PERFECT MEAT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o PERFECT MEAT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Na stronie GoWork.pl zamieszczono 28 września kilka aktualnych ofert pracy do firmy PERFECT MEAT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Magazynier. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Bolek Nowy wpis
Klient

Firma założona przez ludzi z pasją i ogromnym doświadczeniem. Jak sama nazwa firmy wskazuje są perfekcyjni w każdym calu, nie ma się co dziwić skoro w dream teamie jest Mariusz :)

lol Nowy wpis
Kandydat

Czy w pracy na magazynie używa się wózki widłowe czy np. paletowe/elektryczne?

Nowy wpis

@lol

Wózki paletowe ręczne i elektryczne.

Ciekawy
Kandydat

Skoro w tej firmie jest tak super, to czemu od kilku miesięcy nie mogą znaleźć magazyniera?

@Ciekawy

Witam. Możemy i już 14 magazynierów obecnie pracuje, aczkolwiek dzisiaj uruchamiamy rozbiór wieprzowiny na trzecią zmianę i w związku z rozwojem potrzebujemy dodatkowe osoby.

Kierowca
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Rozmowa dość luźna. Wszystko jasno przedstawione. Pierwsze dni to szkolenie z innym kierowcą.

Pytania

O książeczkę sanepidowską, doświadczenie, dyspozycyjność

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Co wchodzi w socjal PERFECT MEAT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie PERFECT MEAT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

@Pytanie

Godziny nadliczbowe jeśli występują dodatkowo są płatne. Dotyczy to wszystkich stanowisk.

Dawid Sikora
@PERFECT MEAT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Wojtek jest super gościu to firma też dzieki

Perfekt

Firma super, kierownictwo super, praca w fajnej atmosferze. Wynagrodzenie według mnie jest jak najbardziej w porządku. Nadgodziny płatne normalnie a nie oddawane w dniach wolnych.

Janusz
@Perfekt

O, to dobrze że są płatne, to dużo lepsze rozwiązanie. :) A jakieś widełki wynagrodzenia możesz podać, czy nie za bardzo?

yess
@Janusz

Wynagrodzenie najlepiej ustalić sobie indywidualnie

Zadowolona

Najbardziej w tej firmie odpowiada mi atmosfera i partnerskie podejście ze strony właścicieli.

Zostaw merytoryczną opinię o PERFECT MEAT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Chrzanów

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w PERFECT MEAT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy PERFECT MEAT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PERFECT MEAT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 2 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie PERFECT MEAT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii klientów firmy PERFECT MEAT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, to 1, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PERFECT MEAT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w PERFECT MEAT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PERFECT MEAT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ