Centrum Bankowości Bezpośredniej Sp. z o.o.

Adres: Josepha Conrada 37, 31-357 Łódź

NIP: 6782829068 REGON: 356315357 KRS: 0000030709

Centrum Bankowości Bezpośredniej Sp. z o.o.

Opinie o Centrum Bankowości Bezpośredniej Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Nie poszedłem tam na rozmowę
 Opinia

Śmiech na sali, firma dla studentów albo nieporadnych życiowo, jak można pracować za tak głodowe wynagrodzenie? I to w firmie która reklamuje się jako najlepsze call centre w Polsce?

TakNie
Anita
 Opinia

A ja znam takie mądre powiedzenie, że wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma.

TakNie

Lulu
Nazwa działu: Handlowy
 Opinia

Pracuje w CBB od ponad roku i nie jest aż tak źle. Co do atmosfery w pracy jest ona genialna. Bardzo mili ludzie, którzy zawsze pomogą jeśli przyjdzie się do Nich z jakimś problemem. Nigdy nie spotkałam się z komentarzem, że ktoś mi nie pomoże. Co do zarobków to zależy. Ja na początku pracowałam w najniższym dziale i tam, umówmy się bez dobrej sprzedaży kokosów się nie wyciągnie. Po jakimś czasie przeszłam na dział wyżej i tam zarobki wyglądają całkiem nieźle. Oczywiście sprzedaż jest jedym z priorytetów. Plusy, minusy oraz ocena rozmowy na której bazuje i od której zależy stawka w dużej mierze zależy od lidera (w moim odczuciu kierownicy zawsze chcą jakoś pomóc żeby ta stawka była wyższa). Szkolenie oczywiście jest na początku oraz już w trakcie pracy co jakiś czas zdarzają się dłuższe, albo krótsze szkolenia (które są płatne). Ja pracuje na umowę zlecenie, ale istnieje możliwość zatrudnienia na umowę o pracę. Praca idealna dla student, ponieważ można samodzielnie ustawić sobie grafik w pracy. Ogólnoe nie jest najgorzej, ale też nie jest to wymarzoną praca. Plusem też jest to, że można dowiedzieć się o wielu ciekawych rzeczach przydatnym w codziennym życiu.

Mieczysław
 Opinia

@Ruda, a ile to dokładnie godzin? Pytałam o szkolenia ale niestety nikt nie odpowiedział na moje pytanie. Może szkolenia, które być może zapewnia CBB mogłyby zrekompensować osiągane wynagrodzenie?

Tak4Nie1
mick
 Opinia

Z wpisów wnioskuję, że zatrudnionym się jest na umowę zlecenie? Nie ma umów o pracę ? Umowa zlecenie może i fajna , ale dla studentów...Czy przy umowie o pracę i pełnym wymiarze czasu pracy, da się wyciągnąć bez jakiś dodatkowych premii 3 tys brutto , lub przy 3/4 etatu chociaż 2500zł ? I jaka jest realna przybliżona premia za jakość , sprzedaż.

Tak6Nie1
Ruda
@mick 27.02.2018 14:41

3/4 etatu w porywach 1400 zł

Tak8Nie
Mieczysław
 Opinia

@Ola, pozwolę sobie dopytać o szkolenia. Czy jest tylko jedno wdrażające do pracy, czy są co jakiś czas też takie które podnoszą kwalifikacje zawodowe? Wspomniałaś również o sprzedaży. Praca z klientem przy sprzedaży jest wymagająca oraz potrzebne są do niej odpowiednie predyspozycje. Jak zatem oceniasz pracę z klientem? Czy podczas rozmowy kwalifikacyjnej sprawdzane są umiejętności nawiązywania kontaktów interpersonalnych? Jeśli tak, to napisz w jaki sposób.

Ola
 Opinia

Zacznę od plusów : - szczegółowe i ciekawe szkolenie - elastyczne godziny pracy - możliwość zdobywania dużych premii za wysoką sprzedaż - świeta atmosfera, brak konkurencji Minusy: - sprzedaż, sprzedaż, sprzedaż ... nieważne jak dobra jakościowo jest Twoja rozmowa i rozwiązanie problemu klienta, nie sprzedałeś mu pożyczki? wielki minus do oceny pracy na koniec miesiaca (od tego zależy stawka) - minusy za przekroczenie przerwy o kilka minut - minusy za ewentualne zmiany w grafiku, minusy za wszystko - duża rotacja pracowników, nie starają się zatrzymać tych dobrych, bo i tak na ich miejsce przyjdzie jakiś student Podsumowując, praca świetna dla studentów, lub osób, które np. w weekendy lub popołudniami chciałyby sobie dorobić kilkaset zł. Zarobki? Zależą od jakości pracy (plusy i minusy). Stawka to od 10 zł netto wzwyż, plus premia za sprzedaż. Najlepsi moga wyciągnąć ponad 3 000 zł. Większa część pracowników to studenci, w większości umowa zlecenie ale umowa o pracę też jest możliwa. Nie polecam osobom, które myślą, że zrobią tam karierę i przebiją się na wyższe stanowiska. Nierealne

Tak1Nie
lolnope

Strata czasu

Tak3Nie
hapik
 Opinia

bebek, no dobrze miałes 10 złotych netto za godzinę, ale do tego jeszcze dochodzi możliwośc premii i prowizji od sprzedaży. Do tego jest uczciwa umowa i kasa na czas, więc bardzo fajna oferta dla studenta moim zdaniem.

Tak1Nie1
kurs
 Opinia

praca dla studentów(tych pedagogicznych, i innych ciężko zapracowanych), praca żeby zarobić na piwo i wizytę w Galerii łódzkiej. Nie dla ludzi marzących o najniższej krajowej-niepewność, nuda i oszustwo. Wyzysk. Wstyd dla Banku. Chińska Fabryka za miskę ryżu.

Tak12Nie
bebek
 Opinia

Pracowałem w CBB na Piotrkowskiej od lutego, przez ok 2 mc. Ogólnie... średnio. Atmosfera miła (daje plusa), elastyczne godziny pracy - nawet niektórzy nie wyrabiają tych 120 godzi,które wymaga umowa ;-), szkoda tylko że za szklolenie płacą dopiero po 2 przepracowanych mc (gdzie łącznie musisz wypracować 180 godzin)- słyszałem opinie że trzeba zacząć trzeci mc pracy, na wszelki wypadek, nie zwalniałem się wcześniej. Dział sprzedaży, oczywiście gdzie trzeba sprzedawać, ale z drugiej strony, jestem kiepsim sprzedawcą a i tak moja stawka wynosiła 10 zł netto (czyli nie była to najniższa :)) Ale; praca strasznie monotonna.

Tak7Nie
Szalona
@bebek 10.04.2016 22:50

A w którym miejscu na Piotrkowskiej ? ????

Bruneta
 Opinia

T-R-A-G-E-D-I-A !!! Kiedyś firma dawała niezbyt duże zarobki ale w zamian była przemiła atmosfera i elastyczny grafik. teraz się człowiek tylko nastresuje, pensje ciągle obcinają, socjali żadnych nie ma a kierownicy potrafią tylko wymyślać problemy

Tak11Nie

Zostaw opinię o Centrum Bankowości Bezpośredniej Sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Bankowości Bezpośredniej Sp. z o.o.

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.
×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie