Opinie o Technicolor Polska Sp. z o.o. w Piaseczno

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Technicolor Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Technicolor Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Technicolor Polska Sp. z o.o. w Piaseczno

ZAWIEDZIONA

Współpracownicy okropni, stali traktują wszystkich jak śmieci! Nie potrafią zrozumieć tego ze ktoś jest pierwszy raz i nie.do końca wie wszystko a wyjaśnianie czegokolwiek traktują jak karę. Ogólnie mają Cię za idiote. Straszne buractwo! Nie polecam tam pracować i wszystkich ostrzegam! Ciągle przenoszą z miejsca na miejsce więc nie masz stałego stanowiska. Stali pracownicy ciągle krzyczą i czasem dochodzi do poniżania. Szczególnie ogromnym chamstwem przejawia pani blondynka ze stanowiska p2! Uważajcie na nią! Pan z r2 też nie jest lepszy! Ludzie to nie roboty! Stali pracownicy w ciągu dnia nic nie robią i tylko pogaduszki im w głowie! Mimo wyraźnego zakazu spożywania napojów i jedzenia oraz gumy do żucia-ROBIA TO! JESLI CHCESZ TAM PRACOWAC TO DWA RAZY SIE ZASTANÓW

Operatorzy do zwolnienia
@ZAWIEDZIONA

Również przestrzegam! Operatorzy są okropni, przez nich praca bardzo stresująca

Kolo C
@ZAWIEDZIONA

Pakowania to najgorszy dział dla prawdziwych desperatów. Jako stały pracownik, na szczęście replikacji, mogę to potwierdzić. Gdy muszę tam nieraz pójść to chuj mnie strzela. Omijać pakowanie szerokim łukiem. A na umowę na stałe to niech nikt nie liczy od paru lat takiej tam się nie dostaję.

Karol
@ZAWIEDZIONA

Nie jest tak źle. A ludzie jak ludzie -wszędzie są tacy i inni.

matrix96

Jeden wielki (usunięte przez administratora) i nic poza tym ! Ludzie jeśli je musicie nie idźcie tam do pracy wiem co mówię bo sama przez to przechodziłam ! Wszędzie jakis zakaz dobrze ze oddychać pozwalają. Dostaje się zakaz za byle co. Nie polecam

jojo123

Chamstwo i debile!! Odradzam pracy w tym syfie!burdel i lalunie he

Karol
@jojo123

Bez przesady. Nie można z powodu poszczególnych incydentów osądzać rzecz całościowo.

Simon

Czy ktoś wie ile zarabia ochrona w Technicolor jaka stawka na godzine i jakie wynagrodzenie miesięczne I ktòrego dniu miesiăca płacą

Pracowałam 1dzień w technicolorze.Teraz wiem że Pani z która rozmawiałam o pracy mnie oszukala.Warunki i zasady które mi przedstawiła sa inne.Zanim zaczęłam pracować nie podpisałam żadnej umowy bo koordynator "nie miał czasu".Pracowałam na linii r12.Podpisałam szkolenie zanim je przeprowadzono.Nie było żadnego szkolenia! Dają tylko formularze do wypełnienia a nie umowy..niby wysyłają je do agencji..co ciekawe ten formularz zaczyna się od słów..umowa nr..zawarta pomiędzy Itd.od statszego stazem pracownika wiem ze dlugo sie moNa naczekac na umowe.Poza tym praca jest na telefona nie stalegodziny pracy.Jakaś bladi młodsza odemnie o jakies ponad 10 lat zwraca sie na Ty,choć jej na to nie pozwoliłam,traktuje cie jak smieci z ponizeniem,mlokos który jest koordynatorem na stanowisku uwija sie jakmoze by wyrobić normę,musisz pytać się i to czy możesz do toalety pojsc..stan poniżenia daje się odczuć..jeszcze mnie trzęsie.Wszyscy mowia do Ciebie na ty,poganiaja..jestem w swoim kraju i takie traktowanie..w głowie się nie mieści.Ludzie lepiej dac sobie spokoj.Ja nigdy nie byłam tak traktowana,za granicą lepiej traktują niż i siebie..wiem bo byłam.

maro20001@gmail.com

Kierownicy w technicolor są porąbani dają zakaz i sami nie wiedzą za co polowa kierowników w tej firmie jest porąbana a druga połowa nie wie o co chodzi pracowałem z leniem śmierdzącym nie chciało mu się robić a cała linie ręczna dostała albo zakaz albo przenieśli na inne linie nawet kretyn nie zapytał co się stało tylko dali zakaz dajcie sobie spokój z takimi pracodawcami oto era automatów p (usunięte przez administratora) pół wariatów.kierownicy i koordynatorzy matka z synem no i z mężem .skur.....

Eryk

Praca w porządku, ale traktowanie ludzi z kontraktu pozostawia wiele do życzenia a kontraktowcy robią tę samą pracę co inni tylko za mniejszą płacę. Praca na sezonie od lipca do grudnia i tu niespodzianka . Stali pracownicy dostają paczki na Mikołaja - kontraktowcy NIE, ale OK zgadzam się kontrakt zatrudnia firma zewnętrzna . Na Boże Narodzenie stali pracownicy dostają paczki z filmami i kalendarze, a kontraktowcy tratowania są jak - dzieci gorszego Boga, nawet kalendarza , czy smyczy nie dostaną, a byłby to taki miły gest za ich pracę. Jednak zakładowa Wigilia to już żenada !!! Jak wiem kontraktowcy z Replikacji i Drukarni są zapraszani, tzw. pakownia nie. Kontraktowcy i zlecenie mogą posłuchać jak "smacznie" pracownicy spędzili 2 h przerwy. Nawet pracownicy "stali" prosili o dołączenie tych osób na Wigilię ,ale "góra" się nie zgodziła. Nie mam pojęcia czym jest to podyktowane, ale jak się zaprasza na Wigilię to albo wszystkich albo nikogo, nawet w Polskiej tradycji zostawia się puste miejsce przy stole, a Technicolorze NIE. Dlatego też wielu stałych pracowników, nie chodzi na Wigilię , bo nie chcą w tej żenadzie uczestniczyć, to taka cicha forma bojkotu w ramach solidarności. Dziękujemy im za to. Szkoda , że za pół roku pracy czeka nas taka Świąteczna niespodzianka.

Gonzo

Od nowego roku minimalna stawka 13zł brutto,ciekawe kto im tu przyjdzie :) Zagonią tych wszystkich nierobów co siedzą za biurkami i nic nie robią a mądry operator z pakowni będzie je... za 3-ch :)

NUTER1

bylam tam raz. nie polecam. zero przeszkolenia rzucanie na gleboka wode. jezdza i maja układy nie idąc na wyznaczona linie. cala noc stalam podczas gdy inni siedzieli i się nudzili. tyle przykrości ile tam doswiadczylam nie spotkalo mnie jeszcze przez tyle lat pracy. zero wytłumaczenia, rzadzil mna kto popadnie. NIE POLECAM NAJGORSZEMU WROGOWI. JESZCZE MI KAZALI PALETY ZMIENIAC Z WOZKA. CHORE CHORE CHORE

Szakira

Jak ktoś jest leniem i mu się pracować nie chce ,to nawet jakby miał leżeć do góry tyłkiem to mu będzie żle.

grafikfik

jestem kaszub, przed 30, srogo chowany jeśli nie zastosuje przemocy wobec najtwardszego operatorka, a spowoduje, że mnie zaatakuje jakkolwiek, czy jego mądra głowa pojmie moje słowa o inspekcji pracy i wnioskowaniu do inspekcji o ukaranie finansowe pracowanika i się ode mnie ode pierogi?

JacekXX

Witajcie. Pracuję na kontrakcie w Technikolorze na dziale pakowania 'patologii - jak to go wielu nazywa' już pewien czas. Powiem Wam tak, praca jest bardzo stresująca i męcząca - najbardziej psychicznie. Operatorzy oraz liderzy obgadują, wyśmiewają nas kontraktorów (szczególnie tych nowych) przy każdej okazji. Wielu próbuje się dowartościować i wyżyć. Bywa tak, że kontraktor robi całą robotę, a operator tylko sobie siedzi przed komputerem i pogania. Wielu z nas już przez to zrezygnowało. Jeśli coś Ci nie idzie, to z miejsca dostajesz 'bure' . Jak my mamy normalnie pracować w mega stresie z osobami go powodującymi? Oczywiście są operatorzy i liderzy na poziomie, ale większość jest po prostu chamska. Są tacy, którzy po pierwszym kontakcie uczepią się i będą z Ciebie szydzić na każdym kroku - uniemożliwiając Ci normalne funkcjonowanie na zakładzie. Maszyny to złom, z którym musimy się męczyć (czasami brakuje wielu elementów). Masz problem z ustawieniem? Standardowo 'bura'. Bywa tak, że maszyna jest tak popsuta, że próbuje ją naprawić kilku operatorów, ale im się nie udaje (to nic, Ty i tak masz umieć). Dopiero technik załatwia sprawę. Z technikami też różnie bywa. Często nie mają czasu - wtedy masz problem. Podkreślam jesteśmy pomocą operatora, a nie operatorami! Na linii powinien być więc operator, operatorka i kontaktor! Na tym zakładzie obstawia się linie kontraktorami! Jeśli masz słabe nerwy (ja nie mam, ale i tak czasami wątpię), to nie idź na kontrakt (chyba że na inny dział np. drukarnie, pakownie omijaj szerokim kołem). Odpowiedzialność oraz obowiązki w ogromnym stresie nie są warte dodatkowych pieniędzy. Jeśli kogoś interesują zarobki, to jest to około 1900 zł + 400 zł na koniec roku od przepracowanego miesiąca. Macie jakieś pytania ? Postaram się na nie odpowiedzieć.

@JacekXX

Niestety ,muszę się zgodzić ,z większością negatywnych komentarzy .Dział pakowni ,to jakiś kiepski żart ,pracowałem tam od końca października bieżącego roku ,i kilka dni w listopadzie .Operatorzy i operatorki "Chowane" były chyba w jakiejś stajni ,albo chlewni :-) Panie sobie chodzą ,panowie operatorzy siedzą przed komputerkiem ,albo podrywają jakieś nowe koleżanki ,lub obgadują kogoś z innych linii , w tym dziale to norma .Coś mi się zdaje ,że jeszcze przed świętami ,odwiedzi się tą "firmę" ale w innym charakterze .

blebleble

Praca fajna tylko praca w sobote i nawet w niedziele? Nawet w swieta takie jak 1 i 11 listopada kazaa pracowac. Cos za cos widac praca okej tylko wykorzystuja .. :)

bartek

fajna robota na pakowaniu jeśli nie trafisz na operatora-buraka, który zachowuje się jak by był prezesem pracodawcę jako firmę mogę ocenić dobrze, bo można w miarę przyzwoicie zarobić jasne i przejrzyste warunki zatrudnienia, ale od strony zarządzania ludźmi to wystawiam wielkie ZERO, ze stałych to ręka rękę myje, poniżają i gardzą ludźmi którzy przyjdą na zlecenie

kokoszamel

2500 zł brutto zarabia każdy z agencji. Ile zarabia operator?

Operator z tc
@kokoszamel

4000 brutto

Kuba

Też nie polecam tam pracować stali pracownicy faktycznie traktują nas zlecenie jak jakich śmieci. W dodatku każdy człowiek jest traktowany jak (usunięte przez administratora) A najgorsze że taka potrafi nawet powiedzieć że dana osoba ma zakaz wstępu. Co mi to przekazała poprzez podrzędnego pracownika

Ivan

Rewelacja

jan

Czy ktoś wie jak wygląda praca na replikacji ? ( ogłoszenie agencji -pomoc operatora produkcji , replication operator) to byłbym bardzo wdzięczny za odpowiedź. Chodzi o system pracy czy jest 8 godz czy inaczej bo słyszałem że są 12 godzinne zmiany. Co się tam robi jako ten pomocnik operatora , bo wiadomo ogloszenie czytac można ale jak w rzeczywistości jest to nie wiem.

A jak jest z pakowanie płyt?

Zachecaja do Zwolnienia

Uważajcie na operatorów i liderów! Chamstwo i buractwo! Więcej tam nie pójdę! Dzisiaj zrezygnowałam z pracy, a wystarczyło być tam parę dni

Zostaw merytoryczną opinię o Technicolor Polska Sp. z o.o. - Piaseczno

• Jak się pracuje w Technicolor Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Technicolor Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Technicolor Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Technicolor Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Technicolor Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Technicolor Polska Sp. z o.o.