyśleć jakiegoś kłamstwa na poczekaniu to kończą rozmowę. A o premiach obiecywanych za wytrzymanie do konca sezonu na Mopabloem możemy raczej zapomnieć :/

Grażyna

Może dowiem się jak pracuje się pod okiem agencji?

Klara

Z wakacyjnym to du.. Blada. Doplacaja 35e do każdej wyplaty . Można dostać dodatek wakacyjny który jest wyplacany po urlopie bądź jak odchodzisz z firmy. Rzecz jasna musisz zadzwonić i poinformować by Ci sami wypuścili. Bo może zapomnisz... I kasa będzie dla nich. To wszystko kpina. Mi mówiono o wakacyjnym na koniec mają i grudnia. Co do czego inaczej.

Tv watcher

Agencja nie ma swojej strony,transportuje busami sprzed 2003,rekrutuje przez Holandia Jobs bo sama ma mega zła markę,stawka poniżej 10 euro a prace proste brudne zimne akordowe w kratkę...no i podsumowując,,,warto? Jak myślicie?

confused
@Tv watcher

Szukajac informacji na temat tej firmy znalazlam strone internetowa bez problemu... http://www.p-tempoline.nl Zastanawiam sie troche nad wiarygodnoscia niektorych opinii czy warto sie tym do konca sugerowac hmm

nick
@confused

absolutnie nie warto się sugerować! Przyjaciółka była 2 lata w tempoline i sobie chwaliła. Jadę od lipca z nią do Holandii właśnie i to przez Tempoline mam nadzieję.

Tomasz

Słyszałem, że firma ma dobrą opinię jako pracodawca!!

Zostaw merytoryczną opinię o K-Tempoline - Hoofddorp

• Jak się pracuje w K-Tempoline?

Zobacz opinie na temat firmy K-Tempoline tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w K-Tempoline?

K-Tempoline