lg chem

Wrocław

Opinie o lg chem

polaczki cebulaczki

tak LG we Wrocławiu dzieli się na LG Chem/LG Electronics/LG Display/LG Innotek. Może miec racje, że jest ciężko i możecie się czuć poniżeni w koreańskiej korporacji ale to już tak jest. To jest taka kultura i tradycja. Myślicie, że Wasi przełożeni nie dostają opierdziel? Oni dostają gorszy opierdziel niż Wy. Poza tym, dzięki takiej dyscyplinie i mentalności koreańskiej właśnie firma wzrasta. Pracujcie jak Polacy i co? jest jakaś znana polska marka? przykład z Korei? LG, Samsung, Hyundai, Kia.

onyks

nazwa mnie trochę dezorientuję... oni działają dla tego koreańskiego giganta LG? w takim razie pewnie nacisk na wyniki jest na maksa

Karol buglewski

Pracowałem dla tej przestępczej organizacji, ogólnie nie polecam Praca po 12 godzin za grosze polscy przełożeni to kryminaliście jeden nawet zlecił pobicie mnie za firmowe pieniądze, zwalniają za wszystko dzień chorobowego za dużo urlopu za spóźnienie do pracy koleś dostał dyscyplinarkę. Najgorsi są polscy przełożeni to mafia kryminalistów A największym psychopatą zakładu jest Andrzef z działu jakości kłamca i złodziej Lata wciąż do Rosji Te pozytywne opinie piszą inżynierowie LG najczęściej psychopaci

anonim - 2011-01-14 01:25:17 Wszyscy wychodza zadowoleni z pracy a przynajmniej na takich wygladaja. Az zal czytac te komentarze. chyba pani Jola założyła nową strone

Zostaw opinię o lg chem - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie lg chem