LG Energy Solution Wrocław

Opinie o LG Energy Solution Wrocław

Przyszły

Proszę o odpowiedź w sprawie postojowego. Czy będzie od 20 grudnia

Przyszły

Czy w firmie będzie postojowe ? Albo przerwa świąteczna?

Mess

Fajne ten grudzień się w firmie zapowiada, zapomnijcie o postojowym, normalnie na przymusowe bezpłatne urlopy będą wysyłać

Norib
@Mess

Piszecie o postoju fabryki czy zamknięciu zakładu od kiedy ? To potwierdzone

Jolka

Hej wiecie może czy są jakieś premię w tym roku na święta ? I czy ona są 5 grudnia wraz z wypłata czy jak to jest ?

Rekrutowałem się na studiach, więc mam żadne doświadczenie w branży. Po złożeniu podania dostałem telefon od pani z HRu, żeby wyjaśnić pewne nieścisłości w moim CV - chcieli wiedzieć, czy kończę studia magisterskie i czy znam system LEAN (gdybym znał, to bym wpisał w CV, skoro było o tym w ogłoszeniu). Tydzień później zostałem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną online ze wspomnianą rekruterką i menedżerem produkcji. Spytałem się, czy staż na produkcji pozwoli mi zdobyć wiedzę teoretyczną i praktyczną odnośnie LEAN i tym podobnych rzeczy, to jednoznacznie nie odpowiedzieli. Jeśli znam te systemy w teorii, to dowiem się więcej w praktyce, ale jeśli sam się nauczę, to staż mi w niczym nie pomoże. Trochę za bardzo wymagają znajomości LEAN, skoro to tylko staż, a staż jest po to, by się tego nauczyć. Kolejna rzecz, która mi się nie spodobała, to wymagana dostępność - w ogłoszeniu jest mowa o minimum dwóch dniach, a na rozmowie już wymagają pięciu.

- Czemu chcę u nich pracować? - Ile dni w tygodniu mogę pracować? - Czym się zajmowałem na praktykach? - Moje osiągnięcia - Znajomość Excel, LEAN, 5s, SMED , Yield itp. - Mocne i słabe strony - Kiedy chcę się bronić - Po angielsku opowiedzieć o wymarzonym miejscu pracy

Bolek

Do LG solutions energii w jakim celu wam informacja o tym czy ktoś się szczepił to moja sprawa czy się zaszczepilam jeśli się zaszczepilam to nie muszę się nikomu z tego faktu tłumaczyć skoro zaszczepilam się sama pierwsza dawka wiadomo że drugą dawkę też sama się zaszczepie .nie potrzebuje byście wiedzieli czy się zaszczepilam bo to moje zdrowie .proszę o odpowiedź zwrotna

Bimber z borówki
@Bolek

Nie widzę tutaj żadnego pytania, polecam używać znaków interpunkcji następnym razem, żeby można było cokolwiek zrozumieć z tego, co napisałaś A tak na marginesie, nikt cię nie zmusza do udzielenia odpowiedzi na temat szczepień. Jak nie chcesz, to nie odpowiadasz, a nie wypisujesz bzdury na forum

zulugula
@Bolek

@Bolek jesteś cieńki bolek. Twoja pisownia to jakiś żart.

Teresa

Jeśli postojowe nie będzie płatne tylko zmusza ludzi do o bezpłatnych urlopów to inspekcja pracy zawita do lg i telewizja też

Janek

W jakich godzinach pracuje dział rekrutacji?

@Janek

Dzień dobry, nasz dział rekrutacji pracuje w godzinach 8.00-16.15. Pozdrawiamy

Aktualność
Miło nam poinformować, że nawiązaliśmy współpracę z czołową polską uczelnią techniczną - Politechniką Wrocławską.

Nasza współpraca jest szansą na rozwój całego sektora, który już teraz jest ważnym elementem polskiej gospodarki. Umowa ramowa dotyczy m.in. realizacji przedsięwzięć o charakterze naukowym, prowadzenia działań badawczo-rozwojowych oraz odbywania praktyk i stażów studenckich, które umożliwią rozwój oraz dobre wejście studentów na rynek pracy w zaawansowanym środowisku. Dodatkowo umowa zakłada możliwość współtworzenia programów nauczania i obejmowania patronatem wybranych kierunków studiów.

Swojego zadowolenia nie ukrywają przedstawiciele LG Energy Solution Wrocław i Politechniki Wrocławskiej. Piotr Blachura i prof. dr hab. inż. Dariusz Łydżba zgodnie twierdzą, że wspólne działanie wszystkim przyniesie wymierne korzyści, również dla całego regionu. „Mamy najnowocześniejsze technologie i wyznaczamy trendy w elektromobilności. Dzięki temu jesteśmy atrakcyjnym partnerem. Cieszymy się z nawiązanej współpracy, ponieważ będziemy pomagać w szkoleniu wykwalifikowanej kadry i zwiększaniu umiejętności specjalistów kształcących się we Wrocławiu” powiedział nasz Dyrektor HR. Z kolei Prorektor ds. Współpracy dodał: „Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca w zakresie prowadzenia prac badawczych, innowacyjnych projektów i ich późniejszego wdrażania sprawi, że cała branża będzie postępowała jeszcze bardziej dynamicznie. Jest to szansa dla wszystkich, a zwłaszcza dla Dolnego Śląska”.

Jesteśmy pewni, że razem możemy osiągnąć jeszcze więcej.
Operator

Dzień dobry. Orientuje się ktoś może czy jest możliwość zmiany działu/stanowiska? Pomimo, że jestem zatrudniony to wysłałem CV na inne stanowisko. Co dalej jeśli będą zainteresowani moją aplikacją?

Felek

Ci sądzicie o nowym kateringu czyli dokładnie o nowej firmie kateringowej u nas w firmie co działa od listopada 2021.

trtywol
@Felek

Pierwszy tydzień ich pracy był... tragiczny. Aktualnie jest o wiele lepiej i szczerze jest smaczniej niż za czasów poprzedniej firmy cateringowej.

alina
@Felek

powiem tak - ochydne to jedzenie

Dana

Co z tym postojowym co ma być od ok 20 grudnia coraz więcej osób mówi o tym a przełożeni milczą czemu takie rzeczy są ukrywane

Czy wiadomo coś o postojowym przed świętami coraz więcej osób ma takie info

Robert

Dziwna to firma.... Odnoszę wrażenie jakby firma ta stawiała na masowość zatrudnienia co wpływa na szkolenia nowych pracowników. Po zatrudnienieniu sie odniosłem wrażenie że jestem pozostawionym sam sobie, że żadnego szkolenia (i nie liczę tu onboardingu- to obowiązek firmy) nie będzie co też później usłyszałem od przełożonego i mam sobie "wychodzić" jeśli chce coś załatwić lub też że "etap szkoły już dawno za mną". Ironia polega tylko na tym że skoro nie zna sie nowego środowiska pracy to gdzie właśnie mam pójść po źródło problemu i to "wychodzić"? Dodatkowo fakt że w teamie brakuje wyszkolonych pracowników też osłabia bo niby jak wyszkolić sie skoro oni sami do końca nie znają swej specyfiki pracy. Często gdy wracałem po weekendzie lub dłuższym urlopie moje rzeczy albo były poprzestawiane lub ich po prostu nie było. Bardzo dużo ludzi ma wywalone w swoje obowiązki jak i w przekazywanie informacji. Niby dużo "narzędzi pracy"(wszelkiego rodzaju systemy) ale mało osób umie je obsługiwać - przy najmniej w moim teamie. Odnoszę również wrażenie negatywnej energii płynącej od ludzi, raczej mało osób jest zadowolonych ze swej pracy i szczerze gdy sie zatrudniałem emanowałem energią, uśmiechem, sympatią teraz...mam podobnie jak oni. Nie wiem czy w innych zespołach jest podobnie ale ja mam dosyć fałszywych złudzeń i rezygnuje.

Tom
@Robert

Zgadza sie . NIe polecam pracy tutaj a dotego fałszywi ludzie ,. Segregacja i pogarda układy wszędzie , nie ma tutaj nikt wobec siebie wzajemnie szacunku .

JK

Witam. Ma może ktoś z pracowników informację, czy będą przyjęcia umożliwiające pracę wyłącznie w weekendy?

elle
@JK

nie będzie

poor

Cześć, Czy ktoś orientuje się jak to jest z wynagrodzeniem pracowników indirect? mianowicie czy istnieje szansa podwyżki czy trzeba sobie o nią się upomnieć? Nie ukrywam, po roku czasu i tym co się dzieje dookoła w kraju już nie jest ona taka zadowalająca jak była wtedy...

Hehe
@poor

Podwyżki są raz do roku (teoretycznie w marcu, praktycznie w kwietniu z wyrównaniem wstecz). Jeśli nie przepracowałeś pełnego pół roku to się nie łapiesz. Procedura wygląda tak że z HRu przełożony dostaje pulę na podwyżki i rozdziela wg uznania lub odgórnie przychodzi zarządzenie że wszyscy np dostają +5%

Aktualność
Zapewnienie najwyższego poziomu bezpieczeństwa zakładu produkcyjnego, pracowników oraz mieszkańców okolicznych miejscowości jest naszym priorytetem. Z tego powodu otworzyliśmy Centrum Ratowniczo-Gaśnicze na terenie liczącej około 100 ha inwestycji w Biskupicach Podgórnych.

W czasie każdej zmiany nad bezpieczeństwem Spółki czuwa całodobowo 8 strażaków: 2 dyżurnych oraz 6 gotowych do podjęcia działań ratowniczo-gaśniczych. Dzięki kilkuset kamerom mają podgląd na obszary produkcyjne, a także nadzorują system sygnalizacji przeciwpożarowej, na który składa się ponad 50 tys. urządzeń detekcji pożaru.

Dzięki znajomości terenu strażacy mogą już w ciągu 3 minut być na miejscu zdarzenia, interweniując zarówno w przypadku pożarów, zasłabnięć pracowników czy nawet wypadków na drogach parku przemysłowego.

Jak komentuje Sukwon Choi, Prezes Zarządu LG Energy Solution Wrocław: Od czasu rozpoczęcia w 2016 r. inwestycji w Biskupicach Podgórnych, nasza Spółka została wiodącym na świecie producentem baterii EV. Tym bardziej się cieszę, że dzięki działaniu Centrum Ratowniczo-Gaśniczego będziemy w stanie jeszcze lepiej chronić bezpieczeństwo i cenne życie członków naszego zespołu, a także zapobiegać wszystkim potencjalnie groźnym sytuacjom.
niedobrze

Dojazd do firmy z Wrocławia to tragedia. Brak jakichkolwiek miejsc parkingowych, spóźniające się i zatłoczone autobusy (spóźnienie trzeba odrobić - spóźniając się tym samym na autobus powrotny). 8h czas pracy staje się tym samym 12 godzinnym. Jeśli ktoś ma alternatywę to szukałbym bliżej

Robert

Dziwna firma.. Zauważyłem że bardzo mocno stawia na masowość zatrudnienia co wpływa na szkolenia nowych pracowników. Po zatrudnienieniu sie odniosłem wrażenie że nie będzie żadnych szkoleń dla mnie w czym utwierdził mnie później przełożony (i nie liczę tu onboardingu to obowiązek firmy), ze jeśli chce sobie rozwiązać problem to musze sobie to "wychodzić" lub ze "etap szkoły juz dawno za mną". Ironia polega na tym ze nie znając nowego środowiska pracy to gdzie właśnie mam sobie to "wychodzić"? Dodatkowo odnoszę wrażenie ze brak jest wyszkolonej załogi w zespole co utrudnia dodatkowo szkolenie poniewaz jak masz sie wyszkolić dobrze skoro zespół bardziej doświadczony (przynajmniej w założeniu) sam jeszcze sie szkoli (zamknięte koło). Dużo ludzi ma również gdzieś przekazywanie informacji (lub też nie chce, nie wiem, nie zależy im). Dużo wszelkiego rodzaju narzędzi (sporo różnych systemów) ale z drugiej strony brak ludzi umiejących ich obsługiwać przynajmniej w moim teamie. Często gdy wracałem po weekendzie do pracy lub dłuższym urlopie moje rzeczy wędrowały albo po prostu ginęły, czesto np. (usunięte przez administratora) leżały na moim stanowisku pracy. Dodatkowo atmosfera jak dla mnie nie jest zachęcająca dużo jest ludzi którzy nie są zachwyceni pracą, gdy się zatrudniałem sam emanowałem entuzjazmem który topniał każdego dnia, brak pozytywnej energii w ludziach pozbawił i mnie w końcu tego entuzjazmu. Mam dość fałszywych złudzeń ze cos sie zmieni. Wyplata ok ale czuję się trochę jak taka sierota, piąte kolo u wozu. Nie moj klimat. Nowe doświadczenie - po raz pierwszy spotykam na swej drodze taką firmę. Aaa proszę GoWork o nie kasowanie opinii nie ma tu nic obraźliwego tylko rzeczywista i prawdziwa opinia.

Dziwna firma...

Zostaw merytoryczną opinię o LG Energy Solution Wrocław - Biskupice Podgórne

• Jak się pracuje w LG Energy Solution Wrocław?

Zobacz opinie na temat firmy LG Energy Solution Wrocław tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 129.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LG Energy Solution Wrocław?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 82, z czego 16 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 40 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LG Energy Solution Wrocław?

Kandydaci do pracy w LG Energy Solution Wrocław napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LG Energy Solution Wrocław