Boldare S.A.

Opinie o Boldare S.A.

Krzysiek

Moja przygoda jako jako analityka danych w Boldare trwała dość krótko, bo zaledwie 4 miesiące, ale wrażenia zostają jak najbardziej pozytywne. Idąc po kolei: 1) dobra rekrutacja (kilka dni na zadanie do wykonania, szczegółowy feedback, finalna rozmowa z przewagą tematów "miękkich", dość szybka decyzja o współpracy), 2) pomimo wyprzedzających informacji, lekki szok po zapoznaniu się z holakracją i transparencją w praktyce - rzeczywiście struktura firmy jest odmienna od tradycyjnej, transparencja na początku wydaje się dość egzotyczna, ale po czasie zaczyna się dostrzegać więcej korzyści 3) sporo różnych narzędzi: do komunikacji, planowania pracy i urlopów, organizacji spotkań holakratycznych itd., ale jest to wszystko przemyślane i ogólnie działa jak należy 4) na początku jest multum spotkań i warsztatów związanych z holakracją, ale bez nich wdrożenie zajęłoby dużo więcej czasu 5) ekipa generalnie młoda duchem i bardzo pomocna, w razie problemów nigdy nie zostałem z pustymi rękami, przez cały proces wdrażania można liczyć m.in. na opiekuna 6) od strony technologii pewnie są różnice między zespołami i projektami, ale te, z którymi miałem okazję się zapoznać, były bardzo profesjonalne i w pełni scrumowe 7) w moim przypadku problemem był brak "bratniej duszy", tzn. innych analityków/danologów, i przedłużający się brak projektu w dającej się przewidzieć przyszłości (z brakiem projektu komercyjnego trzeba się liczyć - pocieszeniem jest możliwość realizacji rozmaitych projektów open source w takim stanie "zawieszenia") 8) duży plus za bardzo elastyczny czas pracy Ostatecznie, krótką skądinąd współpracę będę bardzo dobrze wspominał. Może po prostu spotkaliśmy się w nieodpowiednim momencie i nasze drogi jeszcze kiedyś się przetną? :-)

John
@Student

pewnie, tylko uważaj na specyficzność tej firmy :)

Julita Nowy wpis

Serio, jako php developer na kontrakcie można dostać 16k na rękę? I to tak od początku czy dopiero po nabyciu jakiegoś stażu i umiejętności? Niby jest to praca typowo zdalna. Nie ma żadnego okresu próbnego, który trzeba przepracować stacjonarnie?

Więcej tam nie wrócę Nowy wpis
@Julita

Moim zdaniem jest to trudne a wręcz mało prawdopodobne. Z mojego doświadczenia, teoretycznie mówi się w firmie że wynagrodzenia mają być uczciwe. Niestety to oznacza jedynie tyle że możesz być pewna, że nie dostaniesz za dużo, jeśli natomiast uważasz że dostajesz za mało, to możesz próbować doprosić się o podwyżkę ale nie jest to łatwe i najczęściej bardzo odwlekane. Jest opcja że zespół zgłosi cię do rewizji bo np. uważa że zasługujesz, ale ktoś stwierdzi że jest okres urlopowy i musisz poczekać kilka miesięcy. Proces rewizji wynagrodzenia jest niby transparentny ale jest jeden etap który dzieje się za zamkniętymi drzwiami, jest to tzw. safety check. We wcześniejszych etapach jest weryfikacja techniczna, ale możesz być na poziomie „wysoki medior” i nawet nie zbliżyć się do 16k i ta decyzja jest podejmowana w tym „safety checku”. Możesz być wymiataczem technologicznym, ale jeśli za mało widać Cię w firmie to nie masz co liczyć na dobre wynagrodzenie. Mówi się też o tym że obejmowanie wielu ról jest dodatkowo nagradzane, niestety nie chodzi o role techniczne. Jeśli jesteś np. fullstackiem i dzięki temu jesteś w stanie skakać w projekcie pomiędzy rolami frontend i backend, to niestety nie zostaniesz za to dodatkowo nagrodzona, nadal masz przypisaną tylko jedną rolę teczniczną i tylko ona jest sprawdzana i nagradzana. Pewnie coś się zmieniło odkąd się zwolniłam, ale moje doświadczenie skutecznie odebrało mi zaufanie do tej firmy. Jeśli idziesz do tej firmy na rozmowę i od razu nie dostaniesz tyle ile chcesz to lepiej szukaj dalej.

Nowy wpis

@Julita

Tak, jest w Boldare możliwa codzienna praca zdalna z uwzględnieniem spotkań z zespołem/klientem raz na jakiś czas - w każdym zespole ich częstotliwość jest inna. Okres próbny do roli PHP Developera wynosi 3 miesiące i nie wymaga pracy stacjonarnej. Widełki podane przy ogłoszeniu oznaczają przedział wynagrodzenia dostępny na tym stanowisku. Konkretna oferta, którą składamy już kandydatowi/kandydatce, jest zawsze zależna od jego/jej poziomu seniority. Składając ofertę dajemy feedback i argumentujemy, na jakiej podstawie oceniliśmy poziom zaawansowania kandydata/kandydatki. Dużą rolę przy ocenie odgrywają rekruterzy techniczni, którzy wspierają procesy rekrutacyjne w Boldare i specjalizują się w poszczególnych obszarach. Rekruter techniczny zadaje kandydatom pytania - pogłębia też wątki merytoryczne, badając w ten sposób wiedzę specjalistyczną i doświadczenie. Jeśli chodzi o procesy weryfikujące poziom seniority pracowników - dążymy do tego, by każdy pracownik przeszedł taką weryfikację minimum raz w roku. Mamy jasno sprecyzowane kryteria, które wpływają na ocenę poziomu seniority pracowników i to na nich opieramy procesy.

Paw Nowy wpis

Od 5 lat Boldare nieustannie mnie zaskakuje, czasem wkurza, ale to co najbardziej w tym miejscu cenię, jest to, że daje szansę na rozwój. Pewnie nie w każdej roli, ale piszę za siebie :) Więc Boldare to miejsce dla osób, które cenią przede wszystkim rozwój przez działanie, przez interakcje z innymi, przez współpracę, ale i przez ćwiczenie samodzielności. Zdecydowanie nie jest to miejsce dla wszystkich i to jest OK, ale warto o tym pamiętać :)

Paw

Stanowiska Sales

A jak jest na stanowiskach typu Sales Executive? Jak taka praca wygląda w praktyce? Osoby z doświadczeniem sprzedaży B2B ale bez doświadczenia w IT się odnajdą?

szczery
@Stanowiska Sales

bez szans

puch
@szczery

a u duzo wiekszej konkurencji z duzymi szansami :) dobry handlowiec jak zloto, zawsze generuje zysk. a tak w ogole jak sobie radzicie w kryzysie IT?

@szczery

Ale jednak w ofercie piszą o tym, że doświadczenie w IT nie jest konieczne. Uważasz więc, że wdrożenie nie przygotowuje dobrze do pracy? Czy co masz na myśli przez to, że takie osoby się nie odnajdą? Wzmianka była o budżecie rozwojowym, więc miałam nadzieję, że jednak byłby to sposób dla mnie na wejście w branżę.

Rekrutacja przebiegła super. Przez cały proces osoba prowadząca była mega pomocna, rzeczowa i dostępna. Udział w rekrutacji wymaga poświęcenia odrobiny czasu - jak chociażby ostatni etap, kiedy osobiście przyjeżdżasz do biura na kilka godzin - ale jest to też super okazja do zobaczenia jak wygląda firma, poznania osób i wybadania czy ten temat w ogóle Ci odpowiada. Dla mnie wszystko było przejrzyste i konkretne - od początku do końca.

Nie mam pytań. Nie do końca rozumiem te wszystkie negatywne komentarze, ponieważ w moim odczuciu wszystko było jasne i konkretne - od samego początku.

Kandydatka

Czy w Boldare prowadzone są rekrutację do działu HR?

@Kandydatka

Dziękujemy za pytanie! Wszystkie wakaty możesz na bieżąco sprawdzać na naszej stronie kariery: https://www.boldare.com/career/offers/. Obecnie nie prowadzimy rekrutacji do działu HR, ale zachęcamy do obserwowania naszej strony kariery i kanałów w social mediach, gdzie na bieżąco informujemy o aktualnych rekrutacjach :)

Devops engineer - praca od zaraz i chciałbym się przygotować od kiedy mógłbym zacząć, jest szansa, że po świętach można już ruszać? Dosyć duże są różnice w kwotach zarobków na umowie zwykłej, a tej b2b, bo gdzieś około 5k. Gdybym zdecydował się na b2b to ile wychodzą całkowite koszty miesięczne?

Szukający
Użytkownicy czekają na odpowiedź 44 dni.

Jak firma sobie radzi w czasie kiedy w wielu firmach IT jest średnio?

Bardzo odpowiada mi, że dają możliwość hybrydy, bo mam małe dziecko, a chodzi mi konkretnie o etat delivery lead z pracuj.pl. Jak zatem wyglądają dni, które pracuje się w domu, są one do wyboru? Ten elastyczny czas (usunięte przez administratora) który podany jest w ogłoszeniu to dotyczy właśnie (usunięte przez administratora) hybrydowej czy jeszcze czegoś innego?

bolderka

Hej, pracuję w Boldare już kilka lat (w zespołach niedeweloperskich). Przez ten czas miałam okazję pracować z różnymi zespołami, ciągle poszerzając swoją wiedzę i zakres odpowiedzialności. Bardzo dużo wynoszę z (usunięte przez administratora) w Boldare – szczególnie doceniam nastawienie na realizację założonych celów, odpowiednie podejście strategiczne i taktyczne, bieżące reagowanie na zmiany, duże możliwości korzystania z narzędzi. Zawsze, gdy tego potrzebuję, otrzymuję wsparcie zespołu. To praca, która cały czas stawia przede mną wyzwania, pozwala sprawdzać się w nowych rolach i obszarach. Polecam to miejsce osobom, które szukają środowiska do rozwoju, chcą mieć realny wpływ na to, nad czym pracują i są elastyczne w swoim podejściu do (usunięte przez administratora) – takie osoby szybko docenią Boldare.

Nikk
@bolderka

Nɪᴇ ᴘᴏʟᴇᴄᴀᴍ Bᴏʟᴅᴀʀᴇ, ʀᴏᴢᴄᴢᴀʀᴏᴡᴀɴɪᴇ! Zɪᴇᴡɴąᴛʀᴢ ᴡʏɢʟąᴅᴀ ᴏᴋ, ᴀʟᴇ ᴡ śʀᴏᴅᴋᴜ ᴛᴏᴋsʏᴄᴢɴᴀ ᴀᴛᴍᴏsғᴇʀᴀ. Fᴀłsᴢʏᴡᴀ ᴘʀᴢʏᴊᴀźɴɪ, ᴘʟᴏᴛᴋɪ, ʙʀᴀᴋ ᴡsᴘᴀʀᴄɪᴀ. Zᴀʀząd ɴɪᴇᴘʀᴏғᴇsᴊᴏɴᴀʟɴʏ, ᴄʜᴀᴏs ɪ ғʀᴜsᴛʀᴀᴄᴊᴀ. Oᴜᴛsᴏᴜʀᴄɪɴɢ ᴋʟɪᴇɴᴛóᴡ ᴘʀᴏʙʟᴇᴍᴀᴛʏᴄᴢɴʏ. Oᴜᴛsᴏᴜʀᴄɪɴɢ ᴋʟɪᴇɴᴛóᴡ ᴘʀᴏʙʟᴇᴍᴀᴛʏᴄᴢɴʏ. Mᴀsᴏᴡᴇ ᴢᴡᴏʟɴɪᴇɴɪᴀ ᴘᴏᴛᴡɪᴇʀᴅᴢᴀɴɪᴇ ᴋʀʏᴢʏsᴜ. Lᴇᴘɪᴇᴊ ᴏᴍɪɴąć, ᴊᴇsᴛ ʟᴇᴘɪᴇᴊ!

Niki

W Delivery nie mamy ławeczki. ..Pod koniec miesiąca, w którym Bolders kończy produkt, składane jest mu wypowiedzenie, chyba, że zostanie zaangażowany do innego produktu lub do kręgu Presales

Anonimowy

Jak w firmie napotyka się problem, to świetnie go rozwiązać, wszyscy niby to rozumieją. Jednak problemy w firmach mogą ciągnąć się latami, bo ktoś tego nie zauważa, ma to gdzieś, lub po prostu boi się powiedzieć. Boldare to pierwsza firma, w której spotkałem zupełnie inne nastawienie, gdzie problemy są szybciej zauważane, adresowane i rozwiązywane wg dostępnych możliwości. Bo ludzie o tym mówią transparentnie, i co jest też zachęcane kulturowo. Uwielbiam też, że zbiera się tu osób kulturowo dopasowanych, również wyrozumiałych, z którymi po prostu przyjemnie się pracuje i spędza czas, kiedy jest okazja. Nie pamiętam żeby ktoś był toksyczny, czy podchodził do innych bez szacunku i profesjonalizmu. Nigdy i nigdzie nie jest idealnie, zwłaszcza dla firmy z branży IT w 2024 roku – są oczywiści problemy, wpadki i rzeczy do poprawienia, ale to nie zmienia ogólnego obrazu Boldare, firmy, która ceni ludzkie podejście i rozwój, czasami nawet na własną niekorzyść. Każdy ma swobodę i przestrzeń próbować nowe rzeczy, budować wiedzę i wprowadzać swoje pomysły, o ile są merytoryczne, dobrze argumentowane lub podparte danymi. I też można liczyć na pomóc innych i rozumienie liderów, jak coś się nie udaje, co zdejmuje strach eksperymentowania.

@Anonimowy

Wow brzmi bardzo zachęcająco. A co do budowania wiedzy, to chodzi o samą pracę, podpatrywanie bardziej doświadczonych pracowników i poszerzanie kompetencji, czy jednak wchodzą w to także szkolenia, kursy itd.?

@Anonimowy

A jak z brakiem kompetencji sprzedazy i menago? Employee branding post bez poparcia niczym prawdziwym z firmy za skraju upadku ;P

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Boldare S.A.?

Mike

Kolorowo na stronie, yt i w rekrutacji, a potem janusz startup vibe z dzieciakami jako menago i sprzedawcami co ine potrafia sprzedawac XD

@Mike

mam to samo doswiadczenie ze srodka, kurcze bardzo szkoda

Kubek

Pracuję w Boldare już od ponad dwóch lat i powiem szczerze, że jest to mega firma, z interesującą strukturą, która pomaga rozwijać mnóstwo kompetencji - od technicznych umiejętności do tzw. kompetencji miękkich. Bardzo polecam, chociaż spróbować - jasne, nie każda firma jest dla każdego, ale praca w Boldare to napewno ubogacające doświadczenie.

@Kubek

Nie polecam. Slaba firma.

@Kubek

A napiszesz coś więcej o tej strukturze? Czy wszyscy pracownicy łącznie z szefostwem, mogą sobie mówić po imieniu? Macie dużo szkoleń, jeśli chodzi o rozwój? Czy to jest tak, że już idzie się dużo nauczyć podczas samej pracy? Można zawsze liczyć na wsparcie przełożonych, nawet jak ktoś pracuje dłuższy czas?

Kubek

Tak, wszyscy mówią sobie po imieniu, bez Panowania ani Szefowania (chyba, że w żartach). Ja najwięcej nauczyłam się w trakcie samej pracy i nie brałam udziału w żadnych szkoleniach zewnętrznych - wewnętrzne warsztaty odbywają się z różną częstotliwością zarówno na tematy bardziej miękkie jak i techniczne. Ja zawsze miałam wsparcie w swoich liderach zespołów, zarówno zespołów, do których należałam bezpośrednio, jak i tych "wyżej". I w moim przypadku na liderów zespołów nigdy nie mogłam narzekać. Nawet jeżeli pojawiały się jakieś scysje to przyjmowali mój feedback i wyciągali z niego wnioski.

nope

nie polecam, bardzo kiepski klimat w srodku

Julia

Decyzja o dołączeniu dołączeniu do Boldare była moim najlepszym wyborem zawodowym :) Szukałam miejsca, w którym mogę podejmować decyzje, mieć samodzielność w działaniu i odpowiedzialność za swoje tematy. Usłyszałam kiedyś, że rok w Boldare to jak 3 lata w innej organizacji - przez ostatnie lata czuję, że masa nauki którą zyskałam od innych liderów, wiedza biznesowa, produktowa i to jak organizacja dba o mój rozwój to tak naprawdę dopiero początek mojej przygody z tą ekipą ;)

@Julia

Ale to super, że tu w firmie można się tak rozwijać. A na jakiej posadzie można zdobyć tyle wiedzy i tak bardzo rozwinąć swoje kompetencje? W każdym dziale i na każdej posadzie tak można? I czy ta nauka, to jest właśnie tylko od liderów, czy także dzięki jakimś szkoleniom?

Bolders

Jestem w Boldare od ponad roku, a zaczynałam od stażu. Zdobywanie doświadczenia w mojej specjalizacji było tylko częścią rozwoju, którego tutaj doświadczyłam. Firma pozwoliła mi nauczyć się priorytetyzacji, podejmowania decyzji, zauważania i proponowania usprawnień. Mimo małego doświadczenia otrzymałam duże zaufanie od zespołu, a praca nie polega tylko na wykonywaniu zleconych zadań. Dzięki temu odczuwam głębszy sens mojej codziennej pracy.

Luiza
@Bolders

Jak długo trwał Twój staż, od razu po stażu zaproponowali Ci pracę? Byłaś na płatnym stażu? Na jaki czas masz teraz podpisaną umowę? Czy ze względu na wcześniej zdobyty staż byłaby szansa na uop na stałe?

Bolders
@Luiza

Tak, staż był płatny i trwał 3 miesiące. Podczas stażu jako osoba bez doświadczenia zostałam świetnie wdrożona do pełnionej roli. Po 3 miesiącach stażu dostałam umowę o pracę na czas nieokreślony (jest również możliwość innej formy umowy).

pytajaca
@Bolders

chcialam sie podpytac czy w firmie sa zwolnienia aktualnie jakies, jak z lawkami

@Bolders

A mogę wiedzieć jak dokładnie przebiega staż w firmie? Przydzielają opiekuna i można faktycznie nauczyć się pracy w praktyce? Szkoleń dużo było w tym czasie? "Praca nie polega tylko na wykonywaniu zleconych zadań", czyli czego jeszcze oczekują?

Halina

Hello, przychodzę tu bo uznałam, że pracuję w Bldr na tyle długo (prawie 8 miesięcy) żeby być w stanie już merytorycznie wypowiedzieć się na temat tej Organizacji. Przyszłam do Boldare z kilkunastoletnim bagażem doświadczenia w różnych pracach - od korpo po prywatne firmy rodzinne czy budżetówkę. Uważam, że tu znalazłam to czego zawsze szukałam. Samoorganizacja jest wymagająca - musisz pilnować sama siebie, brać odpowiedzialność i mieć odwagę do działania. Jednak satysfakcja z tego jest ogromna, a wsparcie ludzi w firmie jeszcze większe. Atmosfera jest mega, tematy są rozwijające, a transparencja autentyczna :) Elastyczne godziny pracy, praca zdalna, mega biura, dobre widełki - dla mnie wszystko na plus. A jak nie na plus - to mogę śmiało powiedzieć o tym na forum Organizacji nie obawiając się konsekwencji - i to jest właśnie najfajniejsze <3

Kazio
@Halina

W sprawie tej atmosfery, jeśli można. Firma jakoś pomaga ją budować, czy to raczej kwestia tego, jak każdy indywidualnie podchodzi do pracy i drugiej osoby w biurze? Pytam, gdyż jedna z ofert dla Scrum Mastera mnie zaciekawiła. Dlatego przy okazji zapytam też, w oparciu o co negocjuje się zarobki w trakcie rekrutacji i na którym etapie to się odbywa? Wiem na razie, że widełki, to 8 400–13 400 zł brutto na UoP.

Halina
@Kazio

Hej Kazio - myślę, że atmosfera w pracy to zawsze suma tych dwóch rzeczy o których piszesz. Jeśli masz nawet najlepszych ludzi dookoła siebie, a nie mają oni przestrzeni ze strony organizacji, żeby tworzyć dobrą atmosferę - to według mnie to się nie uda - i na odwrót :) Co do zarobków - trudno mi powiedzieć jak to na tę chwilę wygląda, więc nie chcę Cię wprowadzać w błąd.

@Kazio

Odpowiadamy na pytanie o negocjowanie zarobków :) Jeśli chodzi o widełki przy ogłoszeniu to oznaczają one przedział wynagrodzenia dostępny na tym stanowisku w Boldare. Konkretna oferta, którą składamy już danemu kandydatowi/kandydatce, jest zawsze zależna od jego/jej poziomu seniority. Składając taką ofertę dajemy feedback i zawsze argumentujemy, na jakiej podstawie oceniliśmy poziom zaawansowania kandydata/kandydatki. Dużą rolę przy ocenie odgrywają rekruterzy techniczni, którzy wspierają procesy rekrutacyjne w Boldare i specjalizują się w poszczególnych obszarach. Zapraszamy do rekrutacji :)

pytajaca
@Boldare S.A.

a jak ze zwolnieniami? dotknely Boldare?

@Boldare S.A.

Ale ta pensja ustalona indywidualnie zawsze mieści się w tych widełkach, prawda? W jakim czasie można liczyć na feedback, nie chciałabym długo czekać za odpowiedzią? Ile rekruterów technicznych jest obecnych przy rozmowie kwalifikacyjne? Oni też zadają pytania?

Tak, indywidualna oferta składana osobie w procesie rekrutacji mieści się w podawanych przy ogłoszeniach widełkach - ponieważ są one przedziałem wynagrodzenia dostępnym na danym stanowisku w Boldare. Jeśli chodzi o feedback, to nasi rekruterzy udzielają go maksymalnie do 7 dni od ostatnio przebytego etapu procesu rekrutacji. Przy rozmowie obecny jest zazwyczaj jeden dedykowany rekruter techniczny, natomiast na takim spotkaniu kandydat/kandydatka ma szansę poznać też innych ekspertów z tego samego/pobliskich obszarów specjalizacji. Rekruter techniczny wspiera zespół rekruterów i zadaje kandydatom pytania - pogłębia też wątki merytoryczne, badając w ten sposób wiedzę specjalistyczną i doświadczenie.

Bolderka

Pracuję w Boldare od kilku lat i uważam, że jak każde miejsce tak i to ma swoje wady i zalety. Jak już było to kilkukrotnie tutaj powiedziane nie jest to miejsce dla każdego. Momentami samoorganizacja bywa wymagająca, bo oprócz wolności, którą ona niewątpliwie daje, idzie za nią w parze odpowiedzialność. Jednocześnie nie spotkałam jeszcze w żadnym dotychczasowym miejscu tylu ludzi z pasją podchodzących do swojej pracy i naprawdę uważam, że to miejsce gdzie można wykorzystać swój potencjał. Dobrze tutaj być.

@Bolderka

To jakie trzeba mieć cechy charakteru żeby się tu odnaleźć? Nie pytam tutaj o wspomnianą pasję. Skoro odpowiedzialność i samodzielność jest spora to jakie konsekwencje można czasami ponieść za błędy? Czy ktoś czasami Was sprawdza, tak losowo chociaż?

@Bolderka

A konkretnie, to o co chodzi z tą samoorganizacją? Ja nie za bardzo rozumiem? Znaczy, wymagająca, czyli że co trzeba robić? Może jakieś przykłady? No i jak ktoś ma z nią jakieś kłopoty, to jest wsparcie przełożonego, czy jednak jak wolność to każdy sam na siebie jest zdany?

boldarianka

Pracuję w Boldare 3 lata i po takim czasie mogę powiedzieć, że to specyficzna organizacja i nie każdy się w niej odnajdzie. Jeśli szukasz rutyny, utartych schematów, procesów wyrytych w kamieniu i odpowiedzialności scedowanej tylko na menadżera zespołu to nie jest to miejsce dla Ciebie. Jak w każdej pracy zdarzają się gorące okresy i trudne momenty, jednak to, co najbardziej przekonuje mnie do Boldare to świetni ludzie, od których mogę się uczyć i duża autonomia w działaniu. Oczywiście ta autonomia wiąże się z tym, że musisz mieć duże poczucie odpowiedzialności za zadania, do których się zobowiązujesz. Osobiście bardzo doceniłam też elastyczne godziny pracy w ostatnim czasie, ponieważ miałam problemy zdrowotne i firma nie miała problemu, abym w ciągu dnia wychodziła do lekarza

Luiza
@boldarianka

Jak można konkretnie ustalić sobie godziny pracy, może powiedz w jakich godzinach Ty pracujesz? Ja rozumiem, że jesteś odpowiedzialny za swoje zadania, ale czy ktoś czasem ich rutynowo nie sprawdza?

boldarianka
@Luiza

@Luiza Pracuję w bardzo różnych godzinach, czasami zaczynam o 7, a czasami o 9. Ważne, aby mieć kilkugodzinne okienko z zespołem, w którym wszyscy jesteśmy w pracy oraz być na spotkaniach. Jeśli potrzebuję w trakcie dnia wyjść, to daję wcześniej znać zespołowi, że nie będzie mnie tyle a tyle czasu i odrobię go wtedy i wtedy. Co do zadań to sprawdzamy status ich realizacji na cyklicznych spotkaniach co 2 tygodnie wspólnie z zespołem. Mamy też regularne spotkania, podczas których planujemy sobie zadania i określamy do kiedy zobowiązujemy się je zrobić.

SD
@boldarianka

czyli nic specjalnego, typowy pakiet korporacyjny jesli chodzi o codzienna prace. moze w korpo nawet lepiej, nie spowiadasz sie zespolowi, tylko managerowi. A poinformowanie osob, ze mnie nie bedzie kilka godzin, ktore cos ode mnie beda chcialy to chyba lezy u podstaw, wiec nie jest jakims tam szczegolnym osiagnienciem rozwojowym

@SD

"korpo nawet lepiej, nie spowiadasz sie zespolowi, tylko managerowi" Co w tym m lepszego niby?

Zostaw merytoryczną opinię o Boldare S.A. - Gliwice

• Jak się pracuje w Boldare S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Boldare S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 81.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Boldare S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 61, z czego 27 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Boldare S.A.?

Kandydaci do pracy w Boldare S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Boldare S.A.