Opinie o Investa Sp. z o.o. w Starogard Gdański

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Investa Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Investa Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metali i rud metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Investa Sp. z o.o. w Starogard Gdański

Mariusz

A polecacie prace we Wrocławiu?

Iti
@Mariusz

Nie, jeśli szanujesz siebie i innych. Tak jeśli lubisz donosić :)

M

We Wrocławiu jest to samo, więc chyba cała firma opiera się na tym samym. Totalne (usunięte przez administratora)

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Investa Sp. z o.o.?

Iti

No pewnie oni biorą każdego, kto ma 2 ręce i 2 nogi liczy się sztuka. Oddział wroclaw to wyzysk, przyjmują każdego kto chce przyjść. Nie liczy się doświadczenie :)

Marcinek

Nowy brygadzista - co sądzicie o nim? Oddział wroclaw Straszyliscie nas pandemia że nie będzie miejsc pracy. Kazaliście zamykać (usunięte przez administratora) i zgadzać się na wszystko. Ile osób które przyszły, zostało? Chyba nie za wiele jak na czasy kryzysu i pandemi Obiecują tutaj złote góry ale to tylko obietnice, których nie spełniają.

Przedstawiciel Handlowy

Trzy spotkania rekrutacyjne , na pierwszym z nich test; nawet sensowny, po którym kolejne spotkanie w oddziale i dalej w Pruszczu Gd. u wodza naczelnego. Bardzo długotrwała, małosensowna rekrutacja, która później w praktyce okazuje się fikcją.

Największa życiowa porażka, największy sukces, jak sobie radzisz ze stresem, czego oczekujesz od życia, w przypadku kobiet w Luboniu najistoniejsze kryterium stanowi dekold i stan cywilny, cała reszta staje się nieważna

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno
Taahr

Czy ktoś coś może mi napisać o Investa w Pruszczu gdańskim? Mam tam ofertę pracy.

Marcinek

Według mnie są to farmazony osobiście znam kilka osób pracujących w investa Wrocław i są to ludzie którzy kompletnie nie spożywają alkoholu. Jednak może jagienka coś w tym jest, ponieważ pojawia się kobieta, która zostaje brygadzista na dziale o którym nie ma pojęcia, pojawia się nie wiadomo skąd o w jakim celu, nie zna ludzi, gdyż nigdy z nimi nie pracowała, udaje miła a wcale taka nie jest.... Może coś w tym jest iż jakieś układy z kierownictwem bo innego wytłumaczenia nie ma :)

Jagienka
@Marcinek

To czyste pomówienia i oszczerstwa. Ja w tej firmie jestem od 4 lat. Jestem niemiła? Hmmmm. Skonsultuję to z działem prawnym.

Koronavirus
@Taahr

Witam wszystkie investy w Polsce. Dzisiaj zamknieto wszystkie szkoly , przedszkola , odwołano masowe imprezy. Za chwilę pozamykaja sklepy i markety. Stan wojenny wisi w powietrzu. Dlaczego w Invescie Pani z BHP nie porusza tematu z pracownikami?Ja osobiście czuje się zagrożony. Nie wiem co zrobię z dziećmi bo mam je w wieku przedszkolnym a od jutra będą musiały zostać w domu. Ponadto wiecie skąd przychodzą blachy do Investy? Zobaczcie sobie na cechę- , Indonezja , Malezja a takze made in China. Czyli praktycznie cała Azja gdzie jest epicentrum wirusa. W naszym oddziale już jest z 6-7 osób na L4. Ale nikogo to nie obchodzi. Za chwilę nie Bedzie komu ciąć ani giac. Z resztą po takich "premiach" jakie dostaliśmy dziwię się że w ogóle tu jeszcze ktoś przychodzi do roboty. Wstyd i hańba. Czekam na oświadczenie że strony dyrektorów odnośnie tej sytuacji. Ponadto jeden chłopak z Investy we Wrocławiu właśnie wrócił z Włoch. A góra totalnie to bagatelizuje. Wręcz śmieje się z tej sytuacji. A to jest poważne zagrożenie. Ludzie naprawdę aż taka w was znieczulica? Naprawdę liczy się tylko hajs? A my pracownicy jesteśmy słupkami i wykresami w komputerach U kierownictwa?

?
@Marcinek

A masz namiar do kierownika tam jakiegoś?

Wkurzony -.-
@Marcinek

Mi też zapodaj namiar, dymu tam narobie...

Wkurzony -.-

Daj mi ktoś namiar na kierownika we Wrocku.. Narobie dymu

Wkurzony

Który pan?

Wkurzony

Dajcie namiar kto jest kierownikiem w Investa we Wrocku.. Ale odwalili..

Czym Investa Sp. z o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Wypłata na czas - 100% Całość na umowę o pracę podwyżki i premie w tym roku zostały wypłacone dotychczas nie wprowadzono obniżki wynagrodzeń PPK Kafeteryjny system benefitów(multisport ubezpieczenie, a jak nic nie wybierzesz, to pieniądze się odkładają i możesz je przeznaczyć na dowolny wydatek na fakturę np. wakacje)

Czy ktoś mógłby napisać ile mógłbym zarabiać na prasie po 5 latach stażu?

Karlo
@Nowy

Troszeczkę więcęj jak w biedronce

Brrr

Oddział w Pruszczu funkcjonuje czy zamknęli z powodu epidemii?

george

bo to jest cienias ktory chodzi na jakies sztuki walki zeby sie wzmocnic w oczach innych a tak naprawde jest sierotą tak zwaną (usunięte przez administratora)

team leader

bo ten pan jest wystaszony on sie na niczym nie zna mam nadzieje ze ktos to zweryfikuje ktoregos dnia, a moze ktos zna prywatny email do pana dyrektora to bezposrednio napiszemy jego poczynania? prosze napisac

Jak długo czekaliście na odzew z Investa Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Jo

Od przesłania cv do finalizacji 1.5 tygodnia

Zbigniew z Wrocławia

Witam, Interesuje mnie stanowisko handlowca. Może mi ktoś powiedzieć jak wygląda praca w tym dziale w oddziale Wrocław? Normy do wyrobienia, premia od sprzedaży, jak wygląda zespół handlowy,atmosfera w pracy itd. Słyszałem opinię że ten oddział to "raj dla pracownika" ale nic więcej. Pozdrawiam Zbyszek

Investa wroclaw
@Zbigniew z Wrocławia

Atmosfera w biurach jest ciężka, norma jest taka ze jak usiądziesz do biurka o 8:00 to ciezko jest się wyrobić do 16:00, nadgodziny nie są płatne. Premia roczna to śmiech na sali, gdyby płacili za nadgodziny w pracy to co niektórzy mogliby wyrobić druga pensje. Stres, presja i ludzie którzy są fałszywi.

Fabio

Czyli nie warto isc do pracy na produkcje w Olsztynie ?

Ja to ja
@Fabio

Warto. Oczywiście że warto. Dla samej premii rocznej, która wynosi dwie, trzy a czasami i więcej wypłat. No przynajmniej według kierownika na rozmowie kwalifikacyjnej. Bo rzeczywistość jest trochę inna. Jak masz za dużo czasu wolnego i do wyboru zbieranie marchwi u kogoś na polu to jednak wybrał bym investe. Chciaz na głowę nie pada. No i nie zapomnij o tej wspaniałej rodzinnej atmosferze która tu panuje. Istna sielanka. A jak wiadomo z rodziną to najlepiej na zdjęciach się wychodzi.

A.

Dlaczego nie zgłosicie problemu bezpośrednio do dyrektora, który jest nad kierownikiem?

Niuniek

Może Czapa powinien się tym zainteresować?

xyz

klasyk, buce z kompleksami na wyzszych stanowiskach. Dyrektor Z z Pomorza to samo.

Nick 4

Nie polecam oddziału we Wrocławiu, kolesiostwo, kapusiostwo i ciężka atmosfera pracy.

adaś
@Nick 4

dokładnie- nigdy nie wiadomo kiedy , przez kogo ,do kogo i z jakiego powodu ktoś na ciebie doniesie . przyjmując się tam do pracy ,lub raczej zgadzając się na zaciągnięcie w kierat od początku można usłyszeć -z tym nie rozmawiaj ,na tego uważaj bo donosi itp. po takich oszczeżeniach najbezpieczniej jest rozmawiać sam ze sobą :}}}. kilka dni w tej cudownie przyjaznej atmosferze wystarczy by się poddać .

Witold
@adaś

Smutno czyta się takie wpisy... O czym konkretnie donoszą niektóre osoby? Chyba gdy wykonuje się swoją pracę sumiennie, to nikt nie ma powodów by mówić coś złego? Piszecie o złej atmosferze, co konkretnie macie na myśli oprócz donosicielstwa części osób? Moglibyście też napisać coś o zarobkach, byliście z nich zadowoleni? Interesują mnie te kwestie, liczę na odpowiedzi jeśli macie takie informacje.

ERYK
@Witold

Donosicielstwo -kapusiostwo -włażenie w tyłek . jak to zwał tak to zwał . fakt jest taki że albo jesteś z nami -albo cię nie ma . jeżeli stoisz po dobrej stronie to jest to widoczne na każdym kroku . jeśli nie to nawet kierownik przysłowiowej piątki z tobą nie przybije .

Chrachol
@adaś

W pruszczu maja swoją Wandę a we Wrocławiu uwaga na Waldka z działu technologow

Marek Antoniusz
@Nick 4

Tu inteligentnych się zmusi do picia tylko po to, by mogli jakoś przeżyć czas w gronie idiotów. Ale skoro pije większość i nikt tego nie widzi, to nie ma problemu nawet na wyższym szczeblu idiotyzmow wśród niby wykształconych, którzy być powinni chyba nieco bardziej inteligentni niż przystawać z plebsem. Amen

romek
@Chrachol

Waldek ? może i donosi ,ale to amator wśród kapusiów . Prawdziwy zawodowiec to MARCIN z produkcji . ten to nawet sam na siebie doniesie ,byle by tylko móc punktów nałapać u kogokolwiek .

Wanda
@Chrachol

Witam, czy mogę prosić o wyjasnienie?

Chrachol
@Wanda

Donosisz na kolegów i koleżanki, nie udawaj, że nie wiesz o czym mowa.

Co jaki okres czasu w Investa Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

lala

podwyżki są raz w roku na wiosnę lub przy podpisywaniu nowej umowy po okresie próbnym, kwestia dogadania się na rozmowie kwalifikacyjnej

R.

Czy wypowie się ktoś nt. oddziału we Wrocławiu? interesuje mnie stanowisko technologa. Jakie obowiązki, czy duża rotacja, jaka atmosfera.. itp.

@R.

We Wrocławiu rotacja jest duża, zaletą jest praca w godz. 8-16:00. Nadgodziny nie są płatne, ludzie przyjeżdżają do pracy czasami w soboty ( za darmo). Premia jest raz do roku w zależności od wyników. Kiepska atmosfera między ludźmi, jak potrafisz być fałszywy i kablować na współpracowników to wtedy jesteś idealny pracownikiem dla swojego przełożonego. Praca stresująca i wielozadaniowa.

@pracownik

zarobki mniejsze niż w lidlu lub biedronce

@pracownik

Investa na swojej stronie internetowej zamieściła informacje, że docenia swoich pracowników w inny - dodatkowy sposób. Odbywa się to poprzez przyznawanie MultiSportu, czy szerokiego pakietu świadczeń socjalnych. Czy możesz to rozwinąć i napisać, czy firma w rzeczywistości praktykuje takie rozwiązania, i co konkretnie zawiera wspomniany pakiet?

romek
@Anna

technolog -to w inveście stanowisko umowne :}}} .nie koniecznie musisz mieć wykształcenie techniczne by móc tam zaistnieć . Możesz np. awansować z byłego pracownika magazynu . wpisujesz detale w arkusz blachy i tyle . swoje błędy usuwasz na bieżąco albo jak np. ludzie z produkcji -przyjdą do ciebie z pretensjami :}}} że nie zrobiłeś np .rozcięć w arkuszu .lub na rysunku detale nachodzą na siebie . sic . po za tym możesz liczyć na ponad obowiązkowa pracę na produkcji , w magazynie ,przy prasach , np w sobotę .wszędzie tam gdzie akurat brakuje akurat pracowników . -czyli na każdym stanowisku . bo investa to nie jest pracodawca roku . a wynagrodzenie ? jest sprawą indywidualną więc niewiele można utaj napisać . w każdym razie szaleństwa niema . dla sprawiedliwości dodam iż kuszą wielkimi premiami rocznymi , która ostatecznie okazuje się 13 wypłatą i to wcale nie taką największą

Miki
@Anna

Słucham? Multisporta możesz sobie kupić za punkty z My Benefit. Punktów jest 200 co miesiąc, chyba że bierze się ubezpieczenie to już jest około 160. Owszem fajna sprawa z tymi punktami ale firma nic nie przyznaje. Opłatę pracownik pokrywa z tych punktów. Szeroki pakiet świadczeń socjalnych? Wczasy pod gruszą i coś na święta. Niektórzy poskładali wnioski o wczasy pod gruszą w czerwcu a jeszcze przelewów nie dostali. Wczasy pod gruszą, kasa na święta i My Benefit to jedyny socjal w tym kołchozie.

Premia hehe zwykle oszustwo jak ta cala investa

Niuniek

Stryków czeka na rozmowy przyszłoroczne. Ale już wiadomo, że jedna zmiana się zwolni jak nie dostanie czegoś konkretnego.

szarak

szkoda słów zarobki żałosne atmosfera lipa z tego co wiadomo wiele osób chce sie zwolnić.......

Wrocław
@R.

We Wrocławiu jest słaba atmosfera w dziale technologicznym, nie polecam tam pracy nikomu - mobbing, słabe zarobki i głupie teksty wielkiego menadżera.

technolog
@Wrocław

DOKŁADNIE !!! - w zasadzie w tej pracy nie ma nic pozytywnego . cały czas nerwy i stres . monitoring ,który miał służyć bezpieczeństwu jest telewizją zakładową ,gdzie oglądane są zbiorowo sceny z wpadek współpracowników , . Większość technologów to osoby zupełnie przypadkowe , które mylą się niesamowicie często -doprowadzając do szału ludzi z produkcji . Zarobki są żenująco niskie - premie ,którymi na początku kusi się nowych pracowników okazują się mrzonką. A wielki menadżer ? . istotnie pan P. nie wiele ma wiedzy na temat pracy .którą wykonuje , za to uśmiech ma szeroki , i dowcip z bardzo niskiej półki . ogólnie rzecz biorąc -tam już chyba tylko desperaci pracują .

Technolog 2
@R.

1. Jeżeli masz inne zdanie niż menadżer technologów to jesteś zapraszany na indywidualna rozmowę na której zostajesz zastraszony. 2. Atmosfera w biurze jest okropna, jak kogoś nie ma bo jest np. na urlopie to ma tak tyłek obrobiony przez resztę ze aż słabo. Jeżeli osoba, która zastępuje czegoś nie wie to słyszy tekst od menadżera "dzwon do niego - niech ci powie" - nie można nawet normalnie odpocząć bo ciągle nękają telefonami na 2 - tygodniowym urlopie!! 3. Niby wszyscy gramy do jednej bramki ALE NIE! - jeżeli jesteś nowy i chcesz zeby ktos Ci cos pomógł czy powiedział to każdy ma to gdzieś i sie cieszy, ze zrobisz błąd, do P.P tez nie mozesz isc bo albo zadrwi z Ciebie publicznie albo sam tego nie wie jak zrobić... 4. Brak jakichkolwiek kompetencji do stanowiska kierowniczego- brak umiejętnego zarządzania ludźmi, szacunku i normalnego traktowania drugiego człowieka. 5. Na stanowisku technologa muszą pracować ludzie z duzo ilościa cierpliwości żeby wytrzymać te wszystkie drwiny i głupie żarty na poziomie słuchanej muzyki disco polo.

Kat

Wypisales dokladnie to co sie dzieje w Luboniu.do polowy roku jest super a im blizej przyznania premii tym gorzej ale produkcja idzie tak samo. Produkcja ochlapy a biuro fajna premia ale to my za nich robimy glowna robote.

Luki

Wie ktoś może co jest grane z kadrami ? Na e-maile nie odpisują, telefon milczy .

Luki

Amerykę odkryłeś normalnie. Wiem jak się skontaktować. Pytałem co jest grane, że nikt nie odbiera i nie odpisuje.

Arnold Boczek

Typowy, podręcznikowy korpokołchoz, do tego polski, swojski. Pozdrowienia z innego świata, bez tej zawistnej, zgniłej mentalności. W Investa nic się nie zmieni, będzie tylko gorzej.

@Arnold Boczek

(usunięte przez administratora)Kamery są oglądane na bieżąco, przez 24 h, jest ich tyle, że każdy twój krok jest obserwowany. (usunięte przez administratora) Nie polecam pracy w Olsztynie chyba, że nie macie(usunięte przez administratora)i swojego czasu wolnego.

Arnold Boczek

A mikrofony w Pruszczu w suficie jeszcze sa? Na stolowce i w szatni? :D

Witold
@Ferdek Kiepski

Z jednej strony to normalne że firma kontroluje pracę swojego zespołu. Czy obecność kamer Twoim zdaniem wpływała negatywnie na efektywność? Napisz co sądzisz na ten temat.

@Arnold Boczek

Nie wiem czy są w Pruszczu, ale w Olsztynie są w suficie i uszach "kolegów"

technolog
@Ferdek Kiepski

po co mikrofony ? to nielegalne ! we wrocławiu mają marcinka z produkcji !! on jest lepszy od każdego dyktafonu . nic mu nie umknie . powtórzy wszystko i każdemu . i jest w pełni legalny !!

@technolog

W Olsztynie jest (usunięte przez administratora), tak samo nic mu nie umknie i śpiewa kierownikowi i brygadziście jak ta lala. Można go traktować jako łącznika, chcesz coś powiedzieć kierownikowi wystarczy, że powiesz przy (usunięte przez administratora)i to wystarczy.

Zostaw merytoryczną opinię o Investa Sp. z o.o. - Starogard Gdański

• Jak się pracuje w Investa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Investa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Investa Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 0 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Investa Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Investa Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Investa Sp. z o.o.