Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Has" Sp. z o.o.

Wieluń

Opinie o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Has" Sp. z o.o.

arnold

Przedsiebiorstwo specjalizuje się w technice grzewczej,automatyce,pracowni projektowej.

Veni Vidi Vici

Pracowałem w tej firmie naście lat temu. Nie wiem jak teraz , ale wtedy był to istny Obóz Pracy. Wiem że to może mało wiarygodne , ale pracowałem minimum 12-14 (czasem nawet 18) godzin dziennie zarabiając nawet 530 zł/m-c (maksymalnie 670zł/m-c). Skandaliczne traktowanie pracowników było na poziomie dziennym. Jestem jednak ciekawy jak jest teraz. Czy ta firma przeszła jakąś pozytywną metamorfozę ?

Słowa kojarzące się z Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Has" Sp. z o.o. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): mało profesjonalna Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako .żadną.. . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ..nieciekawi. . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Nie pamiętam Najbardziej podobało mi się w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Has" Sp. z o.o.: Najbardziej nie podobało mi się w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Has" Sp. z o.o.:

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Has" Sp. z o.o. - Wieluń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Has" Sp. z o.o.