Opinie o MODR Warszaw w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MODR Warszaw. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w MODR Warszaw na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MODR Warszaw w Warszawa

Zdrajca

Poczekajcie jak nowy regulamin organizacyjny wejdzie to wam wszystkim ludu ograniczony co na PISiurwy głosowali (bo PO wam tylko krzywdy robiło (usunięte przez administratora) wszystko wyjdzie. Brak wypłat za FADN, premii i innych to dopiero początek dobrej zmiany. Ulubionym zajęciem nowego Smoleńskiego jest przenoszenie ludzi w inne miejsca pracy i obniżanie wynagrodzeń. A najlepszym pracownikiem wg dyrekcji jest taki pracownik co się najlepiej sam zwolni no i jak jeszcze został zatrudniony za kadencji PO to już ekstaza naczelnego murowana, że pozbył się zdrajców narodu. Może od tylu uniesień włosy na łysym czubie zaczną rosnąć.

zawiedziony

Dobra zmiana zaczęła się w MODR od tego , że ludzie nie dostali pieniędzy za prowadzenie książek FADN, tak jak co roku. Kpina, jak dyrekcja traktuje pracowników, żeby nie zapłacić ludziom , za ich pracę , nikt z doradców nie zarabia po 8 tys , i pieniądze z FADN są znaczącym przypływem gotówki, to nawet nie jest żadna premia, tylko zarobione pieniądze przez doradców. wiadomo przynajmniej czego sie spodziewać na przyszłość ....po tzw dobrej zmianie . przykre jak sie traktuje pracowników . Dotychczas zawsze pieniądze za FADN były płacone w listopadzie. chyba nie warto w ogóle prowadzić książek, skoro jesr takie podejście przełożonych

zawiedziona
@zawiedziony

koordynatorzy dostali kasę, na którą ty pracowałes

Zrezygnowałem

Samo dyskutowanie tu do niczego nie doprowadzi, bo nie ma chętnych do zmiany obecnego stanu. Miała być opinia - pracowałem tam kilka lat i nie polecam. Jest to instytucja powołana na usługi związane z obsługą rolnictwa, lecz od wewnątrz, jest to jednostka w typie korporacji, gdzie panuje nastawienie na robienie pieniędzy z niczego. Spotkania ludzi z zespołu, czasami odprawy pracownicze, z których nic nie wynika konstruktywnego, sianie niepokoju, że jest źle i może być jeszcze gorzej jeśli doradcy nie wezmą się do intensywniejszej pracy, wymyślanie deadlineów i kalkulacje wydajności pracy. Jednym słowem obwinianie szeregowych pracowników o wszystko. Pieniędzy coraz mniej na wszystkie działania, napięty budżet, co jednak rzekomo nie jest winą dyrekcji, lecz pracowników, doradców, którzy chcieliby zarabiać więcej niż płacę minimalną, a nie starają się i nie chcą pracować po godzinach za takie kokosy. Zarządzający węszyli problemy wszędzie, tylko nie u siebie. Nie byli genialnymi wodzami czy architektami pracy, lecz jedynie ich marną karykaturą. Ich sposobem na firmę było wywieranie presji, niepokoju i mobbing. Dopiero gdy odszedłem stamtąd i udałem się gdzie indziej, zobaczyłem jasno, że lansowane w tej pracy problemy były śmieszne i trywialne. Taki obraz miałem wtedy gdy pracowałem, może teraz coś się zmieniło. Jeśli mam być tanim i dobrym pracownikiem, to oczekuję godnego traktowania oraz bycia zarządzanym przez osoby kompetentne i nadające się do współpracy z innymi ludźmi. Jeśli dane miejsce mi nie pasuje i nie zgadzam się z polityką firmy - po prostu odchodzę i pokazuję w ten sposób swój sprzeciw. To jedyne co w ramach obecnego systemu gospodarczego mogę zrobić. Do takiego kroku potrzeba jednak dojrzałości, siły psychicznej, co nieraz przychodzi dość długo, a wolność i spokój kosztują. Asertywność jest potrzebna, a uległość jest przyzwoleniem na bycie źle traktowanym. Zła jest nie tylko agresja i nienawiść ludzi zarządzających, lecz także bierność osób słabych, ofiar. Stąd już tylko bliska droga do roli pańskiego podnóżka. Bez odwagi, pozostaje jedynie złudna nadzieja na cuda, gorzkie dyskusje, lecz to tylko - zawracanie kijem Wisły. Wypłaty były terminowe, rozliczanie czasu pracy uczciwe - to muszę przyznać.

?????

To jak na to liczysz to złóż zawiadomienie do prokuratury a nie cwaniakujesz na forum.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie MODR Warszaw? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Ślimak Luzytański

No nareszcie! Bezkarność i rozpasanie panująca w tej firmie od lat powinna zostać ukrócona. Biedni mobbingowani :) Nie tylko zwolnienia, ale przede wszystkim prokurator powinien się temu przyjrzeć i to dokładnie. Liczę na to, że ci "najbardziej zasłużeni" i bezkarni od lat, zapłacą za to co robili.

hyg

hej hej nie wiecie czy w najbliższym czasie jest jakakowliek szansa na zatrudnienie u nich w firmie czy nie bardzo? bo rozgaldam się za jakimiś oferty i chciałbym wiedzieć czy tutaj można w sumie na cos liczyc z góry dziekuje za jakos odpwoiedz od was

blue

A co z dodatkiem funkcyjnym dla starszych i głównych specjalistów? należy się ? w rozporządzeniu jest że tak a jak jest w rzeczywistości czy ktoś wie?

zainteresowany

Mengele 2016-09-30 12:04:32 co autor ma na myśli młodszy i starszy kapo ??

What

Przyszła dobra zmiana, która miała uleczyć z degradowane doradztwo to może Ci dadzą ten dodatek :D

zainteresowany

Dlaczego ODR- y nie dają dodatków funkcyjnych tym którym się to należy, nie mylić ze stażowym ?

bbbb
@zainteresowany

popieram pytanie

Mengele
@zainteresowany

MODR daje dodatki funkcyjne dla młodszych kapo - czyli kierownik powiatowy oraz starszy kapo dla dyrektorów oddziałowych oraz ich zastępców. Cała ta instytucja jest przeżarta przez chorobę. Tu jest jak w Auschwitz: kierownicy powiatowi typują pracowników gminnych do komory gazowej - czyli do zwolnienia. Byle tylko oni - kierownicy powiatowi przetrwali na swoich ciepłych posadkach jeszcze 3 miesiące albo pół roku.

bbbb
@Mengele

Brzmi jak nekrolog :(

chętny

czy w tej firmie doceniają pracowników z wyższym wykształceniem czy zarabiają jak ze średnim?

What
@chętny

Chyba zarabiają jak bez wykształcenia. kasjer w biedronce zarabia więcej niż w MODRze z wyższym wykształceniem zarabiają ludzie. Dodam, że większość pracowników wyższe wykształcenie posiada i większość zarabia najniższą krajową.

J a pier..

To jest skandal!!! Dyr. na odchodne o marszałka po 20000 do kieszeni na odejście z funduszu pracowniczego MODR!!!

E-Hrabia

hehe chyba "nie trawią", ale zgadzam się w zupełności.(usunięte przez administratora), że jakieś kartki nie w tym miejscu są wczepione lub numerek na stronie nie taki a później grozi co to on nie na wypisuje i gdzie tam to nie zaniesie. Każdy w MODRze wie kogo miał na myśli kolego Tutek i każdy pewnie myśli to samo. Dla tych co nie umieją doceniać i szanować pracy doradców w terenie (przy tych zarobkach) mówię WON

Tutek

Mam nadzieje, że nowy Dyrektor zrobi porządek z kontrolą wewnętrzną - nie ma jej w rozporządzeniu ministra i mam nadzieje, że nie będzie w nowym regulaminie bo jednej męndy już ludzie trawią.

Sprawiedliwa

Podobno od września już nowa Dyrekcja na pokładzie Modr-u :D i oby szybko czystki zaczęli szczególnie w Centrali, bo tych cwaniaczków co kierownikami tam są i myślą, że trzęsą całym Modr-em już ludzie mają dość.

Jarosław MODR nam zbaw

Oj zwolnienia w MODR już za rogiem. Poleci jakieś 30% doradców gminnych. A potem kolejne zaciskanie pasa i dojdzie nowa dokumentacja do prowadzenia.

Żenia

Wypłaty terminowe i nie ma z tym problemów. Co do pensji to większość pracowników MODRu leci na minimalnej krajowej, reszta trochę lepiej, ale też rarytasów nie ma. Jak jesteś dobry w robieniu porad to parę złotych Ci może wpadnie więcej - oczywiście bez szaleństwa. W firmie kasy na podwyżki nie ma, ale na zatrudnienia na faktury ludzi co przyjadą raz czy dwa razy w miesiącu to kasa jest i tacy jagomoście wystawiają fakturki jak za 4 pracowników zarabia na miesiąc, albo bierze się specjalistów od jakiegoś audytu bezpieczeństwa informacji czy czegoś takiego co nic nie wiedzą w temacie kompletnie nic, aż żal słuchać takich speców, ale w Urzędzie Marszałkowskim kazali wziąć chłopaków żeby dorobili na MODRze i 5 tysiączków za dwa dni pracy w kieszeni zostało :D. Wiem, że dobra zmiana wprowadzi swoich orłów, ale mam nadzieję, że tych biznesmanów co teraz tak dorabiają się na nas wykopią w podskokach.

Hellblender

Dobra Zmiana za pasem a Tobie jakieś rekrutacje się marzą???? Najpierw będą wykopki a po nowym roku 1400 osób do zwolnienia w ODRach w Polsce, więc na MODR ponad 100 przypadnie. Mam nadzieje, że PiSiu PiSiu wam da czego trzeba :D

system

i

Wesoły Romek

Qrde przekształcenia zapasem,a tu scigają z tymi badziewnymi systemami operacyjnymi jeden golob,drugi e-hrabia.Po co to komu te badziewne systemy i do tego skomplikowane .Inne WODR-y mają takie prościuchy ze aż miło,ale idziemy w kierunku rolnik i doradztwo nieważne,ważne papiery(dokumentacja).Czyżby ścigali się na nowe stanowiska??Wiecie cos na ten temat?Pozdrawiam,

Zostaw merytoryczną opinię o MODR Warszaw - Warszawa

• Jak się pracuje w MODR Warszaw?

Zobacz opinie na temat firmy MODR Warszaw tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MODR Warszaw?

MODR Warszaw