Martes Sport (Warszawa)

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Martes Sport (Warszawa)

Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

Czy Martes Sport (Warszawa) ma ściśle ustalone godziny pracy?

Warszawiak Nowy wpis

Wola Park w Warszawie to kpina, z wózkami wyganiają, jedna pracownica krzyczy na dzieci za odbijanie piłek na sklepie, na kasie i sklepie obsłużyć nie potrafi. Woła współpracowników. O bałaganie nie wspomnę, czy ktokolwiek tam zamiata, sprząta kurze?

Jak długo czekaliście na odzew z Martes Sport (Warszawa)? Oddzwaniają zawsze?

Rk Nowy wpis

Buty po 2 dniach zniszczyły się,farba zaczęła odpadać, nie uznano reklamacji,obsługa podśpiewywała się w czasie rozmowy dotyczącej rozwiązania sporu. Fatalna jakość produktów,ceny w stosunku do jakości wysokie,nieodpowiednie traktowanie kupującego.

Aplikowałeś do firmy Martes Sport (Warszawa)? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?

Czy w Martes Sport (Warszawa) możliwa jest praca na podstawie B2B?

Zajka

Nikomu nie polecam pracy w tej firmie. Typowy (usunięte przez administratora) w którym jedni pracują na sklepie, a drudzy przesiadują na zapleczu. Pieniądze nie adekwatne do wykonywanych obowiązków, których trzeba zrobić ponad swoje siły w bardzo szybkim czasie. Nie docenia się tu stałych pracowników z wieloletnim stażem tylko się ich zwalnia. (usunięte przez administratora)

Opinia byłego pracownika :) zrezygnowałem po paru miesiącach to, co się tam dzieje to komedia. Praca bezsensowna, kierownik faworyzuje cy pracowników, oczywiście najbardziej tych, którzy najwięcej sprzedają i się podlizuja. Jak ktoś jest normalny niech nie myśli o awansie, z resztą co z tego awansu skoro gdzie indziej podstawa tyle wynosi co tu po awansie. Śmieszne warunki, śmieszni ludzie. A pieniądze jeszcze bardziej śmieszne. Zdecydowanie nie polecam, brak szkoleń, kierownik szkoli kogo chce i na (usunięte przez administratora) Praca bezsensu, zlecają Ci bezsensowne zmiany vm. Praca po 12 h na stojąco, a przerwy po 15 min no chyba że jesteś osobą bez szacunku do siebie a Twoim ulubionym zawodem jest (usunięte przez administratora) każdego i lizanie tyłka zakompleksionego kierownika.:) jedyny plus to pensja na czas ewentualnie grafik, ale to trochę za mało by zostać tam na dłużej niż parę miesięcy. Nie polecam

Jolanta

Czy Martes Sport ma stworzony system motywacyjny dla pracowników? Chodzi mi tu między innymi o przyznawanie dodatków w postaci dofinansowania do prywatnej opieki medycznej lub oferowanie możliwości skorzystania z pakietu socjalnego. Pracodawca dzięki temu wpływa na zwiększenie zaangażowania osoby zatrudnionej w firmie na pracę w zespole.

Jeżeli chodzi o kierownika, to chyba nie jest to jedyne miejsce, gdzie jest to osoba ewidentnie do wymiany, we Władysławowie tragedia, tak samo faworyzowanie swoich lizusów, do tego przychodzi poniżanie i nie szanowanie pracowników. Jeżeli chodzi o zlecenia, tragedia, nigdy nie spotkałam się z takim traktowaniem ludzi, ja miałam UOP, ale masakra generalnie. Nagrodą i formą premii dla zlecenia jest 15 minut przerwy, jest okazanie wielkiej dobroci przez kierowniczkę. Nie wspominając o nerwowej atmosferze jaka jest wprowadzana przez tą osobę. Ekipa super, kierownik do wymiany

Bogdan
@Anonim

Na zleceniu nie ma normalnej premii to znaczy dodatkowej kasy? Dają tylko na uop? Przecież to niesprawiedliwe.Ty dostawałaś jak wyrobiłaś normy?

lord
@Bogdan

Przecież wiadomo że na zleceniu nic nie dają.

Iwona
@lord

No chyba nie wszędzie, bo w niektórych firmach przysługuje normalnie. To nie jest zależne od tego jak się ugadasz przed podpisywaniem? Tu na żaden kompromis nie ma szans?

Iwona

Jak niby się skarżą? Tu raczej opinii z tego co widzę brak. Osobiście przychodzą i co mówią niby?

Barbara

Widzę długą negatywną opinie ale jakoś ona dla mnie nie jest logiczna. Wiadomo że w sprzedaży liczy się ilość sprzedawanych produktów, więc wiadomo że to ludzie z najwyższymi wynikami mogą liczyć na awans. Dla mnie to plus. Jest zarzut o brak szkoleń a potem następne zdanie że kierownik szkoli kogo chce... To są szkolenia w końcu czy nie? Widzę też zarzut o niską wypłatę nawet po awansie - no i to jest temat który bardzo mnie interesuje. O jakich zarobkach mówimy na początek? O jakich po awansie?

Jarek

Jakie wynagrodzenie firma oferuje na początek?

Jolanta

Martes Sport to znana marka na rynku sportowym. Czy ktoś z Was pracuje w tej firmie na ternie Warszawy? Czy firma oferuje pracownikom umowę o pracę i benefity pozapłacowe? Czy to dobra firma dla osób bez doświadczenia? Twój wpis może wnieść wiele cennych informacji i pomóc przyszłym kandydatom.

waldi

w pracy handlowca liczy się operatywność @zryw, więcej się zaangażujesz więcej zarobisz, wyższe zarobki są motywacja do lepszej pracy

Xeon

Coś nie tak jest z tą firmą bo na kierownika/managera ogłoszenie wraca jak bumerang co 3 miesiące. Albo niskie zarobki, albo warunki pracy kiepskie, lub jedno i drugie

admin

Opinie z pierwszej ręki są dla nas szczególnie cenne! Bądź pierwszy i podziel się swoim zdaniem z innymi użytkownikami.

Zostaw merytoryczną opinię o Martes Sport (Warszawa) - Warszawa

• Jak się pracuje w Martes Sport (Warszawa)?

Zobacz opinie na temat firmy Martes Sport (Warszawa) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Martes Sport (Warszawa)?

Martes Sport (Warszawa)