Stowarzyszenie Almatur

Opinie o Stowarzyszenie Almatur

Maria

Ja z synkiem niepełnosprawnym pojechałam nad może pokój miał być na parterze byłam na piętrze ,a kierowcy to tak nie mili że nigdy nikomu nie polece tego biura z wałbrzycha

w balona

Zapomnialem dodac ze na wyjazd wydalem prawie 2000tys A ZAROBILEM PRZEZ 3 MIESIACE I ODLOZYLEM-jadlem zupki i konserwy---cale 5000tys zl...Bo oplaty za pokoj 33funty,ubezpieczenie,za pralki,za wyjazdy do sklepu,za ogrzewanie za gaz...itd dobrze ze myszy biegaly po pokoju bylo zajecie-dokarmianie.

Zostaw opinię o Stowarzyszenie Almatur - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stowarzyszenie Almatur