Opinie o TC DĘBICA S.A w Dębica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy TC DĘBICA S.A. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TC DĘBICA S.A o rekrutacji.

Branże: Opony i felgi - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TC DĘBICA S.A w Dębica

Czy przyjmują może na hale 100? Czy już wszystko zapełnione.

Ech, no cóż....
@Marcin

Na H100 jest za dużo pracowników, także będą tam zwolnienia a nie przyjęcia hehe

@Ech, no cóż....

A czego mieli by zwalniać? Bo nie rozumie :)

Hmmm

Panowie mała konkluzja, od paru lat obserwuję te forum i wpisy. Ostatnie 2000 komentarzy to narzekanie na ten zakład. Ja wiem, że są tutaj różne (usunięte przez administratora) i że zawsze można byłoby zarobić więcej i w lepszych warunkach. Ale czy w Dębicy lub okolicach jest na obecną chwilę lepszy pracodawca? Hutchinson? Olimp? Śnieżka? 13-stka jest, socjalne jest, na wypłatę przy kat. zaszeregowania B nie da się wziąć mniej niż 3200 na rękę nawet przy opłacaniu PZU, KZP oraz ZZ. Mało który zakład ma prywatną opiekę medyczną (Luxmed), starsi pracownicy mają opłacaną AVIVĘ, są odprawy dla emerytów. A odnośnie warunków... Ani na BT2, ani na BT3 nie było kierowników stojących na maszynach. Sami podnieśliście sobie wykonania za klepanie was po plecach, sami robicie (usunięte przez administratora) na szatniach, łaźniach i w WC. Kwestia lepszego wynagrodzenia, jakości posiłków oraz chamskich zagrywek kierowników to kwestia do rozwiązania tylko trzeba chęci i rozmowy. Zwłaszcza mam tu na myśli ostatni punkt. Nie rozumiem jedynie dlaczego nie ma dużych spotkań z dyrektorem, wie ktoś może? Pozdrawiam te garstkę myślących inaczej pomimo pracy na produkcji.

rdt
@Hmmm

nie ma spotkan bo zwiazki ustalaja sobie z dyrektorem co chca za naszymi plecami tyle lat pracujesz i nie wiesz?

Maciek
@Hmmm

Trafna konkluzja, należy dodać jeszcze PPK dla nowych pracowników.

MC
@Hmmm

Pracuję tu od niedawna na słynnej maszynie i za tą pracę szału nie ma, owszem, może nie dostaniemy więcej gdziekolwiek niż tutaj, ale może się tak człowiek nie otyra 7 dni pod rząd.

@rdt

Co do związków ,zauważ że cały czas mają rozmowy cały czas załatwiają kasę, dlaczego nie zrobicie spotkania z przewodniczącym związków ale jednym i drugim? Bo każdy chyba zapomina że są i chemicy u których zawsze cisza. Nic nigdy nie zrobili !!!

Bt
@111

Zalatwiaja ale kase sobie jak by to zrobic zeby jak najwiecej zgarnac kasy pod stolem od prezesa a dla parcownikow oklapy .I jak zawsze gadka ze nic sie nie da zrobic ja bym (usunięte przez administratora). Zwiazki poza zaklad jak by utrzymywali sie z skladek pracownikow to calkiem inaczej by bylo strarali by sie dla pracownikow. A tak to maja (usunięte przez administratora). Dadza bony na swieta i tyle ich negocjacji a (usunięte przez administratora)i sie ciesza bo jakie super zwiazki mamy w stomilu

Oponka
@Bt

Ale zawsze najwięcej na związki szczekają ci którzy do nich nie należą(usunięte przez administratora).Ogólnie jak ma być dobrze na tym zakładzie jak same (usunięte przez administratora) a najbardziej śmieszy mnie to jak jest ciepło 30+ a ci cale zgrzewki wody pod maszyne, bo im braknie i zupaaaaa ważniejsza od rodzinnej Wigilii i tu nie chodzi tylko o starych pracowników młodzi są tacy sami zalosne.

KSW

Ponoć na święta coś z socjalnego i za odpad maja dać słyszy się że 400zl brutto, to na pół prosiaka będzie no i na jakąś flache bimbra także nie jest źle

MURZYN .PL

CZY W TYM ROKU BEDZIE PREMIA ŚWIĄTECZNA ?

Nicpon

@Hdjjjd

A to niby czemu?

Hehe
@Bt3

Bo bt1 jeszcze ujdzie w tłoku reszta to dno i wodorosty a ludzie są jak w całym tym kraju cebula

@Hehe

(usunięte przez administratora) Bt2 i Bt3 to inny świat. Może jesteś bardziej pilnowany co robisz, ale za w miarę godziwe pieniądze. I przynajmniej jest relatywnie czysto nie to co u was brudasy z bt1

@Tomek

Ci z walcowni nie powinni być wpuszczani na inne stołówki niż ta na ich wydziale. Nie da się po nich na krześle usiąść, taki (usunięte przez administratora) zostawiają.

Bydło z bt3
@Ragnar

Przynajmniej widać że coś robią. Nie to co bt2 i 3. Śmierdzą tylko cygarami bo całą zmianę nie wychodza z palarni.

Witam myślę nad zmianą pracy na stomil wiem że nie jest to praca marzeń ale od dłuższego czasu patrzę na ogłoszenia i naprawdę w Dębicy jest ciężko mieć normalna pracę w której coś można zarobić więcej niż minimalna krajowa, mam pytanie czy walcownia to dobry wybór bo tam raczej pójdę chyba że może poleci ktoś coś innego.. Pozdrawiam

Walc

(usunięte przez administratora) smród, sadza, chemia a tak poza tym praca jak każda

Tymek

Nie idź tam. Chcesz wdychać tą chemię? Życie Ci nie miłe? Jak masz rodzinne to daj sobie spokój. Idź na bt2 albo Bt3. Tam jest ciężko, ale przynajmniej czysto.

@Tymek

Dziękuję Wam za odpowiedź właśnie pytam bo kolega może mi załatwić pracę na walcown

Sadzowy

Nie musi ci załatwiać tam się sami proszą żebyś przyszedł.

@Sadzowy

Bt2 i bt3 może i jest czysciej i bez chemi tylko tam podobno problem z urlopami nie bardzo chcą dawać a przy takim systemie pracy urlop to podstawa, mam zamiar od nowego roku przyjść na stomil to jeszcze jest trochę czasu żeby popytać ludzi i w miarę trafić z robotą

Ragnar

Na BT-3 nie było żadnych problemów. Chyba że ktoś budził się dzień wcześniej, to i owszem.

@Ragnar

Obecnie robię u prywaciarza za 2100 na 2 zmiany weekend wolny i właśnie w Dębicy jest ten problem ze albo chcesz zarobić coś więcej i wybierasz np stomil z 4 brygadowka i w (usunięte przez administratora) albo zarabiasz dużo mniej ale też praca dużo mniej wymagająca i nie ma nic pośrodku np żeby te 2500 se wziąć z wolnymi weekend, jaka wogole taraz jest stawka dla nowego pracownika?

I

to na stomilu kokosow tez nie dostaniesz zeby miec jako taka stawke musisz przepracowac min 4lata na bd3na start masz 19.80 wyplata wyjdzie ok 2,8k

Ragnar

O stawce już kolega odpisał, natomiast z wolnymi weekendami jest jak każdy widzi: raz w miesiącu. Osobiście wolę wolne w tygodniu, więc nie mam problemu. Jak odpowiednio wcześnie planujesz urlopy, to też nie ma problemu. Praca jak praca, są plusy i minusy.

@Ragnar

Dziękuję za informację po nowym roku prawdopodobnie pójdę na stomil jeszcze jest trochę czasu żeby popytać albo może załatwić gdzieś robotę na dobrym wydziale.. Pozdrawiam

Dok

Na bt2 ciężka praca ????

Shoki73
@Dok

idz chłopie gdzie kolwiek tylko seito omijaj szerokim łukiem bo wszędzie jest lepiej.

Bolek
@Dok

Na bt2 nie jest źle zależy na jaką brygade trafisz omijaj br. A, B tam długo nie zwytrzymasz najwięcej ludzi się zwolniło od tych kierowników to można się tylko domyślać jaka atmosfera tam panuje, no i zależy oczywiście na jaką maszynę trafisz i sklad ale tutaj akurat kwestia przyzwyczajenia i jest ok

tpmn
@Bolek

Zwłaszcza, jak trafisz an Łysą Pałę :-)

@tpmn

A kto to jest?

Tp
@.

Idź na brygadę D. Tam mają (usunięte przez administratora) majstry, każą robić tak żeby było dobrze, a nie narzucają z góry co i jak.

Hmmm
@Tp

Jestem innego zdania niż ty. Majstry z BT2 br. D nie mają wy... tak jak napisałeś tylko traktują ludzi jak osoby pełnoletnie i kompetentne. Oni przychodzą do pracy i zajmują się swoimi obowiązkami, a pracownicy swoimi. Tutaj nie trzeba prowadzić nikogo za rękę jak dziecko we mgle i pilnować go żeby posprzątało po sobie zabawki.

Tp
@Hmmm

Mozliwe, ale w gruncie rzeczy nie robią problemu z byle czego, nie mieszają tak jak na bt3Tp

Rafał

Jesli to 700zl mc wiecej poprawi Ci sytuacje to sie zastanów czy warto kombinowac. Ja gdybym znalazł w pewną prace pn-pt z umową to bym stad poszedł ☺️ . I bede szukał pozdrawiam

BlackDawn

Ludzie, którzy już mają umowy na stałe i którym kierownicy robią pod górkę nawet z urlopem planowanym w tańcu się nie pierd...ą. Widziałem akcje jak potrafił przyjść Mistrzunio 5 dni przed długim urlopem i powiedziec, że będzie musiał mu przenieś urlop. Dla ludzi z umowami na stałe to żaden problem zaległy urlop z NFZ i tyle. Jak kierownicy pod górkę bo nie potrafią sobie poradzić ze zorganizowaniem ludzi i ich nie szanuja to tak jest. Mało tego nic Ci nikt nie zrobi bo i tak mało młodych chce tu robić i będą Cię tu trzymali niczym Cygan zasiłku.A jak wrócisz to jeszcze Ci wyl...ą rodzyny, że w ogóle jesteś w końcu. Takie są realia

@Rafał

Dzięki za odpowiedż , wiem ze nie ma tez kokosów ale jakby nie patrzeć masz jeszcze socjal typu 13 , wczasy itd. tak naprawdę mi też tam się nie uśmiecha iść do smrodu , syfu i gorąca ale w Dębicy dużego wyboru nie ma , nawet uprawnienia zrobiłem na wózek ale jako operator w Dębicy też ciężko zrobić karierę no niestety..Pozdrawiam

Pat

Witam,dostałem ofertę pracy na wydziale bt4 jako operator malowarki,warto tam iść?

Bt-3

To jak to jest? Wszystkie wydziały pracują pod Goodyearem? Bo wydaje mi się, że nie. Na Bt-3 Cisna że nie można odbić się przepustką ani minute przed koncem zmiany, nie mówiąc już o zejściu z maszyny wcześniej a z bt 1 i bt2 po pół godziny wcześniej kończą nawet na pierwszej zmianie w tygodniu i goodbye. Weźmie się ktoś za to w końcu?

Ech, no cóż....
@Bt-3

Kto ci broni kończyć wcześniej? Albo inaczej, przenieś się na BT1 lub BT2, zobaczysz jak tam jest super. Zachowujesz się jak typowy polaczek, sam ma źle i nie może znieść że ktoś ma ciut lepiej. Będzie ci się lepiej pracowało jak zobaczysz że inni mają gorzej? będziesz mądrzejszy, zdrowszy, bogatszy dzięki temu?

BT1
@Bt-3

Przenieś się do nas na BT1, proste. Proponuję od razu na prowadzenie miksera albo odważalnię. Albo najlepiej zmień pracę jeżeli ta ci nie odpowiada, bo prawda jest taka, że mamy 5% bezrobocia, otwarte granice w Europie, a 99% z was która narzeka na warunki pracy wylewa swoje żale na tym forum i nic więcej z tym nie robi. I nie zrobi :)

Buli
@Bt-3

To przyjdź na bt 1 jaki masz problem? Przyjęcia są i też będziesz wychodził wcześniej.

bt3
@Bt-3

i to jest prawda jak idę na szatnie się przebierać o 14 to już łebki z bt2 stoją na schodach by kamera nie zobaczyła schowani i czekają aż wybije 14:01 a połowa z nich już na głównej bramie jakieś podwójne standardy albo (usunięte przez administratora)wszyscy albo wcale

Gumiarz
@Bt-3

A utrzymanie ruchu pierwszo zmianowe tez nie podlega tym zasadom ? 13.40 na szatni wykapani czekaja ... A tutaj do ostatniej minuty.

Jakie to Polskie
@Gumiarz

A widzisz to że goście na BT1 zaczynają pracę na pierwszej zmianie 6 40 na drugiej 13 40 itd???? Że tam maszyn nikt nie wyłącza, że w lecie na hali jest ponad 40 stopni(na innym wydziale przekroczy 30i lament) że się sadza sypie na łeb że jest chemii tyle co na tablicy Mendelejewa. Ze przez te wszystkie lata na BT1 były najniższe stawki a może na odważalnie chcesz iść pracować??? (usunięte przez administratora) ZWOLNIĆ SIĘ I PO PROBLEMIE

mico

Ludzie 11 - listopad a w robicie - czy wy naprawdę jesteście polakami

Yolo
@mico

Uwierz patrioto że chcielibyśmy mieć w ten dzień wolne. Ale Goodyear się nie może nażreć oponami i Musimy iść do pracy.

Milly
@mico

Pierw to człowieku naucz się stosownie składać zdania . Że ludzie pracują jak pracują nie świadczy że nie są Polakami. Raczej twoja wypowiedź świadczy że nawet w 1% nie jesteś polakiem!

@mico

Nie 11 listopad tylko 11 listopada (usunięte przez administratora).

BlackDawn

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo Damian C. z Bt-2 zawsze stoi na straży, zawsze się(usunięte przez administratora) ważne okulary . Natomiast jak produkcja niedomaga pod jakimkolwiek względem to niestety nic nie potrafi. Ale taki koleś jest bardzo wygodny dla władz zakładu , będzie pupilem dopóki czegoś się zjeb...e tak wygodnie się do niego odwrócą. No chyba, że robi pewne rzeczy niczym Algida.

Andżej

I co, wczoraj kolejny wypadek na BT3...

BT3
@Andżej

Tak i bardzo poważny przez jełopa z Ukrainy co ciągną pieskiem 2 wózki z oponami i rękom z przodu trzymał trzeci tez pełny i z impetem wszedł w zakręt i nie widział kobiety co zbierała odpad i wjechał w nią rozwalając całą nogę. (złamanie otwarte). ja się pytam gdzie bhp gdzie ktoś pilnuje tych z seito i stawia na pojazdy bez uprawnień to oni stwarzają zagrożenie dla pracowników tc a nie maszyny itp. szaleją jak pojeb......ani po zakładzie i nie patrzą na nic ile jeszcze musi się stać by ktoś coś z tym zrobił. Ukarać solidnie firmę seito to będą kierowniczki ich sprawdzać jak się zachowują na 2 i 3 zmianie bo na 1 jest zawsze cacy ale potem już nie bardzo. Szkoda kobity przez takiego zjeb.....a

Mądry

Wymienić kierownika BHP

eh
@BT3

Pomyśł człowieku myślisz ze ciągnie po 3 wozki, bo lubi?bo lubi zapier...?to wszystko presja i wieczne mało mało przy takiej liczbie pracowników i takim tępię pracy wypadki są nieuniknione. Po 2 do zbierania odpadku i bubli powinien byc wózek jak mają elektromechanicy, a nie średniowiecze człowiek musi pchać jak wół.TAKI TEN ZAKŁAD ZAUTOMATYZOWANY I NOWOCZESNY A NA TLE INNYUCH WYPADA JAK ZAKLAD Z PRLU.ZA TAKIE COS POWINNIEN POLECIEC SZEF BHP.Ale nie on ma inne pomysły wstawianie fotoradaru na terenie zakładu gdzie jedzie 5 aut na dzien i rejestracje przy rowerach PARODIA!!!

bt3
@eh

są jakieś zasady jakoś na 1 zmianach tego nie robią co nadrabiają by potem siedzieć po szatniach i palarniach i jak się zasiedzą to pracownicy tc mają pchać te wózki śmieszne

A
@Andżej

Kto rządzi na 2 / 3 zmianie i weekendy.... gdzie byli główni kierownicy całego zakładu (kierownicy operacyjni) ....

Riki
@Andżej

Gdzie jest odpowiednia organizacja w BHP jak wygląda odpowiedni tok sKoleń? Itd.

Gumiarz
@Andżej

Ale okulary mieli napewno ;)

@BT3

Bo jaki tu jest sens koło mistrzówki bt3 żeby wjeżdżały wózki na opony? Skoro tam jest strefa bez obuwia i okularów ochronnych a tam odbywa się normalny ruch maszyn. BHP się biorą za to co nie trzeba. Dzięki okularom pogorszy się wzrok. Producent zaleca stosowanie okularów przez 6 godzin na dobę

Dario
@Tomek

Zaleceni zaleceniami , a prawo prawem - "Obowiązujące przepisy nie ograniczają czasu pracy w okularach ochronnych, jeżeli wymóg taki spowodowany jest ograniczeniem ryzyka urazu oczu spowodowanego czynnikami występującymi (lub mogącymi wystąpić) na stanowisku pracy, albo w miejscu jej wykonywania, pod warunkiem, że zagrożenia te nie mogą być zlikwidowane innymi metodami" .

Miri464
@Dario

A co sie dziwie z ze pchał 3 wózki, w seito musza (usunięte przez administratora) i niema że (usunięte przez administratora) piec bo inaczej nie wyrobia ale (usunięte przez administratora) najwazniesze ze jak przyjdzie ten (usunięte przez administratora) z bhp to musisz miec okulary (usunięte przez administratora) na (usunięte przez administratora) tu okulary porzebne chyba tylko poto zeby te (usunięte przez administratora) w krawatach umyli ręce w razie czego, za niedługo to (usunięte przez administratora) trzeba bedzie w kaskach chodzic i (usunięte przez administratora) za te 650 euro w porównaniu do innych krajow gdzie sa takie zaklady a jest ich ponad 160 ale wszystko co najgorsze, największe (usunięte przez administratora) najgorsza guma to na Polske.

Stowa
@Mądry

Niedlugo sam zostanie bo wszyscy spitalajom od niego

Czy ktoś dostał jakies dziwne przelewy niby z TC z konta w DeutscheBanku(wypłaty przychodzą z PKO)??? Groszowe sprawy

shoki

Panowie powie mi ktoś jak wygląda sytuacja na BT1?,

Gustavo
@shoki

Brud (usunięte przez administratora) i ubóstwo.

Zmiennik

Witam co sądzicie o bt 6 na kalander jakieś opinie są tam przyjęcia? Bo słyszałem że tam jest dobrze

Bt

Panowie z bt3 tacy jesteście dumni , że stawialiście maszyny! BRAWO! Tylko wbijaliście POSIŁEK hahahaha. Wychodzi na to , że kupili was za przerwe w pracy hahahahhahahaha

@Bt

Gdyby nie my, dalej miałbyś 19 zł i cicho siedzisko, a postoju posiłek umownie nie można było wbijać, także no. A Ty co zrobiłeś dla podwyżek?

Janek

Wyjechałem do Norwegii.

Rozbawiony
@Janek

Chyba do Ropczyc

Konfekcja

Brawo dla związków za 235 zeta premi na worze hahaha dobrze utrzymujcie dalej(usunięte przez administratora) za talony w jubi hahaha

Dębica bt

Sa teraz jakie zwolnienia?

Papcio
@Dębica bt

Tak, ciebie zwolnią.

logika

Jakie wykształcenie trzeba mieć żeby zostać kierownikiem w TC lub w firmie podwykonawczej wystarczy średnie czy musi być wyższe , nie wspominam tutaj o podstawowym i zawodowym bo byłoby to nie tylko śmieszne ale mało poważne.

łopatolog
@logika

Teraz po podstawówce to nawet do zamiatania przyjąć nie chcą nie mówiąc o kierowaniu ludżmi

mop
@łopatolog

No właśnie , a swoją drogą to są tacy?

Maczo
@mop

Pewnie tak może w firmie wykonującej usługi czystościowe?

Maczo

Ciepło ciepło

Wicek
@Maczo

Gdzie macie takiego kierownika bez szkoły?

Dozorca
@Wicek

No to już wiemy kto to i gdzie jest

Dozorca

Brawo pani kierownik!!!!!!

Pełne podst.

Pani kierownik?

milki
@Dozorca

Nie matura lecz chęć szczera....,........... .

Obiektywny
@łopatolog

Do zamiatania nie ale na kierownika osób sprzątających tak.

WRTH

TAKICH KIEROWNIKÓW ZNAJDZIESZ NA KAŻDYM WYDZIALE

WJ
@WRTH

Gdzie masz jeszcze takich kierowników?

Bt3

Ok, skoro bt2 mówi że nie ich wina że dostają takie półfabrykaty złe to dlaczego robiąc dany gotowy półfabrykat puszczają dalej coś zlego lub z defektami? Tego nie mogę pojąć bo my na bt3 musimy opony puszczać idealne.

Zz

Wszystko przez to ze zwiazki zawodowe sa ***** warte. Gdyby rok temu chlopaki z wooru nie pokazali JAJ, WSZYSCY dalej (usunięte przez administratora) by zarabiali. Jak widac bal i spolka maja zaloge w (usunięte przez administratora)i w przyszlym roku dostaniemy 1.50zl i jakies ohlapy do nocek. Mam nadzieje ze pozostalo jeszcze troche mlodych ambitnych chlopakow nie tylko z wooru i damy rade sie skrzyknac postawic ten (usunięte przez administratora) jak bedzie taka potrzeba a pozniej wykopac tych darmozjadow ze zwiazkow bo jak widac byli sa i beda NIEPOTRZEBNI!!!

Venum
@Zz

Ok, pieniądze są ważne i muszę być duże, aby zrekompensowały to w jakich warunkach się pracuje, system pracy itd. Coraz większe wymogi ze strony managerów, kierowników, liderów, majstrów i innych przydupasów.

@Venum

Uważasz, ze firmie są dobre zarobki? Poprzednicy wspominali o premiach. Napisz, czy zależą od dobrych wyników firmy i dostają je wszyscy pracownicy, czy tylko tacy, którzy się wyróżniają.

Venum
@Michał

Jakie premie? Daj spokój... chyba mam za słabe okulary bo nie widzę ich na koncie. W ciągu roku są 3 może 4 miesiące gdzie ta wypłata jest dobra a tak to przeciętna (przy najwyższej stawce). Obecnie przychodzi dużo nowych pracowników, są ogromne braki w obsadach.

Dario
@Zz

Do nocek nic nie dostaniesz, tylko większy dodatek do soboty.

@Zz

Związki zawodowe będą miały okazję wykazać się w przyszłym roku ile ugrają dla pracowników którzy po części je utrzymują. Osobiście nie wierzę, że są w stanie wynegocjować więcej niż 1.50 zł dla każdego. Ale to są tylko moje prywatne przemyślenia i nikt nie musi się ze mną zgadzać.

Zostaw merytoryczną opinię o TC DĘBICA S.A - Dębica

• Jak się pracuje w TC DĘBICA S.A?

Zobacz opinie na temat firmy TC DĘBICA S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1119.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TC DĘBICA S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1019, z czego 202 to opinie pozytywne, 174 to opinie negatywne, a 643 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TC DĘBICA S.A?

Kandydaci do pracy w TC DĘBICA S.A napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TC DĘBICA S.A