Martes Sport Sp. z o. o.

Opinie o Martes Sport Sp. z o. o.

waldi

w pracy handlowca liczy się operatywność @zryw, więcej się zaangażujesz więcej zarobisz, wyższe zarobki są motywacja do lepszej pracy

Xeon

Coś nie tak jest z tą firmą bo na kierownika/managera ogłoszenie wraca jak bumerang co 3 miesiące. Albo niskie zarobki, albo warunki pracy kiepskie, lub jedno i drugie

Opinie z pierwszej ręki są dla nas szczególnie cenne! Bądź pierwszy i podziel się swoim zdaniem z innymi użytkownikami.

Zostaw opinię o Martes Sport Sp. z o. o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Martes Sport Sp. z o. o.