Opinie o Investa Sp. z o.o. w Starogard Gdański

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Investa Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Investa Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metali i rud metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Investa Sp. z o.o. w Starogard Gdański

Witam

Jak sytuacja w oddziale Wrocław były jakieś rotację czy zwolnienia pracuje cały czas ta sama ekipa biuro + produkcja?

Maciek

Bardzo cienzka praca. Bardzo słabo płatna. Ciekawe jakie będą premie roczne dla prosukcji we Wrocławiu. Czy znów więcej dla wybrańców?

kandydat
@Maciek

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna i jakie sa jej etapy w oddziale Wrocław?

@Maciek

Kup sobie słownik

Winger

Podobno We Wrocławiu premia roczna to nawet kilka pensji. Jak to na prawdę wygląda? Były w tym roku?

Escobar
@Winger

Nie wiem jak we Wrocławiu. Ale w Olsztynie to śmiech na sali. Dostać jedna pensje to wyczyn. Średni premia na produkcji to 4000-4500. Oczywiście brutto. A z chęcią się dowiem jak to wygląda w innych oddziałach.

M
@Winger

We Wrocławiu jak pracownik produkcji dostałby 4500 brutto to by się cieszył na maxa. To co kierownik obiecuje przy zatrudnieniu nie ma pokrycia. Premie to kpina

@Escobar

Śmiech na sali ich premie kroją wszystkich żeby mieć dla siebie a rządzi tam pseudo kierowniczek nie polecam, lepiej puszki zbierać, (usunięte przez administratora)

Marjan
@M

Nie zgodzę się z tobą. Ci co uczciwie pracowali cały rok dostali dobre premie, ja jestem zadowolony . Ci co siedzą pół roku na L4 i nie potrafią dobrze zwrotu blachy zrobić i palą złe grubości blach dostali tyle na ile zapracowali . Mamy wyznaczony cel żeby dostać kolejne podwyżki, czego wy jeszcze byście chcieli?

Byly pracownik
@Winger

Nie wiem jak we Wroclawiu ale w Olsztynie wyglada to w ten sposob ze technolodzy zgarniaja srednio po 20,30 tys.Produkcja dostaje ochlapy.Srednio jedna wyplata.

Escobar
@Byly pracownik

W tym roku jeszcze wprowadzili jakis dziwny system naliczania metoda kija i marchewki.Co niektorzy pewnie dadza sie na to zlapac a na koniec i tak zostana wydymani

Pepe
@Winger

W oddziale południe na produkcji widełki były od połowy wypłaty do półtora...

JezuChryste
@Marjan

Chyba masz na myśli tych co chodzą regularnie (usunięte przez administratora) lub pupilków kierowniczka :)

Bekowy
@Winger

kilka wypłat to dostoje góra , a ty ścierasz się za ochłapy

gość
@Winger

To prawda. Premia roczna uzależniona od L4 naliczana każdemu indywidualnie. W tym roku od 2 do nawet 5 wypłat na produkcji.

Olsztyn

To jest oferta pracy ponizej w tym chlewie szacunek i zrozumienie ???? warunki pracy i precyzja ???????? świetna atmosfera jak strzelasz z ucha do kierownika wiekszosc ktorzy tam pracuja nie maja szacunku do siebie gorzej trafic nie mozna...???? Szukasz pracy, w której warunki umowy określimy z LASEROWĄ PRECYZJĄ, z naciskiem na korzyści i benefity. ???????????? Tu szacunek i zrozumienie są TRWAŁE JAK STAL? ???????? To wszystko i znacznie więcej znajdziesz w Inveście. Mamy tu PRACĘ NA METAL! ⚡???? Zapewnimy Ci nowoczesność w KAŻDYM PROFILU, dobrą pensję i świetną atmosferę! ????????

Przedstawiciel Handlowy

Trzy spotkania rekrutacyjne , na pierwszym z nich test; nawet sensowny, po którym kolejne spotkanie w oddziale i dalej w Pruszczu Gd. u wodza naczelnego. Bardzo długotrwała, małosensowna rekrutacja, która później w praktyce okazuje się fikcją.

Największa życiowa porażka, największy sukces, jak sobie radzisz ze stresem, czego oczekujesz od życia, w przypadku kobiet w Luboniu najistoniejsze kryterium stanowi dekold i stan cywilny, cała reszta staje się nieważna

Mydlo i powidlo

Nie polecam nikomu pracy w Olsztynie w ofercie wpisane 100% pewnosci warunki z jakimi sie z nimi umowisz klamstwo juz w oferci pracy. Slowo drozsze pieniedzy... Chyba jak jestes kapusiem tam na wszajem kazdy sie podpi.eprza do kierownika bo on uwielbia takich dup.o lizow wiec jak masz takie ambicje to idealna praca dla Ciebie. Non stop potrzebuja pracownikow bo wszyscy uciekaja...

Jaś

Potwierdzam

Zofia
@Mydlo i powidlo

Czekaj czekaj, możesz na spokojnie? Jakie kłamstwo, o co chodzi? Masz na myśli, że w ogłoszeniu było coś innego, niż na rozmowie rekrutacyjnej? Z jakiego powodu pracownicy mieliby uciekać?

Mydełko Fa
@Mydlo i powidlo

Jako były pracownik zgadzam się z tym co wyżej napisane. Straszna rotacja ludzi, każdy przyjdzie, popracuje pare miesięcy i ucieka. Stawki podane w ogłoszeniu to jakiś żart. Kierownik najbardziej ceni (usunięte przez administratora) tacy u niego maja najlepiej. Mam nadzieje ze karma do niego kiedyś wróci

Pan
@Jaś

Prawda

Olsztyn

I znów nadgodziny są planowane w grafiku

Olga
@Olsztyn

Hej, jak często nadgodziny w Invescie się zdarzają i w jakich sytuacjach? Czy są obowiązkowe, jakoś z góry rozdzielane na pracowników? Ile wpada przez to dodatkowych godzin miesięcznie i jak przekłada się to na wynagrodzenie?

Peter

Witam, jaka atmosfera panuje na produkcji w oddziale Warszawa? Na jakie zarobki można liczyć? Czy są nadgodziny? Czy warto aplikować? Pozdrawiam serdecznie

@Peter

Też jestem ciekawy opinii i zarobków w tym zakładzie. Może ktoś z obecnych pracowników mógłby się wypowiedzieć?

Czym w Investa Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Pracownik 777

Tak, mają :) Pełen pakiet benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, Multisport, punkty, które wymieniasz na zakupy na platformie MyBenefit. Do tego regularne szkolenia np. z obróbki CNC. Poza tym wszystko masz w umowie wpisane, bez kombinacji.

Jachu
@Pracownik 777

Zapomniałeś jeszcze dodać brak życia prywatnego, ciągle telefony z pracy, planowanie twojego życia prywatnego w formie nadgodzin w grafiku i wiele innych

@Jachu

Zmień pracę jak Ci źle . Może znajdziesz taką w której nikt nie będzie dzwonił , nikt nie będzie wymagał i będziesz zarabiać miliony. Powodzenia .

Jachu

I tak zrobiłem Już 3 lata temu, i jest o niebo lepiej, to była najlepsza decyzja moja w ostatnich latach

Krawędziarz
@Pracownik 777

Szkolenia z obróbki cnc?? hehe. W oddziale Warszawa( Moszna parcela)nie ma nawet podstawowych szkoleń stanowiskowych .Przyjęcie do pracy wygląda tak że kierownik produkcji tłumaczy że w ciągu ostatnich 5 lat nikt się nie zwolnił z działu krawędziarek a potem okazuje się że rozmowa kwalifikacyjna jest bo się pracownik zwalnia i potrzeba na zastępstwo ;:):):):).Kierownik zachęca do zmiany pracy ,gwarantuje przeszkolenie przez mistrza produkcji na dziale i.......I okazuje się że potem majster szkolić nie chce .Wysyła pracownika na inną zmianę gdzie już jest dogadane że pracownik dalej nie będzie szkolony.A firma prowadzi produkcję usługową więc każdy klient ma swoje wymagania i swoją specyfikę robienia rysunków technicznych. Nowy pracownik nie dość że nie jest w to wdrażany to nawet nie ma przekazywanych podstawowych informacji . Ale co się dziwić .Skoro na dziale krawędziarek doświadczony pracownik ma około 450 zł na rękę za pracę w Sobotę lub Niedzielę standardowe 8 godzin. To pracownicy dbają o to żeby nowy pracownik się nie sprawdził .Im więcej rąk do pracy tym mniej nadgodzin.A za tą stawkę niektórzy chcą pracować wszystkie soboty i niedziele w miesiącu bo wtedy za nadgodziny mają prawie drugą pensję. Kto jest dogadany z majstrem a kto nie widać gołym okiem bo jedni dostają pracę lekką a dla reszty odkłada się co większe i cięższe.Ogólnie na rozmowie o pracę kierownik mówi swoje a potem jest całkowicie co innego. Jak tak dalej będzie to niedługo z braku rąk do pracy będą płacić ponad 500 na rękę za dniówkę weekendowa :):):).Inne działy maja około 300zł dniówki weekendowej więc sie troszkę im to nie uśmiecha

Siema

Investa to kiepska firemka, zachowują się jak wielka korporacja a tak naprawdę oddziały to 40 pracowników, na produkcji sama ukraina bo nikt normalny nie pójdzie tam pracować dźwiganie przy prasach to norma, a i do cwaniakowania się starych parcowników , którzy klepią od 20 lat to samo trzeba się przyzwyczaić. Ceny za swoje produkty mają bardzo wysokie w porównaniu do konkurencji , jak chociażby e-com itd. Praca jako inżynier sprzedaży w biurze jak dla mnie osoby po dobrych studiach technicznych to śmiech na sali, rysowanie kółek i kwadratów w cadzie na wyścigi przez cały dzień to ich główne zajęcie - słowa jednego z pracowników. Swoją drogą mogliby zaoszczędzić zatrudniając kogos z produkcji do biura, ew jak przyjdzie jakiś rysunek prosto od Niemca to jest chwila główkowania bo po niemiecku albo jest brak danych na rysunku. Co do premii rocznych to fakt w biurze mają kilka pensji jak jest dobry rok cos koło 20k. Raczej to nie jest praca normalna spokojna żeby sobie w niej trwać. Wszystko co napisałem z perspektywy pracownika pochodzi z zeznań bliskiego mi kuzyna , który tam pracuje. Pozdrawiam i zapraszam do współpracy

Adam z Pruszcza Gdanskiego

W oddziale Pruszcz Gdanski- jest w magazynie i produkcji wielką rotacja.Brak Polaków to zatrudniają Ukraińców.lnwesta sama kiedyś zatrudniała i średnio płaciła,praca zawsze była ciężka i uciążliwa( hałas i opery od cięcia stali). Dziś wynajęli Adecco agencję pracy czasowej która ma problemy z nadawaniem rekrutacji- powód 3000 zł.netto.Za dojazdy( karty paliwowej brak). Ludzie z agencji są traktowani jak 4 kategorii.Dla firmy liczy się zysk tanim kosztem.Taka jest prawdziwa opinia o Investa Do.zoo

Sylwester Byliński
@Adam z Pruszcza Gdanskiego

Z wieloma przytoczonymi przykładami w tej opinii nie mogę się zgodzić. Ale jak każda praca w hali produkcyjnej jest ciężka W naszej także. Mam przyjemność być szefem chłopaków, którzy pracują na tej hali – od wielu lat – rekordziści ponad dwadzieścia. Ten staż mówi sam za siebie. O warunki najlepiej zapytać u źródła – osobę z imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu. Zapraszam! Sylwek (tel 511 413 214).

Dude
@Sylwester Byliński

Otoż są 20 lat, bo wciąż nie ma innej alternatywy w okolicy, dlatego niedobitki „starej gwardii” trzymają się kurczowo, bo kredyty, rodzina i wiek już średni. Zahukani i ze wzrokiem w buty, a niech który podskoczy, to szare eminecje pan M.B. i S.B. ukażą jak pana K.C. Istnieje inny świat poza Investa, ale cóż, trzeba mieć nierdzewne jaja. Pozdro dla chłopaków, pana nie pozdrawiam.

Ilona
@Dude

Potwierdzasz, że przez agencję jest 3.000 na rękę?

Czy w firmie Investa Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Ya

O jakiego rodzaju szkolenia pytasz? Są regularne szkolenia z obsługi maszyn, bhp, z obsługi wózków widłowych itp.

Technolog

Brak kompetentnych szkolen, jeżeli ktoś przychodzi nowy do pracy to szkoli się z pracownikami (którzy niekoniecznie chcą się dzielić swoją wiedza bo każdy dla każdego jest konkurencja… nie ma grania do jednej bramki tylko każdy sobie)

Inżynier sprzedaży - technolog

Proszę o informacje jak wygląda praca na stanowisku inżyniera sprzedaży - technologa we Wrocławiu (warunki, obowiązki, atmosfera)? Czy jest częsta rotacja na tym stanowisku?

Murarz /tynkarz /akrobata
@Inżynier sprzedaży - technolog

Jak sama nazwa stanowiska wskazuje robi się wszystko. Prace polecam osoba, które: - lubią pracować po godzinach za free - uwielbiają prace w ciągłym stresie i pod presja - lubią donosić - lubią wysłuchiwać żartów na słabym poziomie - obiecują super premie roczne a tak naprawdę nie jest to nic szczególne w każdej innej firmie na strefie to normalne bez żadnych obiecanek

Piotr Poliszuk
@Inżynier sprzedaży - technolog

Cześć, jestem Piotr i jestem szefem zespołu technologów w oddziale we Wrocławiu. Praca u nas jest dynamiczna – jak lubisz, jak się dzieje – to zapraszam! Na nudę na pewno nie można narzekać, ale za wyniki też sowicie wynagradzamy. Zachęcam do kontaktu telefonicznego – gdzie możesz bezpośrednio zapytać o więcej szczegółów współpracy – mój numer: 602-347-997

Technolog Wrocław
@Inżynier sprzedaży - technolog

Nie polecam tej pracy nawet osoba które są świeżo po studiach i szukaja pierwszego doświadczenia. Atmosfera 0/10 Obowiązki + presja 11/10 Zarobki nie są adekwatne do ilości pracy i wiedzy jaka trzeba się wykonać/posiadać na tym stanowisku.

Wrocław

Jest ogłoszenie na operatora prasy krawędziowej tylko nie ma zarobków,nie wiem czy jest sens wysyłać CV?Ile się zarabia na dzień dobry ?Doświadczenie jest na prasy,lasery,wykrawarki,walcarki,wózki,sównice,żurawie itd.

Przemek Sobiech
@Wrocław

Cześć, mam na imię Przemek i jestem szefem produkcji w Inveście we Wrocławiu. Zachęcam do kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu 516 007 453 chętnie odpowiem na wszelkie pytania związane z tym ogłoszeniem. Do usłyszenia, Przemek Sobiech

Magda

Odradzam, to firma typowa - polski chaos i brak jakiegokolwiek zarządzania czymkolwiek. Brak wiedzy i polotu. To typowa hurtownia stali w której liczy się tylko sprzedaż. Reszta jak w kiosku ruchu w firmie krzak.

Witold
@Magda

A jak z zarobkami? I czy Investa gwarantuje też jakieś premie i dodatki? Jeśli tak, to od czego są zależne? Jakie wymagania trzeba spełnić żeby móc liczyć na dodatkowe pieniądze? Opowiesz mi o tym?

Bekowy
@Witold

Jest mydlenie oczu co roku premiami jakie to nie będą, a przychodzi co do czego ze na bilet msc ci starczy

Laser
@Bekowy

To widocznie słabo się starasz...

Adam69

Jakie warunki pracy na magazynie ? Oddział Wrocław mnie interesuje

@Adam69

Najlepiej samemu sprawdzić:) Warunki jak najbardziej ok. Z tego co wiem, w listopadzie planowana jest przeprowadzka magazynu do nowej lokalizacji.

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Investa Sp. z o.o.?

Zależy od tego w jakiej rekrutacji bierzesz udział :) Zwykle jest to rozmowa z przyszłym, potencjalnym szefem, który powie Ci jakie są warunki współpracy (pensja, benefity, czas pracy itd.) ale też wskaże oczekiwania. W moim przypadku była to rozmowa w dwóch turach pierwsza przez internet (ze względu na COVID), druga już w biurze firmy. Cały proces od momentu wysłania CV po informację zwrotną czy mnie chcą czy nie trwał około 2-3 tygodni.

Jaka panuje atmosfera na magazynie w Olsztynie?

Jestem pracownikiem oddział Warszawa zarobki nie adekwatne do wymagań wszyscy szukają pracy śmieszne premie a podwyżki jak ochłapy dla psa szczycą się że dają podwyżki bo tacy dobrzy jak nie będą zrównywać zarobku z rynkiem to kierownicy i dyrektorzy będą sami pracować

M
@Anonim

We Wrocławiu to norma, już sporo osób odeszło i kolejni też odejdą, zostanie tylko kadra kierownicza.

Witold
@Anonim

A jakie są wymagania względem pracownika w Investa? Piszesz, że zarobki nie są adekwatne, więc może podasz jakieś widełki płacowe jeśli możesz? Byłbym wdzięczny za informację.

@Witold

Wymagania : 1 przychodzić do pracy 2 pracować Widełki między 3 a 4 tys netto

Niski

Cześć, czy możecie podzielić się opiniami na temat pracy jako technolog we Wrocławiu?

były technolog
@Niski

nie polecam pracy w oddziale Wroclaw, ciężką atmosfera pracy, wyścig szczurów, każdy się do Ciebie uśmiecha a jak jesteś jeden dzień na urlopie to zostajesz obgadany, praca sama w sobie mało rozwijająca max można tak pracować rok ale nie dłużej, pieniądze bez szalu i wredni ludzie

Niski
@były technolog

Dziękuję za odpowiedź. A czy możesz napisać coś więcej o systemie wynagrodzenia? Jest zależne od sprzedaży? Czy praca wymaga jakiś umiejętności technicznych czy to raczej stanowisko sprzedażowe?

Xxxx

Kierowca kat c investa pruszcz gdanski. Jaka praca? Jakioe umowy? Jakie auta? Prosze o opinię. Pozdrawiam

Ttvb
@Xxxx

Sprawdziłeś? Możesz coś więcej napisać, bo co chwila pojawią się ogłoszenie od nich.

Zostaw merytoryczną opinię o Investa Sp. z o.o. - Starogard Gdański

• Jak się pracuje w Investa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Investa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Investa Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 0 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Investa Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Investa Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Investa Sp. z o.o.