Beton-Bud Bis Sylwester Mizera

Opinie o Beton-Bud Bis Sylwester Mizera

Filtruj opinie po kryteriach:

Iwo
 Opinia

Generalnie to dobra firma, wystarczy sprawdzić w internecie!

nowy
 Opinia

Miałem pracować tam ale po 2 tygodniach czekania na auto, jak to mnie "szanowny" kierownik powiadomił, w słuchawce usłyszałem "nieważne" po czym się rozłączył i nie odbierał więcej telefonu. 2 tygodnie obiecywania że będę pracował i potem spławienie. Od pracowników dowiedziałem się że to dość częste. Poza tym stawka 12zł/h niby początkowa ale później wcale nie jest lepiej, a obiecuje gruszki na wierzbie.

jorken
@nowy 11.04.2017 09:45

Również taka sama sytuacja mnie spotkała,a byliśmy umówieni na konkretny dzień i okazało się że nieaktualne bo nie i tyle usłyszałem.

Dariusz
 Opinia

@Janusze Betonu, jesteś byłym bądź obecnym pracownikiem firmy Beton-Bud Bis Sylwester Mizera? Możesz napisać coś na temat warunków zatrudnienia jakie oferuje pracodawca? Podziel się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w tym miejscu. Twoja opinia będzie pomocna dla osób, które poszukują informacji na temat tego pracodawcy.

Janusze Betonu
 Opinia

Firma Beton-Bud daje pełne przyzwolenie na to jak jej kierowcy w jawny sposób łamią przepisy drogowe: https://youtu.be/ySA3hH6nn24 uzasadniając takie zachowanie w następujący sposób: "[...] kiedy idzie Pan do sklepu i widzi kolejkę do kasy, to pcha się Pan na (usunięte przez administratora) omijając ludzi cierpliwie czekających w tejże kolejce?"

Tak7Nie
 Opinia

Co jeszcze możesz powiedzieć o pozostałych warunkach pracy w Beton-Bud Bis Sylwester Mizera. Twoja wypowiedź będzie przydatna dla wszystkich tych, którzy rozważają aplikację do tej firmy.

Tak1Nie
Mistrzo
 Opinia

Marcin - pseudonim LOCHA Ty umiesz pisac ? A żona widze pozwoliła Ci skorzystac z komputera a z internetu prawdopodobnie po kryjomu bo dostał bys baty :)

Tak1Nie
eminer
 Opinia

pracuje od 5 lat, pensja zawsze na czas, kierownictwo da sie wytrzymac :)

marcin
 Opinia

Pracuję w firmie od 15lat-żeby wszyscy pracodawcy byli tacy.Dzisiaj dla kierowcy pracy jest mnóstwo od ręki-jeżeli ktoś nie ma to znaczy jest z nim coś nie tak

miki
@marcin 15.05.2017 07:57

mnóstwo pracy jest jak jej nie szukasz a jak zaczniesz szukać to zawsze jest coś nie tak bo tam gdzie jest dobrze to kierowcy sa na stałe i sie nie zmieniaja a jak jest cos nie tak to sie zmieniaja co rusz

Zostaw opinię o Beton-Bud Bis Sylwester Mizera - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Beton-Bud Bis Sylwester Mizera