Opinie o Technicolor Polska Sp. z o.o. w Piaseczno

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Technicolor Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Technicolor Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Technicolor Polska Sp. z o.o. w Piaseczno

Wiolka

Ja znam ta Iże.Ona jest z Radomia i jak Ci to pomoże to do niej numer telefonu (usunięte przez administratora)

juzniepracuje

Praca sama w sobie jest okej, tylko ci operatorzy... moim zdaniem najlepsza linia r2, wszystko robisz bez stresu na spokojnie, źle sie czujesz albo chcesz do lazienki to panie operatorki nie robia problemu zeby cie wypuscic. co do innych linii to jakas tragedia, łysy pan w okularach z brodą panoszy się jakby był szefostwem i straszy ludzi zwolnieniem bo za wolno wykonują swoją prace, operatorki potrafią w twarz szydzić z pracowników, chociaż praktycznie jestesmy takimi samymi pracownikami co oni, roznimy sie umową. Ogólnie pracę polecam, tylko odradzam linie r4 i automaty, zalezy jak sie trafi najgorzej ze jestes rzucana z miejsca na miejsce. Mam nadzieje, ze kiedys zmienią to buractwo u operatorów, zwolnilam sie przez to po kilku dniach pracowania, nikt nie ma prawa mnie tak traktowac...

Man is Obsolete
@juzniepracuje

Linia R2 jest spoko na trzech zmianach. Na jednej tylko jest ku**estwo. Operatorami tam sa Marek M. i Magda. Ogadywanie, obłuda, chamstwo i znęcanie sie nad pracownikiem, szczególnie ze strony Marka M. Patologia!!!

dociekliw y\a
@Man is Obsolete

A jak jest na r -3? Bo jedne tam się pchają inne odradzają.

Karol Kuligowski, Olsztyn
@Man is Obsolete

Pracowałem dodatkowo w tym zakładzie (gdy mieszkałem w Żyrardowie) i znałem Magdę i Marka , ale na R -3. Czyżby ich tam (t.j. na R-2) przeniesiono i się zepsuli (albo -pokazali kim są)? Nie będę tego osądzał, zostawię to Państwu. Dodam jednak, iż anonimowo to każdy może pisać to, co zechce. Pozdrawiam Piękną Panią Anię z działu R-3!!!

Xyz

Czy ktoś wie którą zmianę w tym roku rozbili?

ZyX
@Xyz

Masakra to co wyrabia manager na pakownio to jakies istne szalenstwo. Traktuje ludzi jak bydło dopiero co zgonione do "obory". SZOK

15 lat w obozie pracy
@Xyz

Jeszcze żadnej teraz jest czterobrygadowka na replikacji jak długo jeszcze nie wiem bo ludzie odchodzą firma tonie zero motywacji i zaangazowania tylko biuro sie liczy a to my robimy na pensje wieśniaków w krawatach .większość szuka pracy ,powini zwolnic paru niepotrzebnych kierowników.Tu niema awansu ani podwyzki juz od paru lat jestes robotem i nikogo nie obchodzisz

Kontrakt

Jak wygląda teraz system pracy i wynagrodzenie? Czy jest dużo zamówień? Dużo zmieniło się przez ostatni rok?

logo firmy Serwisant rowerowy
zeus

Złożyłem podanie 2500 brutto 843 premii ale na papierze jeszcze nie mam czekam

Mirek Alenieten

Ta firma pada...doświadczony pracownik nie ma tam żadnej wartości

Rafał

@Ex pracownik, forum dotyczy firmy Thomson Technicolor. Dlatego zachęcam do nieodbiegania od głównego tematu wątku. Czy jest na forum ktoś, kto bezpośrednio pracuje w Thomson Technicolor? Na jakim stanowisko? Jakie warunki zatrudnienia oferuje firma? Czy oferowane są dodatkowe premie? W jaki sposób są liczone i przyznawane?

Ex pracownik

Ja odszedłem i znalazłem prace w Biedronce. Mam umowę o prace od 1 dnia i zarabiam 3250 zł brutto . A znajomy pracuje na Umowę Zlecenie za 15zl/h brutto jako praca dodatkowa . Pełny socjal i zatrudnienie przez pracodawcę a nie agencje . Ja nie żałuje choć bywa ciężko ale mam pewne zatrudnienie .

Brat Wodza
@Ex pracownik

Masz rację, praca przez posrednika to praca dla emerytow i rencistów, szczególnie gdy maja wyjeb..e na umowy zlecenia a chca dorobic, wtedy aby kasa sie zgadzala na koncie

EX pracownik
@Ex pracownik

Jeśli ktoś chciałby dowiedzieć się czegoś więcej o pracy w Biedronce do podam nr do osoby która zajmuje się rekrutacją 692 168 427. Może jeszcze potrzebują pracowników.

Rafał

@Nie robot, czy możesz powiedzieć coś więcej na temat procesu rekrutacji w tym miejscu? Czy jest jeden etap rekrutacji a może jest ich kilka? Jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna? Rozumiem, że nie pracujesz już w firmie jednak Twoja opinia z perspektywy byłego pracownika będzie bardzo istotna dla użytkowników forum.

Nie robot
@Rafał

Jaka rekrutacja co ty pierniczysz, chlopie !!! Przez posrednika wezma nawet narkomana , aby pracowal na posrednika... To praca nie stabilna a kierownik magazynu oczekuje ze bedziesz rypal jak pelnoprawny pracownik na zielone polowki.... kto pracowal to wie... Pracownik przez posrednika to pracownik pomocniczy , niech to wreszcie zrozumieja...

Rafał

@Elly, czy posiadasz już informacje na zadane przez Ciebie pytania? Możesz się nimi z nami podzielić? @Pracownik Technicoloru, problem komunikacyjny niewątpliwe wpływa na atmosferę. Czy możesz nam jeszcze powiedzieć coś w kwestii benefitów pozapłacowych? Czy są dostępne dla pracowników?

Brat Wodza

Witam mam pytanie do osób, które pracowały w Technicolor przez pośrednika ??? Więc bez przerwy jest ogłoszenie do pracy jako pomocnik operatora wózka widłowego- a w prawdzie jest się operatorem (zaniżanie stanowiska) Do rzeczy, Pracodawca oferuje 3185zł brutto, plus 685zł brutto premii. Lecz już w karcie informacyjnej a mam najnowszą, jest napisane 2500brutto na umowie więc około 1808zł do ręki, zaś premia jest opisana że wypłacana od 1 lipca. Czy otrzymujecie te pensje w kwocie 550zł co miesiąć ????? To ważne, ponieważ ogłoszenie ciągnie się rok w rok, więc istnieje możliwość że robią ludzi w bolka i płacą 1808zł , i następny......GDYBY WYPŁACALI PRACOWNIK BY PRACOWAŁ MIN ROK Napiszcie jak to jest faktycznie

Pyzol
@Brat Wodza

Lecą w (usunięte przez administratora) i traktują ludzi jak bydło nie polecam tam pracy nikomu

Elly
@Pyzol

Zamierzam tam pracowac jak jest teraz?lepiej cos czy nie zarobki faktycznie1800na reke czy nie?z2000 sie zarobi?ktos cos wie?

Rafał

@Pracownik Technicoloru, dziękujemy za merytoryczną opinię na temat warunków pracy. Na pewno pomogła i pomoże ona jeszcze wielu użytkownikom forum, którzy szukali odpowiedzi na różne pytania związane z pracą w Technicolor. Czy mógłbyś powiedzieć nam coś jeszcze na temat atmosfery w firmie? Jak wygląda ten aspekt w Technicolor?

Pracownik Technicoloru
@Rafał

Co do atmosfery to jest różnie. Jeśli znasz kogoś z kierowników (pakowanie\replikacja) to jest spoko a jeśli nie znasz to możesz mieć słabo. Nie zawsze są pozytywnie nastawieni. Biura to bardzo dobra atmosfera - spoko ludzie. + chcą zapchać techni ludźmi z Ukrainy więc to też może być jakaś problematyczna sprawa co do atmosfery (często nie idzie się dogadać).

Rafał

@anonymous, czy oprócz warunków finansowych, zaszły w firmie jakieś zmiany? Jak rozumiem, nadal jesteś pracownikiem Thomson Technicolor? Mógłbyś wypowiedzieć się na temat możliwości rozwoju w firmie? Czy dla pracowników organizowane są szkolenia? @ojtamojtam, mógłbyś doprecyzować swój komentarz? Jesteś obecnie pracownikiem firmy? Każda opinia jest ważna, jeśli tylko jest zrozumiała dla wszystkich użytkowników.

Pracownik Technicoloru
@Rafał

W firmie zaszło sporo zmian. Ciągłe zmiany w działach replikacji i pakowania... co by tylko usunąć jakąś zmianę i zaoszczędzić. Na pakowaniu ma być od września 3-brygadówka więc po 12 godzin. - jeśli masz umowę z Tech to jeszcze coś Ci się należy. - nie masz umowy (czyli przez agencję) to nic nie masz. nawet obiadu Ci nie dofinansują albo nie dadzą dwóch biletów do kina. - brak możliwości rozwoju. Dobre stanowiska są okupowane od wieeelu lat. niektóre osoby są tutaj jeszcze z Camela... - szkolenia są(takie sobie), ale dla pracowników Tech (umowa z Tech) UWAGA: firma daje tygodniowe umowy ! teraz zbliża się sezon i zabezpieczają się tym iż dają miesięczne (tylko do końca listopada/grudnia) dodatkowo uwielbiają nagle zwalniać z dnia na dzień... (przecież co to za problem zwolnić kogoś jak ma umowę na tydzień) Pracuję tutaj już trochę czasu i nadal nie dostałem umowy od Tech. Co do płacy. Starają się zabrać co się da. Najbardziej obrywają działy pakowania. Ostatnio dział replikacji oberwał i chcieli im zabrać dodatek chyba ok 400 zł (+/-) to dopiero bo "bitwie" i wysyłaniu listów do centrali do Francji zostawili im ten dodatek... Uwielbiają zatrudniać ludzi z Ukrainy. Ostatnio poszło chyba zapotrzebowanie na 700 osób. Jedynie CS - biuro nie obrywa jak na razie. Na umowach z firmami zewnętrznymi traci się z połowę tego co dostaje pracownik Tech. A niby robicie to samo... Jak coś jeszcze chcecie wiedzieć to jeszcze będę sprawdzał stronę :)

Krysia_1987

Hej, A wiecie co się stało w tej firmie co zatrudniamy na zlecenie- chyba lisingteam? tam podobno jakieś wielkie zamieszanie jest, odszedł jakiś kierownik, inni nie dają rady, ludzie bez umów ponoć pracują? wiecie coś.

mariola
@Krysia_1987

Każdy dostaje umowę pierwszego dnia

ojtamojtam
@mariola

tiaaa....będzie dobrze jak po tygodniu i jak się upomnisz!pewien robson z foliarek ;)2 miechy dymał bez umowy

Jak wypowiecie się na temat związany z wynagrodzeniami w Thomson Technicolor? Czy od czasu dodania ostatniej opinii zarobki w przedsiębiorstwie zmieniły się?

spadly zarobki

Pracowałam 1dzień w technicolorze.Teraz wiem że Pani z która rozmawiałam o pracy mnie oszukala.Warunki i zasady które mi przedstawiła sa inne.Zanim zaczęłam pracować nie podpisałam żadnej umowy bo koordynator "nie miał czasu".Pracowałam na linii r12.Podpisałam szkolenie zanim je przeprowadzono.Nie było żadnego szkolenia! Dają tylko formularze do wypełnienia a nie umowy..niby wysyłają je do agencji..co ciekawe ten formularz zaczyna się od słów..umowa nr..zawarta pomiędzy Itd.od statszego stazem pracownika wiem ze dlugo sie moNa naczekac na umowe.Poza tym praca jest na telefona nie stalegodziny pracy.Jakaś bladi młodsza odemnie o jakies ponad 10 lat zwraca sie na Ty,choć jej na to nie pozwoliłam,traktuje cie jak smieci z ponizeniem,mlokos który jest koordynatorem na stanowisku uwija sie jakmoze by wyrobić normę,musisz pytać się i to czy możesz do toalety pojsc..stan poniżenia daje się odczuć..jeszcze mnie trzęsie.Wszyscy mowia do Ciebie na ty,poganiaja..jestem w swoim kraju i takie traktowanie..w głowie się nie mieści.Ludzie lepiej dac sobie spokoj.Ja nigdy nie byłam tak traktowana,za granicą lepiej traktują niż i siebie..wiem bo byłam.

Gazda z Diabelnej
@Karolina

To, że zwracają się do Pani/Pana per Ty? Taka ich mentalność i trzeba przejść nad tym do porządku dziennego.

Długoletni pracownik
@Karolina

W tej firmie jest model "amerykański" bez względu a wiek jak i stanowisko ludzie zwracają się do siebie na "ty". Co do wyjścia do łazienki - wyobraża sobie Pani sytuację, iż jest Pani np. na wpinaniu dysków i nagle wstaje Pani i wychodzi a linia dalej "idzie"? Ktoś Panią MUSI w tym momencie zastąpić, to takie trudne do zrozumienia???

oxi

tak pracownik ma prawo wyjsc do toalety

koksik

witam również pracowałem tam na kontrakcie na li p4 .powiem tak po szkoleniu i podpidałem umowe.na drugi dzien skierowali mnie na linie p4 no i jak poszłem na ta linie .no i ja kto słyszałem od innych trafiłe na (usunięte przez administratora) za przeproszeniem który zamiast pokazac mi jak co sie robi to tylko sie głupkowato naśmiewał.no to poszłem do kierownika i mu powiedziałem o co chodzi .i dopiero po tym jak opierdolił tego operatora i jak mu zagroził zwolnieniem to mnie rzczał uczuc .przepracowałem na tej lini ok 3 miesiącó no jakoś się dogadalismy i nie było tak żle .z kazdym człowiekiem da się dogadac

Znajoma

Od tego roku zatrudnili ukraińców, dają im umowy zlecenia do końca roku, a Polakom co miesiąc przedłużają. Brawo Technicolor !!!!!! za szacunek do Polskich pracowników ! . Wymyślili premie co miesiąc zamiast do końca roku, żeby zebrać wiecej chętnych a i tak w tym (usunięte przez administratora) nikt nie chce pracować. Może niech kierowniczkowie z biur zejda na pakownie i popracuja troche, zobacza jaki to miod. I do tego dojdzie, bo ludzie od was masowo odchodzą.

Pyzol
@Znajoma

Ukraincom dają więcej na godzinę niż Polakom a swoich stałych pracowników też góra traktuję jak śmieci

Krzysiek

Witam,może ktoś wie czy można się teraz wkręcić na kontrakt przed sezonem ?

Bolo

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Zostaw merytoryczną opinię o Technicolor Polska Sp. z o.o. - Piaseczno

• Jak się pracuje w Technicolor Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Technicolor Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Technicolor Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Technicolor Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Technicolor Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Technicolor Polska Sp. z o.o.