Opinie o TC DĘBICA S.A w Dębica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy TC DĘBICA S.A. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TC DĘBICA S.A o rekrutacji.

Branże: Opony i felgi - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TC DĘBICA S.A w Dębica

Prostal

Czy chcąc przyjąć się do firmy sprzątające muszę mieć wyższe niż podstawowe?

kajtek
@Prostal

tak żebyś nie uraził kierownika lub kierowniczki

Ludek
@kajtek

A jakie one mają?

Śniegowóz
@Ludek

Zapytaj się kierowniczki osobiście niech ci powie.

Staś
@Śniegowóz

No ma się czym pochwalić

Wicuś
@Staś

No ma hiii hiii hiiii

Obserwator
@Wicuś

Jeżeli to nie przeszkadza firmie która ją czy jego przyjęła to może mieć nawet 3 klasy.

klimek
@Obserwator

To zależy w jakim stopniu firma dba o swój preztiż

Fizyczny

Bedzie zmiana kierownikow strefy na bt3? Bo ten na bryg C odwala majane.

Czy obecnie przyjmują na Stomil? I jak z pieniędzmi na start? Pozdrawiam

pytanie

wie ktos kiedy beda podpisywane podwyzki obiecane rok temu? czy lata doswiadczenia beda wyrownywane za kolejn rok czy najwiecej skorzystali ci co mieli 5 lat?

Celek
@pytanie

Słyszałem że tylko 1.50 do stawki dla każdego zgodnie z ustaleniami zeszłorocznymi i tyle, wyrównań za lata pracy już nie będzie

Boczek

Wiadomo kiedy ta premia? Na sylwestra z wypłatą czy jak? To szału nie będzie ja też bt3 czyli nas zwyczajnie dymaja.

szynka
@Boczek

Kazdy by chciał premie, a postarac się aby nie generowac odpadu / robic robre sztuki to juz niema komu? nic tylko dawac bo ja tak chce.... zal

Boczek

Nie jest źle robota jak robota wiadomo czy będzie jakaś premia świąteczna?

sdfs
@Boczek

360-380 cos takiego chyba

@sdfs

I za odpad ale jak zawsze bt3 najmniej jak by to z naszej winy był odpad za zupę powinni brać w pierwszej kolejności walcownie a później bt2 bo to z tamtą wychodzi ten szans że się nie da robić każdy powinien nie wywyijac materiał jak jest zły tylko od razu zwijać powrotem i wstrzymać w piz,,,,

Chce pracować

Irytuje mnie to ,ze chcąc zrobić normę nie da się bo muszę pracować z nierobami. Zasilający w ciula walą, że masakra. Tak jestem zza pilzna i mozecie mnie nazywac zapilźniokiem nie interesuje mnie to. Do pracy idzie się pracować, a nie siedzieć po kawiarniach i kantynach. Nieroby dajcie zapilźniokowi zrobić normę i weźcie się za ROBOTE !

Tristan
@Chce pracować

Zapamiętaj że balkoniarza nie nauczysz roboty. Oni tylko potrafią jęczeć jak to im ciężko i nic poza tym

Kamikadze
@Chce pracować

Racja, wg. kierowników za wykonanie odpowiada tylko konfekcjoner, ale ściemniającego zasilającego już nie zauważa. Duża częśc zasilających ma w du#$ie podmianę półfabrykatów, ekranu nie założy pomimo że leży od godziny przy odwijaku, ostatnio 3x sam zakładałem ekran bo ten nie zauważył że już przywiózł ^^, idziesz na zupę przez 15 min zrobi 3 opony "bo były fałdy", materiały nawinięte ale nie przygotowane do podmiany (nie obcięte złej jakości początki, nie odwinięte do końca itp) przez co twoja wymiana półfabrykatu schodzi 2x dłużej.

bt3 konfekcjoner
@Kamikadze

tak przyznam racje wielu operatow chce zrobicjak najwiecej opon ale co z tego jak idziesz na przerwe i masz 150 opon wracasz z posilku sa 154 opony za cale 15 min! i najlepiej bez postoju tylko zasilajacy gada z seitowcem o (usunięte przez administratora) marynie i bd zylo a potem przychodzi kierownik i cie je..ee jaki miales postoj zenada i tyle sa zasilajacy co dbaja i zasilaja ale sa tez takie wory co nie zrobi kompletnie nic tylko siedzi na miszczufce albo na palarni i kierownicy dobrze wiedza kto.. ale oczywiscie operator winny.szkoda sie przejmowac tylko wysilku zal.

@bt3 konfekcjoner

A to wy nie macie buzi żeby się odezwać do zasilającego albo do kierownika tylko żalicie się na forum o opiniach na temat pracodawcy? Przecież nie problem sprawdzić w systemie u was o której godzinie spadają opony, jest co do sekundy. Postoje też. No tak zapomniałem, pokolenie Internetu. Łatwiej pisać SMS-y i lajkować na FB niż rozmawiać z kimś patrząc mu w twarz.

@bt3 konfekcjoner

Ale jak wy konfekcjonerzy chodzicie na przerwy po 20 min każda to już nie wspomnicie o tym. Wyjedziecie wózkiem z opasaniem czy bokami to przekładka rozjeb.a.na po całej posadce. Wytniecie fałdę z materiałów to nie weźmiecie ze sobą do kosza na odpad tylko jeb.niecie na posadzkę i dobra jest. A już o ilości niepotrzebnego odpadu mnie wspomnę, który nawet w koszu nie leży bo sobie nie traficie... ciekawe czy żony są z was zadowolone z tymi sprawami...? Ludzie, to tylko Stomil, to tylko Sztuki. No i co z tego że nie zrobicie planu? W domu też jak się wam czegoś nie uda zrobić na tyle, ile zaplanowaliście to też płaczecie na żonę, szwagra, teściową, że to ich wina? Co za ciemnogród... (usunięte przez administratora)

CambajNiszczyLudzi

Co do zapilźlnioków to się zgadzam, niestety 80% pracowników to osoby z którymi ktoś w miarę inteligentny wolałby się nie zadawać. Jeśli myślicie że kobiety lubią bojczyć i obrabiać każdemu dookoła du@ę się mylicie ^^, niektóre osobniki jedyne co mają do powiedzenia to wszelkie info o potknięciach lub zakupach współpracowników, , zawiść na każdym kroku. Są też jednostki które mają coś w głowie, ciekawe pasje itp, ale z resztą lepiej ograniczyć kontakt do minimum.

Robert23

Na czym polega praca na tzw "utrzymaniu ruchu"?

@Robert23

Na szwendaniu się całą zmianę. Bo w razie awarii i tak przyjeżdża firma zewnętrzna.

Bbc
@Trevor

Każdy wydział ma swoich pracowników od utrzymania ruchu??

4tj6u
@Trevor

trzeba było się uczyć a nie kamieniami w szkołę rzucać teraz gul wisi bo oni się szwendają a ty musisz (usunięte przez administratora) do śmierci za 20 zl /h tępa pało zza Pilzna

@4tj6u

Uczyć??? Przecież te darmozjady najprostszych rzeczy nie potrafią. Trzymają tych pociotków na siłę. A swoją drogą zarabiam więcej od nich balkoniarzu z Dębicy.

,b lvz
@Trevor

jak ci nie pasuje praca u balkoniarzy to zostań w tej pipidówie z której wypełzłeś

hahahaty
@Trevor

zarabiasz więcej bo jesteś DUPOWŁAZEM wole miec mniej i nie umizgiwać sie do byle kogo poza tym zapilżnioki nie mają honoru to dzicz stworzona do harówki

Sjshd
@Trevor

Jakbys zapilznioku zacofany granatem od rozrzutnika gnoju oderwany odroznil srubokret od motyki to tez moglbys sie szfedac zamiast wciskac przez 8 godzin ten sam przycisk.

Głupi i głupszy
@Sjshd

Tak czytam tą waszą rozmowę na poziomie i się zastanawiam. Kto głupi a kto głupszy? Jeden płaczek, bo drugi leży, a drugi fachowiec, bo skończył gimnazjum. Jeden len, bo CV nie złoży do popu, a drugi człowiek z mniemam o sobie na poziomie dyrektora banku. I nie oszukujmy się wielki mechaniku/elektromechaniku każdy co pracuje w TC wie, na jakim poziomie jest UR. I powiem Ci że są 2 grupy fachowców co znają się na rzeczy i do usunięcia awarii potrzebują 5 min i te pi.. Y co klękają przed maszyną, żeby ruszyła. Niestety ta pierwsza grupa ucieka z Tc, bo wiedzą, że stać ich na lepsze zarobki, bo mają wiedzę a ta druga kisi ogora, bo wiedzą, że gdzieś indziej nikt nie pozwoli na postój maszyny a tutaj UR. nie podoła przyjdą elektronicy albo ściągnąć serwis zewnętrzny. Przykładem jest awaria wytłaczarki na bt2 w tamtym roku gdzie szukali mechaników co pracowali 15 lat temu w TC bo ci z wykształceniem zdolni są tylko do wpisywania w cv jaki on jest Ą ę. I nie zapominajcie czy operator czy pseudo fachowiec oboje jesteście robolami!!!

YNREW
@Sjshd

TĄ PRACĘ CO WYKONUJĄ ZAPILZNIOKI MOGŁA BY ROWIE DOBRZE WYKONYWAĆ(usunięte przez administratora) WIĘKSZOŚĆ Z TYCH PACANÓW TO ABSOLWENCI UNIWERSYTETU W KLECIACH PROFIL UPRAWA RABARBARU PRZEZ TAKICH DURNIÓW STAWKI W TC SA ZANIŻANE BO TA (usunięte przez administratora) PRACUJE ZA POCHWAŁY A NIE ZA GODNE STAWKI

@Sjshd

Hahahaha ale płacz....Nie możecie przeżyć że ktoś prawdę o was napisał. Jesteście zwykłym wrzodem w tej firmie i pogódźcie się z tym że wszyscy się z was śmieją.

Obiektywnie
@Głupi i głupszy

100% prawdy a często bywa tak że to operator potrafi naprawić maszynę czy to mechanicznie czy w systemie a pracownik RU pracy operatora ☹️☹️☹️☹️????????????więc oczym tu dyskutować

BT2
@4tj6u

Widać, że jesteś człowiekiem starej daty. Uczyć się? Oczywiście, że tak. Należy nauczyć się podstaw, które potrzebne są ci do życia w społeczeństwie. Ale skończcie już z tym mitem ludzi wykształconych po studiach jako elity narodu. W dzisiejszych czasach liczą się indywidualne umiejętności człowieka i umiejętność odnalezienia się w rzeczywistości. Elitą narodu po studiach to można nazwać Francuzów czy Niemców którzy pomimo tego, że mają znacznie więcej ludności od nas to mamy od nich 2x więcej studentów. A poziom wykształcenia dzisiejszych studentów w Polsce widać na każdym kroku, także w tej firmie :) W Polsce to tylko lekarz, prawnik, nauczyciel czy inżynier. Takich to można nazwać "ludźmi po studiach", reszta to pionki które nie potrafią używać suwmiarki czy odnaleźć się na rynku pracy.

@Robert23

ale kabaret co za durnie,wyjdzcie przed bramke i sie wyjasnijcie a nie na forum piszecie glupoty

Czejen

Naczytałem się waszych wpisów i serdecznie dziękuję za takie opony.

Popi

Mistrzowie na bt3 naginaja przepisy jak tylko mogą. Przykład na świeżej kąpię, biezniku każą robić na minus aby tylko maszyna nie stanęła

@Popi

Bo konfekcjonerzy się na to godzą. Nie mam wypoczętego materiału, nie robię. Róbcie sami jak chcecie, ja się wylogowuje. (usunięte przez administratora)

Mało im
@Popi

(usunięte przez administratora) tak samo dziwnym trafem, że bt2 nagle ma 90%wypoczetych materiałów czyżby drukowanie kontrolek kilka godzin do przodu? I jeszcze jedno do dyrektora, kiedy skończą się premie dla kierasow za wykonanie? Czy to oni na mistrzówce robią opony? Czy ludzie na hali, bo z tego, co widać to jedynymi zajęciami dla majstra jest potwierdzenie urlopu i rozpisane przezbrojeń i rozstawienie zmiany a później śmiech na mistrzówkach i allegro

@Popi

Ale to nie majster trzepie rajtuzami tylko operator maszyny. Zgadza się? Poza tym dlaczego piszecie o tym tutaj?

Papcio
@.

Bo wiemy, że kierownictwo zakładu czyta te wpisy, dzięki temu się dużo dowiadują. Wiele spraw zostało zmienionych, między innymi po krytyce ubiegłorocznych paczek na Mikolaja, w tym roku jest gotówka na karcie, każdy sam kupi dziecko co chce i mam nadzieję że w następnych latach będzie tak samo, a nie kilogramy słodyczy i jakiś firmowe chińskie badziewie.

@Papcio

Ok, ale czasem byłoby lepiej pójść do kierownika zakładu czy dyrektora od produkcji w 10-20 osób zgłaszając problem niż wylewać brudy na forum. Czasami można zaszkodzić głupim wpisem zakładowi, weźcie to pod uwagę bo wszyscy jedziemy na tym samym wózku, a niektórzy się tu na prawdę nie hamują. A jak kierownik trzepie porami o wykonania, bo premia to niech bierze też na klatę problemy. Za to mu się płaci i od tego jest, a jak mu nie pasuje to roboty tu nie brakuje. Krupy, Offline, zasilanie pań na nakładarkach, konfekcja MRT, odważalnia, wulkanizacja. Jest pole do popisu, każdy znajdzie coś dla siebie. PS: pomysł z kuponami przedpłaconymi na Mikołaja rewelacja. Jeszcze żeby za Stomilankę się wzięli. W sumie była robiona ankieta na jej temat swego czasu w Dziale Personalnym, dlaczego sprawa ucichła?

pietka
@.

Jakim trzeba być (usunięte przez administratora)aby o procesach i sposobie produkcji pisać na forum. Powiedz o problemach kierownikowi albo komuś od jakości, albo do Mirka idź - a nie pisz na forum...co za kretyni na tym świecie chodzą

Buniek

Podobno jakieś zwolnienia się szykują na bt3. Widać firma woli płacić nadgodziny niż mieć pracowników na stałe. Tylko czy nadal ludzie będą na tyle głupi żeby na nie chodzić

Zwolnienia czy dyrdymały?
@Buniek

Skoro szykują się zwolnienia to po co przyjmują bez przerwy nowych pracowników? Gdzie takie płotki usłyszałeś? I gdzie ten od którego usłyszałeś usłyszał?

heh
@Buniek

zwolnienia?czlowieku to ty chyba pracujesz w innym zakladzie jak w tc caly czas brakuje ludzi do pracy a ty mowisz o zwolnieniach?jeden pacan pusci plote i leci po zakladzie wezscie sie za robote a nie boje

Malizna

Mam taką sugestie to co wczoraj dali do jedzenia na stołówce to były chyba jakieś pomyje dosłownie miał być makaron oczywiście brak, jeżeli są ziemniaki to też brakuje, jeżeli wam makaronu brakuje to niech stomilanka się zwróci do caritasu tam ponoć za darmo dają, za tak ciężką pracę my potrzebujemy zjeść posiłek konkretny wysoko kaloryczny, więzień je lepiej jak my patologia!!!

kil

czy to prawdza o włascicielu GoWork (usunięte przez administratora)

Bt3

360/380 zł premii na święta. Szał ciał. Ale dobre i to, bo rok temu pomiędzy siebie podzielili się naszą premią

@Bt3

To 360 czy 380

Roman

Jeśli jesteś biedny to masz 380, a jak bogaty to 360

@Roman

Smiech na sali. I to jest brutto

Roman
@Bt

Czyli jakieś 260 zł na rękę. Prawie połowa dla księdza i ministrantów na kolędę :) A propos Ministrant z bt3 z brygady C teraz pójdzie po kolędzie? ;)

mario

Konfekcjia bt6 jak tam wygląda praca?

Czy przyjmują może na hale 100? Czy już wszystko zapełnione.

Ech, no cóż....
@Marcin

Na H100 jest za dużo pracowników, także będą tam zwolnienia a nie przyjęcia hehe

@Ech, no cóż....

A czego mieli by zwalniać? Bo nie rozumie :)

Hmmm

Panowie mała konkluzja, od paru lat obserwuję te forum i wpisy. Ostatnie 2000 komentarzy to narzekanie na ten zakład. Ja wiem, że są tutaj różne (usunięte przez administratora) i że zawsze można byłoby zarobić więcej i w lepszych warunkach. Ale czy w Dębicy lub okolicach jest na obecną chwilę lepszy pracodawca? Hutchinson? Olimp? Śnieżka? 13-stka jest, socjalne jest, na wypłatę przy kat. zaszeregowania B nie da się wziąć mniej niż 3200 na rękę nawet przy opłacaniu PZU, KZP oraz ZZ. Mało który zakład ma prywatną opiekę medyczną (Luxmed), starsi pracownicy mają opłacaną AVIVĘ, są odprawy dla emerytów. A odnośnie warunków... Ani na BT2, ani na BT3 nie było kierowników stojących na maszynach. Sami podnieśliście sobie wykonania za klepanie was po plecach, sami robicie (usunięte przez administratora) na szatniach, łaźniach i w WC. Kwestia lepszego wynagrodzenia, jakości posiłków oraz chamskich zagrywek kierowników to kwestia do rozwiązania tylko trzeba chęci i rozmowy. Zwłaszcza mam tu na myśli ostatni punkt. Nie rozumiem jedynie dlaczego nie ma dużych spotkań z dyrektorem, wie ktoś może? Pozdrawiam te garstkę myślących inaczej pomimo pracy na produkcji.

rdt
@Hmmm

nie ma spotkan bo zwiazki ustalaja sobie z dyrektorem co chca za naszymi plecami tyle lat pracujesz i nie wiesz?

Maciek
@Hmmm

Trafna konkluzja, należy dodać jeszcze PPK dla nowych pracowników.

MC
@Hmmm

Pracuję tu od niedawna na słynnej maszynie i za tą pracę szału nie ma, owszem, może nie dostaniemy więcej gdziekolwiek niż tutaj, ale może się tak człowiek nie otyra 7 dni pod rząd.

@rdt

Co do związków ,zauważ że cały czas mają rozmowy cały czas załatwiają kasę, dlaczego nie zrobicie spotkania z przewodniczącym związków ale jednym i drugim? Bo każdy chyba zapomina że są i chemicy u których zawsze cisza. Nic nigdy nie zrobili !!!

@111

Zalatwiaja ale kase sobie jak by to zrobic zeby jak najwiecej zgarnac kasy pod stolem od prezesa a dla parcownikow oklapy .I jak zawsze gadka ze nic sie nie da zrobic ja bym (usunięte przez administratora). Zwiazki poza zaklad jak by utrzymywali sie z skladek pracownikow to calkiem inaczej by bylo strarali by sie dla pracownikow. A tak to maja (usunięte przez administratora). Dadza bony na swieta i tyle ich negocjacji a (usunięte przez administratora)i sie ciesza bo jakie super zwiazki mamy w stomilu

Oponka
@Bt

Ale zawsze najwięcej na związki szczekają ci którzy do nich nie należą(usunięte przez administratora).Ogólnie jak ma być dobrze na tym zakładzie jak same (usunięte przez administratora) a najbardziej śmieszy mnie to jak jest ciepło 30+ a ci cale zgrzewki wody pod maszyne, bo im braknie i zupaaaaa ważniejsza od rodzinnej Wigilii i tu nie chodzi tylko o starych pracowników młodzi są tacy sami zalosne.

KSW

Ponoć na święta coś z socjalnego i za odpad maja dać słyszy się że 400zl brutto, to na pół prosiaka będzie no i na jakąś flache bimbra także nie jest źle

MURZYN .PL

CZY W TYM ROKU BEDZIE PREMIA ŚWIĄTECZNA ?

Nicpon
@MURZYN .PL

Będzie w połowie grudnia w granicach 400 zł brutto

Zostaw merytoryczną opinię o TC DĘBICA S.A - Dębica

• Jak się pracuje w TC DĘBICA S.A?

Zobacz opinie na temat firmy TC DĘBICA S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1112.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TC DĘBICA S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1010, z czego 197 to opinie pozytywne, 174 to opinie negatywne, a 639 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TC DĘBICA S.A?

Kandydaci do pracy w TC DĘBICA S.A napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TC DĘBICA S.A