Opinie o INVESTA Sp. z.o.o w Stryków Częstochowska 38

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy INVESTA Sp. z.o.o. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w INVESTA Sp. z.o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o INVESTA Sp. z.o.o w Stryków Częstochowska 38

Jakie są warunki zatrudnienia w INVESTA Sp. z.o.o?

Wwwww

Ktoś odpowie ?

Pawi

Tęsknię za czasami kiedy w Strykowie rządziła (usunięte przez administratora). Pozdrawiam . (usunięte przez administratora)wracaj do nas.

xxx
@Pawi

Bierz z powrotem.

Gutek

A jaka macie atmosferę w pracy? Czy jakieś benefiry macie?

Rocznik

Co tak nagle wszyscy ucichli? :D

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w INVESTA Sp. z.o.o spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
darious

Pojawiło się ogłoszenie o pracę na stanowisko: Brygadzista Obszaru Magazynowego, spełniam w sumie wszystkie kryteria, ba, zdecydowanie posiadam więcej atutów niż wymagane, ale chciałbym dowiedzieć się jakiej mniej więcej kasy można się spodziewać na ww stanowisku nim wyślę CV. Pomoże ktoś?

Xxx
@darious

Brygadziści maja około 4600zl brutto

X
@darious

Z tak zawyżonym ego kariery u nas nie zrobisz.

Asiek

Czy firma investa zatrunia kobiety na swoich magazynach na stanowisko magazynier czy kobiety pracują tam tylko w biurach.

Olo
@Asiek

Odradzam , praca fizycznie ciężka , chyba nie dla kobiety.

Br
@Olo

A z którego oddziału jesteś kolego?

bibi

Na magazynie coś jak (usunięte przez administratora) karnej, jak w większosci tego typu firm. Tracenie sił i zdrowia, gdzie z marnego wynagrodzenia nie odłożysz na leczenie kręgosłupa czy stawów. Układziki i kombinatorstwo jak wszędzie. Jednym słowem: wszystko w obecnej normie krajowej - harówka dla zagranicznego koncernu. Ktoś musi padac na twarz by inni się bawili - kapitalizm.

Br
@bibi

Nie pasuje Ci? Zmień robotę. Wieczne narzekanie tylko i nic więcej. Nawet jakbyś zarabiał z 5k to byś narzekał. Nikt nikogo na siłę tutaj nie trzyma.

Rocznik

Wszędzie trzeba pracować, a nie łazić i ściemniać. Ja pracuję w oddziale w Strykowie od roku i jest mi tutaj bardzo dobrze. Współpracownicy są jak najbardziej w porządku, przełożeni również. Jak komuś nie pasuje albo jest zbyt roszczeniowy to niech złoży sobie wypowiedzenie i poszuka innej roboty. Ale z takim podejściem to wszędzie wam będzie źle.

@Rocznik

Nie da się ukryć, że w każdym miejscu pracy należy wykonywać swoje obowiązki. Warto w sposób rzetelny oceniać sytuację panującą w firmie, uwzględniając zarówno plusy, jak i minusy zatrudnienia w danym miejscu. Czy mógłbyś powiedzieć nam, jak pracuje się w INVESTA? Na jaki rodzaj umowy można liczyć na początku współpracy?

Weronika

@Pikis, na forum najbardziej istotne są merytoryczne opinie na temat warunków pracy, zatrudnienia czy atmosfery w danym miejscu. Warto popierać swoją wypowiedź argumentami, ponieważ wtedy staje się dla użytkowników bardziej wiarygodna. Pracujesz obecnie w firmie INVESTA? Czy może wypowiadasz się z perspektywy byłego pracownika? @R., jesteś nadal zainteresowany pracą w tym miejscu? Od Twojej wypowiedzi minęło kilkanaście dni. Czy możesz powiedzieć nam jaką decyzję podjąłeś? Zdecydowałeś się na zatrudnienie w INVEŚCIE?

Pikis

Stanowczo nie polecam pracy w tej firmie!!! Szkoda nerwów i czasu.

R.

Czy wypowie się ktoś nt. oddziału we Wrocławiu? interesuje mnie stanowisko technologa. Jakie obowiązki, czy duża rotacja, jaka atmosfera.. itp.

Tomasz

Żeby dostać się do dobrej firmy to trzeba odpowiednio się zaprezentować. Cóż po takim spotkaniu można powiedzieć!!

Qsaii

Byłam ostatnio na rekrutacji jako specjalista do biura. Poziom rozmowy oceniam na "poniżej podłogi". Czułam się jak na przesłuchaniu na policji, a nie na rozmowie o pracę. Pani z HR była bardzo niemiła, wręcz bezczelna w zadawaniu pytań i formułowaniu swoich przemyśleń. Podobnie zachowywali się również inni uczestnicy tej rozmowy. Nigdy wcześniej nie byłam na tak beznadziejnej rekrutacji... to też świadczy o tej firmie. Odradzam pracę w atmosferze takich ludzi.

Ważne jest również to, że to dobry pracodawca!!

Weronika

@Asiek zadała bardzo istotne pytanie. Czy na magazynie odnajdzie się kobieta i czy ma jakiekolwiek szanse na zatrudnienie? Pracuje już może jakaś?

Weronika

@Dawny pracownik w Twojej opinii szło od przełożonej, ale wcale nie musiało tak być. Pamiętajcie, że atmosferę w firmie tworzą ludzie. Pracodawca nie wie w trakcie rekrutacji jakim ktoś może okazać się człowiekiem. Interesują go kwalifikacje zawodowe, a nie społeczne.

Weronika

@Zainteresowany rozumiem. Czyli nie chciałeś się na swojej skórze przekonać jak pracuje się w firmie INVESTA? @Dawny pracownik może warto zgłosić przełożonemu takie zachowania, bo przecież psują one atmosferę w firmie.

Dawny pracownik
@Weronika

Ha, ha przecież pozwolenie i wręcz akceptacja dla takich zachowań , w mojej opinii , szła od strony przełożonej . Pamiętaj droga Weroniko , ryba ZAWSZE psuje się od głowy.

un

w inveście niejeden twój niby kumpel fałszywie gębę zaciesza, masz potem w plecach tyle noży, że mógłbyś udawać jeża

Dawny pracownik
@un

Czyli w inveście po staremu.Większość obrabia sobie (usunięte przez administratora) za plecami

Nie aplikowalem ponieważ nie dostałem odpowiedzi na moje pytania.

Weronika

@Zainteresowany a zdecydowałeś się mimo braku odpowiedzi na aplikację? Jeśli tak, to czy możesz powiedzieć coś więcej o tym jak wygląda proces rekrutacyjny do firmy INVESTA? Na co warto się przygotować czekając na rozmowę kwalifikacyjną? Każda informacja będzie bardzo pomocna.

Zostaw merytoryczną opinię o INVESTA Sp. z.o.o - Stryków

• Jak się pracuje w INVESTA Sp. z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy INVESTA Sp. z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVESTA Sp. z.o.o?

INVESTA Sp. z.o.o
2.5/5 Na podstawie 118 ocen.

INVESTA Sp. z.o.o