Opinie o Technicolor Polska Sp. z o.o. w Piaseczno

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Technicolor Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Technicolor Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Technicolor Polska Sp. z o.o. w Piaseczno

Juzniepracownik

Nie pracujecie tam! Stali pracownicy traktuje ludzi na umowę zlecenie jak śmieci! Zero szacunku! Każdy z nas to człowiek A nie scierwa! Więcej tam nie pójdę, znam swoją wartość i nie pozwolę aby mnie wyzywano i upokarzano gdzie miało miejsce w tej firmie! Pani na wejscu też nie jest lepsza, nie można się z nią dogadać, na każde pytanie odpowiada chamstwem! Niech się ktoś tym zajmie A nie dziwią się później ze nikt nie chce tam pracować! Bydło i Radom

Lolita345

Witam,może ktoś wie z którego miejsca dokładnie z ul.Kościuszki w Garwolinie jeździ autobus do tej firmy ? :)

Zm.C
@Lolita345

Lolitka,jak chcesz to Cię podrzuce ;)

kolo

Pracowałem tam prawie pół roku i prawda jest taka że większość operatorów jest w porządku ale można też trafić na zwykłego chama i on robi złą reklamę większości. Przy braku pracy można jeździć jakiś czas ale na dłużej to praca bez perspektyw ( umowy zlecenie lub tymczasowe na miesiąc, uciążliwe dojazdy )

Sama robota nie jest taka zła a winowajcą tego holokaustu są ludzie pracownicy Operatorzy,Liderzy wiele chorych umysłowo ludzi którzy pomiatają ludzmi jak chcą nie ważny jest wiek lub pochodzenie to nie akord w którym się zapier... odradzam linie A 4,A 5,bo tam jest najgorzej chodzi taki Lider o surowym spojrzeniu i gania ludzi i spisuje również na A 4 jest operator łysy taki co ma w zwyczaju wyzywać ludzi od różnych za byle co panoszą się jakby to była ich prywatna firma skur... skierowane do tych dwuch

logo firmy Serwisant rowerowy

Samo bydło tam pracuje tyczy się operatorów jest to (usunięte przez administratora) stoją tam ochroniarze i sprawdzają czy nic nie ukradłeś tego badziewia nie kupił bym nawet za 2 grosze a traktują zlecenie jak bydło zero szacunku dla ludzi chyba że pojedyńcze jednostki a Liderzy tylko krążą jak kaci i spisują imiona i nazwiska totalna porażka turecka i odradzam ludziom o słabych nerwach tej pracy

Maciek

Z perspektywy czasu najniżej oceniam robotę w tym Technicolor. Chodzi o to, że za mało i za krótko tam robiłem i do tej roboty nie miałem ani głowy, ani jaj, ani dystansu.

mała

są przyjęcia na kontrakt szkolenie było ostatnio 14 albo 15 sierpnia na kontrakt sa zapotrzebowania jak i na pomoc operatora jak i na wózki widłowe

Ja pracuję przez agencję LeasingTeam na wózkach i jestem zadowolony. Dwa lata temu pracowałem na replikacji. Polecam. Zarobki też spoko.

Monik

Omijać Omijać i jeszcze raz omijać. Jest to (usunięte przez administratora) Nie przepracujesz do końca kontraktu nie otrzymasz premii 500zł za każady miesiąc. To takie zabezpieczenie pracodawcy żeby ludzie nie uciekli zarabiajac 1500-1700zł ( takie pensje mozna było dostawać 5 lat temu. NIE TERAZ. i Ten "kontrakt" na ktorego nie dostanie sie kredytu z banku. Szkoda czasu!!!

fdghjkl

dajcie nr do Piaseczna do siedziby głównej technicolor

enigma

pracowałam w tej firmie jeden sezon. o stabilizacji zawodowej nie ma mowy bo przeciez kontrakt trwa gdzies od lipca do konca grudnia a potem co?na zlecenie jezdzic? zaczepic się tam mozna ale ja przyszlosci nie widzialam. jak ktos się chce na operatora zalapac to chyba nie ma opcji bo ludzie jezdza po 6 lat na kontrakt i faktycznie robią dobra robote a i tak nikt ze znanych mi osob umowy na stale nie dostal

anonim1986

Pracowałem w tej firmie na kontrakcie cztery sezony dwa na replikacji a dwa na pakowni w tym sezonie znalazłem prace na miejscu u siebie wiec złożyłem wymówienie okazało się, że jeżeli nie przepracuje do końca grudnia nie dostane premii. Wykorzystują ludzi jak tylko się da jesteś pomocnikiem operatora a sam robisz jako operator. Nie polecam tej pracy nikomu co z tego że pare groszy więcej jak i tak operator zarabia dwa razy tyle

Ruski
@anonim1986

Co do premii to na rozmowie kwalifikacyjnej jasno było powiedziane ze jest to premia lojalnościowa i jest ona wypłacana tylko w przypadku pracy do grudnia. A operator ma dużo razy większą odpowiedzialność. Zawiść z was wyłazi...

@anonim1986

Od tego roku premia wypłacana jest co miesiąc razem z wynagrodzeniem. Miesięcznie 3165 zł brutto.

Simon
@Gość

A to ochrona też ma premie a którego dnia miesiąca jest wynagrodzenie?

TYCZY SIĘ KONTRAKTORÓW: Czy wiecie coś na temat premii, dostaliście ją? a Czy ktoś nie dostał? Czy ona jest wypłacana razem z wypłatą do 10-tego każdego miesiąca czy poźniej? Pozdrawiam

maciekkkk

jak mozna sie dowiedziec czy sa jakies miejsca wolne?

Rysiek

work service radom oddajcie mi 100 zł za uczciwą pracę bo już minęły 4 mie

Replikant

Pracowałem w 2012r jako "pomocnik replikanta" a w rzeczywistości to wiadomo - robiłem wszystko co starszyzna. Praca mi się podobała, lecz dojazdy na zmiany 12h już nie tak bardzo. Stołówka pierwsza klasa, z ludźmi można się dogadać. Umowa zlecenie 2500 brutto. Niestety z nagłych przyczyn musiałem porzucić tą pracę. Pozdrawiam dział DVD9!

Samo bydło z Warki i Garwolina.Dlatego nie było tam czego szukać.Porażka turecka jak napisał jedn z przedmówców...

byłyprac
@były pracownik

Bydło to mieszka na wsi w oborze. Sam tam mieszkasz, ale nie wypowiadaj sie o innych

Zlecenie

zwalniają na umowe o prace niemożliwe się dostać jedynie kontrakty podczas sezonu z tego co wiem .

przem

hej,wie moze ktos kiedy teraz rusz techni???

kala

Cześć wszystkim,mam pytanko.Jak tam do Was się dostać??? pozdrawiam Chodzi mi o produkcję.

Zostaw merytoryczną opinię o Technicolor Polska Sp. z o.o. - Piaseczno

• Jak się pracuje w Technicolor Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Technicolor Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Technicolor Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Technicolor Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Technicolor Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Technicolor Polska Sp. z o.o.