TDP Sp. Z.O.O

Piaseczno

Opinie o TDP Sp. Z.O.O

Dawid

Strona faktycznie działą dobrz,e nie ma problemów z firmą TDP jest to jedna z najlepszych firma na rynku, generalnie to ja polecam wysłać CV już teraz.

Swięte słowa,uwieżcie.

Słowa kojarzące się z TDP Sp. Z.O.O (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w TDP Sp. Z.O.O: Najbardziej nie podobało mi się w TDP Sp. Z.O.O:

Zostaw opinię o TDP Sp. Z.O.O - Piaseczno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TDP Sp. Z.O.O