Eko-systemy

Tarnobrzeg

Eko-systemy

Opinie o Eko-systemy

Co myślicie na temat warunków zatrudnienia w Eko-systemy? Czy od czasu dodania ostatniej opinii praca w przedsiębiorstwie uległa zmianie?

Karolina

Może ktoś odpowiedzieć dla użytkownika @Jarek? To informacja, która może się przydać innym też. Wchodząc na stronę firmy http://www.eko-systemy.pl/ ma się wrażenie, że zatrzymała się w miejscu od 2014 roku. Czy ktoś coś wie na ten temat? Czy firma Eko-systemy nadal działa?

@Karolina 11.09.2017 13:30

firma działa i nie działa wtajemniczeni wiedzą co w trawie piszczy :)

Jarek

Szukałem, ale niestety nie znalazłem odpowiedzi.

Karolina

@Jarek widzę, że nikt Ci nie odpowiedział. Czy sama szukałaś odpowiedzi na własne pytanie? Jeżeli znasz odpowiedź to mogłabyś podzielić się z innymi użytkownikami?

Jarek

A ludzi zatrudniaja jako Eko-systemy czy juz jako nowa firma?

pierdzący w komin niewolnik

Zamiast pchać się w beczki na szambo to lepiej idź do "zielonych". Pewna praca w stabilnej firmie, kasa bez rewelacji, a na brak pracy tam na pewno nie będziesz narzekać. Rotacja taka, że tam zawsze są miejsca pracy. Dojazd znakomity, są busy, pełno miejsc parkingowych, stojak na rowery.

bździny alkoholowe z zapieca

Skoro interesuje cię tylko dojazd, a nie terminowa i dobra wypłata. To poszukaj najlepiej w lokalnych firmach budowlanych. Nawet spod drzwi cię będą zabierać.

zwymiotował w olejaku i pekł

Trochę ważne w jakim miejscu jest firma, bo akurat tu gdzie jest to trochę ciasno i jak zatrudnią ludzi więcej to gdzie ich pomieszczą? Dlaczego jeden z pracowników z hali jeździ furką za kilkadziesiąt tysięcy, a inny za kilka stów? Chyba nie każdy kto tam pracuje utrzymuje się tylko z pracy w tej firemce....

puścił śmierdzącego bąka do kompresora

Ta firma nawet nie ma gdzie się rozrastać. Hala mała, plac mały. Najlepiej zmienić lokalizację i jakoś z sensem to rozbudować i rozreklamować.

nasrał do pieca, naszczał do formy

Widać, że ktoś tu wazelini strasznie. Pewnie mu pokrywka od przydomówki (beczka na gnój i pomyje z sedesu) spadłą na głowę i się zafascynował zbiornikami na odchody.

Tempszy od głomba kapuścianego

Skoro wiesz, że dbają o składki to i jakie zarobki powinieneś wiedzieć. Pytanie typu : mam czerwonego pomidora, a w jakim kolorze jest mój czerwony pomidor.

Solidny i piękny sedes a w środku g... (gumiaki?)

Możesz napisać w czym ta solidność na zewnątrz się przejawia?

wsadził stolca do milkbara

A mają z czego produkować? Na rynku liczą się duże firmy z magazynami i placami do składowania, a tu wszystko na jednaj hali.

Obciągam filtr z MO

Bo mosz kase na czas, ale za to się urobisz, a nie tam gdzie ktoś się załatwia w przydomówce czy bawi się pędzlem w "olejaku".

Napiedział dobalony i poleciał
@Obciągam filtr z MO 21.07.2016 22:41

Ekosystemy napisu już nie widać. Przydomówka i mo są od załatwiania tam swoich potrzeb. Czy są tam przyjęcia?

nasrał do pieca, naszczał do formy

Przestawić się na produkcję szkła? Wynajęcie sąsiedniej hali, bo jedna to strasznie ogranicza, może produkcja mleka i serów? Beczki są na placu. Na zielonej firmie obok są miejsca pracy i zawsze ogłoszenia aktualne to można iść i tam pracować. Zielona firma jest wypłacalna. Większość pracowników eko przez zieloną firmę się przewinęła.

wsadź se misia w pupę

A może pracy nie ma, a obecnie zatrudnieni nie mają bardzo co robić i sporo dni zamiast pracy to siedzą w domu? To po co mają być nowe oferty pracy?

brukasz

Jak to ktoś napisał, firma ma inną nazwę i chyba już nie jest w polskich rękach? Jak się firma zwie to na budynku nigdzie nie pisze.

były robol

Czy ktoś tu sieje wazeliną? Pracowałem w tej firmie jak jeszcze było lepiej, a jak jest teraz wiem od kolegów co jeszcze tam tyrają i dziwi mnie tak wiele wazeliniarskich opinii. Czy promujące firmę posty są sponsorowane? Było dobrze jak były 2 hale, a nie teraz jak wszystko wwalone w jeden grajdołek.

lechu

nie ma co narzekać.takiej firmy nie znajdziesz nigdzie,kasa w miarę i płacą.kierowniki też ok.ktoś ma złe wiadomości na ten temat.

Sałata, siano, kapusta i kasa

Jak chcesz mieć zatrudnienie w pracy i dobre zarobki to do Londona, a nie na Machów. Machó to nie Londyn i tu w funtach nie płacą tylko w złociszach najniższą krajową. Skąd podejrzenie, że w Eko dobrze płacą? Nawet nie wiadomo czy ta fima istnieje i pod jaką nazwą?

ni hooy

Jak firma teraz funkcjonuje? Jak płace, godziny pracy i płatne z nadgodzin, premie? Może sam bym się tam zatrudnił...?

do króla wazeliny

O k... kierownika to ciężko nie znać jak na hali produkcyjnej siedzi sporo czasu i za przyjęcia nowych osób też kierownik odpowiada. Chyba między beczkami musiałby się chować, żeby go nie znać. Zap... cała hala to jest się za czym ukrywać. Prezesa też raczej ciężko poznać, ale teraz z tego co wiem to raczej nowy prezes i nowa nazwa? Wigili nie było, żebyś poznał ludzi? Napisz lizusie ile zarabiasz ?

do wazeliniarza

Jak oczyszczają i gdzie pompują? Człowieku o czym ty piszesz? Patrzyłeś na ich stronie lub rozmawiałeś z kimś kto tam pracował? Jest firma od pompowni, ale to pod Staszowem. "Znani?" z czego? firm o podobnej nazwie jest wiele, a ta firma o której tu mowa raczej w okolicy jest z czego innego znana.

pamiętam siwego podpierdalacza

Firma lata świetności o ile tak można nazwać okres gdzie mieli wynajęte dwie sąsiednie hale i wszystko było na miejscu to już przeszłość. Później druga hala była wynajęta w Chmielowie, ale była trochę niska i trzeba było przewozić tam trochę rzeczy, a teraz to wszystko upakowane na jednej hali. Ta firma nie funkcjonuje pod inną nazwą?

pierdziel

Huta też zatrudnia. Gdzie masz te ogłoszenia z ofertami pracy? Eko-systemy jako firma już chyba nie istnieje. Czy pracą w zimie tak samo jak tym pracownikom w lecie?

przydomówka z MO

Konkurencja? Na hucie są ciągle przyjęcia tak rotacja, inne firmy na zimę nie przyjmują, a w eko z płacami chyba średnio. Czy zobowiązania finansowe wobec byłych pracowników co poodchodzili zostały uregulowane? Czy Twój ocena pochodzi w prawdziwych informacji? Może jeszcze napiszesz, że za fizycznego tam pracowałeś? Konkurencja płącowa to jest w Mielcu bo strefa rozwinięta, a nie Chmielów gdzie większość to desperaci co nie mają nic innego i muszą za najniższe stawki pracować.

CHÓT-nick

(usunięte przez administratora) Były chyba i chłopaki z umowami na tą firmę? PRO... też tam się przewijało Najlepsze to były chłopy co woziły beczki traktorem. Jedne się lubił po drodze dotankować na stacji CPN, ale nie ropą. Teraz miałby lepiej koło huty jest sklep.

sex-pracownik

Ta czy inna firma (na M..., spod Staszowa (Niziny)), właściciele chyba Ci sami), ale chłopaki nadal na tej samej hali, robią to samo, mają tylko mniej miejsca. Jak się przepisuje, sprzedaje firmę to z całym dobrodziejstwem inwentarza (długi chyba też). Dlaczego Pan prezes nie sprzeda swojej furki i nie spłaci pracowników, to nie oni zarządzali firmą, gdzy się zaczeło pie... i to nie ich wina, że wypłat nie ma. Oczywiście nie pozdrawiam chłopaków z hali bo Ci co zostali to raczej większości nie byli lubiani. Nie wiem jak z wypłatą, ale może w recyklacie dostają rozliczenia? Wspomniany brygadzista o ile jeszcze robi to pewnie wazelinkę woli? Jak można być takim przemądrzałym odbytowłazem? "Sałata" itp też się nie mają tak dobrze jak kiedyś. https://prod.ceidg.gov.pl Tam macie kto jest właścicielem czego i kiedy powstało i kiedy padło, zawiesiło działalność. Jest firma na M i na E... (zakładka kontakt) Po NIP, REGON, adres można znaleść legalnie sporo i firmach nawet kto jest właścicielem oraz saldo rozliczeń finansowych (to akurat płatne 10-30zł). http://www.krs-online.com.pl/sprawdzanie_nip.html

ex-pracownik

A kto powiedzial ze tamta firma na zakladowej to eko-systemy? Widzial ktos tam jakies logo firmy? Moze wlasciciel ten sam ale firma juz nie ta sama i wszystkie zalegle problemy sie pewnie same rozwiazaly To Polska wlasnie

peżot

Jeśli faktycznie tak jest jak piszą na forum i opowiadają to za co pracują tam aktualnie pracownicy? Na wypłatę dostają po małej dziurawej beczce na szambo? Czy to jacyś wolontariusze czy dostają pieniądze pod stołem? Gdzie są pieniądze dla byłych pracowników? Firma funkcjonuje czyli powinni uregulować zaległości. Czy pracownicy z hali przechodzą badania psychiatryczne przy okresowych? Co do tych co zostali to mam wątpliwości... Czy oni naprawdę nie są wstanie znaleźć czegoś innego? Gdzie jest PIP? Kto ukradł laptopa prezesowi?

Zostaw opinię o Eko-systemy - Tarnobrzeg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eko-systemy