PERFECT MEAT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Opinie o PERFECT MEAT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Witam ,mam pytanie, kierowca kat B. czemu państwo tak często szukacie pracownika na ww. stanowisko? Jakie godziny pracy ? Jak długie trasy? Są to wyjazdy typu delegacja czy codziennie w domu?

Witam. Otwieramy nowe trasy i zwiększamy tabor, w związku z powyższym jest potrzeba nowych współpracowników. Wyjazdy w nocy są na sklepy na terenie śląska i małopolski. Wyjazdy w dzień(hurty) już w dalszych odległościach, ale codziennie jest powrót.

Danuta
@PERFECT MEAT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

A mogą Państwo powiedzieć w jakich godzinach nocnych jeździ się na sklepy i jakie poranne, jeżeli są to hurtownie? Czy w dalszym ciągu potrzebują Państwo kierowców? Mój mąż poszukuje pracy, a jesteśmy z województwa małopolskiego.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w PERFECT MEAT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Vasyl

W razie potrzeby można liczyć na pomoc ze strony firmy czy właścicieli.

Jak wygląda sprawa grafiku w PERFECT MEAT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Czy pracodawca idzie na rękę?

Pracodawca jest elastyczny jeśli chodzi o godziny pracy.

@Monika

A od której do której się pracuje? Są jakieś zmiany? Weekendy też są pracujące?

@Anna

Zakład działa 24 h od poniedziałku do soboty. Zmiany są zależne od stanowiska. Osobno jest magazyn dzienny, osobno magazyn nocny.

Piotrek

Kierowca kat B. Załadunek we własnym zakresie? Rozładunek ręcznie czy wozkiem? Jakie godziny pracy? Ile dni w tygodniu? Jaki obszar działania?

@Piotrek

Załadunek we własnym zakresie. Rozładunek zależnie od firmy. Trasy są nocne i dzienne.

Kierowca

Rozmowa dość luźna. Wszystko jasno przedstawione. Pierwsze dni to szkolenie z innym kierowcą.

O książeczkę sanepidowską, doświadczenie, dyspozycyjność

Potencjalny pracownik

Witam , mam pytanie odnośnie pracy jako kierowca kat c. Jak wygląda, ile dni w tygodniu i ile godzin ?

@Potencjalny pracownik

Witam. Praca jest 5 dni w tygodniu. Wyjazdy o różnych porach. Promień działania do 400km. Trasa czasami 5h, a czasami 10h

Myśląca osoba

Krótko i na temat: - rozmowa kwalifikacyjna na niskim poziomie; dobry i zły glina, zero profesjonalizmu. - wymagają dłuższy czas pracy, nic na umowie - podstawa plus premia od widzi mi się jednego z prezesów, który ci powie,że minimum musisz mieć obrót dwa miliony - masz być na nagłe wezwania i to za taką niską kasę to obraza - pomieszczenie pracy bardzo nie komfortowe W skrócie typowy prywatny pracodawca gdzie pracujesz na wielu stanowiskach, a płaca jak za jedno. Nie polecam.

Magdalena
@Myśląca osoba

Jeśli chodzi o premię to krótko mówiąc jest po prostu uznaniowa, tak?

PM
@Magdalena

Stanowisko Handlowca, w głównej mierze składa się z prowizji.

Teresa
@PM

A duzy procent tej prowizji jest?

@Teresa

Połowa wynagrodzenia składa się z prowizji

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie PERFECT MEAT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na Magazynier? 9 maja ogłoszenie na GoWork.pl.

PM

Stałe wynagrodzenie za miesiąc plus premia i ewentualne nadgodziny po wyższej stawce.

Rozbieracz-wykrawacz

Pracuję w Perfect Meat od jakiegoś czasu i bardzo pozytywnie oceniam warunki pracy w tej firmie. Do plusów trzeba zaliczyć: + konkurencyjne stawki + premie za wyrabianie większych ilości towaru + wypłaty zawsze na czas, zgadzające się co do grosza + prawie zawsze jest możliwość wzięcia nadgodzin + bardzo przyjacielskie podejście zarządu do pracownika, szefowie nie patrzą tu „z góry” na pracownika fizycznego i nie okazują mu swej wyższości i niechęci (tak jak ma to miejsce w niektórych konkurencyjnych firmach). Zawsze można o wszystkim porozmawiać i się dogadać. + Dodatkowo dobre wrażenie zrobiła na mnie ogromna ilość zamówień, która zresztą stale rośnie, więc wszelkie moje wątpliwości dotyczące stabilności zatrudnienia w tej „świeżej”, niedawno otwartej firmie zostały rozwiane :) Minusów jak na razie nie dostrzegam żadnych, nie licząc kilku współpracowników którzy wiecznie marudzą aż uszy puchną :p Ale takie ewenementy to chyba w każdej firmie się trafiają :D Anyway, szczerze polecam tę firmę każdemu kto nie boi się zimna i chce dobrze zarobić.

Xxx

Rozmowa z potencjalnym pracownikiem przeprowadzona bez szacunku. Natlok ludzi w pomieszczeniu, ciągle dzwoni jakiś telefon. Pan przeprowadzający rozmowę bardziej skupiony na innych obowiązkach niż na tym że aktualnie ma z kimś rozmowę o pracę :). W ogłoszeniu piszą (usunięte przez administratora)brutto tymczasem jest to (usunięte przez administratora) zł za godzinę na rękę dla magazyniera. Śmieszna stawka. Nie polecam zmarnowany tylko czas

Beata
@Xxx

Rozumiem. Też chyba byłabym poirytowana. Zwróciłeś na miejscu uwagę? Jak reakcja?

Bolek

Firma założona przez ludzi z pasją i ogromnym doświadczeniem. Jak sama nazwa firmy wskazuje są perfekcyjni w każdym calu, nie ma się co dziwić skoro w dream teamie jest Mariusz :)

lol

Czy w pracy na magazynie używa się wózki widłowe czy np. paletowe/elektryczne?

@lol

Wózki paletowe ręczne i elektryczne.

Ciekawy

Skoro w tej firmie jest tak super, to czemu od kilku miesięcy nie mogą znaleźć magazyniera?

@Ciekawy

Witam. Możemy i już 14 magazynierów obecnie pracuje, aczkolwiek dzisiaj uruchamiamy rozbiór wieprzowiny na trzecią zmianę i w związku z rozwojem potrzebujemy dodatkowe osoby.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie PERFECT MEAT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Godziny nadliczbowe jeśli występują dodatkowo są płatne. Dotyczy to wszystkich stanowisk.

Dawid Sikora
@PERFECT MEAT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Wojtek jest super gościu to firma też dzieki

Perfekt

Firma super, kierownictwo super, praca w fajnej atmosferze. Wynagrodzenie według mnie jest jak najbardziej w porządku. Nadgodziny płatne normalnie a nie oddawane w dniach wolnych.

Janusz
@Perfekt

O, to dobrze że są płatne, to dużo lepsze rozwiązanie. :) A jakieś widełki wynagrodzenia możesz podać, czy nie za bardzo?

yess
@Janusz

Wynagrodzenie najlepiej ustalić sobie indywidualnie

Zadowolona

Najbardziej w tej firmie odpowiada mi atmosfera i partnerskie podejście ze strony właścicieli.

Zostaw merytoryczną opinię o PERFECT MEAT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Chrzanów

• Jak się pracuje w PERFECT MEAT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy PERFECT MEAT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PERFECT MEAT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PERFECT MEAT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w PERFECT MEAT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PERFECT MEAT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ