Opinie o MODR Warszaw w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MODR Warszaw. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w MODR Warszaw na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MODR Warszaw w Warszawa

Agnieszka

Dziękujemy za wszystkie opinie. Są one różne. Niektórzy są zadowoleni, a niektórzy są niezadowoleni, ale z różnych powodów. Jeżeli chodzi o płace, czy nie ma opcji podwyżek czy premii? Jednak 1500 zł to faktycznie niewiele jak na pracę w biurze. Czy wszyscy pracownicy mają takie stawki?

Jacob

Czytając to Wasze forum zastanawiam się po co macie w tym Waszym Modr centrale oddziały itp. Jakaś chora struktura czapka nad czapa. To macie sporo tych darmozjadow hehe. U mnie w ODR jest dyrekcja bez tych dawnych oddziałów. Do Doradcy gratuluję zadowolenia z pracy. Tylko może zdradz tajemnice jak Ci starcza ta śmieszna pensja na życie na rodzinę? Kiedy ostatnio byłaś na wakacjach? Argument typu jak się nie podoba to się zwolnij to żaden argument. Z q dobrze wypełnione obowiązki należy się godzina zapłata. Pracuje już wiele lat i coś tam pozytywnego zrobiłem ale nie wierzę w poprawę sytuacji materialnej zwykłych doradców. Obiecywał gruszek na wierzcie. Pozdrawiam

Maria

Dyrektor naczelny ma rację , że chce wprowadzić porządek , tylko problem jest z niektórymi dyrektorami oddziałów , którzy zupełnie nie wiedzą o co chodzi jeżeli chodzi o zarządzanie swoimi pracownikami ....To jest problem , jeżeli pracownicy rządzą swoim dyrektorem ....i stąd się biorą wszystkie problemy ..... Nie wiem dokładnie o co chodzi z tymi szkoleniami wyjazdowymi ..ale jeżeli chodzi o Oddział Płock to można spodziewać wszystkiego, kojarzę z ostatniej narady z Poświętnego, dyrektor naczelny wspominał o takiej sytaucji.

Pracuję w MODR już bardzo długo , i niejednego dyrektora przeżyłem. wiadomo że dyrektorzy zawsze byli i będą z klucza politycznego ,ale doradcy na gminach mają swoja pozycję i autorytet i nie pracują dla dyrekcji , która zmienia się wraz ze zmianą opcji politycznej ....to jest akurat bardzo niekorzystne dla dobra firmy , ale wszyscy przyzwyczaili sie już do faktu że nikt o dobro firmy nie dba . Przejście pod ministerstwo nic nie zmieniło , wręcz przeciwnie nastąpiło strasznie zamieszenie , bo dyrektorzy Oddziałów to ludzi z przypadku z nadania z PIS ,którzy nie ogarniają tematu . ale przynajmniej jest wesoło , bo wszyscy udają że robią wzniosłe rzeczy na rzecz doradztwa ...takie szopki są odstawiane ....a każdy szanujący sie doradca musi swoją robotą na gminie wykonywać ....wiec dla mnie takie sytuacje jak z tymi szkoleniami wyjazdowymi , o których pisze przedmówca sanie do uwierzenia .... co tao za doradca , który tak naraża swoją reputację na śmieszność ...

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie MODR Warszaw? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
doradca

Nie rozumiem tu jednego, skoro ktoś jest niezadowolony w pracy w MODR , to po co tu tkwi tyle lat...nit tu nikogo nie trzyma na siłę . Jak się pracuję 30 kilka lat z musu to właśnie takie rzeczy wynikają , że się robi wszystko na odwal ......to jest niesprawiedliwe w stosunku do osób które rzetelnie podchodzą do swoich obowiązków . Nie ma tu co poruszać kwestii centrali , bo to jest temat nie do ruszenia , tak było i tak będzie ...niezależnie od tego z jakiego klucza politycznego będą dyrektorzy .Dlatego dziwię się , że doradcy wykonują taką fuszerkę ... i nie ma się co dziwić rolnicy tracą zaufanie do takich doradców......, Każdy szanujący się doradca jest w stanie spokojnie wykonać 10 form doradczych , w moim oddziale , nikomu do głowy by nie przyszła taka dziecinada , żeby fikcyjnie robić szkolenie wyjazdowe , dobrze że dyrektor naczelny powiedział o tym głośno na czerwcowej naradzie w Poświętnem , to przynajmniej wszyscy wiedzą jak to wygląda .....

Duszek

Gratuluje zadowolenia z pracy w MODR. Ja po 33 latach dostaje 1500 zł na rękę i z czego mam być zadowolony? Czy ktoś z Was chodzi do pracy w innym celu niż po to aby zarabiać? Zastanawialiście się może jak będą wyglądały Wasze emerytury. Za takie pieniądze nie da się normalnie żyć i utrzymać rodziny i chyba z tym każdy się zgodzi. To nie jest pensja to jakaś jałmużna. Owszem jakaś góra bierze niezłą kasę, ale my na dole to sami wiecie ile mamy. Nikt w centrali nie przyjdzie za takie pieniądze do pracy to jest niemożliwe!! Za taki stan rzeczy wszyscy jesteśmy sobie winni ponieważ jako doradcy z całego kraju godzimy się na takie warunki. Pozdrawiam i tyle w temacie.

doradca

Nikt nikogo nie obraża , jest wiele osób pracujących w MODR , którzy są zadowoleni z tej pracy , tyle lat praktyki daje dużo możliwości . Natomiast niesprawiedliwe jest to , że przez kilka osób , które nieuczciwie podchodzą do swoich obowiązków, szkolenia wyjazdowe nie będą wliczane do 10 form pracy doradczej . na te wyjazdy , naprawdę rolnicy chętnie jeździli ,i myślę ze większości doradców do głowy by nie przyszło , żeby organizować szkolenie i jako organizator nie jechać. to jest nieprofesjonalne .

Agnieszka

@doradca rozumiem, że jesteś zły, ale na forum nie można nikogo obrażać. Czyli ogólnie jesteś zadowolony z pracy w MODR Warszawa? Czy jak piszesz, że to praca dodatkowa, to pracujesz też gdzieś jeszcze?

doradca

Myślę że potrzeba w MODR trochę twardej ręki co na niektórych , bo niektórzy zwyczajnie przesadzają , nikt nikogo nie siłę nie trzyma , jak się komuś nie podoba to niech się zwolni, i tak wiadomo że dla większości praca w MODR to dodatkowe zajęcie, jak komuś tak źle to po co tkwi w takiej pracy ..... a i tak to wszystko porażka , po co to pisanie konspektów szkoleń wyjazdowych , jeden Oddział zawalił , to niech ponosi konsekwencje, a nie wszystkich to dotyczy . Jak ktoś organizuje szkolenie i zwyczajnie na nie nie idzie , to chyba sam z siebie robi idiotę....i jeszcze płazem mu to uchodzi ....Podziękujmy oddziałowi Płock że teraz wszyscy muszą pisać konspekty .....

Agnieszka

@Blob przypominam o tym, że na forum obowiązuje regulamin, który zakazuje używania obraźliwych słów (http://www.gowork.pl/regulamin). Wtedy komentarz może zostać usunięty przez moderatora. Jeżeli chcesz napisać opinię o MODR Warszawa to proszę o merytoryczną i prawdziwą treść. To ważne dla użytkowników, którzy wchodzą tu zanim podejmą się z pracodawcą współpracy.

Asenizator

Dyrektor powinien zarządzić w MODR pisanie oświadczeń o współpracy z UB, SB, UOP, WSI, KGB, GRU, NKWD, ABW, CBA, CBŚP, SW. Tylko wtedy nikt nie zostałby w MODR bo tu każdy umoczony jest w jakieś mniejsze lub większe quwno.

Wk****ny

Mógłby w końcu zacząć płacić delegacje na bieżąco a nie wertować i po kilometrze zabierać bo zumi zmierzył mu odległość od tablicy do tablicy a rolnik w polu mieszka i dojechać trzeba....trzyma je od marca a jeździć trzeba za swoje z pensji najniższej krajowej

MODRopsik

Dlatego Dyrektor powinien zarządzić podpisanie przez wszystkich pracowników oświadczeń o niekaralności, żeby rozwiązać te niejasności do których przyczyniła się też poprzednia władza. Jeżeli to prawda co jest napisane w pewnych artykułach o kontrolujących, to nie wyobrażam sobie jak takie osoby mogą pracować na stanowiskach kontrolnych ich wiarygodność w tej chwili równa się zeru.

Zootechniczka

Nie wiecie jak wygląda praca na śląsku jako doradca rolniczy w ODR?

Lerek/Nowator

Nie płacą delegacji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Agnieszka

Jak wygląda ścieżka kariery pracownika w MODR?

gumiserwis
@Agnieszka

Ściezka kariery biegnie przez łóżko szefa.

Robin Hooj

Niestety zasłuzyliscie sobie na takie traktowanie przez pracodawcę skoro nie umiecie powiedzieć dość z obowiązkową prenumeratą wsi mazowieckiej. To quwno nie chce sie nawet palić po oblaniu benzyna.

zz

Ile zarabia kierownik działu w ODR? Oczywiście średnio z wszystkimi dodatkami. Trzynastka z tego co słyszałem już nie funkcjonuje.

Ludzie z warszawy dostali ponad tydzień temu. Chyba tam raczej drukowali jednocześnie dla wszystkich. Może ktoś się z naszego Oddziału powinien po nie ruszyć?

Pis-men

Niech Dyrekcja MODR-u uważa,wszyscy powinniśmy dostać z tych co mają zasadniczą mniejszą niż 2000 zł. Na czym będą polegać „totalne kontrole”, jak nazywa je Główny Inspektor Pracy? Każda z kontroli z Państwowej Inspekcji Pracy, niezależnie w jakiej sprawie dotrze do firmy, będzie sprawdzała również, jak stosowana jest płaca minimalna. Powodem takich działań ma być fakt, że inspekcja dostaje coraz więcej sygnałów o unikaniu płacenia płacy minimalnej, także tej za godzinę pracy. Pod lupą inspektorów znaleźć ma się także administracja publiczna. "Dyrektorku "poczytaj za nim podjmniesz decyzje ,która bedzie niezgodna z ustawą mimo iz jestes z nadania PIS-u.Są jak przysłowiowy pies ogrodnika

Zostaw merytoryczną opinię o MODR Warszaw - Warszawa

• Jak się pracuje w MODR Warszaw?

Zobacz opinie na temat firmy MODR Warszaw tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MODR Warszaw?

MODR Warszaw