Galaxy GSM

Szczecin

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 4 ocen.

Galaxy GSM
2 4 6 1

Opinie o Galaxy GSM

Wanda

Czy ktoś posiada wiedzę na temat pracodawcy Galaxy GSM i mógłby się nią podzielić z nami? Poniższe komentarze pochodzą ze strony klientów firmy, a może macie znajomych, którzy w tej firmie pracowali i chcieliby podzielić się swoimi przemyśleniami na jej temat.

Administrator

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. A jak to wygląda w Galaxy GSM? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

edf

hej no byc moze ktos po prostu raz sie tak zdazylo

K

Usługi jakich udziela serwis Galaxy GSM to czysta kpina. Takie miejsca gdzie firma prowadzi jakąś własną politykę oszukiwania klientów nie ma miejsca bytu. Nie dają paragonów , a wszystko odbywa się na słowo. Czar pryska jak zapłacisz gotówkę , a wtedy możesz już sobie tylko pogadać. Gówno nie serwis i radzę omijać wszystkim szerokim łukiem !

Marcin

Zgadzam się z przedmówcą. Oszuści, nie dotrzymują terminów, nie chcą oddać telefonu. Odradzam!!!

Mirenzo_89

Niestety moja opinia bardzo negatywna. Galaxy GSM niewiele ma wspólnego z profesjonalizmem. Nie dotrzymują terminów, przy rezygnacji z naprawy (po czterech niedotrzymanych obietnicach i terminach), nie chcieli oddać telefonu...w ogóle. Sprawa otarła się o Policję.

Zostaw opinię o Galaxy GSM - Szczecin

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Galaxy GSM