Opinie o Investa Sp. z o.o. w Starogard Gdański

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Investa Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Investa Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metali i rud metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Investa Sp. z o.o. w Starogard Gdański

Witold

A jak wygląda praca w oddziale w Starogardzie Gdańskim? Piszecie, że pracodawca na bieżąco monitoruje pracowników, czy w tym mieście to też to ma miejsce? Jak wyglądają inne kwestie typu zarobki, a może są jakieś premie? Polecacie złożyć swoje CV?

technolog
@Witold

czasem na temat pracodawców opinie na tym portalu są delikatnie mówiąc przerysowane . co do investy to niestety ,ale w 100 % pokrywają się z rzeczywistością . Polecam lekturę a sam przekonasz się czy warto zainteresowac się tym ... no właśnie czym ?

ziom

Kamery ! To ze są wszędzie to pól biedy. Bo gdyby służyły dla bezpieczeństwa to bylo by to zrozumiałe. . Tyle że można odnieść wrażenie ze głównym ich zadaniem jest obserwowanie błędów kolegów z pracy. We Wrocławiu nikt nie kryje sie z tym że gdy np. Wózkowy wjedzie w regały nikt mu nie pomaga tylko koledzy magazynierzy biegną do pokoju z monitoringiem i ku. Ich uciesze oglądają sobie - nagrywając swoimi telefonami - to czy inne zdarzenie. Taka telewizja osiedlowa. RODO ? w inceście, o czymś takim nie słyszeli .

Ziom
@ziom

Dlaczego jest taka zła atmosfera w pracy? To co napisałeś jest przerażajace i zastanawiające jak ludzie mogą liczyć na współpracę?

Gsjsjdkfbdnsnd

Nie polecam pracy w oddziale centrali w Pruszczu gdańskim. Atmosfera w pracy fatalna, sami fałszywi ludzie, obgadywanie za plecami na porządku dziennym.(usunięte przez administratora)

Justyna
@Gsjsjdkfbdnsnd

Atmosfera w pracy odgrywa bez wątpienia bardzo ważną rolę. Wpływa między innymi na jakość wykonywanych wykonywanych przez nas obowiązków. Dlatego też przykro jest czytać takie właśnie opinie. A jak przedstawiają się inne aspekty pracy w firmie Investa? Co powiedziałbyś na przykład na temat tamtejszych zarobków? Chętnie się tego dowiem.

Gosia

Wszyscy oczerniacie firmę, ja mam inne zdanie. Osobiście nie pracuje jednak bardzo bliska mi osoba pracuje w oddziale Wrocław. Moim skromnym zdaniem jest to firma z dobrymi warunkami. Ludzie którzy oczerniaja to najzwyklejsi obibocy i nieroby. Nikt nie pisze o premiach czy o rozwiniętym socjalu. Dlaczego? System pracy 3 na 3 lub 2 na 2 jest bardzo dobrym rozwiązaniem, gdyż można spokojnie mieć czas dla rodziny. Ciężka praca owszem, nikt nie mówi że będzie łatwo... Praca fizyczna zawsze jest ciężka. Zamiast widzieć same minusy, zacznijcie widzieć również plusy. Jeśli chodzi o załogę to tak naprawdę my sami jesteśmy odpowiedzialni za to jak się pracuje w każdym zakładzie. Polecam

@Gosia

Może Ty masz informację na temat tego, jak wyglądają premie i świadczenia socjalne dla pracowników zatrudnionych w firmie Investa? Twoja wypowiedź na ten temat będzie bardzo pomocna, ponieważ dzięki niej będziemy mogli ocenić, jak rzeczywiście wyglądają wynagrodzenia. Proszę, abyś wypowiedziała się, co wiesz o świadczeniach dodatkowych.

aleks
@Gosia

ciekawy jestem czy kiedykolwiek byłaś w środku tego cudownego zakładu ? np -w magazynie gdzie nie rzadko pracownicy muszą dżwigać kilkumetrowe rury ,na tzw dziale pras -gdzie detale czasami warzą po pięćdziesiąt kilo a trzeba je podnosić rękami bo inaczej się nie da . czy też na produkcji gdzie detale warzą tyle samo co na prasach . po za tym po wypaleniu pozostają resztki arkuszy .które potrafią warzyć kilkadziesiąt kilo i trzeba je jakoś na złom przenieść . w upalne dni na halo jest duszno że trudno wytrzymać , zero dodatkowych przerw a i o wodę ciężko się doprosić . system trzy dni pracy trzy dni wolnego na pewno ma swoje plusy tyle że praktycznie przez te dni .kiedy jest się w pracy praktycznie życie rodzinne nie istnieje a i po ostatniej nocce trzeba jakoś je odespać ,więc zostają praktycznie dwa dni wolnego . Aczy praca fizyczna ZAWSZE oznacza ciężką pracę ? nie sądzę ....

Zdzisław Żółtański
@aleks

Woda jest w brygadzistówce, do wstawienia do lodowek pracowniczych na hali, dodatkowy dystrybutor z woda jest w klimatyzowanej kuchni pracowniczej. Przerwy wszystkie zgodnie z KP plus dodano dodatkowe przerwy na schłodzenie się w upały po 5min co godzinę. Ad. noszenia detali to niestety tak wyglada praca ze stalą, na dzisiaj nie ma technologii która w 100% wyeliminowałoby transport ręczny, ale mamy do dyspozycji suwnice, stoły rozładowcze, automatyczny system rozładunkowy przy laserze oraz tzw pomocnika gięcia na dużej prasie(robot do podnoszenia detali). Te wszystkie dodatkowe elementy zakupiliśmy z myślą właśnie o wygodzie pracy naszych operatorów i pomocników i stale śledzimy trendy w automatyzacji. Jeśli ma Pan jakikolwiek pomysł jak moglibyśmy poprawić jeszcze warunki pracy na hali to proszę skontaktować się z brygadzista, kierownikiem hali a jeśli to nie przyniesie skutku to zapraszam do mnie. Pozdrawiam i czekam na kontakt

Gruby benek
@Zdzisław Żółtański

Szkoda, że oddział w Olsztynie nie może się pochwalić takimi udogodnieniami dla pracowników fizycznych. I przy remoncie zapomniano o montażu dla nich klimatyzacji. Cześć umysłową takową posiada. Ale jak widać są ważni i ważniejsi

@Gruby benek

Próbowaliście może w oddziale w Olsztynie poruszać ten temat z pracodawcą? Na pewno wysokie temperatury na dworze są odczuwalne dla pracowników fizycznych, dlatego dobrze by było, abyście mogli skorzystać z dodatkowych przerw bądź dystrybutora z wodą. Napisz, proszę, czy rozmowy na ten temat były już prowadzone?

Gruby Benek
@Wojciech

Były rozmowy i kierownik powiedział, że nie zrobi klimy, bo się przeziebimy ????

@Gruby Benek

Raczej nie mówisz tego poważnie. Klimatyzacja na hali jest bardzo ważna i pozwala pracować w większym komforcie. Pytałem wcześniej o dodatkowe benefity do wynagrodzenia, ale nikt o nich nie napisał. Mógłbyś przybliżyć co zawiera pakiet socjalny i czy dodatki są atrakcyjne?

Przedstawiciel Handlowy

Trzy spotkania rekrutacyjne , na pierwszym z nich test; nawet sensowny, po którym kolejne spotkanie w oddziale i dalej w Pruszczu Gd. u wodza naczelnego. Bardzo długotrwała, małosensowna rekrutacja, która później w praktyce okazuje się fikcją.

Największa życiowa porażka, największy sukces, jak sobie radzisz ze stresem, czego oczekujesz od życia, w przypadku kobiet w Luboniu najistoniejsze kryterium stanowi dekold i stan cywilny, cała reszta staje się nieważna

marcin

investa to fantastyczny zakład z równie fantastyczną knajpiano -bazarową atmosferą . nigdzie indziej dotąd nie widziałem takich "fachowców " i tak merytorycznej znajomości tematu przez pseudo technologów , którym rysunek techniczny bardzo często myli się z przedszkolną kolorowanką. Rotacja jest tu równie wielka jak żołnierzy w bitwie pod Stalingradem . I Jak mawiał w tamtych czasach rosyjski generał -"wódki u nas dostatek ,ludzie też się znajdą ,ale czasu -czasu nie mamy " ! - dlatego na tę garstkę pracowników ,która jeszcze się nie poddała ,narzuca się nie logicznie wielkie plany produkcyjne ,których zrealizowanie jest po prostu nie wykonalne . Jedyny plus to taki że zawsze możesz liczyć na wsparcie swoich współpracowników . Nikt ci tak doskonale (usunięte przez administratora) nie obrobi jak właśnie oni . w zasadzie donoszą wszyscy na wszystkich tak że czasem trzeba się śpieszyć z donosem bo może się okazać że ten "news " trąci zbukami -tak jak atmosfera w invescie . A ponieważ jest to praca ciężka fizycznie a zarobki nie powalają na kolana -nie polecam tam pracy nikomu

@marcin

Widzę, że nie tylko Ty wspominasz o zarobkach, które obecnie oferuje firma Investa. Sprecyzowałbyś, jak dokładnie one wyglądają? Rozumiem, że plany produkcyjne są obecnie w Twojej ocenie niewykonalne do zrealizowania, więc ciekawi mnie, czy pracownik może liczyć w ogóle na jakieś motywacyjne premie? Liczę na Twoją dalszą pomoc.

@Wojciech

To prawda plany produkcyjne są obecnie niewykonalne, zarobki niskie jak na funkcje i rzeczy które robi jedna osoba (w innych firmach byłyby to min. 3 osoby które są odpowiedzialne za zlecenie bądź projekt), praca stresująca i pod ciągła presja czasu.

TY18902

A ja pozdrawiam cwaniaków z Olsztyna, którzy nie potrafią przyjść do kierownika czy brygadzisty i powiedzieć w czym rzecz :) Nie ma to jak żale wylewać na forum , trochę powagi Panowie...I ciężko nie napisać honoru.. Z wyrazami szacunku... Nie pracownik Investy... :)

Bla
@TY18902

Ślizgacz ni kompromituj się

@TY18902

Masz rację, sprawy, które nie odpowiadają pracownikom powinny być bezpośrednio zgłaszane do przełożonego i z nim rozwiązywane. Forum Gowork.pl służy do zostawiania merytorycznych i obiektywnych informacji o warunkach zatrudnienia. Napisałeś, że pracujesz w Investa. Jak z Twojego punktu widzenia wygląda wynagrodzenie i atmosfera w firmie i jakie szczegóły mógłbyś na ten temat dodać?

Olek
@Wojciech

Atmosfera nie za dobra, kolesiostwo i tyle

Nick 2

Dlaczego komentarze są notorycznie usuwane skoro są zgodne z regulaminem?

Były

Nigdy ślizgaczu, wam pluć w twarz to powiecie, że deszcz pada

Były

Nie tylko w Olsztynie mobbing, Wrocław również pozdrawia menadżerów...

@Były

I kierowników...

były

Olsztyn , potwierdzam przymusowe nadgodziny planowane w grafiku, faworyzowanie strzelających z ucha, śrubowanie norm tak żeby nie były wyrobione i za to obniżanie ocen

Jako
@Były

Luboń również pozdrawia....(usunięte przez administratora)

Jagienka

Investa Wrocław to najfajniejszy zakład na mojej drodze do kariery. Nikt nikogo tu nie sprzeda kiedy z alkoholem bieda. Zaraz jasność wszyscy mają, że kiedy szefa nie ma procenty że sklepu dźwigsją. Bo nic tak tak życia w Invescie nie upiększa jak browarów beczka większa. Wal z pomocą braci swojej to ci kupią też napoje.

były

To jak widać w każdym oddziale kierownicy są tak samo szkoleni, teksty typu "w tej firmie możesz ufać tylko mi i mojemu pupilkowi" to standard.

Strasznie fałszywi ludzie pracują, obgadywanie, zazdrość to standard, trzeba dobrze kablować do dyrektora żeby dostac raz na rok premie

Matka Boska

Czemu Starogard Gdański jest wpisany zamiast Pruszcza Gdańskiego? Za dużo złych komentarzy? ????

ble ble

Nowi pracownicy w Katowicach zarabiają słabo.Trzeba pracować kilka lat,żeby coś więcej zarobić.Przy tym dyrektorze który jest obecnie, dostaniesz co najwyżej 100zł brutto podwyżki co rok.Ogólnie firma nie docenia doświadczonych pracowników.Pracuje kilka lat i widzę co jest grane.Praca na magazynie i produkcji jest ciężka,ale atmosfera jest fajna.

Jo
@ble ble

Święta racja z tymi zarobkami wogole nie doceniają pracowników i do tego jeszcze kierownik, który po 3 latach pracy nadal nic nie wie, najważniejsze że ma rower sprawny i jeszcze do tego jak mu się powie że czegoś brakuje czy wózek jest do naprawy to trzeba czekać długo zanim wogole to ogarnie a co do atmosfery między pracownikami to jest zajefajna tylko na jednego pracownika magazynu trzeba uważać co się mówi bo zaraz leci do kierownika i zdaje sprawozdanie a do tego jeszcze coś przekręci lub doda od siebie pozdro

@Jo

A jak wygląda możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania cennego doświadczenia w Investa? Czy firma organizuje dla pracowników szkolenia? Okazja do wzbogacenia CV o nowe umiejętności jest bardzo dużym atutem dla wielu osób rozglądających się za nowym miejscem pracy. Napisz proszę, jak jest w tym przypadku.

Tymoteusz

Może wiecie coś o ofercie pracy w firmie? Podpowiecie jaką umowę proponuje firma?

Gdyby było źle jak to sugerują niektórzy to na forum byłoby dużo więcej wpisów!!!!!

Weź pod uwagę, ile wpisów zostało już skasowanych przez administratora. Pamiętam, różne wpisy, które nawet pracownicy przesyłali między sobą, bo były tak krytyczne dla kadry. Ja Investy nie polecam, kilka lat popracowałem i dziękuję, ale życzę powodzenia tym, którzy chcą spróbować. Wady: bardzo wysokie plany, kolesiostwo, premie "uznaniowe", stres i ciągłe ciśnienie. Zalety: wszystko na papierze, urlopy, jeśli wynegocjujesz, to możesz mieć dość dobre zarobki.

fizol

...

Dj

Masakra zamówienie 4 dni wcześniej jade po odbiór pani wola do siebie wtedy czekam na poczekalni 1 godz. I 10 min i nikogo nie ma więcej a te panie są tak opryskiwacze pracują tam za karę czy co ? I tak jest przynajmniej 3 razy w miesiącu nie polecam

gtfo
@Dj

ŚWIĘTE KROWY DYSTRYBUCJI! lata mijaja, nic sie nie zmienilo, nie kasowac wpisow !

Ryś

Witam wszystkich może ktoś powiedzieć jak wygląda socjal w Pruszczu Gdańskim w tej firmie, czy jeśli jesteś z poza pruszcza są jakies dofinansowania do dojazdu do pracy ? jaka jest możliwość awansu np. ze zwykłego operatora ? pozdrawiam

A ja jestem pracownikiem Investy (oddział w Pruszczu) i jestem bardzo zadowolony, nie rozumiem komentarzy i nie stworzonych historii, kierownictwo jest ok, zarobki również, i atmosfera super :) Polecam wszystkim pracę w invescie, i radzę przekonać się na własnej skórze, a nie sugerować się komentarzami które nie są prawdziwe.

Blacha rura pręt
@Michał

Kudlaty daj spokoj

Michal
@Blacha rura pręt

Tak się sklada ze nie kudlaty to pisal ;)

Blacha rura pręt
@Michal

Nieważne, Investa to mroczna przeszłość...

operator CNC

Witam czy ktoś się orientuje czy są przyjęcia na operatora CNC i jakie sa średnie zarobki w tej firmie

Zostaw merytoryczną opinię o Investa Sp. z o.o. - Starogard Gdański

• Jak się pracuje w Investa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Investa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Investa Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 0 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Investa Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Investa Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Investa Sp. z o.o.