Opinie o Opony Dębica (TC DĘBICA S.A) w Dębica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy TC DĘBICA S.A. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TC DĘBICA S.A o rekrutacji.

Branże: Opony i felgi - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TC DĘBICA S.A w Dębica

Ciekawski

Zastanawiam się czy nasza firma weźmie przykład z innych lokalnych przedsiębiorstw (śnieżka, tikkurilla, olimp, darco, ventor) które wspierają dębicki szpital. Nadmienię że każda z tych firm cierpi w dobie pandemi i kryzysu nią wywołanego.

@Ciekawski

Jak to pisowcy mówili wystarczy nie kraść. ..niech teraz dają kasę na szpitale a nie propagandę sieją...jak to wszystko jest i zebrają dookoła.towarisze pisowcy wystarczy nie kraść

@Pablooo

Hm, Microsoft np wysłał swoich pracowników na dodatkowy 3- miesięczny płatny urlop bojąc się o ich zdrowie. Inny chyba Porsche w dobie kryzysu wypłacił swoim pracownikom nagrodę po 8000 euro i następne kilka tysięcy wplacil im na prywatny fundusz emerytalny. A TC? Zapylać mamy z i do pracy w ciuchach roboczych i jeszcze stracą zwolnieniami..., przeanalizuj cię sobie wyniki firmy za ostatnie 15 lat, jakie zyski co rok mają...

lekarz
@Ciekawski

GoodYear podjął się darmowej wymiany opon dla lekarzy i personelu medycznego - wymiana odbywa się w sieci PREMIO. Dobre i to.

myślący

Związki w TC z panem Bal na czele to są geniusze potrafią tak negocjować żeby każdy coś z tego miał , w obecnym kryzysie dobre i 50 procent pensji byle by ona była i na chleb wystarczyło.

@myślący

To pisz wniosek że dla dobra TC chcesz zarabiać 50%, ale pisz wyłącznie w swoim imieniem.

Lolo
@Papcio

A bedziemy mieć wybór? Albo podpisujemy albo wyjazd! Za bramą czeka kolejka chętnych. Z 4tyś. 50% w obecnej sytuacji to dobry pieniądz.

Y
@myślący

Najwięcej mają do gadania na związki ci co do nich nie należą albo inni widzą tylko Solidarność nawet ci co są zapisani do chemików tylko dla TALONÓW A o wszystkie sprawy(podwyżki, postoje,itp) pytają wydziałowych z solidarności. Zawsze tylko Pan B to tamto źle taki jesteś cwany idź do dyrektora i przedstaw swoje propozycje bo jedni postój źle inni żeby przedłużyć ehhh.... Polaczki kiedy nauczycie się co to znaczy kompromis

Fan
@myślący

2 tysiące czy 1500 po obcince to bardzo dobry pieniądz.

@Fan

W kryzysie dobry każdy pieniądz

@Y

Bo chemików jest za mało i solidarność decyduje o wszystkim (usunięte przez administratora)

@Pablooo

Bo ludzie wiedzą ile B. ma na oświadczeniu majątkowym (bo jest radnym) - dlatego jego się czepiają. Troche boli że elektryk i tyle ma przychodu, więc jak coś do kity - to B.

P
@Niemy

Czepiaja się dlatego ze ryje się wszedzie i wszedzie (usunięte przez administratora) robi...

Jakub
@myślący

Jak można się zapisać do związków?

@Jakub

W biurowcu na 1 maja pani na recepcji powinna cię pokierowac do jakich związków chcesz

Pawel bt2

Zobaczymy jak będą plany wyglądały to będzie widać czy jest kryzys czy nie ???? I będzie wiadomo czy związki zrobili w ch...jak zawsze...

Zmiennik

Hala sto zaczyna w środę czyli 15 a nie 14

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
bt3

przecież może mi babsko wirusa na karkasie zostawić jak se kichnie i co karkasy będą dezynfekowane hahahhaha ja proponuje żeby ze zraszaczy co mamy nad głowami lał się spiryt xd

Kempes

8 godzin masce i okulary założone 30 stopni hali to przecież.. My tam świra dostaniemy ...

@Kempes

w masce masz przebywać tylko w przypadku konieczności przemieszczania się (np. do toalety, po wodę lub dojścia do maszyny). Jeśli pracujesz na obiekcie i nie ma "zagrożenia" kontaktem z inną osobą - nie nosisz maski. Najgorzej będą mieć zapewne przemontażowcy, zasilanie, transport czy RU pracujące w zespołach/brygadach. Gość na konfekcyjnej może nie mieć potrzeby wogóle nosić maski. Na prasie również.

whatthefuck

szatnia tylko otwarta w 1 dzień roboczy by się przebrać i wziąć ciuchy robocze a tak to przychodzimy w swoich ciuchach i butach roboczych do odwołania i na wejściu dostajemy maseczkę ???????????? swietnie

@whatthefuck

Bez sensu, czyli pod maszynę mam brać wszystkie dokumenty, pieniądze, klucze do domu, mieszkania, samochodu? A jak zgubię albo ktoś mi ukradnie to kto za to odpowie i mi odda?

no
@Papcio

właśnie o tym samym pomyślałem na to wychodzi w piśmie w 1 dzień szatnie otwarte się przebrać i ciuchy prywatne i niezbędne rzeczy wziąć z szafki a od kolejnego dnia do pracy i z pracy w ciuchach roboczych i butach i na bramie na wejściu bierzemy maseczkę wychodzimy oddajemy będzie ona dezynfekowana prana itd

@Papcio

to ile ty tego nosisz? Ja mam klucze, parę kwitów (karta kredytowa, przepustka, dowód, prawko - papiery auta są zbędne) i kluczyk do auta i mieszczę to w dwu kieszeniach spodni. Nie noszę "saszetek" i innych pierduletek. Noszę klucze tylko do domu, do mieszkania już zostawiam. A kobiety też od czwartku malowideł nie będą potrzebować bo maseczki na stałe muszą mieć na twarzy.

papcio
@Niemy

Nie ważne ile tego noszę, to nie o to chodzi, tylko o to że jak my mamy pracować mając to wszystko w kieszeniach przez 8 h? Przecież to jest niewygodne, często też się pochylamy więc to będzie drastycznie w pracy przeszkadzało, a do tego dochodzi ryzyko zgubienia czy kradzieży. Ja do mieszkania, do klatki, do bramy, do drzwi, wiaty śmietnikowej itp mam dokładnie 11 kluczy plus do samochodu. Jak to zgubię albo mi ukradną to co wtedy? Samo dorobienie jednego klucza to 7-10zł w zależności jaki klucz.

@papcio

noś te najważniejsze - albo zastosuj tzw nerkę. Jest bezpieczna, często niewyczuwalna, nie przeszkadza.

Od kiedy rusza produkcja na BT-1 i jakie godziny pracy?

Maciej

Od 14. Prace zaczynamy godzinę wcześniej i kończymy godzinę wcześniej czyli 5-13, 13-21, 21-5

Stomilan
@Maciej

A pytanie czym ma służyć ze będziemy zaczynać wcześniej 8 kończyć wcześniej jak i tak po 8 h wychodzi to po co

@Stomilan

Niby żeby się z ludźmi z wooru nie spotykać bo oni będą w normalnych godzinach robić.

@Maciej

To ciekawe jak ludzie się dostaną do pracy, jak większość jeździ razem z pracownikami z innych wydziałów bądź autobusem tzw stomilowskim który jest powiązany z godz pracy 6-14-22, znów jakiś poroniony pomysł jak z ciuchami...

@Papcio

Dokładnie, o tym już nie pomyśleli

Stomilan
@Maciej

A z tymi ciuchami to serio że co w tych uwalonych mam wjechać na osiefle wejść do auta, że niby na nich nic nie przeniosę haha tu jest żart jakich w żadnej firmie w której znam ludzi tak idiotycznego pomysłu nie było, brawo dla mądrych głów w gajerkach

Jaa
@Stomilan

Bo inne wydziały będą zaczynać później czyli od 6-14 , 14-22 i będzie mniejszy ruch na bramkach

@Stomilan

Już tu wiele razy było pisane o ciuchach. BT1 będzie się kąpać i przebierać w szatni z zachowaniem odstępów blablabla itp. (skoro Kaczyńskiego dziś nie obowiązywało to znaczy że jakaś ściema z tymi odstępami?). Co do dojazdów - nie da się wszystkim dogodzić. Skoro mamy pracować, skoro mamy być bezpieczni - to trzeba było jakiś kompromis wypracować. Jest jedno wejście (na stronę zakładu) i 2 wyjścia - więc nie można całej załogi naraz puścić, trzeba rozbić...więc z przykrością trzeba powiedzieć, że koszty dojazdu niektórym wzrosną...albo trzeba będzie przestać latać do lasu na piwo. Nie zapomnijcie pobrać maseczki na bramie - wszelkie przemieszczanie się po zakładzie i zbliżanie do innych pracowników tylko w maseczkach.

@Maciej

i co to zmienia nic tylko godziny pracy bezsensu jak ja kończę o 13 to mijam się z tym co zaczyna o 13 wiec bezsens

@bt3

nie mijasz się. Ten co kończy o 13 (teoretycznie ) do godziny 12:45 musi opuścić zakład, a druga zmiana zaczyna wtedy wchodzić. Mają być podobno rozdzielone parkingi dla zmian żeby się na parkingach nie mijać. Dziś sporo było otaśmowane przy zakładzie - ale jakoś sie nie przyglądałem.

Xd

30.03.2020 Przedłużenie czasowego wstrzymania produkcji W nawiązaniu do ogłoszenia o czasowym wstrzymaniu produkcji Zarząd Firmy Oponiarskiej Dębica SA informuje, że podjął decyzję o przedłużeniu wstrzymania produkcji w fabryce w Dębicy. Produkcja zostaje zawieszona na okres kolejnych dwóch tygodni, do 17 kwietnia 2020. Decyzja Zarządu Spółki została podjęta w trosce o zdrowie pracowników i partnerów biznesowych, w wyniku rozwoju epidemii COVID-19 i jego dalszego negatywnego wpływu na popyt rynkowy w Polsce i na rynkach na których działa kluczowy klient Spółki, koncern Goodyear. Przewiduje się, że wstrzymanie produkcji może mieć wpływ na wyniki Spółki (zarówno w ujęciu kwartalnym, półrocznym jak rocznym), których w chwili obecnej Spółka nie może precyzyjnie oszacować. Szczegóły i zasady startu produkcji lub przedłużenia postoju pracownicy otrzymają w odrębnym komunikacie. Także nie ma nowych komunikatów

niezrzeszony
@Xd

Od dziś przełożeni będą informować (a niektórzy już informują) o zasadach rozruchu produkcji i zasadach wymiany zmian. Trzeba będzie sie spiąć z wyjściem i wejściem na zakład. Maski trzeba będzie nosić. Nie będzie łatwo. Czekaj na informację i nie płacz że nie ma komunikatu na stronie firmy - do to są wewnętrzne sprawy. Zresztą nasz PR od czasu zwolnienia poprzedniej dziewczyny działa jakby nie istniało.

?

PO świętach zapowiadają duży wzrost zachorowań, związki powinny negocjować przedłużenia postoju o tydzień, dla dobra nas wszystkich.

lol

no to jak to jest postoj przedluzony a informacji brak czy nam biora wolne czy postoj czy bezplatne jak to jest robione i dlaczego jest to zatajane?

@lol

Nic nie jes zatajane. Daja postojowe, odbijaja 20procent wymiaru pracy. Startujemy od 14 kwietnia, w zaleznosci od działu

Zz

Panowie związkowcy po raz kolejny wyru.chali system 4brygadowy, co prawda ograniczenie jest 20%czasu pracy ale zabrali nam w porozumieniu z zarządem niedzielę i do tego poniedziałek zmianę pierwsza więc łatwo policzyć na kim zakład będzie oszczędzał, nie na mieszających powietrze i innych do oni stracą cztery poniedziałki a brygadówka też cztery dniówki ale też trzy razy dodatek 75% brawo panowie gwarantuje masowe wypisywanie się że związków, zachęcam do tego niech wracają pajace na stanowiska elektryków itd.....

Wielki brat
@Zz

ale zostawili wam sobotę nockę - przez to poniedziałek, czyli trochę uratowali kasy :p

@Zz

Siedź cicho bo kryzys jest ciesz się że zakład cię jeszcze zatrudnia a szanowne związki dbają o ciebie.

@Zz

Dawno o tym pisałem ograniczenie w pracy 20% a na wypłacie ze 40% mniej sam będę zachecały każdego do wypisywanie się na co nam te związki(usunięte przez administratora) na produkcje

Rozsądny

Człowieku chwal firmę i związki że masz robotę a nie wypisuj dyrdymaów.

niko
@Zz

jest 300 pracowników za dużo to jak pierwszy się wypisz z zz będą mieć pierwszego na liście

...
@niko

Teraz za dużo a za kilka miesięcy karuzela rusza i znów zatrudnianie 500 żeby 50 nadających się do czegokolwiek zostało na etacie

@Zz

Dalej nic nie wiem, jak ograniczają czas pracy o 20% tzn że będziemy pracować po 6,5h i do tego jeszcze brak pracy w niedziele i pon. 1 zm? Czy tylko niedziele i pon. , pozostałe dni praca po 8h, a jeśli tak to jak chcą zrobić żeby zmiany się nie spotykały?

@Zz

Czlowieku nie było zadnego komunikatu zadnego oficjalnego a ty juz wykladasz zale a nic nie masz pojecia na temat czasu pracy jaki ma byc, nie siej paniki wsrod ludzi

Pytanko

A jak to jest ze w jednym miesiącu ogranicza się czas pracy a jednocześnie zabiera urlop wypoczynkowy pracownikom??? Tarcza Antykryzysowa podobno takich praktyk zabrania. Aaaaaaa zapomniałam związki się zgodziły na takie rozwiązania w kwiatniu Brawo panowie Bra-wo w imię dobra wspólnego panowie radni jeszcze raz brawo !!!!!!!

WAŻNE

Wie ktoś którego BT-6 startuje odnoście pracy ? Kiedy jest pierwszy dzień kiedy idziemy do pracy j która zmiana ?

Pawcio

To jak to w końcu wygląda z tym płaceniem? bo jest info do 17.04 zakład stoi. Jak będą płacić, bo każdy mówi co innego. I kiedy do pracy wracamy?? bo póki co nie było innej informacji od przełożonego jak ta, że zakład stoi do 17.04

DkA
@Pawcio

Oni sami pewnie nie wiedza.

Melanż

Kiedy będzie świąteczna kasa na koncie pytam się?

@Melanż

Jaka kasa człowieku zakład ponosi straty a ty się o kasę pytasz? za grosz honoru!!! martw się żeby cię redukcja nie dotknęła a po świętach ustaw się w kolejce przed wejściem i błagaj o wybaczenie.

@Rozsądny

Ja gardzę to firmą a zapłacić mają jest status a jak nie to się spotkamy w odpowiednim miejscu

haha
@Melanż

jak gardzisz to po co tu pracujesz, mądry anonimowo a w pracy pewnie ani słowa się nie postawi nikomu

@Rozsądny

Zamiast pytać jak pomóc firmie to ty o pieniądzach dla siebie? za grosz wstydu!!!

@Rozsądny

Bo co mnie firma interesuje nie robię tu 20 lat jeszcze chwilę i mam gdzieś nie stawiam się bo po co, człowiek z downem nie rozumie oni też. A pytam o pieniądze bo to mnie interesuje nie jestem Caritas

Tatus
@Melanż

Dokładnie, w Biedronce dostali po 2000 zł, a tu? Śmiech, jeszcze zabierają pieniądze przez obcięcie godzin...

Kaktus
@Melanż

Ktoś chętny do złożenia pozwu zbiorowego do sądu pracy? Zapraszam.

@Kaktus

Z tymi komuchami nie wygrasz, a ja już mam dość polskiego pojęcia sprawiedliwość

@Kaktus

Zbiorowy pozew za to, że siedzisz w domu i firma ci za to płaci?

bt3

tak głąbie za to bo to firma uniemożliwia pracować a nie że mi się nie chce wiec to ma być postojowe gamoniu

Zona z jodlowej

Kiedy mój stary pójdzie do roboty bo już w domu wytrzymać nie można

Doradca
@Zona z jodlowej

Zamknij go w chliwku

Transzej

Ale to 14.04 startuje inny dział produkcji ja chciałem zapytać od kiedy rusza bt3 i cały woor?

@Transzej

Bt3 rusza 16 kwietnia

kolegazTC
@Transzej

Nas obowiązuję informacje przesyłane przez kierowników strefy smsem, póki nie ma innej informacji to się tego trzymajmy, a nie sugerujmy się tym co jest napisane na tym forum.

Maciek

To prawda że mamy pracować w innych godzinach niz dotychczas? Ktoś wie jak to ma wyglądać?

Poliglota

Mam pytanie, kiedy Wy sie nauczycie (szanowne grono ludzi wykfalifikowanych z podkreslam "miasta") nazywac zeczy z po imieniu, nie ma okreslenia praca gdy idziecie do niej po pieniadze a nie sprawia wam to zadnej przyjemnosci, gdy idziecie do magazynu po odziez roboczą to mowicie: poprosze buty pracownicze? To jest zwykla robota.

Zostaw merytoryczną opinię o TC DĘBICA S.A - Dębica

• Jak się pracuje w TC DĘBICA S.A?

Zobacz opinie na temat firmy TC DĘBICA S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1146.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TC DĘBICA S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1040, z czego 210 to opinie pozytywne, 176 to opinie negatywne, a 654 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TC DĘBICA S.A?

Kandydaci do pracy w TC DĘBICA S.A napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TC DĘBICA S.A