Opinie o Humansoft Sp. z o.o. w Radom

<p align="justify"> Humansoft Sp. z o.o. to renomowany producent oprogramowania dla biznesu. Od 25 lat  koncentruje się na dostarczaniu nowoczesnych i wygodnych systemów do obsługi firm. W roku 1991 zapoczątkował tworzenie rozwiązań informatycznych wspomagających małą przedsiębiorczość. Dziś projektuje systemy ERP dla średnich przedsiębiorstw, które wspierają strategię i działania operacyjne w biznesie. Głównym produktem w ofercie jest system ERP – humansoft HermesSQL, przeznaczony do obsługi przedsiębiorstw produkcyjnych, handlowych i usługowych. Firma jest również dostawcą najwydajniejszej na rynku, w pełni samoobsługowej, mobilnej platformy Business Intelligence Qlik. Platforma BI Qlik zapewnia szybką i prostą analizę danych oraz wymierne wsparcie w procesie decyzyjnym. Obecnie z programów Humansoft korzysta ponad 10.000 firm. </p>

Branże: Usługi IT - działalność związana z oprogramowaniem

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Humansoft Sp. z o.o. w Radom

goscinny

Tam gdzie jest " programista wyklęty " tam gwaranacja udanej szeptanki i nabijania postów za free:) Ludzie nie doceniacie tego co macie. Agencje PR biorą kasę za robienie postów a tu wam koleś nabija je za darmo. Zatem macie zajebistego programistę, który zaszczyca wasz profil (i tuziny innych zresztą) swoją obecnością i szpeca od nabijania postów w jednej osobie za darmo, a w dodatku człowieka, który tu i tam skrobnie w przerwie między postami jakiś soft to tu to tam za grube hajsy. Normalnie geniusz. Czego chcieć więcej?;)

taka prawda

FAKTURE PAWIANIE WYSTAWISZ JAK FIRME ZALOZYSZ. A POTEM PODATECZEK ZUSIK I T P.

$$$$

Próbujesz sugerować biznesmena a tak nie jest rachunek jakiś to tak oświadczenia totak a ty pewnie VAT wystawiasz. No bo watę masz w majtach

@$$$$

rachunki to wystawiałem jełopie do umowy o dzieło, teraz wystawiam fakturę. Nie biznesmana jełopie, bo biznesman zatrudnia innych. Samozatrudniony (freelancer) to nie biznesman jełopie. Czego cie w szkole nauczyli? Ty chodzisz na piwko z biznesanami zatrudniającymi samych siebie, pracujących za poniżej minimalnej i się cieszysz, że jesteś przedsiębiorca? Weź się opamiętaj wieśmaku

syndrom programisty z radwaga

dobre są truskaweczki, dzisiaj do śniadanka jadłem. Program jest prosty - Ty z belmondem zbieracie z pola truskawki, ja kupuje za grosze i spożywam. Koktajle, naleśniki, ser biały z truskawką na kanapkę, damy rade nic nie bój. No to do roboty, bo nie zapłacę :P

@syndrom programisty z radwaga

Smacznego tak też może być

@wiesniak

no to od jutra o 6 rano pod dębem, będziesz zbieroł truskowki

Nie stać cię nierobie 10 zł / kg

@wiesniak

bo po studiach jestes? oszlał, ja se znajde za pinć ukraińkę a za 3 chinkę a za 2 hindusa :P takie to komuchy w tym radomiu, za pracę intelektualisty to mało,za pracę fizyczną to dużo, śmieszni jesteście

@syndrom programisty z radwaga

Mamy sporo odrzutu dam ci za darmo aż se gębę cala wysmarujesz na czerwono zaczyna się o 4. Rano leniwcze za darmoche ci dam bimbru se nagonisz jeszcze Ale zrywasz sam!!!!

kitajec
@syndrom programisty z radwaga

Zatrudnimy do programowania mikrofalowki Bar chinski

bart

Nie przyblizaj pożądanym firmom farfoclu idź puszki kopać na ulicy i zacznij rapowac pod smietnikiem

bart

Widziałem jak zgrywales pliki a to nie twoja własność mogę podać dalej

hulaka

BIZNES TAK. MA. OTO CO CI POWIEM

grzes

Koleś Oleś ile w/g Ciebie weźmiesz za dobry program do cool center ??? Powiedzmy na 25 osób ? Potrafisz to zrobić?????????

grzes

Myślałem że kumaty w tym jesteś nie kombinuj określ się!?

grzes

Bo to trza umiec nie obgadywac firmy tyle potrafisz EROTOMAN GAWĘDZIARZ!!!!!! HEHEHE

Rzetelna, stale rozwijająca się firma. Miła atmosfera i bardzo dobre warunki pracy!

art.b

Hihihihihihihhaaaaaa

wiesniak

WIDZISZ PSI OGONIE SAM TO BLUZNISZ ZE MALO PLACA A ILE TY BYS ZAPLACIL ???? CHYTRUSIE. Z POD SIEBIE G.....BYS ZJADL GDYBY SIE DALO.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Humansoft Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
podpowiedz

Wycinają tu wypowiedzi nawet bez słów niecenzuralnych!!!!! WIDOCZNIE JESTES GENIUSZEM I ZA DOBRY JESTES PROGRAMISTA IDZ ROBIC JAKO KUCHARZ PODONO TEŻ ZNAKOMICIE GOTUJESZ ZAROBISZ DOBRZE 5000-6000 DAM CI ADRESY /ZROBISZ PRZEWROT W ELEKTRONICE I FIRMY POPADAJA /NAJLEPIEJ ZOSTAN KOMENTATOREM SPORTOWYM BO W GATCE TO MASZ PRYM!!!!! Tylko ty tak pleciesz!!!

wiesniak

Co tak się chwalisz. Zaloze się że traktorem nie umiesz jeździć!!!!

wiesiak

To dobrze szybciej niż taczkami gnój rozwieziesz!!!!! Zobaczysz jakie pomidory na tym urosna

wiesniak

Zrobisz potem ogródek z warzywami przed firma przyda się PIEKNIE GO. ZAPROGRAMOJ!!!!!!!!

wiesniak

BEDZIEZ MIAL MORAL ///Z GOWNA I PRACY JEST PACHNACY ZDROWY POMIDOR!!!!!!!///A Z TWOJEJ GATKI. TYLKO (usunięte przez administratora) ZOSTAJE///!!!!!!!

wiesniak

Ja mam kasę ty puste kieszenie i pusty łeb szybko zarobisz to wyjdziesz na miasto zabawisz się ją Ci wcale nie zaluje. Oferta aktualna zarobisz więcej ale uczciwie!!!!

sluchacz

W RADWAGU TEŻ BYS ZAROBIL ALE LEŃ JESTES I NIEDOUCZONY NIE POWINIENES TAK O FIRMIE SIE WYRAŻAC. ZRESZTA JAKO JEDYNY

wdzieczni mieszkancy

Otwieraj i to szeroko lato idzie będzie (usunięte przez administratora) w parkach skwerkach i między blokami / dobrze kombinujesz/ dopłatę dostaniesz !!!!!!!A i od nas szacunek !!!!! Milej będzie na spacer z dziewczyną wyjść !!!!!!!!!////dobrze kombinujesz dobrze pieniądze na ulicy leżą tylko trzeba umieć je podniesc!!!!!!!!!dumny jestem że. Nareszcie rozum ci wraca. Mała inwestycja Zuk łopaty miotły i pamiętaj o kamizelkach pomarańczowych to będzie widać że to firma /wykletego/ nie zule po placach latają /dobrze kombinujesz dobrze/

qwerty

@Programista wyklęty O.o Robisz "front-end" ale unikasz JS ? Jak to w ogóle możliwe ? Uważasz, że rzeczy typu angular1/2 to nie JS ? No owszem, jeśli korzystasz z Angular 2 to masz opcję używania Typescript - czyli JS z typami, interfejsami, klasami (w ES6 są natywnie) etc. Robisz w "back-endzie" ale nie potrafisz pisać w obiektowej architekturze ? Coś tu jakoś tak nie teges :)

qwerty

Kolego, nie rozumiemy się ewidentnie. Pisałeś o OOP - że nie umiesz i nie masz zamiaru umieć, bo cię nudzi. Nie mówię o frameworkach, nie mówię o Zend, Symphony czy Laravel czy czymkolwiek. To jedno jedyne zdanie pozwala mi podnieść delikatnie brew w zdziwieniu. To samo tyczy się znajomości JS. O wzorcach projektowych pewno też nie chcesz wiedzieć nic, bo cię nudzą.

Tobiasz

Na jakiej podstawie twierdzisz, że znasz od niego więcej cmsow? Znacie się? Tak samo na jakiej podstawie twierdzisz, ze jesteś lepszy od tych lub pozostałych osób? Jak dla mnie możesz przerobić 100 cmsow, możesz od rana do wieczora czytać materiały szkoleniowe, ale tak naprawdę żadnego z nich nie będziesz znał dobrze. Mam na myśli stronę programowania, a nie klikania. I jeszcze jedno chwalisz swoje umiejętności, to dlaczego często powtarzasz na wątkach i to w różnych odstępach czasowych, że szykujesz się na rozmowę o pracę? Jakimś dziwnym trafem do tej pory nie wspomniałeś o UoP. A ja byłem przekonany, że dobrym jest łatwo o pracę. Możesz wytłumaczyć? Ps. Jaki znasz dobrze język programowania?

lolek

Tylko cięć ma tyle czasu na takie pierdoly !! Gdzie cieciujesz ???

sluchacz

Ty nie byłeś kiedyś sparing partnerem???? Bo coś czuję że Cieślak łeb Ci obil i nie doszedłem do siebie

sluchacz

Chciałbyś być wiesniakiem zawsze to lepiej niż niechciana w mieście gnida samochwala cudakiem zostały ci tylko te posty i nic więcej smialo możesz wszczepić sobie łącze stałe w ŁEB i tak nie wychodzisz nigdzie!!!!!!!!

sluchacz

Gdybym był wiesniakiem T o bym cię zatrudnił do wyrzucenia gnoju bo szukasz dobrego zarobku ja bym ci dobrze zaplacil!!!!!!!!!!

derek

JESYES WRZODEM NA ZDROWYM ORGANIZMIE FIRMY ZMIATAJ

outsider

Programista wyklęty, z tego co się orientuję to popisujesz już od kilku ładnych miesięcy po różnych forach pracowniczych różnych firm IT jak cie wszyscy chcą rekrutować i wielu za grube hajsy. I tak rekrutują, rekrutują i nikt cie zrekrutować nie może. Kurde musisz być naprawdę zajedobry, skoro firm na ciebie nie stać. Jeśli firma X daje ci 6 tys brutto czy 7 brutto tylko po tym co masz napisane w CV to znaczy, że jej właściciel ma nierówno pod sufitem bóląc tyle kasy zanim cie zweryfikuje i jest w rzeczy samej mega januszozdzislawomietkiem biznesu. A po drugie to nie czas programować? Idź potrolluj gdzie indziej. Wypisując po forach firm radomskich IT takie rzeczy systematycznie tylko udowadniasz, że jesteś pisarzem a nie programistą i tyle.

łowca talentów

"Jestem numerem UNO powiadasz" a to przepraszam gdzie? Masz jakąś swoją prywatną listę przebojów?;) Czy to raczej tak sobie do lustra co rano powiadasz?;) Jakieś konkursy na top majstra programistę w Radomiu wygrane? Wielkie wyróżnienia wymagają wielkich i mierzalnych dowodów:) Pochwal się, tutaj jest pełno pracodawców na tym forum i nie tylko z humansoftu, to akurat gwarantuję;). To jest wręcz karygodne aby tutaj nam się gwiazda PEHAPA tak skromnie ukrywała po forach:)

syndrom programisty z radwaga

dobrzy programiści są drodzy, kiepscy jeszcze drożej wychodzą. ..

public bool doopy = true

Hej inteligentny kolego z Radomia. Muszę przyznać koledzy z mojej konkurencji mają ból tyłka Szczególnie Ci z radwaga, nie wiesz czemu?

Dzień jak dzień

@Programista wyklęty, co do niskich zarobków w Radomiu z całą pewnością masz rację. W większych miastach jest trochę lepiej, ale jak zwykle najlepiej zarabiają tylko Ci nieliczni. Nawet pracując w bardzo dużej firmie w stolicy usłyszałem pytanie, czy nie znam elektryka doświadczonego za 2 tysiące netto. Do normy jaka panuje na zachodzie, czyli każdy uczciwie pracujący powinien żyć na zadowalającym poziomie, wciąż jesteśmy daleko i trzeba być naiwnym, że w tej kwestii w naszym kraju coś się zmieni. U nas już samo posiadanie pracy powinieneś traktować jako luksus, a wysokie zarobki to często kwestia szczęścia. Myślę, że sam przyjrzałeś się rynkowi warszawskiemu i zadajesz sobie z tego sprawę, że za tę samą pracę jedna firma da Ci tylko 2.000 zł netto, a druga 4.000 zł i jeszcze nie będzie wymagać doświadczenia zawodowego. Smutne, ale prawdziwe. Dlatego ludzie dalej wyjeżdżają, a słowa wracajcie do tego kraju, ponieważ mamy rynek pracownika jest warte tyle samo co niskie bezrobocie. Nasi sąsiedzi pracujący za śmieszne pieniądze już szykują się do pokonywania kolejnych kilometrów. Mnie w tym kraju trzymają tylko krótkoterminowe projekty, na których faktycznie można porządnie zarobić, ponieważ zdecydowana większość UoP niestety jest jaka jest.

Dzień jak dzień

Filozofia jest prosta, nawet bardzo prosta, większość stara się kupować tam gdzie jest najtaniej. Gdy kupowałem nowego laptopa, najpierw sprawdziłem gdzie jest najtaniej, ponieważ nie lubię przepłacać. Tak samo postępują pracodawcy. Skoro pracodawca jest wstanie znaleźć pracownika za 2000 złotych netto i ten pracownik spełni jego wszystkie oczekiwania, dlaczego miałby sięgać po kogoś droższego? Natura ludzka. Możemy mówić, że są nieuczciwi, za nasze pieniądze mają Porshe itd. Ale to jednak przyszli pracownicy stwarzają im takie warunki. Gdyby nie byli wstanie znaleźć nikogo za 2000 zł, to wtedy musieliby się zwijać, albo płacić więcej. Innej matematyki tutaj nie ma. Co do pojęcia dobrego i kiepskiego programisty, uwierz mi ale moje oczy widziały różne rzeczy. Nie raz spotkałem się, gdzie naprawdę słaby programista zarabiał więcej od tego dobrego. To już nie jest wina, ani pracodawców i tych słabszych programistów, że Ci dobrzy nie walczą o swoje. Ja jak byłem niezadowolony z moich zarobków, to po prostu odchodziłem. Nawet za podobne pieniądze, ale z możliwością powalczenia o podwyżkę po kilku miesiącach pracy. A Angular? To fajny framework, ale to narzędzie pracy jak każde inne. Niestety, ale coraz więcej osób go ogarnia i coraz więcej osób będzie godzić się na niższe wynagrodzenie. A pracodawca co zrobi? Skorzysta z tej możliwości, normalne. Ja wolę jednak swoją niszę. Może faktycznie nie jestem wstanie bić rekordów, ale za to jest bardzo dobrze i stabilnie. Najważniejsze jestem wolny od konkurencji (w postaci pracowników) gotowych podjęcia się pracy nawet za minimalną. Czasem trzeba pójść na głęboką wodę i olać rynkowe standardy. Gdyby wszyscy się tego trzymali, dalej żylibyśmy w jaskiniach. Dlatego warto jest czegoś się nauczyć i podjąć dobrej pracy, a w miarę możliwości obrać własną drogę, kierunek, wymyślić coś intrygującego i uciec od standardów. Standardy działają tylko na krótką metę i w odpowiednim czasie.

Dzień jak dzień

Kolego, napisałem fakty. Miałem okazję rekrutować kilka razy i w firmie gdzie naprawdę można było zarobić, często padało chcę zarabiać 2000 zł netto na początek. O jakiej zmowie tutaj mówimy? Ludzie sami nie wiedzą czego chcą i oni też przyczyniają się do psucia zarobków. Jak będę miał do sprzedania samochód za 5000 zł, który rzeczywiście jest wart 2 razy więcej, nie skuszę Cię ofertą? Przecież napisałem, że Angular jest fajnym frameworkiem, ale już na horyzoncie pojawiają się osoby gotowe pracować za mniejsze pieniądze niż zwykle. Czytaj ze zrozumieniem, ponieważ pisałem o faktach, a nie o ocenie. Ps. Prowadzę kilka małych firm, w tym w Radomiu i mam osobę, której daję zarobić około 7 tysięcy na rękę? A teraz pytanie za 100pkt. Ile zgłasza się do mnie ludzi, żeby go wygryźć za połowę jego pensji? Jak im odmówisz, zaraz są ataki typu on zarabia/pracuje po znajomości. Sorry, wiele osób na własne życzenie się osmiesza. On zarabia tyle, bo jest warty. Angażuje się w projekt. Dzięki temu ma też liczne projekty poza pracą. Większość osób podchodzi do pracy, żeby dostać pensję i przez ten czas poszperać najwyżej po fejsie. Może tylko 10% kandydatów starających się o pracę można uznać za godnych, ale tylko 3% wie jak podejść do tematu. Tak, tylko 3% z nich wie, co to za tematyka i ile się zarabia. Już nie wspomnę o osobach po studiach, którym wydaje się, że powinni zarabiać krocie i dalsze rozwijanie się nie ma sensu. W tym kraju jest pełno pracodawców, którzy mają tragicznie niski poziom. Uwierz mi, nie brakuje też przyszłych pracowników, którzy chcą zarabiać w zamian niedając nic.

Pastor

Ogłoszenia parafialne W najbliższą sobotę w klubie modzajto spotyka się radomska śmietanka pracodawców i przy wódce będą decydować kto ma kwalifikacje. Zapraszamy wszystkich chętnych na rozmowę rekrutacyjną przy wódzi. Prosze zabrać ze sobą własne kondomy oraz wazelinkie ;)

nieznany

Ty jesteś normalny, ty na wszystkich firmach radomskich odpisujesz z "poradnikami". Załóż firmę i rób zlecenia. Dobrzy programiście je mają

Ty programista wyklety ja tez juz cie widze chyba na 5tym profilu firmy na gowork i wszedzie wypisujesz jakie to firmy radomskie są słabe nawet w nich nie pracując. A może to ty masz problem? A te umowy z porządnymi firmami co niby podpisujesz to chyba kit raczej;)

kolejny

jak można z kilkuletnim doświadczeniem w programowaniu siedzieć na kompie i wylewać swoje żale na n-tym profilu jakiejś firmy radomskiej zamiast programować i trzaskać skrypty;) Wszyscy powinni się zastanowić;) PS nie jestem żadną osobą powiązaną z firmą humansoft ale lubie tutaj zaglądać. Bo wszędzie gdzie PAN PROGRAMISTA WYKLĘTY się pojawia tam robi się ciekawie i jest co potrollować;)

W ogłoszeniu na rok 2016 jest wspomniany AngularJS, więc dlaczego twierdzisz, że tej technologii nie chcą mieć u siebie? Jeśli czegoś nie ma w ogłoszeniu, a znasz technologię wartą zainteresowania, dlaczego uznajesz, że nie wdrożą jej u siebie? W firmie, w której pracujemy wielokrotnie zmienialiśmy stare technologie na nowsze i lepsze. Oczywiście decyzje nie były ogłaszane od razu, ponieważ najpierw cały zespół uzgadniał argumentami, czy faktycznie warto przejść na nową technologię i kiedy ma to nastąpić. Firma, która ma pod sobą ogromny projekt ciągnący się latami nie może podejmować decyzji z dnia na dzień, ponieważ nie jest to możliwe. Na nowe technologie jest łatwo przestawić kilkutygodniowe/miesięczne projekty, ponieważ kończysz stary i nikt Cię nie zmusza do robienia nowego projektu w przestarzałej technologii.

były_i_obecny_pracownik

Mózgu?? Ja manipuluje? Noo - jeśli to co ja piszę, Ty nazywasz manipulacją, to rzeczywiście nieźle Cię zmanipulowali na tych rozmowach. Nie czytam odpowiedzi wstecz - odnoszę się do tego, co piszesz tu i teraz. Znowu wchodzisz na ścieżkę, której nie akceptuje czyli uwagi ad personam. Nie, nie jestem programistą, co nie znaczy, że nic o programowaniu nie wiem.

były_i_obecny_pracownik

Dobrze że dodałeś "moim zdaniem". Jak będę pisał o rozmowach kwalifikacyjnych - możesz się odnieść - bo to znasz, ale jak będę pisał w superlatywach o pracy - to chcesz czy nie - nie możesz protestować, bo nie nie wiesz jak się pracuje w Humansoft. Masz tylko swoje zdanie i swoje przypuszczenia. Co do hurtowni - pracownik który fakturuje raczej nie ma wpływu na zmianę systemu - decydują tu raczej właściciele. No chyba, że to hurtownia jednoosobowa - ale wtedy raczej nie będzie się czym dzielić.

były_i_obecny_pracownik

Hmm AngularJS? Spotykałem się z nim w swojej karierze w projektach, gdzie system ERP to jedno, a każdy pracownik u klienta miał swoje formatki do wprowadzania danych. Inną miała Pani na kasie, inną Pani w obsłudze klienta i jeszcze inną w marketingu. To cecha charakterystyczna systemów trochę z innej półki - posiadających bardzo mały trzon i nastawionych na pisanie systemu pod klienta. Takie projekty w naszej firmie raczej się nie zdarzają. Trzon systemu to u nas zazwyczaj ok 80% funkcjonalności - cała reszta jest dopisywana pod klienta. Ale ja nie jestem techniczny - więc się nie wypowiadam w tej kwestii, żeby nie otworzyć nowej dyskusji. Nie wciągam się w dyskusję o czymś, czego nie znam :)

"Procent od hurtowni mnie nie interesuje. I tak nie udałoby się Wam sprzedać Waszego systemu." Skoro wydałeś wyrok, to rozumiem, że zapytałeś się tej hurtowni o nowy system? Jeśli nie pytałeś się, to na jakiej zasadzie uznałeś, że nie uda im się sprzedać tego systemu?

były_i_obecny_pracownik

A jaki ma związek ta dyskusja z opinią o firmie Humansoft? Kolejny raz ten sam wątek się tutaj przetacza: - Składałem CVbyłem na rozmowiesłyszałem, że szukają - Nie dostałem się - Mam albo będę miał robotę gdzie jest o wiele lepiej Ludzie - to jest portal, który ma przynieść pożyteczne informacje, tym, którzy myślą o zatrudnieniu w Humansoft, a nie portal dla tych, którzy z różnych względów tu nie pracują. Szukacie pożytecznej informacji? Zadajcie pytanie - odpowiem wam, bo dużo wiem o pracy w Humansoft. Tylko nie czytajcie tej sterty dziwnych programistycznych wątków - bo ona nic nie wnosi do dyskusji.

były_i_obecny_pracownik

Lexusy stoją może od 3 tygodni, więc widzę, że masz aktualne informacje. W dobie leasingu, posiadanie takiego samochodu nie jest żadnym luksusem - jest w pewnym sensie normą - to też jest element budowania marki. Znam trochę rynek IT i patrząc na te firmy IT z prawdziwego zdarzenia - większość dużych graczy zrobiła biznes na układach - pisząc systemy dla ZUS'ów, Urzędów itp, a potem było łatwiej. Co do Humansoft - patrz ogólnie na rynek radomski. Systemy firmy Humansoft dedykowane są małym i średnim podmiotom. Nie jest łatwo od takich klientów wyrwać jakieś pieniądze. Nie ma też w tym nic dziwnego, że ktoś, kto zaczyna prace w Humansoft, kto jeszcze niczym się nie wykazał, nie będzie zarabiał tyle co ktoś, kto pracuje 3 czy 4 lata. Podsumowując - rynek radomski nie jest łatwy dla pracodawców i pracowników IT. Pracodawcy - wiadomo, szukają oszczędności gdzie się da. Pracownicy - wiedzą, że za to samo w Warszawie dostaną więcej i chcieliby zarabiać tyle co w Warszawie. Wg mnie - kiedyś to nastąpi, ale raczej w ciągu 10-15 lat, niż 5. Tymczasem trzeba mądrze wybierać. A jak już się wybierze - to cieszyć się tym wyborem, a nie patrzeć wstecz.

były_i_obecny_pracownik

Ehh pracowałem zdalnie przez 5 lat w firmie warszawskiej więc coś o tym wiem. W Humansoft jest coś - czego próżno szukać w stolicy - atmosfera. Jak czegoś nie wiesz - jest naprawdę dużo osób, którzy od razu Ci pomogą, podpowiedzą. Dodatkowo czujesz realnie się częścią tej firmy. Pracując zdalnie - dopiero po 4 latach byłem w takiej sytuacji, że nie jestem anonimowy, że ktoś mi pomaga - ale zawsze było o to ciężko. Dlatego pisałem o mądrych wyborach. Co do powodzenia - nie dziękujemy ;)

były_i_obecny_pracownik

Ja znam od strony pracującego w tej firmie. Zaczynałem tu od stażu więc trochę wiem ;)

były_i_obecny_pracownik

Masz ciekawy sposób oceny :) Rozumiem, że skoro pracujesz zdalnie i byłeś na wielu rekrutacjach we wszystkich radomskich firmach i wszędzie było źle, to musisz mieć mało umiejętności interpersonalnych i nie umiesz pracować z innymi osobami. Nie oceniam Cię, tylko wykorzystuje Twój sposób oceny. Nie przepracowałeś ani dnia, chcieli Cię oszukać, zmanipulować - więc wszyscy którzy tam pracują wpadli w tą pułapkę i dali się zmanipulować? Nie do końca tak jest, ale chyba nie ma szans, na rzeczową dyskusję co?

były_i_obecny_pracownik

A co to za hurtownia? Udamy się tam w celu przedstawienia naszych systemów :) Jaki sens ma dalsza dyskusja? Prawda jest taka, że ja nie mogę się wypowiadać na temat rekrutacji, bo odniosłem na swojej całkiem inne wrażenie. Uważam też, że Ty nie powinieneś się wypowiadać o pracy w Humansoft, bo z tego co mówisz, nie przepracowałeś u nas ani jednego dnia. Właśnie ze względu na coraz lepszą sytuację się sytuację w Humansoft i coraz lepszą pozycję na rynku - zdecydowałem się tutaj wrócić. Fajnie, że to dostrzegasz. Nie bardzo rozumiem jednak sens ciągnięcia tej dyskusji. Powiedziałeś jakie odniosłeś wrażenie - to Twoja opinia - nie musi się potwierdzić u innych. Ja podałem swoje argumenty i chyba na ten moment to zamyka dyskusje. Chyba, że masz inne propozycje? Chciałbyś jeszcze raz podjąć rozmowy z nami, czy może masz inne oczekiwania? Tych co miałeś ostrzec - ostrzegłeś - zasugerują się Twoją opinią, lub nie. Ale co dalej? Chyba, że chcesz jakiś procent, za ta hurtownie?? - możemy się dogadać ;)

@Programista wyklęty, co to znaczy B2B się nie opłaca? Umowa o pracę za 1.500 zł dla programisty w stolicy tez jest nieopłacalna. To samo masz z B2B, jak będziesz zarabiać 1.5k jasne, że jest słabo, bardzo słabo. Ale 8k miesięcznie, będzie się bardziej opłacało tyle zarabiać niż 1.5k na umowie o pracę. 10k, 20k i więcej jeszcze bardziej się opłaci. Umowa B2B wcale zła nie jest, w wielu przypadkach jest koniecznością, ponieważ jest bardziej elastyczna. Umowa o pracę dla osób, które chcą się podjąć kilku projektów zdalnie, gdzie będziesz chciał o różnych porach pracować jest nie do przejścia, a umowa B2B tych ograniczeń nie ma. A że są pracodawcy, którzy nie dają umowy o pracę, tylko chętniej wystawiają dzieło/zlecenie/B2B w celu oszczędności, to świadczy tylko o nim. Wszystko jest dla ludzi, ale nie każdy postępuje jak trzeba, ale to już nie jest wina form umów, tylko samych ludzi. A teraz zweryfikujmy Twoje umiejętności. Dobrze wychodzi Ci bronienie się, atakowanie ludzi i kłamanie. Twierdzisz, że jak Tobie tyle nie dali, to innym tez tyle nie dadzą. Już nie rób z siebie nie wiadomo kogo, ponieważ: - Jakub i AlojzyB. zadali Ci pytanie co robisz, jakie projekty wykonałeś i jak zwykle unikasz odpowiedzi zachwalając się jaki Ty dobry jesteś - tak na prawdę niczego nie udowodniłeś. - "Trzymam się z dala od Javy, pythona, JS i innych tego typu rzeczy, chociaż jak pisałem Angulara chętnie się nauczę w stopniu podstawowym." - Ty to napisałeś, chcesz się zajmować frontendem za 8k miesięcznie nie umiejąc JS? Kogo próbujesz okłamać? W dobie frameworków itd. może nie trzeba znać perfekt JS, ale nadal jest potrzebna, w podstawowym zakresie. - "Znam PHP, nie za dobrze, bo mnie nie interesuje, szczegolnie obiektowego nie znam, nudzi mnie, kiepsko się pisze." - a może po prostu jesteś słaby? PHP jest psim językiem, można nie lubić 5, ale 7-ka jest bardzo w porządku i  łatwa w obsłudze. Zdaję sobie sprawę, że jest jeszcze chociażby C# i może go znasz, tutaj też jest pole do popisu. Tego nie znamy, dlatego nie będę Cię oceniać po stronie backendu. Jednak to co wypisujesz po stronie frontendu, świadczy tylko jedno. Są kandydaci, którzy będą lepszym wyborem dla firm. I nie uwierzę, że ktoś chce Ci płacić 8k. Kolejny Twój problem. Z Twoich komentarzy i tutaj i na innych forach wynika, że chcesz zajmować się wszystkim, ważne żeby ktoś chciał Ci płacić pieniądze. Tak się nie da. Jak chcesz tyle zarabiać? Skacząc z kwiatka na kwiatka, nie nauczysz się jednego a dobrze. Już nie wspomnę o Twoim komentarzu, który mnie rozbawił. Miałeś pretensje do jakiejś firmy, że Cie nie zaprosili na rozmowę kwalifikacyjną, ponieważ jesteś taki oh i cool. Niby taki wszystkowiedzącym, a jak Ci się zada pytanie masz problem z napisaniem konkretnej odpowiedzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Humansoft Sp. z o.o. - Radom

• Jak się pracuje w Humansoft Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Humansoft Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Humansoft Sp. z o.o.?

Humansoft Sp. z o.o.