Centrum Bankowości Bezpośredniej Sp. z o.o.

Adres: Josepha Conrada 37, 31-357 Łódź

NIP: 6782829068 REGON: 356315357 KRS: 0000030709

Centrum Bankowości Bezpośredniej Sp. z o.o.
1 21 6 1

Opinie o Centrum Bankowości Bezpośredniej Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Nie poszedłem tam na rozmowę
 Opinia

Śmiech na sali, firma dla studentów albo nieporadnych życiowo, jak można pracować za tak głodowe wynagrodzenie? I to w firmie która reklamuje się jako najlepsze call centre w Polsce?

Pomocna?
TakNie
Anita
 Opinia

A ja znam takie mądre powiedzenie, że wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma.

Pomocna?
TakNie

Ta opinia jest:

neutralnanegatywnapozytywna
Lulu
Nazwa działu: Handlowy
 Opinia

Pracuje w CBB od ponad roku i nie jest aż tak źle. Co do atmosfery w pracy jest ona genialna. Bardzo mili ludzie, którzy zawsze pomogą jeśli przyjdzie się do Nich z jakimś problemem. Nigdy nie spotkałam się z komentarzem, że ktoś mi nie pomoże. Co do zarobków to zależy. Ja na początku pracowałam w najniższym dziale i tam, umówmy się bez dobrej sprzedaży kokosów się nie wyciągnie. Po jakimś czasie przeszłam na dział wyżej i tam zarobki wyglądają całkiem nieźle. Oczywiście sprzedaż jest jedym z priorytetów. Plusy, minusy oraz ocena rozmowy na której bazuje i od której zależy stawka w dużej mierze zależy od lidera (w moim odczuciu kierownicy zawsze chcą jakoś pomóc żeby ta stawka była wyższa). Szkolenie oczywiście jest na początku oraz już w trakcie pracy co jakiś czas zdarzają się dłuższe, albo krótsze szkolenia (które są płatne). Ja pracuje na umowę zlecenie, ale istnieje możliwość zatrudnienia na umowę o pracę. Praca idealna dla student, ponieważ można samodzielnie ustawić sobie grafik w pracy. Ogólnoe nie jest najgorzej, ale też nie jest to wymarzoną praca. Plusem też jest to, że można dowiedzieć się o wielu ciekawych rzeczach przydatnym w codziennym życiu.

Pomocna?
TakNie1
Mieczysław
 Opinia

@Ruda, a ile to dokładnie godzin? Pytałam o szkolenia ale niestety nikt nie odpowiedział na moje pytanie. Może szkolenia, które być może zapewnia CBB mogłyby zrekompensować osiągane wynagrodzenie?

Pomocna?
Tak4Nie1
mick
 Opinia

Z wpisów wnioskuję, że zatrudnionym się jest na umowę zlecenie? Nie ma umów o pracę ? Umowa zlecenie może i fajna , ale dla studentów...Czy przy umowie o pracę i pełnym wymiarze czasu pracy, da się wyciągnąć bez jakiś dodatkowych premii 3 tys brutto , lub przy 3/4 etatu chociaż 2500zł ? I jaka jest realna przybliżona premia za jakość , sprzedaż.

Pomocna?
Tak6Nie1
Ruda
 Opinia
@mick 27.02.2018 14:41

3/4 etatu w porywach 1400 zł

Pomocna?
Tak8Nie
Mieczysław
 Opinia

@Ola, pozwolę sobie dopytać o szkolenia. Czy jest tylko jedno wdrażające do pracy, czy są co jakiś czas też takie które podnoszą kwalifikacje zawodowe? Wspomniałaś również o sprzedaży. Praca z klientem przy sprzedaży jest wymagająca oraz potrzebne są do niej odpowiednie predyspozycje. Jak zatem oceniasz pracę z klientem? Czy podczas rozmowy kwalifikacyjnej sprawdzane są umiejętności nawiązywania kontaktów interpersonalnych? Jeśli tak, to napisz w jaki sposób.

Pomocna?
TakNie1

Ta opinia jest:

neutralnanegatywnapozytywna
Ola
 Opinia

Zacznę od plusów : - szczegółowe i ciekawe szkolenie - elastyczne godziny pracy - możliwość zdobywania dużych premii za wysoką sprzedaż - świeta atmosfera, brak konkurencji Minusy: - sprzedaż, sprzedaż, sprzedaż ... nieważne jak dobra jakościowo jest Twoja rozmowa i rozwiązanie problemu klienta, nie sprzedałeś mu pożyczki? wielki minus do oceny pracy na koniec miesiaca (od tego zależy stawka) - minusy za przekroczenie przerwy o kilka minut - minusy za ewentualne zmiany w grafiku, minusy za wszystko - duża rotacja pracowników, nie starają się zatrzymać tych dobrych, bo i tak na ich miejsce przyjdzie jakiś student Podsumowując, praca świetna dla studentów, lub osób, które np. w weekendy lub popołudniami chciałyby sobie dorobić kilkaset zł. Zarobki? Zależą od jakości pracy (plusy i minusy). Stawka to od 10 zł netto wzwyż, plus premia za sprzedaż. Najlepsi moga wyciągnąć ponad 3 000 zł. Większa część pracowników to studenci, w większości umowa zlecenie ale umowa o pracę też jest możliwa. Nie polecam osobom, które myślą, że zrobią tam karierę i przebiją się na wyższe stanowiska. Nierealne

Pomocna?
Tak1Nie
lolnope
 Opinia

Strata czasu

Pomocna?
Tak3Nie
hapik
 Opinia

bebek, no dobrze miałes 10 złotych netto za godzinę, ale do tego jeszcze dochodzi możliwośc premii i prowizji od sprzedaży. Do tego jest uczciwa umowa i kasa na czas, więc bardzo fajna oferta dla studenta moim zdaniem.

Pomocna?
Tak1Nie1
kurs
 Opinia

praca dla studentów(tych pedagogicznych, i innych ciężko zapracowanych), praca żeby zarobić na piwo i wizytę w Galerii łódzkiej. Nie dla ludzi marzących o najniższej krajowej-niepewność, nuda i oszustwo. Wyzysk. Wstyd dla Banku. Chińska Fabryka za miskę ryżu.

Pomocna?
Tak12Nie
bebek
 Opinia

Pracowałem w CBB na Piotrkowskiej od lutego, przez ok 2 mc. Ogólnie... średnio. Atmosfera miła (daje plusa), elastyczne godziny pracy - nawet niektórzy nie wyrabiają tych 120 godzi,które wymaga umowa ;-), szkoda tylko że za szklolenie płacą dopiero po 2 przepracowanych mc (gdzie łącznie musisz wypracować 180 godzin)- słyszałem opinie że trzeba zacząć trzeci mc pracy, na wszelki wypadek, nie zwalniałem się wcześniej. Dział sprzedaży, oczywiście gdzie trzeba sprzedawać, ale z drugiej strony, jestem kiepsim sprzedawcą a i tak moja stawka wynosiła 10 zł netto (czyli nie była to najniższa :)) Ale; praca strasznie monotonna.

Pomocna?
Tak7Nie
Szalona
 Opinia
@bebek 10.04.2016 22:50

A w którym miejscu na Piotrkowskiej ? ????

Pomocna?
TakNie1

Ta opinia jest:

neutralnanegatywnapozytywna
Bruneta
 Opinia

T-R-A-G-E-D-I-A !!! Kiedyś firma dawała niezbyt duże zarobki ale w zamian była przemiła atmosfera i elastyczny grafik. teraz się człowiek tylko nastresuje, pensje ciągle obcinają, socjali żadnych nie ma a kierownicy potrafią tylko wymyślać problemy

Pomocna?
Tak11Nie

Zostaw opinię o Centrum Bankowości Bezpośredniej Sp. z o.o. - Łódź

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Bankowości Bezpośredniej Sp. z o.o.

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

Jeśli potrzebujesz wsparcia i chcesz ostrzec innych użytkowników o sytuacji dotyczącej mobbingu w firmie, skontaktuj się z nami pod adresem zgloszenie@gowork.pl
Po weryfikacji zgłoszenia otrzymasz możliwość bezpłatnego spotkania z Panią Joanną, która jako ekspert doradzi Ci co możesz zrobić, jako osoba pokrzywdzona.

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.
×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie
Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda zgloszenie@gowork.pl

Joanna Koczaj-Dyrda
Joanna Koczaj-Dyrda Ofiara mobbingu - Radca prawny