CBB w Pekao SA

Opinie o CBB w Pekao SA

lolnope

Strata czasu

hapik

bebek, no dobrze miałes 10 złotych netto za godzinę, ale do tego jeszcze dochodzi możliwośc premii i prowizji od sprzedaży. Do tego jest uczciwa umowa i kasa na czas, więc bardzo fajna oferta dla studenta moim zdaniem.

kurs

praca dla studentów(tych pedagogicznych, i innych ciężko zapracowanych), praca żeby zarobić na piwo i wizytę w Galerii łódzkiej. Nie dla ludzi marzących o najniższej krajowej-niepewność, nuda i oszustwo. Wyzysk. Wstyd dla Banku. Chińska Fabryka za miskę ryżu.

bebek

Pracowałem w CBB na Piotrkowskiej od lutego, przez ok 2 mc. Ogólnie... średnio. Atmosfera miła (daje plusa), elastyczne godziny pracy - nawet niektórzy nie wyrabiają tych 120 godzi,które wymaga umowa ;-), szkoda tylko że za szklolenie płacą dopiero po 2 przepracowanych mc (gdzie łącznie musisz wypracować 180 godzin)- słyszałem opinie że trzeba zacząć trzeci mc pracy, na wszelki wypadek, nie zwalniałem się wcześniej. Dział sprzedaży, oczywiście gdzie trzeba sprzedawać, ale z drugiej strony, jestem kiepsim sprzedawcą a i tak moja stawka wynosiła 10 zł netto (czyli nie była to najniższa :)) Ale; praca strasznie monotonna.

Bruneta

T-R-A-G-E-D-I-A !!! Kiedyś firma dawała niezbyt duże zarobki ale w zamian była przemiła atmosfera i elastyczny grafik. teraz się człowiek tylko nastresuje, pensje ciągle obcinają, socjali żadnych nie ma a kierownicy potrafią tylko wymyślać problemy

Zostaw opinię o CBB w Pekao SA - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CBB w Pekao SA