Opinie o TC DĘBICA S.A w Dębica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy TC DĘBICA S.A. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TC DĘBICA S.A o rekrutacji.

Branże: Opony i felgi - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TC DĘBICA S.A w Dębica

Jerzy

Witam czy w zakładzie są poszukiwani spawacze?

Nowicjusz

Dołączę się do pytania też mam umowę do końca stycznia i słyszy się że mają nie przedłużać umowy, ciekawe czy to prawda pozdrawiam

Bonzo

Widziałem ostatnio dużo naklejek w TC, promujących oszczędności dla Firmy. "Wyłącz światło, zaoszczędzisz 7 zł w godzinę" myślę że nadrobią to z 50-krotną nawiązką umysłowi w biurach, włączając klimatyzację w lecie. "Zastanów się, jeśli sięgniesz po kolejną rolkę papieru, oszczędzasz tym samym drzewa" ile papieru się marnuje przypinając kartki z kodem opon na wózku? Są zapewne inne sposoby żeby to rozwiązać. A teraz najlepsze " pracuj bez pośpiechu, on jest złym doradcą" no padłem jak to przeczytałem, kierownicy drą jape jak coś jest nie zrobione na czas, przezbrojenia pod czas przerwy na posiłek!!! Tak jest właśnie w TC, gdy jest przerwa na zupę, każą nam przezbrajać, a my mamy pracować bez pośpiechu. No chyba sobie drwią z ludzi. Tu nigdy nie będzie dobrze, po prostu dla nich liczy się tylko i wyłącznie zysk ze sprzedaży opon. Nie obchodzi ich czy dajesz radę czy nie, czy za 10 lat Ci kręgosłup padnie czy coś innego. Postawisz się kierownikowi że nie będziesz robił z materiału który nie jest wypoczęty, to potem będzie Ci robił na złość. Najgorsze jest to że coraz więcej firm tak robi-zysk, i nic poza tym. XXI Wiek :/

Gym

Up

popieram w 100% jak to się nazywa hipokryzja

Yy
@Bonzo

W jaki sposób kierownik robi na złość po takim zdarzeniu?

Venum
@Yy

Znajdzie Ci inne stanowisko np. maszynę na której są większe opony albo po prostu wie, że gdzieś nie lubisz robić. Ewentualnie dołoży jakieś przezbrojenie na zasilaniu a nie musi je robić.

Dymek
@Venum

Albo zrobi przezbrojenie, choć nie musi

Wojtek
@Bonzo

Kierowce seito wożący materiały na maszynę, jakby przestrzegali ograniczeń prędkości to by maszyny stały na brak materiałów.

Hehe

Nie strasz, nie strasz bo się... Co zrobisz? Dlaczego negocjacje płacowe twoim zdaniem mogą być trudniejsze do przejścia przez zarząd od tych z lat poprzednich? Zwolnienia o których pisaliście wcześniej odwołane czy to była ściema?

@Hehe

A pracujesz wgl w tej firmie?

@Tomek

Tak pracuję od prawie 10 lat. Co to ma do rzeczy? Dużo tu widziałem i słyszałem, nie biurowi sa największym problemem, nie władza firmy. A podejście zwykłych ludzi do samych siebie i pracy oraz otoczenie jakie tworzą. Sami podkręcanie sobie normy nie licząc się z tym, że za 5-20 lat przyjdą młodsi którzy będą mieli od was więcej siły i będą mieli świeższe umysły do obsługi nowej technologii. Teraz śmiejecie się z innych i podstawiacie im nogi a kiedyś czeka was to samo. Karma wraca, w przyrodzie nic nie ginie. Chyba nie ma na świecie drugiej tak złośliwej wobec siebie nacji.

Od kiedy obowiązują nowe stawki zaszeregowania oraz nowa stawka za dodatki w soboty?

Franek
@.

Od 1 stycznia

Papcio

Daj spokój, sami się nakręcacie jakimiś bzdurami, sami sobie podnosicie plany byle zrobić kilka sztuk więcej niż kolega bo dzięki temu we własnym tylko mniemaniu uważacie się za lepszych od innych. I tak to się kręci już od 20 lat. Zwolnienia? Nie tacy już pracowali i myśleli że są Bóg wie kim, sami się w końcu zwolnili albo odeszli na emeryturę a zakład jak stał tak stoi.

Staszek

Na jakim wydziale warunki pracy są najlepsze? I jak wygląda okres próbny?

Ptaszek

BT-3

Bt-2
@Staszek

Praca jak praca lekko nie ma zależy z jakimi ludźmi będziesz miał doczynienia. Ja trafiłem na spoko ludzi. Najgorzej jak trafisz na ludzi zza pilzna (czyt. zapilźnioków), którzy pracują za 2 i chcą normę zrobić na siłę nie ważne, że będziesz na nrm czy prc na szkoleniu. Zapilźniok tego nie zrozumie byle go majster po plecach poklepał, a i tak pozatym nic z tego nie ma. Nie polecam pracy z zapilźnioka i.

Ragnar

Sama prawda, do tego nie ma większych włazidupów, niż zapilźnioki.

Baro

Nie ich wina że jesteście takimi panienkami co jedną oponę podniesie i już wycieńczony. To że nikt was roboty nie nauczył nie oznacza że wszystko trzeba zwalać na innych.

Zzavalkonu
@Ragnar

Natomiast większych gnybow jak balkoniarze nie ma, myślicie, że jak przyjdziecie i będziecie leżeć to będziecie w tej firmie robić? Może i chętnych na te stołki nie ma, ale i nierobów ten zakład nie potrzebuje

Brt
@Staszek

Tak jak się mówi baba ze wsi wyjdzie, wieś z baby nie. Tak samo chłop z zza pilzna wyjdzie ale zapilźniok z chłopa nigdy. Możesz się przeprowadzić i tak byłeś, jesteś i będziesz ZAPILŹNIOLIEM!

Pan z miasta
@Zzavalkonu

Jak ci się nie podoba miasto kmiotku, to po kiego tu przyjeżdżasz pracować? Siedź w tej swojej dziurze, nikt cię tu nie na siłę nie ciągnie.

@Baro

Przyjdź na bt6, porob tyle co ja, pozwalaj troszkę opon których waga dochodzi do 70kg, później pisz jaki to ja nie jestem. Wycieczek personalnych sobie nie życzę, ja mówię ogólnie o osobach zza Pilzna. Nie wszyscy tacy są, ale większość. Zresztą, opinie o Was widać na każdym kroku. Macie jak powiedziałem duży udział w tym, że wiele młodych osób nie chce tutaj pracować.

@Sly

No właśnie przez to narzekanie to wyrobiła się opinia ale na wasz temat. Nie zwalaj swojego lenistwa i nieróbstwa na innych ludzi. Jeśli ci się nie podoba to zostań dozorcą na bramie. Będziesz sobie stał w miejscu i może sobie poradzisz. Nikt ci nie będzie podwyższał normy.

@Baro

Gdzie napisałem, drogi kolego zza Pilzna, że mi nie pasuje robota? Skąd wiesz, że jestem leniwy? Nie wyciąga się takich wniosków, to nie jest Wasza wieś, tylko poważny zakład pracy, powinni pracować tutaj poważni ludzie.

@Sly

Więc po twoich wypowiedziach można zapytać - to co ty tu robisz?

@Baro

Czytaj uważnie to, co pisze, a nie będziesz musiał dopytywac :) Ja wyrażam swoją opinię o części pracowników w TC, która zamiast wynagrodzenia uczciwego za swoją pracę robi te opony za "zupę" i pochwały od kierowników. Grunt że majster poklepał po ramieniu, reszta się nie liczy. Takie motto owej grupy. Druga sprawa, że zamiast wyszkolić porządnie młodego pracownika, to dostaje on zjebe od owych "starszych" kolegów, bo źle, bo za wolno, bo majster będzie smutny że planu nie ma. Zresztą, jeżeli robisz w firmie jakiś czas, to wiesz pewnie o czym mówię. No chyba, że sam się do owej grupy tak zwanych zapilźniokow zaliczasz, wtedy dalszą dyskusja sensu nie ma. Pozdrawiam.

@Sly

Chce ci się dyskutować z takimi typami?

@Ragnar

A czy takie dyskusje coś wnoszą? Czy ktoś taki zmieni swoje podejście? Wątpię.

@Sly

Właśnie. Jakie te "pietry" z Jodłowej, Dzwonowej są każdy widzi. Robota, wiata, tyle świata widzą.

ETRYJ
@Zzavalkonu

NIKT NORMALNIE NIE PRZYCHODZI DO PRACY TYRAĆ JAK GŁUPI OCZYWIŚCIE SĄ ZJ....BY NP ZAPILZNIOKI TĘPI MASA KTÓREJ KREW IDZIE Z OCZU ALE NIE ODPUSZCZĄ TO LUDZIE TĘPI FAŁSZYWI JEDEN NA DRUGIEGO DONIESIE

@Ragnar

Nie wszyscy, sam na brygadzie mam kilka osób z tamtych okolic, którzy pracują jak każdy inny, tj robi plan i pier... doli go reszta. Są też tacy, którzy nawet gdy firma pchejto nie przywiezie nośnika, wózka, czy jak to zwal to ciągle opony robią. Zamiast zrobić sobie 10 minut przerwy, to trzeba "jechać". Osobiście długo w TC nie pracuje, bo raptem od 2010r, ale dużo patologii w tej formie już widziałem. Robota nie jest zła, ani na bt3 ani na bt6 (wydziały na których pracowałem), ale niektórym "zapilźniokom" coś naprawdę się przestawiło. To nie pole, które trzeba "trzydziestką" zaorac do wieczora.

@Sly

na czym pracowałeś na na wydziale bt-6 można wiedzieć???

Jako konfekcjoner

Sly

Ta. Mów o sobie dupowłazie.

1908

Tak przeglądam opinie innych pracodawców i można się normalnie dowiedzieć o warunkach pracy atmosferze, gdy patrze opinie o TC to jest tylko "zzaPilzniok, tempa pało, motyki brony, panowie z miasta Dębica kłótnie na poziomie dzieci z podstawówki i 1 pytanie, czy do tc przyjmują z upośledzeniem umysłowym?bo po tym, co wy prezentujecie chyba tak zachowujecie się, jak kmioty, macie 0 kultury osobistej, zwykle prostaki, wielkie kozaki jak mają przed sobą tylko monitor POLACZKI CEBULACZKI.

@Sly

Myślałem się właśnie tam.przenieść ale każdy odradza. Co powiesz od Sb?(Rada)

@giorg

A na którym dziale obecnie pracujesz?

@Sly

Na walcowni. Tutaj skacze wszędzie gdzie trzeba. Tam chyba też czysto na tej konfekcji co nie? Pracujesz tam aktualnie? Cały czas?

@giorg

Owszem, pracuje. Nie mam niestety porównania z tym, jak wygląda praca na walcowni, podobno na "starej" jest lepiej. Tak czy inaczej, praca na konfekcji jest raczej nudna, w kółko to samo. Odpowiadając na pytanie, tak, Mrt jest jednym z czysciejszych działów

@Sly

Na którym stopniu najlepiej jak dla Cb sie pracuje? 1,2 czy może zasilanie? Bo tylko te trzy na konfekcji dobrze mówię?

@giorg

Tak, dobrze. Najlepiej się zasila maszynę, a na stopniach to kwestia gustu. Tak czy inaczej wolę jednak robić na drugim, jakoś czas szybciej leci :)

@Bt-2

nie ma co szufladkować każdy jest jaki jest jest dużo mieszczuchów co serio w hu......ja walą i 8 h do domu sory nic nie ma za darmo trzeba robić a ne sciema nie rozgraniczajcie ludzi bo taki zapilźniok wiecej ci pomoże jak trzeba niż mieszczuch

@Sly

A powiedz mi czy na każdej ze zmian na których robisz codziennie są przezbrojenia? Czyli jedno jakieś krótkie a drugie dłuższe? Prawda to?

@giorg

Tak, na każdej zmianie są przezbrojenia, ile i jakie to zależy od tego, na który asortyment mamy zapotrzebowanie

@Sly

Ogólnie nie ma lekko chyba no nie? Każdy mówi że na konfekcji jest naprawdę ciężko. A Ty wcześniej na jakimś innym wydziale może pracowałeś?

@giorg

Pracowałem na z2, jeżeli porównać bt2 lub bt3 do bt6, po tutaj jednak praca jest przyjemniejsza. Czy jest ciężko? Na początku może, jak jeszcze nie ogarniasz wszystkiego. Wystarczy troszkę chęci i robota wcale ciężka nie jest. Czasami są "gorsze" dni, czasami trzeba powiedzieć kilka razy (usunięte przez administratora), ale ogólnie można pracować.

Bt
@Sly

Dużo zależy od tego na jakiego kierownika trafisz. Są tacy, którzy potrafią organizować pracę, przyjść i rozmawiać z ludźmi JAK Z LUDŹMI. W razie problemów zaciskają zęby i zamiast powiedzieć coś niestosownego gryzą się w język. Po prostu potrafią zawsze znaleźć rozwiązanie. A są też tacy którzy robią dużo zamieszania i wprowadzają niepotrzebnie nerwową atmosferę. O podejściu do pracowników już nie wspomnę. Ale jeżeli ktoś nie potrafi brać problemów na klatę to cel uświęca środki, wtedy kultura osobista i szkolenia przestają mieć jakiekolwiek znaczenie. Ale to tylko moja subiektywna ocena i nikt nie musi się ze mną zgadzać, opisuję jedynie to co widziałem przez wiele lat pracy. Nie rozumiem tylko jak można niszczyć sobie zdrowie i psychikę wynikami, nie wspominając już o negatywnym wpływie na innych ludzi. Po co? Dla kogo? W każdym razie ktoś dobrze kiedyś napisał, że przydałaby się coroczna wycena kierowników przez pracowników. Byłoby to sprawiedliwe w stosunku do ludzi, którzy tworzą ten zakład. Ja popieram ten pomysł, chociaż mam guzik do powiedzenia.

papcio
@Bt

Były jeszcze kilka lat temu takie ankiety, które roznosili kierownicy stref pracownikom i ci je uzupełniali i wrzucali niby do pudeł, ankiety byly niby anonimowe na temat kierowników czy np. motywują pracowników do pracy, do rozwoju, czy sprawiedliwie traktują pracowników itp, ale i tak każdy się pewnie bał i wpisywał w miarę dobre oceny, bo jak się później dowiedzą że coś źle ktoś ocenił to i oni cię później źle ocenią na rocznej ocenie i będą się mścić z urlopami, pracą na różnych maszynach itp, więc póki co to była fikcja. A z drugiej strony, jak jedna brygada źle kogoś oceni to co mu zrobią? nic, najwyżej przeniosą na inną brygadę.

@Sly

A Ty przed bt6? Na jakich pracowałeś można wiedzieć?

Jakie szykują się podwyżki od stycznia 2020.?

Kosa

Słyszliście juz o wypadku ktory sie wydarzył podczas postoju swiatecznego na BT2 ? Podobno cudem uratowali któregoś z mechaników firmy zewnetrznej

b0rny
@Kosa

Słyszałem, ^cesiek^ nie zdążył wyciągnąć ręki spod kompensatora i prawie go wciągnęło Pozdrawiam

Logika
@b0rny

Gdzie jest BHP pytam się gdzie jest BHP

b0rny

A. Baton nie dotarła 8)

Trzeźwy:)
@Logika

BHP patrzy czy masz okularki na nosku żebyś miał czym sobie piękną buzię rozwalić przy byle uderzeniu,

Sztygar
@Logika

Wymienić wszystkich pracowników BHP na profesjonalnych

Papcio
@b0rny

To bariery nie zadziałały? To na jakich my maszynach robimy? Strach robić, ale okulary najważniejsze..

borny
@Papcio

To są maszyny °kołhozowskie° 8)

Bob

Orientuje się ktoś z was czy wypłata zostanie przelana na konto dzisiaj czy jutro? Jutro chyba są ograniczenia dotyczące sesji przelewów ze względu na Sylwestra.

zmiana pracy

Hej, nie wiecie jak się można dostać do kontroli na Konfekcji, z tego co obserwuje to praca nie wygląda tam ciężko ?

hello
@zmiana pracy

tam to sie trudno dostac, a tam dopiero mozna sie obijac

@hello

nie jest ciezko ... malo powiedziane, 2, 3 zmiana i weekendy rzadko sie zdarza ze wychodzą z mistrzówki.... jak juz sie wyjda to albo na palarnie, stołówke lub WC

Ferdek

Ponoć coś chlopy na szatni godajo że jakiś opłatek ma być pod zakładem że będzie bimberek, kielbaska tzw. Swirzyzna, gdzie to na płytach czy wiatach, z chęcią bym się gdzieś załapał po drugiej zmianie.

Jancio
@Ferdek

Możliwe, ale nie przejmuj się tym. To nie dla prostaków.

Jasiu
@Ferdek

Tak i mo przegrywać kapela podwórkowo

bt3

Co to za plotki chodzą po zakładzie że idą jakieś zwolnienia, że tym na szkoleniach nie przedłużono umów itp że z zakładu maja zwolnić około 200 osób czy to pisowska dobra zmiana bo wszystko idzie w górę ?

Gollll
@bt3

Brednie, u mnie na wydział chyba z dziesięciu przyjęto

fgfdg
@bt3

jakie zwolnienia kto ci to mowil?

kevin
@fgfdg

Tak to prawda, osoby z umowami do końca roku nie będą mieć już przedłużanych umów. Wzrost pensji minimalnej wymusza na pracodawcy cięcie kosztów. Popytajcie kierowników ale nie wiadomo czy Wam o tym powiedzą tak wprost.... Pozdrawiam

@kevin

To niezła głupota przyjmują nowych zaraz ich zwalniają a potem na wiosnę będzie szał z przyjmowaniem bo nie ma kto na maszynie robić nie mówiąc o tych co sami odchodzą i na emeryturki też. zwolnienia to by się przydały ale u tych specjalistów od specjalistów i zastępców specjalistów od wszelakich materiałów . Ciekawe czy mamy specjalistę od nitek w ekranie czy drutów w opasaniu xd zapewne są. za takich się brać darmozjadów a nie za operatorów co starają się dobrze wykonywać swoją pracę. na 1 zmianie widać ile tego cholerstwa jest jak mrówki punkt 7 wychodzą jak z mrowiska.

Ale to już bylo
@bt3

Przecież patola w tym zakładzie to codzienność. Cięcie kosztów a od lutego będą szukac na Nadgodziny a te darmozjady będą chodzić ledwo nogi ciągną ale po 12h muszą robić ciekawe do kiedy będzie 13 ostatni rok bo też powiedzą że cięcie kosztów bo minimalna idzie do góry? Dziwne że my Polacy robimy na 6,5 euro /h a niemieckie stawki w fuldzie zaczynają się od 20euro i jakoś się tam opłaca tylko w Polszi się nie opłaca. Zawsze żeby coś dać dla pracownika to nie ma zysków opony. Nie idą ale sztuka. Musi być. KIEDY SKOŃCZY SIĘ TEN UKRYTY MOBBING KTÓRY JEST UKRYTY W PODAWANIU SZTUKI CO 2H I TŁUMACZENIU SIĘ CO BYŁO NIE TAK?!!!

Yyyy
@kevin

Co ma najniższa krajowa do TC skoro tutaj nikt takiej ninie zarabia?

Yyyy
@kevin

Ile osób zarabia tutaj najniznajniższa krajową? Co ma piernik do wiatraka?

BT2
@bt3

Owszem chodzą takie płotki a spowodowane jest to tym, że nie potraficie czytać ze zrozumieniem. Poza tym jeden od drugiego usłyszy i zanim kolejnemu powtórzy to doda od siebie trzy grosze. Co roku z TC odchodzi ponad 100 osób, a jest to spowodowane programem dobrowolnych odejść przed emeryturą i rentą. To nie są zwolnienia. Ale jeżeli lubicie się nakręcać to się nakręcajcie.

BT2
@BT2

Na rentę i emeryturę miało być. A wywieszki na ten temat są na tablicach ogłoszeń.

Fizyczny
@Ale to już bylo

Teraz to nawet nie chodza co 2h. Tylko (usunięte przez administratora) grzeją. I dobrze bo presje tylko wywieraja na pracownikach.

moje
@BT2

chodzą plotki, że porozumiano się ze związkami. Zwolnienia obejmą tych źle ocenianych - a nowi (rokujący) zostaną. Koniec drzemania po kątach. Koniec roszczeniowego podejścia do pracy: "bo ja tu robię od 30 lat". Kiepski w tej branży może być dobry w innej, więc trzeba im dać szansę. Szkoda że związkowcy są chronieni bo tam też by można znaleźć parę ewenementów bez umiejętności i kompetencji. Oby tylko ZZ nie włączały się w proces selekcji. Jest koniec roku, czas na oceny roczne - które teraz mogą być dla wielu drastyczne :)

@moje

To jeszcze trzeba zrobić roczną wycenę kierownikom, ale przez pracowników. Bo jeżeli nie to teraz będzie stanie nad ludźmi i gnojenie tych uczciwych ponad ich siły. W końcu zawsze kierownik może powiedzieć, że spadnie wycena, a co wtedy? No i oczywiście nadgodziny oraz rąbanie ponad siły to będzie kolejny punkt na + do wyceny.

ech....
@moje

Dalej piszcie te swoje wypociny i bzdury, sami się nakręcacie i powtarzacie głupoty jeden przez drugiego hehe, zwolnienia...., a kto tu przyjdzie im robić za te pieniądze? jak z tego zakładu zwalniają się nie tylko pracownicy fizyczni ale i umysłowi, więc kogo zatrudnią? młodego? co jak mu nie spodoba się to po tygodniu-miesiącu czy pół roku się zwolni? kobietę pod pięćdziesiątkę, co trzeba przy niej stać non stop i pilnować? bez jaj i żartów.

Roczny
@kevin

Masz mylne informacje ja pracuje tu rok, minie 2.01,i dostalem wczoraj umowe na nieokreslony i 2,5 podwyzki

Roczny2
@Roczny

Dokładnie, nie myślą ludzie też umowę miałem do 31 grudnia a umowa na nieokreślony podpisana ju, że tydzień temu

noboco
@Roczny2

bo to zapilźnioki są hehehe, spytasz się jednego jaką ma umowę, stanowisko na umowie to : "nie wim, nawte nie czytoł jeszcze....", a później po palarniach i pijalniach roznoszą jakieś durne plotki.

Jarosław

Witam jak wygląda praca w Seito? Na ile można liczyć od nowego roku?

@Jarosław

a w seito można na coś liczyć? hahaha chyba na odciski

Biurowiec

Jak Wam nie pasuje to się zwolnijcie.

Fizyczny
@Biurowiec

Jesteś specjalistą od worków na odpad czy nożyczek?

Biurowiec
@Fizyczny

Od poziomowania naklejek na oponach.

Wielmozny

Kiedy operator OK z brygady C zrobi swój coming out?

Operator 0K
@Wielmozny

Tydzień po twoim, buraku.

Fjuck ju
@Wielmozny

Czyżby się odezwał operator 0K z brygady B?

noboco
@Wielmozny

Wiesz, że za takie wpisy identyfikujące osoby możesz mieć problemy prawne? Sprawy osobiste, wyznaniowe, polityczne są dobrem osobistym i chronione prawnie, więc sugerowanie komuś czegoś bez porozumienia z tą osobą i wyrażenie chęci na to, wypełnia znamiona czynu zabronionego.

Czy jest ktoś na l4 czy zostanie premie na swięta?

ech....
@Adam

Hm, dobrze, a teraz odstaw alkohol, skup się i napisz jeszcze raz o co ci chodzi :)

jurek

nie wie ktoś kiedy będą wypłacane premie na swięta ?

@jurek

16 grudnia

dsfsdf

ale ty jestes tempy.. uwazasz ludzi za (usunięte przez administratora) kazdy kto ma chociaz odrobine rozumu widzi ze to nei jest link na yt ani nic tylko jakies (usunięte przez administratora) plus mowisz o jakies rejestracji (usunięte przez administratora)

nowy

Czy w Dębicy lub okolicach tego miasta jest chociaż jeden zakład pracy, w którym bez nadgodzin można zarobić tyle co tutaj? Mam zamiar przeprowadzić się do Dębicy z mniejszej mieścinki stąd moje pytanie. Tak wiem, że jest tutaj 4 brygadowy system.

Kamil
@nowy

Iglocar

@Kamil

Kamilu dziękuję za odpowiedź. A orientujesz się w jakim przedziale można dostać tam pieniądze na start na produkcji?

moje
@Kamil

a czy w Igloocar nie preferują samozatrudnienia?

Gadajacy odbyt

Zasilający na palarniach

Zostaw merytoryczną opinię o TC DĘBICA S.A - Dębica

• Jak się pracuje w TC DĘBICA S.A?

Zobacz opinie na temat firmy TC DĘBICA S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1112.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TC DĘBICA S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1010, z czego 197 to opinie pozytywne, 174 to opinie negatywne, a 639 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TC DĘBICA S.A?

Kandydaci do pracy w TC DĘBICA S.A napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TC DĘBICA S.A