Opinie o TC DĘBICA S.A w Dębica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy TC DĘBICA S.A. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TC DĘBICA S.A o rekrutacji.

Branże: Opony i felgi - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TC DĘBICA S.A w Dębica

Waldemar

Proponuję żeby każdy kto odwiedza to forum o TC, zgłaszał wszystkie wpisy w których jest język potoczny, i padają słowa typu "źmioki, zapilźnioki, mioł"

mioł??
@Waldemar

A co to jest "mioł" i jaki masz z tym problem?

Qwerty
@mioł??

A no mam problem, ponieważ jestem Polakiem i chcę czytać po polsku, a nie w taki sposób jaki jest to napisane

@Qwerty

A sam jak piszesz? Przeczytaj swój komentarz nieudaczniku.

Qwerty
@Miś

Co Ci się Andrzeju nie podoba w mojej wypowiedzi?

@Qwerty

No właśnie - nawet sam w dwóch zdaniach które napisałeś nie widzisz błędu. Nakieruję Cię. Chodzi o tę część zdania po przecinku ponieważ nie jest poprawnie sformułowane.

Andzia

Jest!!!! Wakacje przedłużone conajmniej do 17 kwietnia!! Oby tak dalej. Dla tych którym mało kasy niech uciekają na opiekę nad dzieckiem bądź chorobowe (80% wynagrodzenia). Wyjdzie lepiej niż postojowe(60%). I ważne info. Zgodnie z kodeksem pracy pracodawca nie może zamiast postojowego wysłać pracownika na urlop bezpłatny, albo wypoczynkowy. Może za to zlecić inną pracę w zakładzie niż dotychczas wykonywaną, np. prace porządkowe, remontowe, itd. No i w dobie nadchodzącej recesji zachęcam panie i panowie zakasać rękawy i wziąć się do roboty w domu. 500+ czeka i może uratować budżet domowy w przyszłości. Miłej pracy, zdrowia i pozdrawiam. ????

@Andzia

Ty to jesteś ewidentnym leniem :) a do tego roszczeniówą. Myślisz że w dobie kryzysu pracodawca nie będzie kontrolował L4? Będzie mieć listę do zwolnienia dyscyplinarnego, bez odpraw :)

@zapracowany

(usunięte przez administratora)w jaki sposób sprawdzi Ci teraz czy ktoś jest chory, a kto zdrowy... Zresztą nie może kogoś zwolnić dyscyplinarnie, jeżeli ktoś chorował. Co do Andzi, to też się ogarnij, to nie są wakacje, a po drugie nie cieszył bym się z tego powodu. Kto wie ile później będą musieli zwolnić pracowników. O podwyżkach też możecie zapomnieć.

@Xd

"jeżeli ktoś chorował" - a jeśli np. ma leżeć i pójdzie do psiapsiółki czy do sklepu - to materiał do zwolnienia jest.

Venum
@Andzia

Nic nie rozumiesz, jeśli firmy będą stały jeszcze miesiąc to czeka nas lawina upadłości. Wtedy nikt nie będzie miał pieniędzy ani pracownicy ani banki. Bank nie mając wpływów ogłasza upadłość. Myślisz, że BFG dysponuje takimi pieniędzy, żeby wszystkim wypłacić? :)

@zapracowany

Ty jesteś chory więc nie masz się czym martwić. Na głowę. Jeśli mamy kilka tysięcy pracowników w TC I co dziesiąty weźmie L4 to mają kilkaset osób do sprawdzenia, i to w dobie pandemii na pewno będą mieli czas i ochotę ku temu żeby to wykonać, bo mało mają swoich problemów.

blablacar
@Miś

od sprawdzania zwolnień jest ZUS, mają środki, mają też zabezpieczenia od rządu...mogą. Ale czy będą chcieć? Pracodawca też może...a jeśli będą zagrożenia zwolnieniami to wystarczy filmik jako dowód łamania zasad zwolnienia chorobowego - pracodawca chętnie będzie szukał ludzi do dyscyplinarki żeby nie płacić odpraw. Więc jak pójdziesz na L4 to idź na głowę.

tc

postojowe to stawka zaszregowania a nie 60% tumoku

@blablacar

Jaki znowu ZUS jest od sprawdzania skoro przez 33 dni płaci zakład? Wtedy ktoś z zakładu może przeprowadzić kontrolę, ale bądźmy szczerzy ze względu na pandemię nie będą tego robić. Dopiero po tym okresie ZUS płaci "choremu" więc wtedy może zacząć działać. Ja się na żadne L4 nie wybieram ale po prostu przedstawiam fakty, bo tak w tym temacie wygląda sytuacja ????

Seba

Niedziela będzie wolna druga zmiana kończy w sobotę

kolegazTC
@Seba

to w zakładzie jest produkcja?gdzie?przecież mają stać od 23.03? w sumie przejeżdżałem niedawno koło biurowca i stało ze dwadzieścia samochodów, chyba że to biurowi byli.

zarobiony
@kolegazTC

Firmy zewnętrzne pracują (tam gdzie mogą), utrzymanie ruchu pracuje szczątkowo. Związki zapewne też były w pracy i dogadywały porozumienie na kolejne tygodnie postoju. No i firma zewnętrzna wykonuje dezynfekcje zakładu.

Jarus

Witam. Czy to prawda ze jak zaklad ruszy to zwolnia duzo osob a ci co zostana moge liczyc na spore podwyzki i prace po 12 godz

@Jarus

Dlaczego piszesz o podwyżkach i nadgodzinach w jednej pozytywnej formie, to się wyklucza

Leszno
Dębiczanin

Dziś dzień wypłaty. Może to być ostatnia nasza "normalna" wypłata w najbliższym czasie. Mimo że nadal nie wiemy ile będziemy mieli płacone za postój, to i tak to jest pewne że firma nie będzie przecież nas utrzymywać jakbyśmy pracowali. Potem może się okazać że będą zwolnienia, to jest raczej nieuniknione. Eksperci prognozują, że to będzie największy kryzys z ostatnich 100 lat, dużo większy niż też z 1929r. Także szanujmy teraz to co mamy. My jesteśmy tylko pionkami w tej grze, jesteśmy pierwsi do zbicia!

kolegazTC
@Dębiczanin

Firmie nic się nie stanie, przecież mają zawalone magazyny oponami do sprzedaży i dali komunikat że sprzedaż i dystrybucja wciąż funkcjonuje, więc nie straszcie zwolnieniami ludzi, może ktoś się wystraszy i będzie tyrał i więcej opon na pana amerykanina robił. Nikt nie będzie zwalniał nikogo, bo kto będzie robił jak fabryka ruszy? jak się zaczną cieplejsze miesiące i urlopy? także nie siejcie paniki i nie nakręcajcie się niepotrzebnie. Jedynie gdzie powinni zrobić czystki to biura, siedzą i tłoczą się na 10m2 7 osób i nie wiadomo do kogo się odezwać, zmiany stanowisk non stop i nie wiadomo kto jest kim i od czego.

!!
@kolegazTC

Problem w tym, że nie ma zbytu na te opony. Rozumiesz? Nikt w dobie recesji nie kupuje nowego samochodu, a więc fabryki produkującej samochody stoją i nowe opony są im niepotrzebne. Transport i logistyka ma ograniczenia ponieważ nie ma aż tak dużego zapotrzebowania co za tym idzie i opon tyle tym firmom nie potrzeba. Ludzie też siedzą w domach i nie jeżdżą autami - mniejsze zapotrzebowanie na towar. Kapujesz?

Dębiczanin
@kolegazTC

Nie straszę, tylko to może być nieuniknione. Jeśli wrócimy do pracy, to może kilka maszyn nadal stać bo nie będą miały zamówienia. Zwolnią, przyjmą, ale za 17 zł. Kapujesz jakie to proste?

Xd

Coraz więcej znajomych z różnych branż dostaje wypowiedzenia z dnia na dzień, także jeżeli nawet zamiast postojowego zabiorą wam urlop, a nie zostaniecie zwolnieni to i tak wyjdziecie na tym dobrze. W najbliższym czasie będzie nie ciekawie. Ci co robili sobie żarty z tych ludzi co po pracy w fabryce pracowali dodatkowo na roli, teraz to oni będą się śmiali z was. Oni sobie coś wychodują na polu, a wy na bloku co najwyżej kwiatka w doniczce zasadzicie i później go wsadzicie do garnka. Jakaś może szczawiowa z tego będzie.

Xd

To dopiero początek kryzysu, także dopiero za miesiąc zobaczycie co się będzie działo na rynku pracy. Ludziom po prostu w (usunięte przez administratora) się poprzewracało. Dlatego tylko narzekali, że pracodawca podkręca normę, no jak dali wam podwyżki to nie ma co się dziwić. Już dawno to pisałem jak komuś się nie podoba to droga wolna, nikt na siłę was nie trzymał

Darek

Jest nowy komunikat z Firmy: przedłużenie produkcji opon osobowych do 17 kwietnia, z możliwością przedłużenia o następne okresy. Ktoś coś więcej wie jak to będzie wyglądało jeśli chodzi o płatności dla pracowników?

Elektryk
@Darek

Masz gdzieś zdjęcie komunikatu albo zdjęcie maila? Mi nic nie przyszlo

@Darek

Przedłużenie produkcji czy postoju?

@Darek

Przeczytaj t.łumoku co napisałeś, napisz to jeszcze raz tym razem po polsku, kliknij enter (zrobi się odstęp) i wklej link do źródła a nie siej chaosu.

Darek

Zarząd Firmy Oponiarskiej Dębica SA (dalej: „Spółka”) w nawiązaniu do raportu nr 4/2020 z 17 marca 2020 r. informuje, że w dniu dzisiejszym Spółka podjęła decyzję o przedłużeniu okresu wstrzymania produkcji opon w zakładzie produkcyjnym w Dębicy do 17 kwietnia 2020 r., z możliwością kolejnego przedłużenia tego przestoju. Decyzja Zarządu Spółki została podjęta w trosce o zdrowie pracowników i partnerów biznesowych Spółki oraz w odpowiedzi na dalszy negatywny wpływ pandemii COVID-19 na popyt rynkowy w Polsce i na rynkach, na których działa kluczowy klient Spółki, koncern Goodyear. Spółka nadal prowadzi działalność sprzedażową i dystrybucyjną oraz jest przygotowana, aby wznowić produkcję w zależności od rozwoju sytuacji związanej z pandemią COVID-19. Ograniczenie pracy zakładu, o którym mowa powyżej może mieć wpływ na wyniki Spółki (w tym w ujęciu kwartalnym, półrocznym lub rocznym), jednak na dzień sporządzenia niniejszego raportu Spółka nie jest w stanie precyzyjnie oszacować tego ewentualnego wpływu. W przypadku wystąpienia innych istotnych zdarzeń związanych z wpływem pandemii COVID-19 na działalność Spółki, Zarząd będzie przekazywać stosowne informacje w kolejnych raportach bieżących.

Tytus
@Darek

firma Oponiarska Dębica (FO Dębica) podjęła decyzję o przedłużeniu okresu wstrzymania produkcji opon w zakładzie produkcyjnym w Dębicy do 17 kwietnia 2020 r., z możliwością kolejnego przedłużenia tego przestoju, podała spółka. tak to oficjalnie jest powiedziane także że ktoś piszę że on nic nie wie, jest informacja a na jakich zasadach to już inna sprawa.

@Darek

Dzięki, przepraszam za inwektywę.

yyy
@Darek

Najważniejsze żeby ludzi nie zaczęto zwalniać.

Darek

Tylko teraz jak oni będą płacić, czy urlopy zabierać, czy postojowe? wie ktoś coś?

@Darek

Znowu jakieś stulanie. Ludzie są co chwilę ściągani do roboty. Władza powinna za to beknąć. Tak oczywiście firma TC ma postój kpina

@Bt

✓Ludzie ✓niewolnicy bez własnego zdania Są ściągani do pracy. Wybierz jedno

Co mam ci wybrać

Dobrze powiedziane :)

@b0rny

Jak postój to ma stać. Nie szukanie robótek , żeby jakiegoś syfa chwycić w zakładzie. Już nie pisze o oglądaniu fizjonomii nadgorliwych kierowniczków

Kazio

Jaki on kozak. Zwykły wsiok którego gnębią w robocie. Jedynie tu ma odwagę cwaniaka udawać bo mu nikt nic nie zrobi. Zwykła pizzzda i tyle. Zmienia tylko nicki i sam sobie przytakuje. b0rny czy jah jeden pies.

Informacje mają stąd co wy

Romet

Dostalismy wypowiedzenie w arkusie , jest szansa zatrudnic sie tutaj teraz w tym trudnym okresie ?

tc
@Romet

raczej w tym okresie ciężko będzie musi lichocka zabrac tvp 2 miliardy i przeznaczyć te środki na życie takich jak wy właśnie co tracą pracę i na maseczki dla szpitali a nie propagandę tvp

@tc

TVP jest spoko wymra ci ludzie którzy nami pomiatali będzie spoko wkoncu selekcja naturalna

Ferdek

Z tarczy antykryzysowej wynika, że jeżeli firma ma przestój gospodarczy(czyli nie wykonuje pracy, a pracownik jest w stanie gotowości do pracy), to pracodawca może pracownikowi obniżyć wynagrodzenie o 50%,ale nie mniej niż najniższa krajowa czyli 2600zł brutto. Świadczenie można pobierać przez okres 3 miesięcy. Wtedy Państwo dopłaca do tego połowę, ale nie więcej niż połowa najniższego wynagrodzenia. Czyli tarcza antykryzysowa to tylko dobrze brzmi, a nie wiele wspomaga firmy...

Andzia

Są głosy, że postój ma być przedłużony o kolejne 2 tygodnie. Super by było!!!!???????? Ktoś ma na ten temat jakieś info? Pogoda super więc wakacje by się przydały. Mogliby ruszyć z produkcją dopiero na jesień.☺☺☺

@Andzia

Dziwne, żeby nie przedłużyli postoju, skoro teraz dopiero będzie duży wzrost zachorowań. Jak tak martwią się o zdrowie pracowników, to na pewno przedłuża do Świąt lub nawet do końca kwietnia.

Realista
@Andzia

Poczekaj jak po postoju podliczą straty to jedno , a drugie to kto ci będzie płacił za siedzenie w domu? Szkoda słów na wasze prymitywne myślenie.

@Realista

Pieniądze to nie wszystko... Mamy okazję się teraz o tym przekonać.

@Andzia

Przecież ty ,ciotka i tak siedzisz na chorobowym, więc co Ci szkodzi?

robol
@Andzia

Skoro dla Ciebie pieniądze to nie wszystko, to jak będą zwolnienia - będziesz się mogła na ochotniczkę zgłosić, skoro tak potrzebujesz wolnego. Miejmy nadzieję że nie będzie tak drastycznych kroków. A pracodawca, gdy będzie musiał, zapewne skorzysta z ustawowego rozwiązania - czyli zapłaci postojowe (chyba że pozwoli wybrać urlopy). Na Michelinie też stoją, tam ponoć płacą 50% lub dają urlopy. Bridgestone ponoć 100% podstawy ale bez premii i dodatków (a stoją ponoć do końca kwietnia.

Maciek
@robol

Ten cytat pasuje jak ulał (usunięte przez administratora) nie wie, że jest (usunięte przez administratora) - a mądry to wie” - Kazik Staszewski

@Maciek

Masz rację, Piotruś.

@robol

Polecam o 21:00 włączyć TVN24. Będzie ciekawy dokument. Jeśli doczekamy takich czasów to kasa wówczas nie będzie nikomu potrzebna. Więcej życzliwości w tym trudnym czasie.

Hdjd

Ale ci ludzie z związków to sprzedawczyki ustawy są ze w czasie zamknięcia firmy nie może firma łatać czasu wolnego urlopami a ci tak robią. Dlaczego ludzie nie protestowaliśmy, ja chętnie bym protestował i to gdzieś bym zgłosił ale wiadomo jednego to zniszczą szybko masę już nie

Elektryk
@Hdjd

I tak dostałeś lepszy układ niż w większości firm więc siedź cicho i nie podskakuj

Z porozumienia związków z pracodawcą wynika że urlop na wniosek pracownika , to po co młotku składałeś wniosek o urlop trzeba było nie składać i przyjść do pracy

Hdjd

Aaa taką podkładke sobie zrobiliście zadziwiacie swoją pomysłowością ???? No i prawnie wszystko się zgadza mówiłem że jak coś to zniszczą człowieka szybko, ja nie pisałem wniosku chciałem przyjść ale nie można niby zakład stoi i to jest ta wasza prawna teoria a praktyka praktyka

@Hdjd

I tak jesteś w lepszej sytuacji niż Ci, którzy mają dostęp do firmowej sieci i laptopy służbowe. Ty przez tydzień za pieniądze firmowe leżałeś brzuchem do góry, może nie trzeźwiałeś. A My musieliśmy być wciąż właściwie w pracy, na własnym prądzie. Powinni was ciągać do sprzątania - codziennie kogoś innego żebyście byli bezpieczni (bo takie prawo mieli). Mogli nie wysyłać was do domów. Maszyny by błyszczały po tym tygodniu. Szpule by były odmalowane, pasy nowe...a nie siedzenie w domu za czyjąś kasę

@zapracowany

Ojojoj biedaczku żebyś się nie przepracował....

zenek
@zapracowany

Po co ci ten laptop jak firma ma postój.

Ale bredzisz

robol
@zenek

W porozumieniu było zapisane, że pracodawca może w każdej chwili wezwać pracownika do wykonania zadań. Ci co mają służbowe laptopy mają najkrótszą drogę do ich wezwania do pracy. Pozostali mieli fuksa że pracodawca ich nie wzywał, bo by im gul chodził, że oni muszą zapitalać a pozostali piją wódkę

Operator krupp

Wytłumaczy mi w koncu ktos na jakiej zasadzie bedzie placone to nasze ,,postojowe". Pochlonie to cos urlopu? Kiedy start ?

@Operator krupp

To tak się interesujesz swoim miejscem pracy? Caly zakład trąbi o tym a ten nic nie wie. Wszędzie kartki a ten nic nie wie.

Obcy
@.

A jakieś konkrety, co dalej?

@Obcy

Pewnie postój do Świąt, przecież nie wrócicie do pracy, gdy w ciągu najbliższych tygodni będzie największy wzrost liczby zachorowań w Polsce. Jeżeli powiedzieli a, to teraz muszą powiedzieć b i przedłużyć postój, żeby nie narazić pracowników na utratę zdrowia, bądź życia.

jo ze stomylu

500 odpłynie

Ludzie dajcie spokój, nie macie ciekawszych żeczy do roboty? Szkoda mi was naprawdę....

Jezus

Masz dużo czasu więc proponuję wziąć słownik ortograficzny i popracować nad ortografią. Do "żeczy"!

Wiecie coś o zwolnieniu masowym osób bez umów na stałe ? Podobno 800 osób ma wylecieć

Kto ci tak powiedział?

Eldoka

@Eldoka

1200 osób maja zwolnić ? To zostaną tylko Ci co maja umowy na stałe ?

Kazio

Co za brednie. Skąd niby tyle ludzi bez stałych umów?

@Kazio

Osoby bez umów na stałe + osoby co ciagle chorobowe i swiezaki z umowa na stałe

Kazio

Puknij się w głowę. Połowę załogi ci zwolnią?

b0rny

Zwolnią wszystkich oprócz 4 majstrów, bynajmniej u mnie każdy ma doświadczenie produkcyjne więc guziki potrafi wciskać

Hahu

Niech zwolniaja wkoncu wolne panowie melanż czas zacząć, a oni za te urlopy w drugim tygodniu bekną

Seba

Uwierzę w to jak będzie produkcja do 20 tys opon na dobę na całym zakładzie do końca roku to tak może być ale znając życie to w maju na samym bt4 to będzie robione powyżej 45 tyś na dobę

Portier

No to się doczekaliście

Ferdek

Piszesz podobno, jeżeli nie masz potwierdzonych informacji to nie pisz takich głupot. Po co rozsiewasz nieprawdziwe informacje

b0rny

Tak, umyj ręce póki nie jest za późno

@b0rny

Pogodziłeś się już z tym, że prędko w obecnej sytuacji gospodarczej stąd nie uciekniesz? :) Albo jeszcze będziesz tęsknił za Stomiem jak cię stąd wygonią?

@.

Tacy ludzie jak on sobie poradzą bo zapewne więcej potrafi niż pchać wózki i robić oponę w przeciwieństwie do plemion zza miasta

ulga

to po co się męczysz skoro wszystko jest źle ? zapilźnioków nie lubisz, innych upominasz. To może pora zmienić prace , zwolnić się poszukać jej w rzeszowskiej albo mieleckiej strefie zebyć być bezpieczny od pilzna; wziąć los w swoje ręce i przestać narzekać ?

@Jah

No ty to sie masz czym chwalic ludziu z miasta wykfalifikowany a jednoczesnie uwiazany jak pies do maszyny, juz mowilem krawat zaloz tylko zeby ci go nie wciaglo. Nie pozdrawiam

@ulga

Moim marzeniem jest zmiana pracy, ale czym byłoby życie bez marzeń gdy znajde inna

@DkA

Muszę cię kolego bardzo zasmucić bo nie pracuje tu już przeszło 8 lat i już od prawie sześciu jestem na własnej działalności także do maszyny nie jestem uwiązany, za to ty chyba tak skoro mierzysz wszystkich swą miarą. A ja pozdrawiam :)

@Jah

Bajki to dzieciom zapilźnioku...8 lat tu nie pracujesz a jesteś najaktywniejszy że wszystkich...Idź tam kręcić opony.

@Kazio

Lubie wypoczywać i czytać wypociny ludu pracującego na TC :)

@Kazio

Czeka nas dłuższy postój, więc doceńmy ludzi wprowadzających element humorystyczny :-)

@Jah

Jesteś tak śmieszny swoimi wypowiedziami ze ręce opadają i te twoje mądre wypowiedzi 8 lat bez TC i widocznie tęsknisz za ta praca skoro tutaj wracasz Własną działalność fakt C+E i jazda a odpoczywasz jak tacho cię nie puści,myslami w Tc a tutaj pasuje naczepy pilnować by brudasy nie oje.. RACZEJ CZLOWIEKIEM SUKCESU NIE JESTES A PROBUJESZ Z INNYCH ROBIC POSMIEWISKO.

moja
@Jah

a nie powinieneś teraz wypełniać papierów o zapomogę od rządu?

@moja

Po co? Chłopakowi się postój w Stomilu zaczął :-)

Jah

Nie podejmuje się tego, sorry

@Ragnar

Nie mam nic wspólnego z tym zakładem już od dawna

@:)

Nie próbuje z innych robić posmiewiska, zostałem wychowany tak ze szanuje każdego tak samo z góry, ale jeśli ktoś na ten szacunek nie zasługuje to staram się to pokazywać

Jah

Rozmawiam z kilkoma mieszkańcami zza Pilzna przynajmniej 2x w miesiącu ,wyskakuję do nich z podobnymi tekstami i mi jeszcze żaden nie wysprzęglił :) Pozdrawiam

Jah

Hehe mam nadzieję że los przyniesie mi pewne możliwości i będziemy kiedyś współpracować :)

Jah

Życzę więcej ogłady i kultury, przedewszystkim więcej szacunku...pozdrawiam

Edyta

Myślałam o złożeniu cv ale trochę niepokoi mnie, że mała firma a atmosfera niezbyt dobra, tak jak piszecie. Czy są jakieś dobre strony pracy w Tc Dębica?

Stanisław
@Edyta

Atmosfera jest ok. Jest może tych dwóch pieniaczy gdzieś i tyle, jest dobrze

@Edyta

Ty będziesz grzyba klepać 8 godzin to nawet nie będziesz mieć czasu się po głowie podrapac. Swoją drogą : √mala firma ✓4000 tys podludzi Wybierz jedno

@b0rny

Po co sie tu przyjmowac, przyjmuja ludzi a za 3 miesiace zwalniaja a potem do nich wydzwoniaja zeby przyszli za pare zlotych mniej, nie wiem (usunięte przez administratora) oni liczyc nie umieja? Te nie roby po biurach ze ludzi jest za duzo? Szkoda sobie (usunięte przez administratora) zawracac, w tamtym roku przyjeli a w tym zwalniaja a na wiosne dalej beda przyjmowac a na zime zwolniac, szkoda czasu na to (usunięte przez administratora) Goscie co maja umowy na stale to przynajmnien raz na 2 miesiace siedza na chorobowym 2 tygodnie bo sie mieszchuhowi robic nie chce, ps ciekawe kiedy beda czystki po biurach.

@DkA

Pożyczyli goodyerowi kilkadziesiat baniek więc teraz trzeba to jakoś pozyskać na nowo, więc nie przedłużają śmieciowych umow a w lecie wydzwaniają za gościem żeby pracował za 16.50/ - sorry za (usunięte przez administratora) składnie

Ok
@Edyta

Jak dobrze trafisz to jest ok jeśli chodzi o produkcje to dużo roboli typowych piwko stomil te sprawy robota zamiast wolno to jak te swniki co karzą to robią a gdzieś wyżej to ok juz ludzie na poziomie jakims tam może ten poziom jeśli chodzi o ludzi związanych z produkcją to tak sobie ale jakieś działy obsługi czy biura to już ok. Nie mówią w prost że robić aż się koronawirusem nie zarazisz heh

Realia

W dobie kryzysu firmy mogą obniżać pensje a więc o podwyżkach zapomnijcie a na obniżki się przygotujcie.

Edek łowca kredek
@Realia

A niech nas nawet wszystkich wyzwalniają

Tytus
@Realia

Tak a pracy będzie po uszy jak ruszy a ludzie mają mieć mniej a wszystko drogie na pewno ludzie będą pracować za mniej już to widzę a opłaty i koszty życia coraz większe może być skutek odwrotny do zamierzonego.

@Edek łowca kredek

Przeciez i tak zwalniaja, przyjmuja a potem zwalniaja, pies im tam bedzie robil.

@Realia

Też taki wariant może być ale to jest kwestia zamówień ale też nie opowiadaj głupot jak będzie teraz ten przestój nawet do świąt to będą obniżki

@Seba

Spokojnie nie obniża wam pensji, rząd tak teraz robi, że dodrukują pieniędzy. 212mld zrobi robotę, ah ta inflacja. Niedługo workami pieniądzy będziemy płacić w sklepie. Także Ci co mają oszczędności to nie będą zadowoleni, Ci co żyją na kredytach to skorzystają na tym

Edek łowca kredek

Spokojnie, mam od tego fra.jera na mistrzówce, sam przyjdzie

Zostaw merytoryczną opinię o TC DĘBICA S.A - Dębica

• Jak się pracuje w TC DĘBICA S.A?

Zobacz opinie na temat firmy TC DĘBICA S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1119.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TC DĘBICA S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1019, z czego 201 to opinie pozytywne, 174 to opinie negatywne, a 644 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TC DĘBICA S.A?

Kandydaci do pracy w TC DĘBICA S.A napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TC DĘBICA S.A