INVESTA Sp. z.o.o

Stryków, Częstochowska 38

INVESTA Sp. z.o.o

Opinie o INVESTA Sp. z.o.o

Weronika

@Pikis, na forum najbardziej istotne są merytoryczne opinie na temat warunków pracy, zatrudnienia czy atmosfery w danym miejscu. Warto popierać swoją wypowiedź argumentami, ponieważ wtedy staje się dla użytkowników bardziej wiarygodna. Pracujesz obecnie w firmie INVESTA? Czy może wypowiadasz się z perspektywy byłego pracownika? @R., jesteś nadal zainteresowany pracą w tym miejscu? Od Twojej wypowiedzi minęło kilkanaście dni. Czy możesz powiedzieć nam jaką decyzję podjąłeś? Zdecydowałeś się na zatrudnienie w INVEŚCIE?

Pikis

Stanowczo nie polecam pracy w tej firmie!!! Szkoda nerwów i czasu.

R.

Czy wypowie się ktoś nt. oddziału we Wrocławiu? interesuje mnie stanowisko technologa. Jakie obowiązki, czy duża rotacja, jaka atmosfera.. itp.

Szukasz pracy?

Tomasz

Żeby dostać się do dobrej firmy to trzeba odpowiednio się zaprezentować. Cóż po takim spotkaniu można powiedzieć!!

Qsaii

Byłam ostatnio na rekrutacji jako specjalista do biura. Poziom rozmowy oceniam na "poniżej podłogi". Czułam się jak na przesłuchaniu na policji, a nie na rozmowie o pracę. Pani z HR była bardzo niemiła, wręcz bezczelna w zadawaniu pytań i formułowaniu swoich przemyśleń. Podobnie zachowywali się również inni uczestnicy tej rozmowy. Nigdy wcześniej nie byłam na tak beznadziejnej rekrutacji... to też świadczy o tej firmie. Odradzam pracę w atmosferze takich ludzi.

Czy znajdzie się osoba, która mogłaby w kilku słowach przedstawić teraźniejszy stan firmy INVESTA Sp. z.o.o?

Piotr

Ważne jest również to, że to dobry pracodawca!!

Był ktoś z Was ostatnio na rekrutacji w INVESTA Sp. z.o.o? Możecie nam tutaj zdać relację?

Asiek

Czy firma investa zatrunia kobiety na swoich magazynach na stanowisko magazynier czy kobiety pracują tam tylko w biurach.

Olo
@Asiek 20.02.2018 10:44

Odradzam , praca fizycznie ciężka , chyba nie dla kobiety.

Weronika

@Asiek zadała bardzo istotne pytanie. Czy na magazynie odnajdzie się kobieta i czy ma jakiekolwiek szanse na zatrudnienie? Pracuje już może jakaś?

Weronika

@Dawny pracownik w Twojej opinii szło od przełożonej, ale wcale nie musiało tak być. Pamiętajcie, że atmosferę w firmie tworzą ludzie. Pracodawca nie wie w trakcie rekrutacji jakim ktoś może okazać się człowiekiem. Interesują go kwalifikacje zawodowe, a nie społeczne.

Weronika

@Zainteresowany rozumiem. Czyli nie chciałeś się na swojej skórze przekonać jak pracuje się w firmie INVESTA? @Dawny pracownik może warto zgłosić przełożonemu takie zachowania, bo przecież psują one atmosferę w firmie.

Dawny pracownik
@Weronika 16.11.2017 16:25

Ha, ha przecież pozwolenie i wręcz akceptacja dla takich zachowań , w mojej opinii , szła od strony przełożonej . Pamiętaj droga Weroniko , ryba ZAWSZE psuje się od głowy.

Zainteresowany

Nie aplikowalem ponieważ nie dostałem odpowiedzi na moje pytania.

un

w inveście niejeden twój niby kumpel fałszywie gębę zaciesza, masz potem w plecach tyle noży, że mógłbyś udawać jeża

Dawny pracownik
@un 22.10.2017 22:03

Czyli w inveście po staremu.Większość obrabia sobie (usunięte przez administratora) za plecami

Weronika

@Zainteresowany a zdecydowałeś się mimo braku odpowiedzi na aplikację? Jeśli tak, to czy możesz powiedzieć coś więcej o tym jak wygląda proces rekrutacyjny do firmy INVESTA? Na co warto się przygotować czekając na rozmowę kwalifikacyjną? Każda informacja będzie bardzo pomocna.

Weronika

Czy jakiś aktualny pracownik firmy INVESTA zechciałby odpowiedzieć na pytania użytkownika @zainteresowany? Aktualnie pojawiła się oferta na technologa programistę i pracodawca wymaga wykształcenia wyższego technicznego, praktycznej znajomości systemów CAD/CAM, obsługi komputera – Microsoft Office (Word, Excel, Outlook) i umiejętności prowadzenia rozmów handlowych (http://www.investa.pl/career/technolog-programista-slaskie-katowice,111.html). Jesteś chętny na takie stanowisko @zainteresowany?

Zainteresowany
@Weronika 29.08.2017 09:29

Obecnie jestem kierownikiem, programista cnc, technologiem, doradca technicznym i od przygotowania produkcji ... A jak wiadomo gdy robi się na 4 stanowiska jednocześnie to żadnych obowiązków nie można wykonać w 100% dobrze. Dlatego rozglądam się

zainteresowany

jak wyglada praca technologa ? jaka stawka ? obowiazki jak w innych firmach ? tzn połaczenie 5 stanowisk w jednej osobie ?

Weronika

Jak oceniacie pracę w INVESTA Sp. z.o.o? Pracodawca spełnił Wasze oczekiwania?

były pracownik

koziołek z investy

były pracownik

Odkąd zrobili dwóch kierowników z brygadzistów to się popierniczyło w invescie. Kasa nie jest taka zła Ja po dwóch latach miałem 2300 zł netto. Praca nie jest lekka wiadomo jak to w magazynie swoje trzeba przerzucić,a stal nie jest lekka. Prawdę mówiąc to jak komuś nie szkoda kręgosłupa to polecam. Jest tam jeszcze dodatkowa premia roczna ale jest zależna od kierownictwa,więc jak potrafisz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] lizać to jakieś tam ochłapy dostaniesz.

palj

@ invest - rozumiemm rozgoryczenie, ale pracownicy fizyczni zazwyczaj mniej zarabiają od pracowników umysłowych - taka jest kolej rzeczy, bo to inny typ pracy

invest

Jesteś niewolnikiem a biuro to elita unvesty zrozumcie to. Robole muszą Malo zarabiać. Aby w biurze mogli miec więcej kasy.Róbcie nadgodziny i zamknijcie buzie -a jak się nie podoba to inni juz czekają aby zostać naszymi niewolnikami.

jarek
@invest 11.09.2016 14:17

idź do biura, zarobisz więcej

plac

Zaczyna sie u nas w Investa [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br /> porazka

Mario

Witam. Właśnie rozmawiałem z jakimś Panem z tej firmy który proponował mi pracę na stanowisku Operatora Krawędziarki. Drodzy Panowi/Panie czy ktoś z Was tam pracuje i/lub pracował i jest mi w stanie napisać na jakim poziomie tam kształtują się zarobki? Proszę o odpowiedź bo nie ukrywam, że nawet pojechanie tam na rozmowę to zajmie mi cały dzień więc każda informacja będzie dla mnie mega ważna. Pozdrawiam

elo

moze ktos napisze konkrety co do zarobkow np. jakie sa stawki od do ...........nie urywaja to sory pojecie wzgledne

witam. mam rozmowę w sprawie pracy na stanowisko magazynier....opisze ktoś warunki płacowe na tym stanowisku? pozdrawiam

master

Nikt nic nie wie? Chyba taka firma jak Investa robi co jakiś czas rekrutacje, bo się rozwija, czy dawno nikt nowy nie zasilił personelu i z tego powodu nie ma co liczyć na szybką rekrutację? To prawda w ogóle, że raczej mam się nastawiać na najniższą krajową, bo owszem stawka uczciwa, ale nie za wielka.

lilou

bez jaj nie ma źle ,chcecie pracowac za najniższą krajowa to szukajcie gdzie indziej roboty

Nie rozumiem tutaj czegoś - czy ktoś kogoś zmusza do pracy? Nie podoba Ci się to się zwolnij a nie wypisujesz debilstwa na portalu, dziecinada. Jak masz dość pracy tutaj to szukaj gdzie indziej.

gal
@anonim 07.11.2014 22:08

Faktycznie nie rozumiesz… Im więcej ludzi będzie pracowało w tej firmie, tym więcej będzie takich sytuacji, lecz co gorsze „najgroźniejsi” są starzy pracownicy, którym wiecznie coś nie pasuje i ciągle im mało, a nowi pracownicy siłą rzeczy dostosowują się do klimatu, a klimat już od bardzo dawna jest bardzo ciężki. W pracy nie ma kolegów tylko znajome twarze.

xy

ta, poważnie? to czemu nie powiesz im tego co o nich myslisz, tylko tutaj piszesz? widzisz jesteś taki sam/a jak my wszyscy:) nie jesteś ponad........

Zostaw opinię o INVESTA Sp. z.o.o - Stryków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie INVESTA Sp. z.o.o