Opinie o Pekabex S.A. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pekabex S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Pekabex S.A. o rekrutacji.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pekabex S.A. w Poznań

Ulka

Czy firma ma jakieś oferty pracy? Może ktoś podpowie?

Magazynier

Witam serdecznie,czy ktoś pracował lub pracuje w Pekabex Bielsko-Biała na magazynie bo właśnie mam tam rozmowę kwalifikacyjną i nie wiem czy warto? Dzięki za merytoryczne odpowiedzi.

Edyta

@Hmm, wspomniałeś w swoim komentarzu, iż w firmie Pekabex dochodzi do wielu rotacji w kadrze pracowniczej. Czy firma szybko znajduje nowe osoby, które zostają zatrudnione w miejsce osób, które zdecydowały się odejść? Czy może rekrutacja nie jest tak szybka i przez te dni po prostu firma funkcjonuje bez pracowników na tych stanowiskach? Napisz proszę coś więcej na ten temat.

Hmm
@Edyta

Raczej szybko ale często często kończy się to tym, że nowy pracownik bardzo szybko odchodzi bo nie do końca jest świadomy jak wygląda praca i ile godzin się pracuje. Zdarzały się osoby , które nie skończyły nawet jednego dnia pracy i rezygnowały

mufa
@Hmm

Sorry, ale jak ktoś rezygnuje po jednym dniu, to po prostu się pomylił przy wyborze firmy albo branży.

Hmm

Masz na myśli kwoty brutto? A co do rotacji to całkowicie się z tobą zgadzam w większości działów jest duża rotacja pracowników spowodowana przede wszystkim niskimi zarobkami i wymogiem pracowania 10-12 h często też weekendy

Lew
@Hmm

Podałem netto. Wypłata nadzoru zbudowana na zasadzie: - pensja podstawowa - premia (stała w każdym miesiącu) - delegacja Jak się umówisz na jakieś pieniądze, to takie będziesz dostawał łącznie z delegacją. Telefon, komputer dostajesz, z autem się dogadujesz (służbowe albo dopłata do paliwa). Oprócz tego wprowadzają system premiowy za sprawnie ukończone budowy. Nie wiem, jak się sprawdza.

Pracownik Produkcji

Aplikacja CV, telefon, rozmowa w siedzibie firmy. Ok 40 minut, przez ten czas przedstawienie jak się robi płytę betonową. W trakcie rozmowy do biura wchodził inny kierownik z pytaniami "czy kupić dystanse za 10gr czy za 11gr " rozmowa stawała się coraz bardziej agresywna, nie mogłem się dowiedzieć konkretnej stawki za jaką będę pracował, oraz konkretnych godzin pracy.

Poprzednie zajęcia, ile chce zarabiać, czy nie boje się dźwigać ciężkich elementów

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
xyz

pracuję w pekabex pół roku jako cieśla i nie narzekam, od razu umowa o pracę, najpierw na 3msc okres próbny, potem na 5lat. Atmosfera pracy to już zależy na jakie stanowisko się trafi i od ludzi z którymi się pracuje, zarobki przy 8h bez sobót koło (usunięte przez administratora) realne zarobki z nadgodzinami i jakieś soboty (usunięte przez administratora)

!;:'b
@xyz

Za(usunięte przez administratora)tyś to ja nie robię trzeba się szanować !!!

@xyz

umowa na 5 lat???? (usunięte przez administratora)

fik fik
@xyz

W firmie coraz wiecej lazikow od brania kasy atmosfera mizerna a place od widzi misie kierownictwa

elektryk

ile zarabiają inż w pekabex?

Mieciu
@elektryk

(usunięte przez administratora)na rękę - rok 2017 - lepiej iść na zbrojarnie machać cęgami, albo zbierać makulaturę. Pozdrawiam

basia5665

Jakieś opinie o pracy w tej firmie w dziale transportu?

Remik

Podpowiedzcie czy warto starać się o pracę w firmie?Czy firma w ogóle potrzebuje ludzi??

@Remik

Polecam firme

WOW

Nie wierzę jakie głąby tu piszą. Składnia, styl wypowiedzi wołają o pomstę... Chciałem poczytać opinie a dostaje tylko bełkot, na którym można sobie połamać mózg + nikt nie odpowiada na nikogo pytania. Masakra.

Betoniarz

Ile płacą w Poznaniu na prefabrykacji ?

zbzbdcbz

Cześć, jaki warunki dla montera?

asdf
@zbzbdcbz

praca cały czas w delegacji. Średnio 10-11 h/dzień. Kasa(usunięte przez administratora) na rękę /miesiąc zależy od miesiąca i zrobionej roboty

pierdoły piszecie ukier zarabia tyle co my

Zwykły

mamy kilku bhpowców, pracują tu już od paru lat, ale wiadomo mają pracę odpowiedzialną

Noy
@Zwykły

Jak wyglądają warunki pracy w Poznaniu? Jakie zarobki itp?

Czego oczekiwać na stanowisku inspektor bhp i ppoż Jakie warunki

Stary pracownik

Czesc gdzie teraz mieszkacie w Stockstadt poprawily sie warunki

Jozek B

(usunięte przez administratora)A co z chłopakiem z magazynu z Poznania?

kolega
@Jozek B

Józek jeśli to Ty , to chyba nie powinieneś się wypowiadać...

Jozek B
@kolega

Tak to ja.

on

Kolego, Narzekać zawsze łatwo. Widać, że firma inwestuje i rozwija się więc jest okazja żeby się czegoś nauczyć i awansować. U nas w Mszczonowie po tym jak przyszedł Pekabex poprawiło się.

on

to jaka jest ta praca w pekabex warto się zatrudnić?

1800 euro na miesiąc netto

Witam dzisiaj dzwonili do mnie w sprawie pracy z PEKABEX . Wiec sie zapytałem ile płacą w Niemczech wiec Pani odpowiedziała ze 1800 euro netto czy to możliwe. PROSZĘ o odpowiedzi bo opinie są różne

asystent projektanta

Witam, może ktoś wie jak wygląda rozmowa rekrutacyjna i zarobki na stanowisku kreślarz/asystent projektanta ? z góry dzięki za odpowiedź

Zostaw merytoryczną opinię o Pekabex S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w Pekabex S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Pekabex S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 96.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pekabex S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 12 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pekabex S.A.?

Kandydaci do pracy w Pekabex S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pekabex S.A.