Opinie o Beton-Bud Bis Sylwester Mizera w Radom

counter
1 1 16 5 1
zainteresowany Nowy wpis

Czy firma będzie prowadziła teraz rekrutacje, wiecie coś?

Wariat Nowy wpis

Ja powiem tak praca w Beton Bud na obecną chwilę to praca na czarno w której większość kierowców jeździ bez umowy. (usunięte przez administratora)większość osób wyrejstrowal.

anonim Nowy wpis

Krzysztof Nowy wpis

Dlaczego masz tak złe zdanie na temat Beton-Bud Bis? Chciałbym żebyś jakoś uzasadnił tę opinię, ponieważ na razie nie można z niej zbyt wiele wywnioskować niestety. Czekam na więcej szczegółów!

Iza

Czy Beton-Bud ma jakieś nowe oferty pracy, wiecie coś o tym? Jeśli możecie, to napiszcie też coś o warunkach zatrudnienia. Mam na myśli system pracy, czyli na ile zmian pracujecie i po ile godzin. Dzięki.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 236 dni.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

randomek

Idealne miejsce pracy dla kogoś z problemami psychicznymi - jeśli lubisz stwarzać zagrożenie na drodze aplikuj bez namysłu.

Tak10Nie
Iwo

Generalnie to dobra firma, wystarczy sprawdzić w internecie!

TakNie2
nowy

Miałem pracować tam ale po 2 tygodniach czekania na auto, jak to mnie "szanowny" kierownik powiadomił, w słuchawce usłyszałem "nieważne" po czym się rozłączył i nie odbierał więcej telefonu. 2 tygodnie obiecywania że będę pracował i potem spławienie. Od pracowników dowiedziałem się że to dość częste. Poza tym stawka 12zł/h niby początkowa ale później wcale nie jest lepiej, a obiecuje gruszki na wierzbie.

Tak3Nie

jorken
@nowy

Również taka sama sytuacja mnie spotkała,a byliśmy umówieni na konkretny dzień i okazało się że nieaktualne bo nie i tyle usłyszałem.

Dariusz

@Janusze Betonu, jesteś byłym bądź obecnym pracownikiem firmy Beton-Bud Bis Sylwester Mizera? Możesz napisać coś na temat warunków zatrudnienia jakie oferuje pracodawca? Podziel się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w tym miejscu. Twoja opinia będzie pomocna dla osób, które poszukują informacji na temat tego pracodawcy.

Janusze Betonu

Firma Beton-Bud daje pełne przyzwolenie na to jak jej kierowcy w jawny sposób łamią przepisy drogowe: https://youtu.be/ySA3hH6nn24 uzasadniając takie zachowanie w następujący sposób: "[...] kiedy idzie Pan do sklepu i widzi kolejkę do kasy, to pcha się Pan na (usunięte przez administratora) omijając ludzi cierpliwie czekających w tejże kolejce?"

Tak13Nie

Co jeszcze możesz powiedzieć o pozostałych warunkach pracy w Beton-Bud Bis Sylwester Mizera. Twoja wypowiedź będzie przydatna dla wszystkich tych, którzy rozważają aplikację do tej firmy.

Tak1Nie

Mistrzo

Marcin - pseudonim LOCHA Ty umiesz pisac ? A żona widze pozwoliła Ci skorzystac z komputera a z internetu prawdopodobnie po kryjomu bo dostał bys baty :)

eminer

pracuje od 5 lat, pensja zawsze na czas, kierownictwo da sie wytrzymac :)

TakNie1

marcin

Pracuję w firmie od 15lat-żeby wszyscy pracodawcy byli tacy.Dzisiaj dla kierowcy pracy jest mnóstwo od ręki-jeżeli ktoś nie ma to znaczy jest z nim coś nie tak

TakNie1

miki
@marcin

mnóstwo pracy jest jak jej nie szukasz a jak zaczniesz szukać to zawsze jest coś nie tak bo tam gdzie jest dobrze to kierowcy sa na stałe i sie nie zmieniaja a jak jest cos nie tak to sie zmieniaja co rusz

Zostaw opinię o Beton-Bud Bis Sylwester Mizera - Radom

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

1/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad