Opinie o MODR Warszaw w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MODR Warszaw. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w MODR Warszaw na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MODR Warszaw w Warszawa

Ziutek

byłem na szkoleniu organizowany w terenie, najważniejsza frekwencja ( sami starsi ludzie } poco robić takie szkolenia ,młodzi zainteresowani znajdą potrzebne informacje w internecie lub w siedzibie ODR/ szkolenia obecnie to większość fikcja robione pod wymaganą frekwencję pozostałość w połowy XX wieku

J&J

Myślę i myślę o pracy w ODR pojechałem do oddziału, porozmawiałem z dyrektorie i co 2250 brutto, a mam doświadczenie kursy, uprawnienia, podyplomówki. Wyszedłem zmieszany - oczekiwania dość spore, praca pod presja czasu i kupa papierowej roboty, już wiem czemu średni wiek pracowników to +50 i brak młodych osób. Jak się potem okazało przyjmują takich świeżych na okres próbny po czym świeżarki uciekają bo nie chcą za te pieniądze pracować. Ciekawostki górę pieniędzy (książki FADN) trzepie dyrekcja która ich nie robi, pracownik dostaje 100zł i drugie 100 dla rolnika dyrektor który rozdziela te książki dostaje 1500zł. za zrobiona sztukę (usunięte przez administratora) jest w tych ODR-ach był i będzie puki ktoś nie roz… tego koryta.

Pysiek
@J&J

Ja myślę jak się zwolnić z tej ""wspaniałej firmy""

Małgorzata
@Pysiek

A nie wystarczy po prostu dać wypowiedzenie? Chyba że w umowie jest jakiś zapis, który to utrudnia? Daj znać żeby inni wiedzieli na co zwrócić uwagę podpisując z MODR umowę

były doradca

Podaję kwoty brutto zarobków w firmie od 2005r., w postaci wykresów. https://zapodaj.net/images/8a3a2962dfe7e.jpg

Miki
@były doradca

smutna prawda

Nie ma powodów do narzekań , przecież były podwyżki i to całkiem przyzwoite , kto zapracował to dostał , a kto nie widocznie nie zasłużył ..... nie płaci się za kawy i zajmowanie się wszystkim tylko nie pracą .

Jacol
@pracownik

Coś mi tutaj nie gra, jeśli jest tak dobrze to dlaczego wczoraj pracownicy ODR protestowali przed ministerstwem w Warszawie? Z pewnością albo jedna albo druga strona mija się z prawdą.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie MODR Warszaw? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Serwisant rowerowy
doradca

Dziś doradcy z kilku województw protestują pod ministerstwem. Ciekawe na jakim poziomie rozmowy.

Góra garnie gro pieniędzy z wygranych przetargów, a pracownicy od których realizacja tych przetargów zależy dostają ochłapy. Rolnik też nie otrzymuje takich propozycji, które skłaniały by go do współpracy. Nadto podpisuje, że tak na prawdę wystawia się na kontrole.

Doradca

Pracuje w tej firmie już bardzo długo w zasadzie od początku i nie narzekam, płace przyzwoite i premie za wypracowane pieniądze też ok. Niektórzy powinni się w ogóle cieszyć że dostają tą najniższą krajową za picie kawy i nic nie robienie. Zawsze tak było i jest że ludzie ambitni pracowali i pracują, a reszta udaje że pracuje bo nic innego nie potrafi . A jak ktoś jest niedowartosciowany to glupieje bo zarabia najniższą krajową .... trochę pokory ludzie...weźcie się do roboty...

KWIK
@Doradca

To chyba pionki z kontroli te komentarze wypisują, albo sam Dyrektor. G..... się zarabiało i g...... się zarabia a jaka płaca taka praca, a to że pojedyncze jednostki, które można policzyć na palcach jednej ręki, co ustawili się swego czasu i potrafią skosić premię na wnioskach ELDORADO z MODRu nie czynią i niech trole co od pewnego czasu wypisują te mądrości niech się zastanowią, bo ludzie co pracują w MODR nie są idiotami i tej propagandy nie łykają, chyba że te farmazony są pisane dla przypadkowych osób co na forum wchodzą i by mogli donieść jeszcze, że to wina Dyrektora że taka kloaka z tego MODRu się stała. Ja pracując w tej firmie tyle lat czekam na te wielkie podwyżki co PiSiolandia obiecała jak ochoczo przejmowała ODR z pod Urządów Marszałkowskich. Gdzie są moje pieniądze PYTAM SIĘ

Modrek
@KWIK

Dodam tylko, że kolega ma rację. Ponad połowa ludzi w MODR leci na najniższej krajowej i to są oszukiwani bo żeby dobić do niej doliczają im stażowe. Takie akcje tylko za tej Dyrekcji. Młodzi przychodzą, ale jak widzą ile dostali to zaraz nowej roboty szukają. Reszta, która została to starzy pracownicy dla których po tylu latach pracy nie jest łatwo ją zmienić. Oczywiście są ludzie z PiS co nie narzekają hehe, ale swoje dostają, bo to dla nich były to obiecane podwyżki hehe.

Robert
@Doradca

Myślę że na przyzwoite zarobki w ODR-ach nie ma co liczyć. Prawie ponad 70% zabiera firma z tego co doradca dodatkowo zarobi. Najlepiej ma kadra zarządzająca i dyrektorzy. Jak większość osób wie jest to firma polityczna. Więc co się za dużo rozpisywać. Ja przepracowałem w tej firmie 10 lat i zobaczyłem że idzie na gorsze więc postanowiłem zmienić pracę. Udało się bez znajomości. Zwiększyłem pułap swoich zarobków no i zostałem kierownikiem. Tu w tej biednej firmie na wyższe stanowisko nie mogłem liczyć. Więc Panowie i Panie jeśli macie choć troszkę większe ambicję proponuję już teraz rozglądać się za inną firmą dającą większy prestiż, pieniądze i poszanowanie pracownika gdzie tu niestety tego brakuje. Więc dosyć narzekania. Czasu jest sporo więc proponuję kurs angielskiego aby się doszkolić bo jest niezbędny aby coś lepszego sobie znaleźć ja zresztą cały czas się doszkalam i to mi pomogło znaleźć lepszą pracę. To tyle w tym temacie. Pozdrawiam

Doradca

Wchodzę czasami na tą stronę i śledzę opinie...pracuję w innym ośrodku doradztwa gdzie już od dawna nie ma zakładów tylko same zespoły terenowe i to jest najlepsze rozwiązanie w tym tkwi sens doradztwa. Dlatego dziwię się że funkcjonują jeszcze takie sztuczne twory jak zakłady które nie mają nic wspólnego z doradztwem.....to strata kasy tylko i wyłącznie i tak wszystkie rzeczy księgowe i kadrowe załatwialo się w centrali, bo w zakładzie nie było ani księgowych ani kadrowych, tylko osoby z przypadku w sekretariacie i samodzielne stanowiska księgowe, a zespoły merytoryczne to pozal się Boże ..u nas ten system funkcjonowania samych doradców w terenie się sprawdził i działa....

Czarek

Słyszałem, że firma ma dobre notowania więc nie przesadzajcie z tym narzekaniem.

Jacol
@Czarek

A od kogo to słyszałeś? Na Wiejskiej tak mówili?

@Czarek

Czarek, co mi z tego że ma notowania? Notowania powinny się równoważyć z kasą, a tej niema. Starzy siedzą bo gdzie mają szukać roboty po SGGW, młodzi muszą szukać innej roboty bo trzeba dzieciom zapewnić byt. WIĘC NIE PIEPRZ GŁUPOT

doradca

Wszystkie instytucje miały w Wigilie skrócony czas pracy. ludzka przyzwoitośc za tym przemawia , u nas oczywiście nie . Nieważne że ludzie nudzili się te 8 godzin. Lepiej było udawać że każdy jest zrobiony ,nic po ludzku zwolnić ludzi do domu te 3 godziny .....

Modr

Ludzie dajcie już spokój....wybory pokazały że pis jest na fali... bo to na obecną chwilę jedyna alternatywa. Ludzie w naszej firmie są śmieszni niby tacy anty pis....a jakby mogli to by dyrektorowi naczelnemu po palcu w tyłek weszli za najniższą krajową..

DIRADCA
@Modr

No cóż....życie ludzie narzekaja jak dyrektor nie słyszy ......a na co dzień są obludni....... wbrew swoim poglądom...... Nie ma się co wstydzić że się popiera PiS..... siła rzeczy Modr to instytucja pisowska.....i dobrze bo wreszcie jest porządek ......nigdy nie było takiej dyscypliny jak teraz Ci najmniej od 20 kilku lat

doradca

Nie wiem skąd te wszystkie negatywne wypowiedzi na temat MODR , firma jak wszystkie , dyrektor naczelny bardzo kompetentny człowiek , właśnie tego trzeba było na to całe dziadostwo, nie ma co narzekać na zarobki, jak ktoś chce to sobie dorobi na działaniach i to całkiem przyzwoite pieniądze. jak sie komuś nie chce i narzeka to jego problem . Tyle lat tu pracuję i uważam ze jest ok, dobrze że wszyscy się boją dyrektora ....

@doradca

zapomniałem dodać że jestem dópolizem dyrektora.

Wyrocznia

Ci, co mieli dostać premie za dobrą kampanie - dostali. Ci, co mieli dostać podwyżki za start w wyborach z odpowiedniej opcji - dostali. Ci co wyrobili limit 10 tys netto dla firmy i są z odpowiedniej opcji podwyżki dostali. Ci co mieli obiecaną lepszą (czytaj lepiej płatną) pracę, za chwilę wyfruną z firmy. Reszta niewygodnych musi się tylko zwolnić... Pomału wszystkich się wykończy psychicznie i pozamiatane. Pan dyrektor będzie wtedy panem na włościach dla samego siebie. Gratulacje

Triptoid

Mam nadzieję, że po wygranych wyborach przez PiS w powiecie Siedleckim nasz Dyrektor pójdzie tam na Starostę i zrobi tam porządek w końcu. Jeżeli jednak nie zrobią go starostą to znaczy, że jest cienki bolek i niech szykuje się za rok do ewakuacji.

Triptoid

Mam nadzieję, że po wygranych wyborach przez PiS w powiecie Siedleckim nasz Dyrektor pójdzie tam na Starostę i zrobi tam porządek w końcu. Jeżelili jednak nie zrobią go starostą to znaczy, że jest cienki bolek i niech szykuje się za rok do ewakuacji.

Triptoid

Jaką macie atmosferę w pracy? Warto aplikować, może ktoś napisze co warto wiedzieć?

regevagia
@Adam

Atmosfera napięta ale ci którzy pracują dłużej wiedzą że to firma pełna absurdów jak za Gierka.

Rysio
@Adam

Cichutko jak pod miotłą. I tak ma być!!!

Wesoły Romek

Ale się uśmiałem,doradcy w związku z RODO dostaną zamki i kłódki by zamknąć dane.Już na tym etapie widać,że dyrekcja w Warszawie nie wie w jakich warunkach pracują doradcy w terenie.Biura mają w gminach,meble stare lub nowe własność gminy lub siedzą na sali konferencyjnej.PiS strelił sobie w kolano bo kier. dostali podwyżkę 300 zł do zasadniczej plus dodatek funkcyjny to nierzadko pensja miesieczna pracownika,a gdyby dali pracownikom podwyzkę to doracy chwalili by "dobra zmiankę",że są jedyną opcją która dała podwyzkę,chciaż "biała ksiega" min. rol. obiecywała wzrost wynagrodzeń.Ludzie co wy robicie,że tak nie lubi warszawka terenowców!!!

Grzegorz

Czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje? Jaka jest atmosfera?

Terenowy

W akcji wnioskowej modr stał się mięsem armatnim dla agencji , teraz zaczynają się telefony rolnicy mają pretensje do doradców a to system był do niczego. Ale skoro rolnik zapłacił to ma prawo być wkurzony.. .. doradca źle zrobił wniosek....ar i mr potrafi się wymiksowac z odpowiedzialności...a modr jak zawsze ofiara ...pomimo tego że włożył w to najwięcej pracy....scenariusz jak zawsze....

Zostaw merytoryczną opinię o MODR Warszaw - Warszawa

• Jak się pracuje w MODR Warszaw?

Zobacz opinie na temat firmy MODR Warszaw tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MODR Warszaw?

MODR Warszaw