Opinie o Investa Sp. z o.o. w Starogard Gdański

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Investa Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Investa Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metali i rud metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Investa Sp. z o.o. w Starogard Gdański

ile zarobi operator krawedziarki??-z doświadczeniem (w pruszczu)

R

Zapraszam, niech przyjdzie Pan na rozmowę. Dowiem się wtedy co Pan robił i umie i na tej podstawie będę mógł określić zarobki. Pozdrawiam

Claud

Brak słow

@Claud

to o Olsztynie?

Claud

O Pruszczu. Olsztyn jest ok

Wypowie się ktoś o oddziale Olsztyn?

ononno

hej ile zarobi operator krawedziarki??

Przedstawiciel Handlowy

Trzy spotkania rekrutacyjne , na pierwszym z nich test; nawet sensowny, po którym kolejne spotkanie w oddziale i dalej w Pruszczu Gd. u wodza naczelnego. Bardzo długotrwała, małosensowna rekrutacja, która później w praktyce okazuje się fikcją.

Największa życiowa porażka, największy sukces, jak sobie radzisz ze stresem, czego oczekujesz od życia, w przypadku kobiet w Luboniu najistoniejsze kryterium stanowi dekold i stan cywilny, cała reszta staje się nieważna

znam

@logist zatem znasz bardzo wpływowych ludzi, szok. Wiesz również co, kto, gdzie, nawet sam szef Ci mówił kto i kiedy, nie no bajer. Słabe to było, jeśli pracownicy Investy Tobie mówili co się dzieje wewnątrz, to łamią tajemnicę firmy na co jak zapewne wiesz są paragrafy. Nie wziąłeś jednego pod uwagę, że to może być prawda, a piękne słowa dyrektora z Lubonia to trucizna o smaku truskawkowym na ustach. Oczywiście ile ludzi tyle opinii, ale pamiętaj to, że 10 osób mówi jedno, nie znaczy, że to prawda. Nie ma tu żadnej zaciekłości tylko chęć wyrażenia tego jak tam jest. Jeśli w Twojej firmie jest prawidłowy tok myślenia to oczywiście gratuluję. Jeśli masz pytania (sensowne), pisz. Merytorycznie zawsze włączę się w wypowiedz

Robol

No i wypowiada się kolejna osoba która tam nie pracuje a przyjeżdża tylko po towar.ogladasz ta szopkę z boku wiec szanowny kliencie nie wypowiadaj się na ich temat.Brygadzista wyleciał bo był tłumokiem i zbyt pazerny. A inni wylatują bo mają swoje zdanie i nie podpoządkowuja się staremu komuchowi. Tam stawia się na ilość. .nie jakość. Nie zapie.....lasz to wylot.

logist

@ruczaj, trafiłeś w sedno. Do tej pory nie miałem zamiaru się wpisywać tutaj, ale wymusiłeś to na mnie, myślałem, niech Investa się broni sama. Ja kupuję dużo dla mojej firmy w Luboniu ponad 4 lata, materiały i usługi. Znam tam ludzi. Nawet się starałem o pracę, ale grzecznie mi odmówiono. Nie mam żalu, dalej tam zamawiamy. Znam też kierownictwo i jak się rozwijają. Tak na moją wiedzę, od poczatku, jak ich znam, to kupili kilka laserów, prasy i inne maszyny CNC, ludzi więcej dwukrotnie co najmniej. Więc masz 100% racji. Z tą konkurencją też brawo ! Wiem, że zwolnili (nie napiszę za co, ale wiem)technologów kilku, handlowców i brygadzistę, wszyscy teraz pracują w konkurencji, szef mi o tym powiedział, bo przyjeżdżali do niego z ofertami, ale ich pogonił. Duzo w ludziach jest nienawiści i mało pokory. Żenada. Nawet PIS w to mieszają , hehe. Na koniec jeszcze jedno. Dziwne, że uaktywniaja sie przeciwnicy Investy wtedy, gdy jest ogłoszenie o pracę, wyrażna robota , żeby ludzie się nie zgłaszali. Bez komentarza. To nie artykuł sponsorowany, tylko nie mogłem juz milczeć. Może i inni, , którzy kupują w Invescie zabiorą głos, jestem ciekaw ich opinii.

mmm

Nie inwestują, dość propagandy

no tak

Zatrudnienie nowych pracowników nic nie da, ponieważ i tak Ziutek jako starej daty dyrektor nie zrozumiem tych nowości, on się zatrzymała lata temu i to jest jakby zrozumiałe. Problemem jest to, że się uczepił koryta i jako leśny dziad nie daje rozwijać skrzydeł. Nowe osoby i nowe pomysły tylko odbiją się od muru. To tak jak z PiS`em, pomysły może i mają wewnątrz partii, ale i tak prezes dyktuje warunki. Cała filozofia. Taka prosta, a jednak taka trudna. To mógł być naprawdę świetny oddział, ale duma i zarozumiałość szkodzą, widać to bardzo mocno. Jak coś wiecie gdzie dzwonić ;)

No tak

Tomonik: jeśli chcesz dopiero zgłosić się do firmy to skąd wiesz o suwinicy z poziomu 0 ? Błąd :) Tomek: trzeba robić swoje, Investa w Luboniu już dawno jest "spalona" jako oddział, klienci doskonale o tym wiedzą i nic tego nie zmieni. Ziutek ma opinie wszędzie jako krzykacz, a Jacuś jak to Jacuś... z Opala dostał kopa, na bezrybiu i rak ryba

taa

Nadal nie rozumiecie szanowi forumowicze. Po pierwsze primo - nawet jesli Cie zaprosza to rownie dobrze moga obiecac zlote gory. Jesli chodzi o umowe o prace hmm po czesci masz racje, co dalej ?

taaa

@xcvbn brzmi to jak ogłoszenie pracodawcy - co napisałeś. Co znaczy satysfakcjonująca praca ? Jakie szkolenia ? tylko BHP jak w większości firm ? nadgodziny płatne ? To wszystko przypomina mi bełkot przedwyborczy, miało być dobrze, wyszło jak zawsze.

taaa

Użytkowniku "taco", premia 12-pensji ? pracownicy biurowi (sekretarka, handlowiec, technolog) czy tylko kierownicy/dyrektorzy ? Skąd wiesz, że pracownicy sobie dobrze radzą w innych firmach jako handlowiec, technolog ? skąd te informacje ?

taco

Bdb firma, skład handlowy od lat się nie zmienia. Jak ktoś dobry i zaangażowany to sobie poradzi, a jak ktoś czeka aż mu spadnie z niebo to niech się nie fatyguje nawet. Minusem premie roczne, ale jak już są to kosmiczne :) Ci co pracowali radzą sobie dobrze w innych firmach, więc firma jest dobra jako nauczyciel zawodu handlowca, technologa itp. Premia roczna to średnio 12 pensji, pensja handlowca średio ok. 4-6 tys na łapkę. Myślę, że warto.

tak

Witam. Certyfikaty to pestka jak zapewne się orientujesz, kwestia kasy. Liderem nie są, ceny mają średnie. Ilość ogłoszeń to nie rozwój, a częsta rotacja. W rynku tego sporo BTH, Thyssen etc. Każdy jest kowalem własnego losu. Masz pytania ?

Magazynier

Orientuje sie ktoś ile magazynierzy tam zarabiaja? Bo jest ogloszenie zastanawiam sie czy nie wysłać.

c.d.n.

tak tak, teraz Jacuś kiedy przeniósł się do małego pomieszczenia na dół będzie miał więcej czasu na "swoje" sprawy. Coraz "ciekawiej" się tu dzieje

Strefa 52

Widać,że w koncu w Luboniu przejrzeli na oczy.

Ha

"Uczem" się szybko..lepiej startuj na sprzątaczke do tej firmy a nie na produkcję. Siano wsumie takie same otrzymasz. A mniej się nadzwigasz!!

były

A ja głupi myślałem ,że to uczciwy portal. Widzę ,że niezła interwencja była.Pana Z. pewnie szlag trafił. No cóż Investa też korzysta z pośrednictwa pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Investa Sp. z o.o. - Starogard Gdański

• Jak się pracuje w Investa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Investa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Investa Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 0 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Investa Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Investa Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Investa Sp. z o.o.