Mitmar Sp. z o.o.

Głowno

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 15 ocen.

Mitmar Sp. z o.o.
4 15 6 1

Opinie o Mitmar Sp. z o.o.

Dorota

Być może ktoś może wie jak obecnie wygląda sytuacja w firmie? Czy na forum jest jakiś były lub obecny pracownik tego przedsiębiorstwa? Nie znalazłam żadnych ofert pracy na oficjalnej stronie firmy. A może mimo to komuś jednak udało się ostatnio aplikować do Mitmaru? Zachęcam do aktywności na forum. Każdy merytoryczny wpis może być niezwykle pomocny dla osób planujących podjąć zatrudnienie w firmie.

admin

Czy zgadzasz się z opiniami o Mitmar, które krążą w internecie? Napisz komentarz i wypowiedz się na temat tego pracodawcy.

Zostaw opinię o Mitmar Sp. z o.o. - Głowno

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mitmar Sp. z o.o.