Opinie o Investa Sp. z o.o. w Starogard Gdański

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Investa Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Investa Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metali i rud metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Investa Sp. z o.o. w Starogard Gdański

a co to zmienia

No widzac takie opinie o oddziale LUBOŃ pozostaje sie cieszyc ze juz minely 4 latka odkad tam nie pracuje (usunięte przez administratora)

klient bydgoszcz

A ja jestem bardzo zadowolony z firmy Investa,pracują tam ludzie profesjonalni i co najważniejsze ,słuchają ! Elastycznie podchodzą do współpracy ,mam to szczęście że moja opiekunka potrafi załatwić wszystko .Firma na 5+

ona

jeśli ktoś piszę handlowiec przez "ch" to nic dodać nic ujać - najpierw naucz się ortografii a potem pisz

Operator

Święte słowa

Przedstawiciel Handlowy

Trzy spotkania rekrutacyjne , na pierwszym z nich test; nawet sensowny, po którym kolejne spotkanie w oddziale i dalej w Pruszczu Gd. u wodza naczelnego. Bardzo długotrwała, małosensowna rekrutacja, która później w praktyce okazuje się fikcją.

Największa życiowa porażka, największy sukces, jak sobie radzisz ze stresem, czego oczekujesz od życia, w przypadku kobiet w Luboniu najistoniejsze kryterium stanowi dekold i stan cywilny, cała reszta staje się nieważna

Witam, jestem tylko ciekaw co robia palety gawrona wygięte i nie sprzedane

J.W

Dobrze wiesz Arku co robią...leżą...:)

Pablo

W tej firmie tylko Prezes jest normalny, można być człowiekiem mając dużo pieniędzy, szkoda, że dyrektorzy nie biorą przykładu.

były

To nie opinia o firmie tylko żenująca jej reklama.Jej historia nie ma nic wspólnego z tym, jakim w tej chwili jest pracodawcą.

były

Bella

No bardziej już nie szło tego opisać. Z ust mi to wyjąłeś.

Szkolenia? Pracuje tam od 3lat i jedyne szkolenie to bhp.. Hehehe... Aa.. No i codzienne jak w wojsku.. Malo.. Malo.. Więcej.. Szybciej!!! Całe szczęście niedługo zmieniam prace.. Oby na lepsze.

Luboń

Jak wygląda z działem w Luboniu...Śledzę stronę to co jakiś czas kogoś potrzebują.. Widze niezła rotacja.. Ktoś się wypowie o Luboniu.

nick

Ktos pracuje na operatora cnc jakie sa w tej firmie stawki?

luboń

Czytaj opinię wyżej, tam wszystko jest zawarte.

kreatywny

Czy może ktoś się wypowiedzieć na temat warunków pracy technologa?Na co mogą liczyć osoby z doświadczeniem?Jakie są godziny pracy?Ile można zarobić

Zdzisław Dyrman

Ludzie dajcie sobie spokój z tą firmą, nie potrafią nawet posprzątać kadr (usunięte przez administratora) Jest dużo większych i lepszych zakładów pracy.

anonim 1

Słyszałem ze w Investa Luboń chcą wymienić kierownika produkcji, czy ktos coś wie na ten temat?

zainteresowany

Witam! Slyszalem ze w invescie premia placona jest w postaci 13stki i 14stki.Czy może ktoś się wypowiedzieć czy to jest prawda.Jestem zainteresowany

gość

witam! Czy może się ktoś wypowiedzieć z Lubonia czy na stanowisku operatora CNC jest czterobrygadówka.Jestem zainteresowany

MZGD-2016
@gość

Tak w Pruszczu Gdańskim

Cccccc
@gość

Są tylko 3 zmiany

bolek

Fakt, że szkoda atmosfery, by kiedyś była przednia. Teraz to już taka typowa korporacja, aczkolwiek mimo wszystko dobrze zarządzana. Ci co pracowali (lub tez nadal pracują) tam już jakiś czas temu wiedzą jak było. A Ci co już tam nie pracują mimo wszystko wspominają z sentymentem, bo tak jak napisałem, kiedyś to była super firma.

Przepracowałem parę latek w Invescie i żałuję że nie zaivestowałem tego czasu w innej firmie .Atmosfera od dwóch lat ponizej krytyki , firma zamiast skupić się na zdobywaniu nowych klientów niszczy sama siebie

superuser

Świetna firma: nowoczesna, poukładana, dużo się można w niej nauczyć. Szkoda, że jeszcze mało jest takich firm na polskim rynku. Pozdrawiam całą Investę!

Zostaw merytoryczną opinię o Investa Sp. z o.o. - Starogard Gdański

• Jak się pracuje w Investa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Investa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Investa Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 0 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Investa Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Investa Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Investa Sp. z o.o.