Opinie o MODR Warszaw w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MODR Warszaw. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w MODR Warszaw na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MODR Warszaw w Warszawa

Popek

Dostaliście już PIT 11 do rozliczenia ze skarbowym? Bo ja jeszcze nie! Widocznie w MODR jest tam taki bajzel że ho ho.

doradca

co się dzieje w MODR!!! to rzeczywistość czy fikcja ???. może najpierw niech się dyrekcja zajmie pseudo parkiem w Poświetnem . rozumiem że pani prezes była zastępca chce mieć prace , ale bez przesady . niech ją wezmą do urzędu marszałkowskiego , jako specjalistkę od doradztwa na cały kraj. nikt oprócz niej tak nie myśli . ale ona sama jest przekonana o swej wielkości ! Po jaką cholerą ten park w Poświętnem sie pytam ....niech się zlokalizuje na targu w Płońsku .....i tam uprawiają fikcję na czele z specjalistką od Collaba , która tyle zamieszania narobiła w MODR

Doradca PZDR

Pracuje w tej firmie już parę lat , kilkunastu dyrektorów, kierowników przeżyłem, jednakże to co dzieje sie teraz jest szczytem wszelkiego chamstwa i debilizmu. Czytając opinie powyżej nie trudno się nie zgodzić z opiniami. Mając jednak na uwadze średnią wieku pracowników i ich staż pracy zmiana jej i szukania nowej graniczy czasem z cudem. Dyrektorzy w Warszawie maja w d.... pracowników i to co się z nimi dzieje, Dyrektorzy Oddziałowi tylko im przyklaskują i papugują. Związki zawodowe to chyba zapomniały jaka jest ich idea i załatwiają tylko swoje sprawy indywidualne. Prawda jest taka że nawet jeśli ktoś z pracowników mówi że jest coś źle i nie tak - jest od razu pacyfikowany. Trudno się mówi i zaczynam rozsyłać CV w trybie pilnym. Nawet Biedronka jest chyba lepszą opcja na dziś.....

alamakota

a śnieg pada i pada i pada....;)

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie MODR Warszaw? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Były Wesoły Romek

Tak,przeczołgają pseudoDyrektorzy cieszą sie swoją kasą a pracownicy to "białe murzynki" i maszynki do robienia kasy by były premie-ale dla tych co nic nie robią nawet nie potrafią wypełnić wniosku poprawnie.Dyrektorki z Dobrej Zmianki!!! "Białe murzynki"z marnej zmianki!!! Nareszcie odszedłem do pracy w gminie,pozdrawiam Was i chyle czoło przed Wami Supereksperci z doradztwa rolniczego.Powodzenia.

były doradca

szkoda ludzi pracujących w MODR, ale skoro sami chcą takiego traktowania , to droga wolna. pracownicy MODR nigdy nie sprzeciwiali się temu co im dyrekcja dyktowała . aż się wierzyć nie chce , że wszystką akceptują i wykonuja wszelkie polecenia ...brak ambicji czy silnej woli ....

były doradca

Na szczęście udało mi się odejść z MODR w ostatnim czasie , ale jak obserwuje to co sie dzieje , to przechodzi ludzkie pojęcie . I chyba dobrze sie dzieje, skoro wszyscy pracownicy akceptują to co jest , to znaczy że tak będzie dalej . dają przyzwolenie , a gdzie są związki zawodowe .... bardzo dobrze niech Was nowy dyrektor przeczołga. chyba faktycznie ludzie ktorzy pracują w MODR nie maja żadnych ambicji . sami sobie na to dają przyzwolenie .

Wesoły Romek

Nasi dyrektorzy niech przemyslą za nim nam do zasadniczej stawki włożą stażowe,w telewizji powiedzieli ,że muszą podnieść do minimalnej bo można "ich"zaskarżyć do PIP-u. Dyrektorzy są madrzy tylko mądrością swoich podwładnych jesli potrafią wyciągać wnioski.

Wesoły Romek

Miało być lepiej...,okazuje się ,że MODR nie nalezy do grona samorządowego więc 5% podwyzki popłynęło obok.Minister i wszystkie WODR-y(dyrekcja) nie znają realiów życia zawodowego doradców,zapomnieli ,że jest era internetu-tkwią w schematach z lat 80 -tych ub. wieku(choć wtedy wprowadzaliśmy postęp na wsi. Z czym do rolnika z harmonią papierów i uśmiechem? Konkurs lać mozna ze smiechu,antyNobel gwarantowany. Zmiana nazwy po co by zakłady pieczątkarskie zarobiły?i wytwórnie papieru biurowego?Te pieniądze powinny zasilić niedoinwestowane doradztwo, tak w dobry sprzet jak i doradców.

nk

myśle, że już wszyscy przejrzeli na oczy , że przejście pod ministerstwo nic nie znaczyło . jak sie obserwuje kogo sie robi dyrektorami oddziału to głowa mała . powodzenia . róbcie dalej propagandę ... to wam dobrze wychodzi .... proponuje dalej zmieniać dyrektorów na wzór Bielic ..... , sukces murowany.../

doradca terenowy

Ludzie co się dzieje w MODR , nie wiadomo czy sie śmiac , czy płakać. Jestem zwykłym pracownikiem terenowym , ale jak widzę co się dzieje w MODR, to nóż sie w kieszeni otwiera, nie wiadomo czy się śmiać , czy płakać ,,, totalna porażka . gratuluję dyrekcji podejścia do pracy. ludzie zastanówcie sie , czy chcecie żeby doradztwo za chwilę nie istniało. ministerstwo ... to fikcja ...nie mieli pomysłu , to trzeba było nas nie przejmować , a nie palić głupa ..... propaganda nic nie znaczy .... najpierw zapewnijć doradcom na gminie normalne warunki pracy , a dopiero później zacznijcie wyznaczać warunki pracy .... w żadnej firmie nie jest tak , zeby ludzie sami załatwiali sobie miejsce pracy .. wstyd i żenada .... czereśniowa to nie wszystko.... trochę wyobraźni ....

tradzik

Gdzie te lepsze czasy dla doradztwa rolniczego pytam się co tak hucznie zapowiadali w Ministerstwie. Minęło kilka miesięcy odkąd dobra zmiana weszła do MODRu. Była u mnie na początku jakiaś nadzieja na poprawę, ale po tym co się dzieje szybko zgasła. Jak można było mianować tak niekompetentne osoby na stanowiska Dyrektorskie w MODR to nie wiem. Ale widać samo kazanie podnosić rąk na pierwszym spotkaniu z pracownikami ludziom co zostali zatrudni w ostatnich 8 latach pokazało jakie zarządzanie szykuje się nam na najbliższe lata. DNO I KILOGRAM MUŁU, ale jak daje się w ręce firmę ludziom co nie mają pojęcia o świecie, którzy na beszczela twierdzą, że w MODR-ze są stanowczo za wysokie zarobki i należy je obniżyć to co można się spodziewać po takich jegomościach. Proponuje kierownictwu MODR wykupić abonament na GOWORK za parę tysięcy rocznie, żeby usuwać prawdziwe komentarze o sytuacji w firmie hehe, albo wynająć paru troli pisiorskich z innych portali, żeby bronili dobrego imienia Dobrej Zmiany.

doradca MODR

No nieźle się dzieje w MODR, na każdej wigilii ksiądz , czytanie Pisma Świętego , to nie kościół zeby na siłe ludzi nawracać . to że dyrekcja taka religijna to ich sprawa , ale nie powinni takich szopek odstawiać . pozory mylą i to bardzo , teraz tacy katolicy , a po nowym roku , będą ludzi pozbawiać dodatków kierowniczych , według nowego regulaminu . to dopiero jest obłuda według pis .....

kierownik niższego szczebla

Nienawidzę robót folwarcznych, żniw, wykopków i podorywek. Kiedy czuje zapach ziemi chce mi się wymiotować. Zawsze chciałem być artystą, poruszać serca, wyzwalać wzruszenia.

fracze

Mam pytanie, ile dostaliście za prowadzenie i wklepywanie danych do systemu - książki FADN. WODR Poznań 370, 00 zł za jedną książkę. Tyle wypłacili w tym roku. Pozdrawiam

doradca

jeżeli chodzi o MODR , to nie ma szans na nic dobrego , wcześniej jak rządziła AS to było wiadomo ze była lansowana przez PSL , pomimo tego ze zupełnie nie ogarniała tematu , to udawała jak to ona jest mądra...wszyscy wiedzieli o co chodzi ...... każdy brał poprawkę na nią , nikt nie traktował jej poważnie . a teraz z kolei rządzi pis , i wszystkie decyzje zapadają w ministerstwie , a obecni dyrektorzy o niczym nie decydują , może poza ustalaniem kolejnych narad w warszawie , które tradycyjnie nic nie wnoszą , ale obecność obowiązkowa .... szuka sie oszczędności , a na wycieczki po dwa razy w tygodniu do warszawy kasa jest kpina totalna.

pablo

Ludzie trzeba się sprzeciwić dobrej zmianie. Od jutra strajkujemy!

Edek

Nie tylko w MODR tak jest, w innych ODRach też. Ludzie mają studia, podyplomówki i zarabiają najniższą krajową. Dodatkowo masa papierów, konieczność robienia rzeczy, na których człowiek się nie zna, zwalanie odpowiedzialności. Lepiej zarabiają tylko lizusy i kombinatorzy. Teraz też podwyżek nie będzie tylko więcej papierów i głupich rzeczy.

Wkur......

Co to ku..... za układanie się. To nie po to głosowałem na PISiorów, żeby układali się z dyrektorkami tylko żeby ich wykopali na zbity pysk. Widzę jedni lepsi od drugich, a po tym co się dzieję w Polsce, i że do tego się po części przyczyniłem będę sobie pluł w twarz do końca życia. Ale jak będzie trzeba to wezmę pałę i wyjdę na ulicę z tysiącami prawdziwych Polaków by obalić ten reżim (Kaczogród) i zastępy Macierewicza nie pomogą.

zawiedziony

Dziadostwo straszne się zrobiło w MODR. teraz to wszystkie decyzje zapadają w Ministerstwie , a dyrektor i zastępcy tylko wykonują potulnie polecenia , i gdzieś mają pracowników . co niektórzy dyrektorów Oddziału juz sie ukłdają politycznie i stają nagle wielkimi sympatykami PIS , byle tylko stołek zachować ...żenada , a wiadomo że dyrektorzy oddziałów to sztuczne twory, zero samodzielności , biorą kasę za nic, i co niektórzy nawet nie pojawiają sie w pracy . i jak sie okazuje można, i tego jakos kontrola nie widzi.

Zostaw merytoryczną opinię o MODR Warszaw - Warszawa

• Jak się pracuje w MODR Warszaw?

Zobacz opinie na temat firmy MODR Warszaw tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MODR Warszaw?

MODR Warszaw