Opinie o MODR Warszaw w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MODR Warszaw. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w MODR Warszaw na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MODR Warszaw w Warszawa

były doradca

to co się dzieje teraz w ODR to jest jakaś masakra .....dyrektorzy oddziałów zastraszeni przez dyrekcję ......tyle lat to pracowałem i jeszcze nigdy nie było takiego dziadostwa jak teraz ....nawet za poprzedniego wydanie PIS .....pracownicy są wręcz zmuszani do odejścia z firmy .......przynajmniej te osoby , które racjonalnie oceniają sytuację , bo są też kierownicy którzy uważają, ze swoimi działaniami zbawia świat ...i męczą tych ludzi w terenie .....szczególnie to dotyczy starych panien ...rozwódek itp .......które nie mają się czym w domu zająć........robota w modr ich dowartościowuje ......żeby się wykazać ....

Zlikwidujcie wreszcie te sztuczne twory jakim są ODR, bo tylko szkoda ludzi tam pracujących , część osób jest naprawdę normalna i zrównoważona , oczywiście są też ludzie niedowartościowani , którzy tam pracują bo muszą i jawnie okazują swoje niezadowolenie ,,,,sflustrowane mężatki utrzymywane przez swoich mężów .......udające wielkie gwiazdy ..... żenada ......

Warszawiak

CIEKAWOSTKA! W środę popielcową dyrektor chodził po bufecie w piwnicy i zaglądał pracownikom w talerze czy przypadkiem nie jedzą mięsa. Porąbało go już kompletnie.

niewierzący
@Warszawiak

A gdyby zobaczył że, ja zjadam schabowego to spotkałyby mnie jakieś konsekwencje?

Zenobiusz

A ja się zastanawiam, jak ci nieszczęśni kierownicy, co biegają jak pies za dyrektorem na każde jego zawołanie, straszą i mobbinguja załogę, bo pan tak kaze porzegnają się ze swoim stanowiskiem jak ich 5 minut się skończy... Czy zastanawiają się nad tym jak staną wtedy przed współpracownikami i jak spojrzą im w oczy? Wtedy już żadne kłamstwo ich nie uratuje. A za donoszenie na współpracowników, za straszenie i knucie za plecami, za kłamstwa i intrygi na pewno doczekają się podziękowania!

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie MODR Warszaw? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Agnieszka

@Jacob, @anonymous czyli w firmie MODR Warszaw, jest jakaś gorsza sytuacja? Wcześniej się tak nie czuliście? Było ok, a teraz jest źle? Czym to może być spowodowane? Podwyżki dostali tylko kierownicy czy wszyscy pracownicy?

Już się pozbyłem ciężaru pracy w tym (usunięte przez administratora) który preferuje dyrektor. Nie ważne ile pracujesz, co robisz pensja 2000 brutto, teraz podobno 2100. Brak premii, oprócz tych zarobionych za zrobione wnioski, ok 8-9% na rękę z zarobionej kwoty, gdzie MODR zabiera dla siebie 50%, a pracownik opłaca z tego wszystkie składki. W większości wyjazdów delegacja pojazdem obcej jednostki. Ostatnio to kontrole, kontrole kontrole. Brak możliwości normalnej pracy, zalewanie ciągłymi mailami o duperele. Jest niby plan, tylko jak pracownik chce inaczej zaplanować następny dzień to musi zmienić plan, gdy wzywa góra musi być na wezwanie na własny koszt jechać nawet i 100km. Polecam firmę dla masochistów, którzy lubią wyimaginowane wizje dyrektora. Pozdrawiam Panie Sławomirze. PS. Są jednak w Polsce godne warunki pracy, a jak mówi dyrektor jak ci nie pasuje to won. No i się posłuchałem

Pracuję prawie 40 lat w doradztwie , ale jeszcze nigdy nie było tak tragicznie jak teraz , zero pomysłu ,zero merytoryki. te podwyżki dla kierowników Pzdr to niezły chwyt przed wyborami samorządowymi, istna propaganda dla zwolenników pisiorów, chociaż teraz wszyscy będą ich wyznawcami,ale czy warto dla 300 zł tak się poniżyć, chociaż są też tak naiwni kierownicy , którym wydaje się że są najlepsi i zbawią świat...szkoda takich ludzi ....... ich problem. niech wreszcie zlikwiduje tą instytucję bo szkoda nerw i zdrowia pracowników. po co utrzymywać sztuczny twór...... i pożal się Boże dyrektorów Oddziałów , którzy dobrze nie wiedzą jk się nazywają . gdzie tu logika ....

Jacob
@anonymous

Zgadzam się w całości i podpisuje obiema rękami. Zrobili z nas dziadów. Podobna sytuacja jest z pewnością w całym kraju w ODR. Sami też jesteśmy sobie winni bo godzimy się na takie traktowanie.

Robs

W najbliższym czasie podejmuje pracę w ODR, w woj. Lubelskim. Czy naprawdę pracownicy zarabiają tam najniższa krajowa i co jest w obowiązku doradcy? Proszę o jakieś opinie osób które miały bądź mają styczność z tą instytucją.

Jacob
@Robs

Pracuje co prawda w WODR Poznań, po 34 latach pracy, wyższe wykształcenie 1540 zł na rękę. Czy jeszcze coś dodać? Na kasie w biedronce będziesz miał więcej. Pozdrawiam

Agnieszka

@Warszawiak nie do odrzucenia, czyli jeżeli pracownik powie, że nie chce zmieniać lokalizacji pracy to zostaje zwolniony? Czy były już takie sytuacje w MODR Warszawa?

Żyd

Ciekawe za jaką sumkę dostaniemy talony w tym roku.

@Żyd

Zwalniać grupowo nie będą, ale stworzą takie warunki że sam odejdziesz np. przeniosą cię z Warszawy do Radomia (dostaniesz propozycję nie do odrzucenia)

@Żyd

Talon? A co to takiego? nic nie dostałem w 2017 roku

Przyszły niedoszły Alfons

Kiedyś zaproponowano mi objęcie stanowiska kierownika powiatowego i wiecie co odpowiedziałem? Powiedziałem że, nie chcę być kierownikiem bórdelu bo nie znam się na sutenerstwie.

kryska
@Przyszły niedoszły Alfons

Wiesz, żeby zostać kierownikiem ( nie tylko w MODR ) to jednak troszeczkę zasad ortografii trzeba poznać. ...

Agnieszka

@Juzio a co takiego robi dyrektor MODR Warszawa, że pracownicy się go boją? @Żyd czyli co roku z okazji świąt firma przyznaje swoim pracownikom talony? Czy są to talony do sklepów?A jakiej wysokości były w poprzednim roku? To miłe, że firma stosuje taki benefit. Zawsze można mieć coś dodatkowego przed świętami. @Skatman a z jakiego powodu miałyby być zwolnienia?

Agnieszka

@Jarek z Marek każdy pisze swoje odczucia związane z pracą w MODR Warszaw i ma do tego prawo. A Ty jakie masz doświadczenie z pracą w tej firmie? Dlaczego piszesz takie rzeczy o tym miejscu? Co taką opinię spowodowało? Każdy jest inny, dlatego uzasadnienie Twojej też coś może wnieść na forum.

Juzio
@Agnieszka

Ja tam nie narzekam , jest mi dobrze. Były przepychanki za poprzedniej kadencji partii Jarunia, za PO była "mała sztzbilizacja" , a teraz wróciły niepokoje, a przecież nie o to chodzi w miejscu pracy żeby się bać a tak rządzi obecny dyrektor. Najwidoczniej powinien zamienić stołek na prokuratorski.

Skatman

Ktoś z Warszawy ma jakieś przecieki kiedy zaczną zwalniać? Proszę o info!

jula

Pracuję w MODR prawie dwa lata , i szczerze mówiąc jestem zdziwiona zachowaniem niektórych doradców, niby dorośli wykształceni ludzie , a zachowują się jak dzieci , wszystkiego zazdroszczą osobom z młodszym stażem , tego że jeżdżą na szkolenia , tego że zrobili więcej usług płatnych itp , a sami nic nie robią , bo mają na to wyje....brzydko mówiąc . Dyrektor Oddziału , też niestety nie stosuje sprawiedliwej polityki , nie potrafi wynagrodzić osób, które rzetelnie wywiązują się ze swoich obowiązków , wręcz przeciwnie , im ktoś więcej robi tym bardziej dokłada sie mu obowiązków . Nie wiem czy tak jest do końca, że naprawdę dyrektor oddziału o niczym nie decyduje , czy tak po prostu jest mu wygodniej żeby nie rozmawiać ze swoimi pracownikami. Ewidentnie potrzebna jest w MODR zmiana struktury , bo w tym momencie to jest jakaś kiepska komedia ... Nie można też oceniać wszystkich młodych pracowników przez pryzmat wpadki ze szkoleniami wyjazdowymi , z jednego Oddziału bo to niesprawiedliwe, to ze są nieuczciwi doradcy to nie znaczy że wszyscy tak postępują. Niektórzy starsi stażem doradcy wcale nie pomagają w pracy młodszym , wręcz przeciwnie , szerzą tylko patologię , bo nic im się nie chce , jak mają na to reagować młodzi , którzy dopiero zaczynają pracę .

Jarek z Marek
@jula

Niektóre wpisy wyglądają jakby ktoś próbował gasić pożar tej płonącej stodoły zwanej MODRem. Normalni uciekno, a reszta będzie podkładać żeby z zimna nie zdechnąć.

były doradca

Sam pracowałem na jako doradca gminny i pamiętam jak to wygląda , i nic się nie zmienia , niby są plany pracy tygodniowe, tylko one nijak się mają do tego co jest faktycznie ...żaden doradca nie siedzi 8 godzin na dyżurze , a kierownicy PZDR nawet nie wiedzą co robią ich pracownicy w godzinach pracy , nie wspominając już o dyrektorach oddziału ..którzy tylko się boją dyrektora naczelnego i nic więcej. Jeżeli mają ludzi zwalniać , to najprościej sprawdzić co doradcy robią w ciągu swojego dyżuru i gdzie w ogóle wtedy są ......

Dropsik

ZA MDR-y jeszcze dodatku nie dał, najgorszy z dyrektorów jaki był...za rok sam paliki będzie wbijał-----> L4

Nabank

a to ciekawe z tym facebookiem,ale czy wiecie ,że teraz firmy instalują programy szpiegowskie pracowników-czy u was też to zakładają?A telefony słuzbowe też mają w/w programy.Mojej firmie są jeszcze kamery!!!Bądzcie przezorni i mądrzy

Fryc

UWAGA! Dyrektor śledzi profile pracowników na FACEBOOK-u, a szczególnie wasze zapatrywania polityczne i nie daj boże jak są inne niż opcji rządzącej. Sam jest w tej partii dla stołka bo nie z ideologii. Możecie być wezwani na dywanik i "poproszeni" o zmianę swojego stosunku do PIS.

teedy
@Fryc

Mam nadzieję że w godzinach pracy nie siedzi na FB :)

były doradca

Te wszystkie opinie , to zwyczajne flustracje ludzi , i wcale się nie dziwię , zagląda czasami na stronę opinii o MODR ze zwykłej ciekawości . Sama pracowałam tu bardzo długo ,,,,,,,dobra zmiana spowodowała , że przestałam i chyba z perspektywy czasu wyszło mi to na dobre . Zapewniam że są jeszcze normalne instytucje pracy którzy doceniają swoich pracowników , szkoda że w MODR tego nie ma .Zwykły żal , że tak się traktuje ludzi , a na temat dyrektorów Oddziałów nawet nie ma się co wypowiadać , po co takie sztuczne twory , które nie są w stanie powiedzieć nic pozytywnego na temat swoich pracowników. ....żenada , że tacy ludzie są dyrektorami Oddziałów ....Skoro dyrektor mówi że o niczym nie decyduje , bo wszystkie decyzje zapadają w centrali .... to chyba coś jest nie tak ......

Zostaw merytoryczną opinię o MODR Warszaw - Warszawa

• Jak się pracuje w MODR Warszaw?

Zobacz opinie na temat firmy MODR Warszaw tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MODR Warszaw?

MODR Warszaw