NET PALMER Sp. z o.o.

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o NET PALMER Sp. z o.o.

Aktualność
W związku z problemami z działaniem systemu księgującego płatności w sporadycznych przypadkach mogą przychodzić ponaglenia, pomimo dokonania płatności we właściwej wysokości. W przypadku terminowego uregulowania opłat w pełni, prosimy o zignorowanie późniejszych ponagleń i ewentualnie przesłanie informacji na biuro@netpalmer.pl

Przepraszamy za kłopot, pracujemy nad rozwiązaniem problemu.

Chciałam zaznaczyć, że nie każdy zapłacil poprzez komputer. Ja przelałam należność w terminie na konto bankowe bo mnie tak wygodniej. Czy Państwo sprawdzacie czy na konto wpłynęła należnośc?

Rozżalony

Niepozdrawiam was wszystkich doradców którzy krzyczeliście pół roku temu żeby im nie płacić! Nie zapłaciłem wtedy 200, czy 300 zł i własnie dostałem z sądu nakaz zapłaty na prawie 2000. DWA TYSIĄCE!!! Kto z was mi to teraz opłaci?!?! Miejcie swój rozum ludzie!

Poszkodowana Nowy wpis
@Rozżalony

To jest niezła ściema!!! Zanim sprawa trafi do sądu są jeszcze działania przed sprawą sądową. Nic nie palcie tym (usunięte przez administratora) Nie dajcie się zastraszyć. To wpis podstawionej osoby, aby zmanipulować tych którzy wydobrzej wierze wpadli w sidła tych (usunięte przez administratora) To firma widmo!

Je Nowy wpis
@Poszkodowana

Skoro firma widmo to dlaczego ludzie zaczynaja dostawac nakazy zaplaty? Ja również odebrałam w ostatnich dniach nakaz zaplaty tylko odrazu zlozylam sprzeciw i będę w sądzie walczyła o swoje!

czytaj-niebezpiecznik Nowy wpis
@Poszkodowana

Właściciel tej "firmy" zdobył już "sławę". Aktualnie próbuje "zarabiać", wysyłając esemesy z informacją, że jesteś wpisany na listę dłużników: "Od rana na polskie numery telefonów spływają SMS-y, które zwracają się do Was po imieniu i nazwisku, a następnie informują o ryzyku wpisania Was na listę dłużników i zachęcają Was do pobrania raportu. Odradzamy przechodzenie na stronę “BazaWindykacyjna[.]pl“, a poniżej wyjaśniamy, dlaczego może się to skończyć otrzymaniem przez Was wezwania do zapłaty 1299 złotych." To cytat ze strony niebezpiecznik[.]pl. Każdy powinien się z treścią tego alertu zapoznać. Zdumiewające jest tylko to, że uchodzi mu to na sucho!

Absurd Nowy wpis

Tez dostalem nakaz zaplaty. Pamietajcie ze macie chyba 7 dni na odwolanie sie od niego!

Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Czy nowo zatrudnione osoby w NET PALMER Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Zumka

28.09.2023 03:09

Na jakie stanowisko aplikowałeś/aś?

Zumkaikona wywiad

Aplikowałam na stanowisko magazyniera. Do zadań miało należeć pakowanie odzieży do wysyłki.

Jak przebiega/przebiegała rekrutacja – kto Cię rekrutował (HR czy bezpośredni przełożony)?

Zumkaikona wywiad

Uzupełniłam formularz aplikacyjny. W odpowiedzi dostałam na maila umowy, niestety wylądowały one w spamie i zapoznałam się z ich treścią dopiero po przejściu kolejnego kroku, czyli wypełnienia specjalnego testu. Niestety nie udało mi się go zaliczyć za pierwszym razem, trzeba było mieć 28 prawidłowych odpowiedzi na 30 pytań. Niestety test był pod presją czasu, a pytania w ogóle nie były adekwatne na stanowisko, na które aplikowałam. Były tam pytania z BHP, prawa pracy, logiczno-matematyczne. Podeszłam do tego testu kilkakrotnie, ponieważ nie potrafiłam uzyskać wskazaną ilość punktów. Kliknęłam też w opcję skorzystania z dobrowolnego szkolenia. Po kilku dniach od tej sytuacji otrzymałam informację mailową, że muszę uregulować należne płatności firmie za ponadprogramową ilość testów (przysługiwał mi tylko jeden darmowy test, ale o tym dowiedziałam się dopiero później) i szkolenie. Opłata wynosiła 200 zł za szkolenie i po 20 zł od testu. W mailu było napisane również, że jeśli nie ureguluję tego w ciągu siedmiu dni, to po tym okresie za każdy z testów musiałabym zapłacić 400 zł oraz ponad tysiąc złotych za szkolenie. Miałam też groźbę ze strony firmy w kolejnej wiadomości, że jeśli nie zapłacę, to wpiszą mnie w KRD, Giełdę Długów i w inne tego typu Instytucje.

Czy proces obejmował jakieś zadania rekrutacyjne – jakie? W jaki sposób przekazano Ci ocenę zadania?

Zumkaikona wywiad

Tak, rozwiązywałam test, który wysłała mi firma. Miałam mieć pięć prób, jednak za piątym razem nie mogłam uruchomić testu, pojawiał się błąd na stronie. Napisałam wiadomość na stronie oraz wysłałam maila do działu reklamacji i do tej pory nie otrzymałam odpowiedzi. Czuję się oszukana.

Czy komunikacja z rekruterem była/jest sprawna? Co jest/ było dobre a co złe w tej komunikacji?

Zumkaikona wywiad

Nie było żadnej komunikacji. Firma nie odpowiedziała na żadne z moich maili. Przelałam pieniądze za testy i szkolenie i nawet nie wiem, gdzie te pieniądze dotarły (i czy w ogóle dotarły). Jednak od momentu przelania pieniędzy mam spokój, nikt nie wysyła mi już ponagleń o zapłatę.

W jaki sposób dowiedziałeś/aś się, jakie warunki pracy oferuje pracodawca oraz jakie ma oczekiwania względem oferowanego stanowiska? Jeżeli pracodawca nie udzielił takiej informacji, czy zapytałeś go o warunki i jaka była reakcja pracodawcy? Jeżeli pomimo Twojego zapytania, nie przekazano Ci takich informacji, jak myślisz, z czego to wynika?

Zumkaikona wywiad

Ofertę pracy znalazłam na portalu OLX. Jej treść wydawała się być w porządku. Gdy kilka dni później znów ją sprawdziłam, to nie była już aktywna, a konto trwale usunięto. Wpisałam w wyszukiwarkę podobną ofertę i okazało się, że ktoś tworzy to samo konto, dodaje tę samą ofertę w różnych miastach, a potem nagle ją usuwa. To wydało mi się zbyt podejrzane.

W jaki sposób przekazano Ci informację zwrotną odnośnie rekrutacji? W przypadku informacji o niezłożeniu Ci oferty pracy, czy wyjaśniono Ci dlaczego nie zostałeś wybrany/a na to stanowisko?

Zumkaikona wywiad

Do tej pory nie otrzymałam żadnej informacji.

Czy poleciłbyś/ poleciłabyś rekrutację w tej firmie znajomym i dlaczego?

Zumkaikona wywiad

Nie poleciłabym, gdyż można łatwo dać się oszukać. Firma co prawda wysyła maile z umowami, w których jest wszystko dokładnie opisane, niemniej jednak uważam, że na tym etapie rekrutacji potencjalny pracodawca nie powinien wymagać żadnych opłat oraz nie powinien wymagać takich danych, jak nr PESEL czy adres zamieszkania. Jestem studentką prawa i wiem, że takie zachowanie nie jest zgodne z prawem pracy. Takie dane podaje się dopiero przy sporządzeniu umowy o pracę. Ja dostałam tylko promesę takiej umowy, czyli nie jest ona wiążąca. Z umowami zapoznałam się dopiero po wypełnieniu testu i odbyciu szkolenia, gdyż trafiły one do folderu ze spamem, nie dostałam żadnego powiadomienia, że te umowy na mnie czekają. Należności uregulowałam tylko dlatego, że po pierwsze - nie lubię mieć długów, a po drugie - w przypadku , gdybym nie zapłaciła w terminie, to musiałabym zapłacić potem o wiele więcej, co opisałam dokładniej wyżej. Moim zdaniem jest to wyrafinowany rodzaj oszustwa pod przykrywką rzekomego stosowania się do przepisów.

Jedno wielkie (usunięte przez administratora) 5 prób podejścia do testu po drugiej próbie nakaz zapłaty !!! Wydrukowałam umowę z którą wcześniej nawet nie miałam styczności a została autoryzowana SMS, gdybym miała wcześniejszy wgląd nie zostało by to autoryzowane, czuje się (usunięte przez administratora) i na pewno tego tak nie zostawię, mam zrzuty ekranu strony i tego co jest napisane, w poniedziałek idę do prawnika mail do UOKIK i do PIP zostały już wysłane, życzę powodzenia nie liczcie na to że wpłacę chociaż złotówkę.

Sprawa została zgłoszona.

AGA

ZAPŁACIŁAM NA KONTO LINK WORK, BO NIE CHCĘ MIEĆ DŁUGU, ALE TO BARDZO PRZYKRE I NIEUCZCIWE.

Roro

Jako jest adres do działu reklamacji?

Zumka
@Roro

Jest podany na ich stronie oraz w umowach.

@Zumka

reklamacje@linkwork.pl

Dorota
@NET PALMER Sp. z o.o.

Wysłałam do nich maila z żądaniem skasowania danych osobych

LUSI

Jak było szkolenie to gdzie jest certyfikat ukończenia szkolenia .To jest naciąganie ludzi na pieniądze.Ja dostałam pierwszy sms z szkoleniem a po 30 minutach umowę.W sms nie było napisane że szkolenie jest płatne.Gdybym dostała umowę wcześniej niż sms to bym nie otwarła linka do szkolenia.

Aktualność

Przepraszamy za kłopot, pracujemy nad rozwiązaniem problemu.

Chciałam zaznaczyć, że przelałam na koto bankowe firmy kwotę za szkolenie w w wysokości 149,99 zł. w dniu 30. 08. 2023 roku. Zrobiłam tylko 1 test, który jest bezplatny. Jednak niektórzy piszą, że dostają ponaglenia do zapłaty, pomimo tego, że zapłacili w terminie, grożą im. Czy często to się zdarza i jak często? Czy w razie czego ignorować te ponaglenia? Bo ktoś pisał, że mu grożą pomimo terminowego dokonania opłat.

Nieznana

Uregulowałam dług a dalej dostaje informacje ze mam zapłacić. Jest jakiś numer telefonu do nich?

Zacznijcie czytać maile jakie są do was wysyłane. Wysłałam już nie jedno potwierdzenie spłaty a wy nadal przysyłajcie swoje upomnienia.

Rada

Jesteście z siebie zadowoleni, że zarabiacie na chcących znaleźć pracę ludzi, dając nie wykonywalne w 4 minuty testy? Po czym jeszcze okazuje się, że tyle to warte. Nie macie za grosz godności.

tydzień temu zapłaciłam i uregulowałam wszystko - 99.99 za szkolenie i 19.99 za test, natomiast do tej pory dostaje sms ze nie został uregulowany test, pomimo tego ze wysyłam potwierdzenie zapłaty, grożą mi sądem

Zuz

Zapłaciłam ich pierwszy dług w pełni a po paru dniach dostałam wiadomość o braku opłaty. W dwóch różnych miejscach podają dwie różne kwoty.(usunięte przez administratora) Nie odpisują na maile przez co takie sprawy jak wytłumaczenie sytuacji nie jest możliwe.

Jakub

Warto opłacac windykacje czy to nic nie da?

Koker
@Jakub

Jak wyżej pisałem, mi po opłacie dali spokoj

Zagubiony
@Jakub

Jak dużą kwotę windykacji sobie życzą?

Koker
@Jakub

Ja zapłaciłem tylko dlatego bo jak w terminie bym nie zapłacił 149 to po terminie miało być 799. Sprawdzałem z prawnikiem umowę bo myślałem, że to nielegalne jest, ale zrobili to tak bezczelnie, że te 799 jest normalną ceną, a 149 jest ceną po rabacie za "terminową płatność". Dlatego mogą sobie manipulować potem ceną. Absurdalne, że prawo na to pozwala.

@Zagubiony

Za test 15zl a za szkolenie 80zl, jak nie oplace to 1200lacznie

@Jakub

Na jaki numer konta wysłać opłatę za szkolenie i test

Stefan
@Koker

Mi po wpłacie 80 zł na drugi dzień wysłali do dopłaty 400 zl

"W żadnym wypadku! Stosujemy się do wszystkich przepisów a nawet więcej! W czytelny sposób przedstawiamy nasze warunki zanim podejmiesz jakiekolwiek zobowiązanie. Dodatkowo wysyłamy smsy z kodem potwierdzającym aktywację jakichkolwiek usług. Nasze dokumenty są napisane krótko, czytelnie i powszechnym, zrozumiałym językiem, a ich treść zawsze jest wysyłana do Ciebie na email! Dlatego zanim na nas naplujesz, zastanów się czy to my jesteśmy oszustami, czy jednak może Ty bez zastanowienia akceptujesz wszystko jak leci, nie poświęcając 3 minut na zapoznanie się z naszymi zasadami!"

Jest to jawne wprowadzanie ludzi w błąd, wyłudzacie dane osobowe i działacie ludziom na emocjach strasząc podniesieniem kosztów i windykacją. (usunięte przez administratora)

@Karolina

Pani Karolino, bardzo prosimy o rozwagę w tym co Pani pisze. Nasze zasady są przedstawione w sposób bardzo czytelny i przed podjęciem jakiegokolwiek zobowiązania należy się z nimi zapoznać i je zaakceptować. Pani ignorancja nie może być podstawą do oczerniania wizerunku firmy. Dla przypomnienia prosze zapoznać się z poniższymi artykułami: https://linkwork.pl/umowa/ https://linkwork.pl/faq/

Nikt
@NET PALMER Sp. z o.o.

Dlaczego ww. osoba miałaby oczerniać Państwa firmę?! Potwierdzam, że gracie na emocjach ludzi, wykorzystując ich naiwność. W tym moją. Wiem, nieznajomość prawa szkodzi, tylko, czy to jest fair.

Arek

To dlaczego ja dostałem dostęp do testu i wezwanie do zapłaty skoro nie potwierdziłem dokumentów kodem z sms

Ktoś

(usunięte przez administratora) Moze i za test okej, moj blad. Natomiast kliknęłem w w szkolenie i od razu przekierowało ma test, wiec PYTAM SIE GDZIE BYŁO SZKOLENIE ? Czy ktoś tez tak mial ?

@Ktoś

KTOŚ, po aktywacji szkolenia system przenosi bezpośrednio do szkolenia i nie ma możliwości aby od razu przekierował na test. Szkolenie dostępne jest później w głównym menu pod pozycją... "Szkolenie"

Jak
@NET PALMER Sp. z o.o.

Zatem jak nie uruchomiłam szkolenia, nie muszę ponosić opłaty?

Nikt
@Jak

Jakaś odpowiedź z Państwa strony? Nie uruchomiłam nawet szkolenia. Za wykonanie usługi w pełni uważa się uruchomienie dostępu do szkolenia, jak stoi w umowie

Net Palmer

Na jaki numer konta bankowego wpłacić pieniądze za szkolenie i test z poważaniem Beata Antolak

Akurt

(usunięte przez administratora) żerujacy na naszej naiwności pod przykrywka Worklink(usunięte przez administratora).Ja nie zaakceptowalam warunkow i nie wpisalam kodu z smsa a i tak mi wyslali maila z umowami!!!

Vivi

Bezczelnie żerują na osobach, które nie czytają przesłanych "dokumentów". Niczego nie podpisałeś, ale kliknąłeś - więc 150 zł się należy. Przestrzegam przed nieuczciwymi praktykami tej firmy rekrutującej na zlecenie znanej firmy kurierskiej z paczkomatami. Skandal, sprawa zostaje zgłoszona odpowiednim służbom.

Riri
@Vivi

Czy też zaakceptowałeś/aś regulaminy?

Riri
@Vivi

Czy również zaakceptowałaś/eś regulamin? I mogę wiedzieć gdzie zgłaszasz sprawę?

@dzieciol

Czy te ,,umowy" są zgodne z prawem? Gdzie to można zgłosić? Straszą windykacją

Zumka
@@dzieciol

Na pierwszy rzut oka umowy te wydają się być zgodne z prawem. Można by było jednak to zgłosić chociażby do UOKiK.

Vivi
@Riri

Tak, chłopak chciał zobaczyć jak w ogóle wygląda ten test, kliknął, a potem otrzymał 6 różnych dokumentów, że zostały zawarte umowy szkoleniowe, promesa i generalnie wszystko jest płatne. Sprawę zgłosiłam do CERT'u, przesłałam wszystkie wiadomości, link do ogłoszenia o pracę. Myślę, że powinien sprawą też zainteresować się PIP i przede wszystkim KRS, (usunięte przez administratora)

@Vivi

VIVI, myśląc Pana/Pani tokiem to osoba która nie przeczytała umowy z bankiem a po fakcie której nie podobają się warunki kredytu też powinna iść na policję i robić szum. Nasze warunki są opisane wprost i czytelnie, oraz są w pełni zgodne z przepisami! Dla przypomnienia proszę zapoznać się z poniższymi artykułami: https://linkwork.pl/umowa/ https://linkwork.pl/faq/

Daria
@NET PALMER Sp. z o.o.

Przepraszam bardzo, ale nie wasza umowa nie jest czytelna. Nigdzie nie pisało w umowie że trzeba płacić za test ani szkolenie, dostałam po dniu dopiero SMS że muszę uregulować należność. (usunięte przez administratora)

Pitera
@Vivi

Właśnie sam się dałem nabrać kosztowało mnie to 150 zł odradzam kontakty a uczulam żeby czytać dokładnie zanim się co kolwiek zatwierdzi

Anka

Czy ktoś wie czy mogą naprawdę ściągnąć od ludzi pieniądze?bo straszą takimi rzeczami

Zostaw merytoryczną opinię o NET PALMER Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w NET PALMER Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NET PALMER Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NET PALMER Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w NET PALMER Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NET PALMER Sp. z o.o.