Inter Partner Assistance

Opinie o Inter Partner Assistance

Maria

....NIGDY NIE PROPONUJE tej firmy do ubezpieczenia jakiegokolowiek- naciągają ludzi przy zakupach w sklepach AGD ,szczególnie na raty- uzyskanie odszkodowania graniczy z cudem-a dodzwonić się w razie rezygnacji- tragedia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Firma nie godna polecenia

warta

branża ubezpieczeniowa to szczególnie miejsce nie dla leni, trzeba się naharować na prowizje mocno cale warto

jojok

praca wymagajaca, duzo duzo nauki, nie ma miejsca dla leniuszków, ale tez ciekawa i dajaca duze doswiadczenie, fajny zespół

Zainteresowany2015

Martyna Janosikova
@Zainteresowany2015 13.09.2015 13:45
A ktoś pracuje w Ostrawie i może coś napisać? Jak z atmosferą? Podobno ludzie po miesiącu pracują i rezygnują?...

Rezygnują, to prawda, teraz już z Warszawy nas wożą. Byłam tam z dwójką koleżanek. Tragedia!

pracuje w ostrawie
@Martyna Janosikova 08.06.2017 16:04

może szału nie ma, ale źle też nie jest, jeżeli oddział w warszawie ma być przeniesiony do Ostrawy to wcale nie dziwie się Twojemu wpisowi, jednak błagam trochę obiektywizmu.

agnieszka

Póki rządzi POPiS, to jak może być w tego typu firmach. Pomyśl. Wyzysk za grosze :)

keks

a cos wiecej?

R

A ja Wam radzę - nigdy nic z tą firmą. Wiele lat chwalenia, głaskania po głowie, a podczas zwolnienia nieprawdziwe informacje. Nie mam żalu o zwolnienie, ale z perspektywy - firma jest obłudna, a [usunięte przez moderatora] bez wykształcenia, niektórzy znają słabo jeden język obcy. To nie jest firma perspektywiczna w żadnej mierze. I żaden automat kawą, czy bilety do kina nie są w stanie sprawić, że Ci ludzie staną się mądrzejsi. Jedyny plus - kilka dobrych znajomości, ale nikt już tam nie pracuje.

Monika

Jedna z lepszych firm, w których pracowałam. Na szkoleniu wymagająco, ale już w czasie pracy cud miód - dosłownie. I nie piszę tego, jako menadżer czy lider, a jako pracownik call center (akcja Renault). Przerwy stosownie do przepracowanych godzin, toaleta generalnie w każdej chwili, elastyczny grafik, kasa na czas, bardzo dobre warunki lokalowe (w WTT automat z darmową kawą) - generalnie wspominam z sentymentem. Fajny kontakt z klientem bez potrzeby nachalnej akwizycji. Ludzie też bardzo ok, zarówno jeśli chodzi o znajomości, jak i współpracę. Gorąco polecam.

Słowa kojarzące się z Inter Partner Assistance (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Inter Partner Assistance: Najbardziej nie podobało mi się w Inter Partner Assistance:

Zostaw opinię o Inter Partner Assistance - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Inter Partner Assistance