Technicolor

Rugby

Opinie o Technicolor

Oceniacz

Miałem nadzieję na jakieś opinie na forum a tu cisza od miesięcy. Jaki jest tego powód? Tak dobrze sie z nimi pracuje?

Julita

Aktualnie poszukują Księgowa/Księgowy ze znajomością j. francuskiego i angielskiego. Czy ktoś pracował na takim stanowisku? W jakim stopniu trzeba umieć języki? Dzieląc się tymi informacjami pomagacie osobom, zastanawiającym się nad aplikowaniem.

Ametyst

Czytajac powyzsze komentarze mozna sie zgodzic w 100% - kumoterstwo na kazdym kroku i tylko po znajomosci zmiany daja. Jak sie cos dostanie to z reguly robota do ktorej ci na stalych kontraktach za nic nie chca robic. Wyzysk, poniewierka Polaka przez Polaka. Ale takich miejsc jak Technicolor w calej Anglii gdzie sa zatrudnieni Polacy jest mnostwo. Ja od dlugiego czasu przebywam na wyspie i moge z reka na sercu powiedziec, ze Polak to swinia. Przejechalam sie jak wiekszosc rodakow na rodakach. Lepiej trzymac sie od tej choloty z daleka. Im mniej o tobie wiedza tym lepiej ci sie zyje. Nic tylko zawisc, zazdrosc i jak tu podpieprzyc czlowieka i obsmarowac go z kazdej strony, zeby przypadkiem lepszej roboty nie dostal. Takie niestety sa realia. I nie ma sie co dziwic ze Polacy nie trzymaja sie razem. Cholocie trzeba powiedziec won.

ess

skoro można załapać się do nich na praktyki studenckie to już jest dobrze, ale wiadomo czy będzie takie ogłoszenie?

sl

Witam, pracowałem w tej firmie przez krótki czas przez agencje, ale wystarczy aby móc stwierdzić że, znaczna cześć ludzi na kontrakcie z którymi miałem kontakt była negatywnie nastawiona do osób z agencji.... Jak chyba w każdej firmie jest grupa osób która nic nie robi i, osoby które muszą na tą grupę pracować, tak też i było w Technicolor -Rugby. Do puki jest się za akceptowanym przez większość praca wydaje się być łatwa i bez stresowa, w innym przypadku jest się ciągle ponaglanym....... W przypadku części pracowników będących na kontrakcie, dostrzegłem pewną hipokryzję z ich strony, mianowicie osoby te bardzo ponaglały ludzi z agencji chociaż same pracowały tak samo lub gorzej. Krótko mówiąc dla pewnych ludzi praca w tej firmie będzie wyzyskiem.

Zal

Fakt faktem pracę miałem do czasu aż praca się skoczyła to trzeba było się prosic o pracę koordynator swoich znajomych oferował pracę 5 dni w tygodniu .. takie skurwysynstwo że aż zygac się chce zdala od Polaków a szczególnie od koordynatorów polskich zjebow genetycznych!!

ewa

Czy ktoś się może orientuje czy w agencji żeby się przyjąć do Technicoloru są polki ?

gosia m

Truman rozwiń prosze temat który poruszyłeś, a mianowicie napisałeś że firma dba o pracowników. zależy mi bardzo żebyś bardziej kontruktywnie rozwinął swoją wypowiedź bo nie wiem czy warto papiery do tej firmy o pracę wysyłać. ciekawi mnie tez czy jest możliwość jednak zatrudnienia się nie przez agencję jak ktoś ma większy staż zawodowy w branży

truman

znajomy który w technicolorze pracował jako pomocnik drukarza przekazał mi kilka informacji o pracy tutaj. Mianowicie dużym plusem jego zdaniem było to ,ze Technicolor dba o pracowników, a sami ludzie w firmie świetnie się dogaduja. Największym problemem jego zdaniem był fakt zatrudniania tutaj przez agencje...

vgdrmk

jakie sa warunki pracy w tej firmie, a konkretnie firma jasno przedstawia warunki wspołpracy, czy wynagrodzenia wypłacane są terminowo oraz jak wygląda proces rekrutacji i rozmowa kwalifikacyjna? czy sa dodatki socjalne i mozliwosc rozwoju oraz zdobycia doswiadczenia zawodowego ktos doswiadczony mogłby podpowiedziec?

hugol

pracowałem tam i co masakra jedni tlumacza tak drudzy siak a ogolnie zero szkolenia tylko krzyki i(usunięte przez administratora). wi co jak bym dorwal chamów na miescie to bym zaje...al bo tylko to im się należy pierd... zmiana d na replikacji nie polecam bo klany kumple i frajerstwo i(usunięte przez administratora) kierowników wielcy liderzy marek i (usunięte przez administratora) znaja się jak swinia na gwiazdach pozoranty jedne lenie patentowane i tyle

Ania

Przez jaka agencje dostac sie do techicolor'u ? Jest tylko jedna agencja ktora tam wysyla? Dopiero wprowadzilam sie do Rugby i z tego co wiem jakies testy chyba trzeba pisac. Wiecie jakie ?

gosc

klany,klany,wystarczy posluchac.....Andrzeja zapros na grila lub obiad ,zrob z niego przyjaciela domu i prace bedziesz miec dla calego swojego klanu ....Szkoda mowic jeden wielki r.....ol.Tlusta pani menager dostaje furi jak widzi polki rasistka,a niedaj boze zadac jej pytanie z praw pracowniczych i juz po tobie chodzisz do pracy raz na miesiac...bo jak taka polka moze znac prawo jak ja jestem paniom menager.

technicolor

RACJA!!!!!!!TO CO TERAZ SIE TAM DZIEJE KOSZMAR,ALE LUDZIE JUZ SKARGI ZACZELI PISAC I SKONCZY SIE RODZINKA,ZNAJOMI,KUMPLE.A TEN GLUPI (usunięte przez administratora)WYLECI JA MU TEZ TEDO ZYCZE

Technicolor

Praca fajna???????????? To ty chyba cos nie na temat [usunięte przez administratora] pracy zwaszcza na vasie.Zero szacunku dla czlowieka PAUL ten to jest glupek Transport to samo,[usunięte przez administratora] z pulalta koszmar,[usunięte przez administratora] od cleanir szkoda gadac......Kazdy sie boi kazdego [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] y sobie liza ,a za plecami obled .Pracuje tam 6 lat i nie jedno widzialem .A z Polakami róznie , nie raz trzeba sie wstydzic.

pracowałem przez agencje. nikt mnie nie popędzał, praca na lajcie. Właśnie polak z kontraktu mi mówił że jest ok i wprowadzał w tajniki... Nie słucham polaków - tylko kierownika sekcji i tyle. Tak naprawdę - jak szukasz pracy - najpierw spróbuj i nie sugeruj sie komentarzami. Kurwa inteligencję chcieli w magazynie - co za wymagania :)) MI brakowało blond piękności z plejboja :) Cyfry+ HD na 70 calach i fotela

potwierdzam ze duzo cwaniakow i polakow i pijakow technicolor powinien zmienic agencje

julka - 2010-07-09 23:43:36 Praca fajna ale za dóżo polaków, cwaniaków i tym podobnych chamów. Nie polecam!!! zakochalam sie w tej odpowiedzi! :D widac jak polacy sie kochaja!

julka

Zostaw opinię o Technicolor - Rugby

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Technicolor