Galaxy GSM

Szczecin

Opinie o Galaxy GSM

oszukany klient

OSZUSCI! Oceny pozytywne chyba opłacone. Telefon oddany do naprawy, skasowali około 100 zł stwierdzili, że na prawione a nadal nie działa jak być powinno. Chodziło o przylutowanie urwanego gniazda anteny na płycie głównej. Gniazda nie przylutowali tylko obrali końcówkę przewodu i gołe przewody przylutowali w różnych miejscach. Gniazda zpowrotem nie dostałem i jeszcze uszkodzili mi kabelek anteny. Idiotę jeszcze ze mnie robili, że to wina gniazda karty SIM, że nie ma zasięgu. ale ja kupiłem nową taśmę z gniazdami SIM i nadal nie działa.

edf

hej no byc moze ktos po prostu raz sie tak zdazylo

K

Usługi jakich udziela serwis Galaxy GSM to czysta kpina. Takie miejsca gdzie firma prowadzi jakąś własną politykę oszukiwania klientów nie ma miejsca bytu. Nie dają paragonów , a wszystko odbywa się na słowo. Czar pryska jak zapłacisz gotówkę , a wtedy możesz już sobie tylko pogadać. Gówno nie serwis i radzę omijać wszystkim szerokim łukiem !

Marcin

Zgadzam się z przedmówcą. Oszuści, nie dotrzymują terminów, nie chcą oddać telefonu. Odradzam!!!

Mirenzo_89

Niestety moja opinia bardzo negatywna. Galaxy GSM niewiele ma wspólnego z profesjonalizmem. Nie dotrzymują terminów, przy rezygnacji z naprawy (po czterech niedotrzymanych obietnicach i terminach), nie chcieli oddać telefonu...w ogóle. Sprawa otarła się o Policję.

Zostaw opinię o Galaxy GSM - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Galaxy GSM