LG Energy Solution Wrocław

Opinie o LG Energy Solution Wrocław

Kasiczka1984

Dzień dobry jestem na wypowiedzeniu do końca stycznia kiedy mogę się zgłosić do waszej firmy?

likakostina5@gmail.com

Когда на заводе в этом месяце вакцинация будет???

Wrzesień

Witam. Dostałem się do Was na pracownika wózka widłowego. Jestem na wypowiedzeniu to jeszcze nie wiem gdzie dokładnie trafie. Co możecie powiedzieć o pracy w logistyce???

M.G

Czy pracownicy biurowi dojeżdżając własnym środkiem transportu otrzymują jakieś dofinansowanie? Dodatkowo zapytam czy taka osoba jest w stanie otrzymać miejsce parkingowe ?

@M.G

Dzień dobry, nasza firma nie zapewnia dofinansowania/zwrotu kosztów paliwa osobom dojeżdżającym własnym środkiem transportu. Parkingi na terenie LG Energy Solution Wrocław są na tyle pojemne, że każda osoba znajdzie na nim miejsce dla swojego auta. :) Pozdrawiamy!

Henio
@LG Energy Solution Wrocław

Czy jeśli chciałbym przylatywać swoim prywatnym samolotem do pracy, czy macie już na terenie zakładu strefe dla helikopterów?

Tyrka
@LG Energy Solution Wrocław

Cześć! Może owszem i są pojemne są przy adminie i cell'kach, ale tego już nie można powiedzieć o parkingu przy PACK1 :( Liczba osób parkujących samochody na "dziko" przy ulicy Innowacyjnej sama mówi za siebie. A po porannym szukaniu miejsca przy packu, a potem jeździe na parking przy cell nie można mówić o dotarciu i odbiciu się na terminalu w odpowiednim czasie :/

Rekrutowałem się na studiach, więc mam żadne doświadczenie w branży. Po złożeniu podania dostałem telefon od pani z HRu, żeby wyjaśnić pewne nieścisłości w moim CV - chcieli wiedzieć, czy kończę studia magisterskie i czy znam system LEAN (gdybym znał, to bym wpisał w CV, skoro było o tym w ogłoszeniu). Tydzień później zostałem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną online ze wspomnianą rekruterką i menedżerem produkcji. Spytałem się, czy staż na produkcji pozwoli mi zdobyć wiedzę teoretyczną i praktyczną odnośnie LEAN i tym podobnych rzeczy, to jednoznacznie nie odpowiedzieli. Jeśli znam te systemy w teorii, to dowiem się więcej w praktyce, ale jeśli sam się nauczę, to staż mi w niczym nie pomoże. Trochę za bardzo wymagają znajomości LEAN, skoro to tylko staż, a staż jest po to, by się tego nauczyć. Kolejna rzecz, która mi się nie spodobała, to wymagana dostępność - w ogłoszeniu jest mowa o minimum dwóch dniach, a na rozmowie już wymagają pięciu.

- Czemu chcę u nich pracować? - Ile dni w tygodniu mogę pracować? - Czym się zajmowałem na praktykach? - Moje osiągnięcia - Znajomość Excel, LEAN, 5s, SMED , Yield itp. - Mocne i słabe strony - Kiedy chcę się bronić - Po angielsku opowiedzieć o wymarzonym miejscu pracy

Szczera Opinia

Witam Szczera Opinia na temat pracy w LG, atmosfera na moim dziale jest dobra, mam w porządku SL, zarobki dobre jak na Polskie warunki, aczkolwiek niestety za pracę bardzo ciężką fizycznie mimo ze jest to praca na kontroli jakości... zakład jest czysty zadbany, benefity całkiem dobre, tanie obiady. Niestety jedynym i największym minusem jest to że mimo starań "realna szansa awansu" nie istnieje, prosty przykład na mojej osobie i kilku innych z mojego działu, otrzymaliśmy propozycje przejścia na inny dział, przekładało by się to na awans oraz podwyżkę, niestety wyższe sfery się nie zgodziły ponieważ nie mają ludzi... a nowych nie mogą zostawić samych, co przekłada się na brak awansu w dziale którym nadal jesteśmy. Szanowne LG Energy Solution, proszę tylko o jedno przestańcie okłamywać ludzi szczególnie tych nowych których non stop rekrutujecie ze awansują po 6 miesiącach, to samo do wszystkich agencji które rekrutują dla LG Energy Solution. Prosty przykład agencji Manpower Proszę zerknąć na ofertę pracy można znaleźć na olx, nie ma realnej szansy awansu, i nie, nie jestem zdenerwowanym pracownikiem bo ktoś awansował, a ja nie, jestem pracownikiem który mogł awansować i nie tylko ja i zostaliśmy poprostu zablokowani! Szkolenia są dla inżynierów nie dla ludzi z produkcji, lub jakości, i mimo ze bardzo szanuje mojego SL, to jak go zapytałem o szkolenia to dostałem pytanie "a po co Ci to"... dofinansowanie do nauki języka angielskiego... tak dla SL, zwykły operator nie ma co liczyć na to. I proszę również o informowanie ludzi na szkoleniach które aktualnie realizujecie szczególnie tych które trafia na kontrolę jakości że będą dźiwgać spore ciężary, nie mówię tu o kilkudziesięciu kilogramach, mówię tu o kilku tonach które przy pełnej produkcji dochodzą do +/- 10 TON rozbite na kilka osób plus do tego dodatkowe inne prace. Pozdrawiam

Irena

Witam, masz rację.Nie jest tak, jak powinno być. Praca, nie na dłuższą metę, jak nie ma coś w zanadrzu. Szuka się dalej. Pozdrawiam.

Jack

Czy są przyjęcia na stanowiska biurowe?

@Jack

Oczywiście! Zapraszamy na nasz profil w serwisie Pracuj.pl, na którym można znaleźć pełną listę aktualnych ofert pracy w naszej spółce: https://pracodawcy.pracuj.pl/lg-energy-solution-wroclaw-sp-z-o-o,434762 Zapraszamy do aplikowania!

Witam. Czy znajdę kogoś NORMALNEGO, kto napisze mi ile trwają szkolenia i w jakich godzinach?

@Ewa

Pani Ewo, chętnie pomożemy. :) Czy ma Pani na myśli pierwszy dzień pracy (onboarding)? Pozdrawiamy!

Eeee
@Ewa

Witaj szkolenia trwają 8 tygodni są to. 12 godzinne dniówki jedynie. Cztery albo trzy dni szkolenia i cztery albo trzy dni wolnego w tym weekendy wolne. Np cztery dni po 12 h szkoleń a później następny tydzień odwrotnie.

@LG Energy Solution Wrocław

Co to jest onboarding?-:) Czy przyjmują Państwo ludzi w różnym wieku i jaka jest szansa dla 50-letniej osoby,aby otrzymać umowę na stałe? Dziękuję za odpowiedź.

Adrian s
@Ewa

1 oficjalny 1 dzień w pracy, zapoznanie z firmą, bhp, poznanie polityki firmy itd... Dla każdego jest miejsce w firmie , nawet jak 50lat + , co do umowy na czas nieokreślony również jeżeli osoba się sprawdza ;)

@Ewa

Pani Ewo, onboarding jest pierwszym dniem pracy w LG Energy Solution Wrocław. W jego czasie przedstawiamy nowym Pracownikom zasady pracy w naszej firmie - w tym również kwestie BHP, podpisujemy umowę o pracę, wykonujemy zdjęcia do identyfikatorów itd. Po kilkugodzinnym szkoleniu nowi Pracownicy przechodzą na swoje stanowisko pracy, poznają zespół, swoje nowe obowiązki służbowe. Serdecznie zapraszamy do aplikowania!

@LG Energy Solution Wrocław

Dziękuję za poważne potraktowanie moich pytań.Jedyne co mnie wstrzymuje to cztery dni szkoleń po 12 godzin.Wliczając dojazdy,do domu wracamy jedynie na kolację,kąpiel i krótki sen.Mocne tempo.

Ula
@Ewa

Skoro pani stara się o pracę u nas w firmie to praca tu jest po 12 godzin i 4 dni więc musi pani sama podjoc decyzję czy da pani radę pracować tu bo nie tylko szkolenia tak wyglondaja że po 12 godz system pracy jest 4 dni po 12 godzin

Irena
@Ula

Witam, podjąć, wyglądają !!!? Nie ma co się ośmieszać, w forum!

Patryk

Cześć , będe pracować na stanowisku technika produkcji . Jak wygląda tak naprawde to stanowisko,obowiązki i atmosfera w pracy ?

PDS
@Patryk

Na jakim dziale?

Lola

Dzień dobry czy Wigilia i 2 dni świąt są wolne ? Lub sam 1 i2 dzień świąt?

@Lola

Dzień dobry, jest to zależne od stanowiska. Pracowników zatrudnionych na stanowiskach produkcyjnych obowiązuje system czterobrygadowy. W tym przypadku dni świąteczna mogą również być dniami roboczymi - jest to zależne od grafiku. Pozdrawiamy!

Co
@Lola

Czy jest jakaś różnica?

lolek12

Dzień dobry, chciałbym się zapytać i godziny pracy inżyniera produkcji? Niestety nigdzie nie znalazłem precyzyjnych informacji i nie wiem czy pracują oni w bloku biurowym od poniedziałku do piątku czy systemie czterobrygadowym jak produkcja? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Eeee
@lolek12

Inżynier produkcji pracuje na produkcji w systemie czterobrygadowym

@Eeee

Inżynierowie produkcji w LG Energy Solution Wrocław pracują w godzinach 8:00-16:15. :) Pozdrawiamy!

Nikt
@Eeee

A to ciekawe, bo jeszcze nigdy nie było inżynierów w weekend, taki sobotnio-niedzielny, więc nie wiem co za bzdury tu wypisujesz.

Dofinansowanie urlopowe

W jaki sposób beda wyplacane dofinansowania urlopowe z ankiety na platformie benefitowej lg

Maro

Chciałbym się tam zatrudnić ale czy są jakieś tam działy gdzie nie pracuje się w święta i niedzielę?

Avocovid
@Maro

Nie ma takiego działu, chociaż HRów nigdy w święta nie uświadczysz

@Avocovid

Pozwolimy sobie wyjaśnić :) Pracowników zatrudnionych w naszej firmie na stanowiskach produkcyjnych obowiązuje system czterobrygadowy. Oznacza to dwa dni pracy w godzinach 06:50 – 19:00 oraz dwa dni pracy w godzinach 18:50-07:00. Następnie cztery dni wolnego. Grafik pracowników stanowisk produkcyjnych może również obejmować dni ustawowo wolne od pracy. Na stanowiskach biurowych praca odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:15. Nasze biuro nie pracuje w dni ustawowo wolne od pracy. Pozdrawiamy!

Supatron
@LG Energy Solution Wrocław

Witam, szukamy pilnego kontaktu z działem zajmującym się modułami/ bateriami. Bardzo proszę o kontakt 792814744. Pozdrawiamy, firma Supatron

Onnnnnnnn

Witam miałem dostać inf zwrotna Odnośnie rozmowy o pracę do 16 i nic to znaczy że mnie nie zatrudnia

Onnnnnnnnn

Mam pytanie miałem dostać inf zwrotna do 16 odnośnie wyniku rozmowy o pracę czy to znaczy że mnie nie zatrudnia

Dzień dobry. Oferujecie pracę w systemie 4 brygadowym. Jak to wygląda w praktyce? Ile średnio weekendów jest do przepracowania biorąc jako odnośnik np. okres 3 miesięcy- nie pierwszych, pytam ogólnie, ponieważ chciałabym mieć szerszy pogląd na to jak wygląda to w kontekście długofalowym. Ewentualnie proszę o odpowiedź z nr kontaktowym do osoby, która byłaby w stanie udzielić takich informacji.

@Ewa

Pani Ewo, zapraszamy do kontaktu z działem Rekrutacji pod adresem mailowym lgrekrutacja@lgensol.com bądź do zadzwonienia pod numer telefonu 799 393 393 - wówczas pracownik naszej firmy do Pani oddzwoni z kompletem informacji. Pozdrawiamy serdecznie!

Elka

Jaka jest umowa na początek na operatora i stawka brutto na mc

@Elka

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Rekruterami pod numerem telefonu 799 393 393 lub pod adresem mailowym lgrekrutacja@lgensol.com Jesteśmy przekonani, że otrzyma Pani odpowiedź na każde pytanie związane z pracą w naszej firmie. Pozdrawiamy!

Chętny 43

Jak się dostać do pracy na produkcję

@Chętny 43

Zapraszamy do zapoznania się z ofertami pracy na naszej stronie oraz aplikowania na wybrane przez Pana stanowisko: https://www.lgensol.pl/praca/

zaszczepSię

Czy LG daje swoim Pracownikom dzien wolny na szczepienie w ramach działan anty Covid ???

Era
@zaszczepSię

Dokładnie niech firma się zastanowić nad tym by dać te dzień wolny na szczepienie przeciw covid bo tak powinno być każdy różnie przechodzi po szczepieniu i co z goroczko ma iść do pracy bodz się nie zaszczepić jeśli chce firma powinna to uszanować i nie robić problemów ludziach którzy chcą się zaszczepić i uchronić siebie i innych od covida

kkd

Inżynier ds. Rozwoju Produktu - Chemik, Jak wygląda praca na tym stanowisku, angielski jest stale używany w pracy ?

Zostaw merytoryczną opinię o LG Energy Solution Wrocław - Biskupice Podgórne

• Jak się pracuje w LG Energy Solution Wrocław?

Zobacz opinie na temat firmy LG Energy Solution Wrocław tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 129.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LG Energy Solution Wrocław?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 82, z czego 16 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 40 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LG Energy Solution Wrocław?

Kandydaci do pracy w LG Energy Solution Wrocław napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LG Energy Solution Wrocław