LG Energy Solution Wrocław

Opinie o LG Energy Solution Wrocław

Ghosts

Nie warto tu pracowac mnostwo osob ucieka z tad jak najdalej jest straszna atmosfera pracy duzo falszywych ludzi ktorzy tylko patrza by zaraz po cichu doniesc na innych. Nie wiem czy wszedzie tak ale to widac zalezy gdzie jak szift liderzy faworyzuja pracownikow zdarza sie ze szydza i patrza z pogarda a nawet ponizaja i naduzywaja stanowiska by kogos zmieszac z blotem dziela na lepszych i gorszych od tak. Tu osoby nie wiem czy tak jest wszedzie ale tu gdzie bylem to osoby z ktorymi sie pracuje sa falszywi nie szczerzy tutaj z toba rozmawiaja po czym zaraz kapuja na inncyh i nawazjem sie niszcza z usmiechem na ustach szydzą obgaduja .Strasznie duzo jest tu konfidentow nie szczerych osob zawistnych zdradzieckich wspolpracownikow ktorzy niszczac koszac innych pna sie do gory by sie przy lasic do liderow i zyskac profity. Z tego co da sie odczuc i zobaczyc to duzo osob kapuje nie tylko wspolpracownikow ale tez jak juz osiagna cel tacy manipulatorzy konfidenci i dostana awans od szift lidera za donosy za paszkwile na swych tzw kolegow z pracy to potem zdarza sie ze donosza na swoich liderow i szift liderow tam wyzej do gory do ich przelozonych po to co by sie wybic do gory w hierarchii jeszcze wyzej i zyskac kolejne przywileje i profity ?? to jest chore uciekac satd jak najdalej bo nie warto

Jony bravo

Wiecie że podwyżki w tym roku nie dostali z powodu dużej absensji np chorobowej co niektórzy operatorzy .

@Jony bravo

No i co w związku z tym? Bo niewiem czy się chwalisz czy żalisz?

Red
@Nikt

Nie widzisz bodz nie rozumiesz że gościu cię nas poinformował o tym że w tym roku nie wszyscy dostali podwyżki i że jest tak że nowy pracownik może mieć więcej niż operator który robi np rok..

@Red

Ale kto pytał?

Blue

Podwyżki w tym roku są wiadomo słabe jak na światową firmę nr 2w Europie jednego lidera wśród bateria do aut elektrycznych.Jedyne jest w tym sprawiedliwe że i operator i starszy mają tą samą kwotę.. Najważniejsze że coś Dali

@Blue

Ile trzeba być zatrudnionym aby dostać podwyżkę?

***

Podwyżki w tym roku według oceny wyliczonej przez komputer? Poważnie? Biorąc pod uwagę wzrost inflacjii? Poza tym,na jakiej podstawie nowo zatrudniona osoba ma mieć wyższa podstawę od pracownika, ktory pracuje powyżej 1,5 roku w firmie? Mocne rozczarowanie...

Rekrutowałem się na studiach, więc mam żadne doświadczenie w branży. Po złożeniu podania dostałem telefon od pani z HRu, żeby wyjaśnić pewne nieścisłości w moim CV - chcieli wiedzieć, czy kończę studia magisterskie i czy znam system LEAN (gdybym znał, to bym wpisał w CV, skoro było o tym w ogłoszeniu). Tydzień później zostałem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną online ze wspomnianą rekruterką i menedżerem produkcji. Spytałem się, czy staż na produkcji pozwoli mi zdobyć wiedzę teoretyczną i praktyczną odnośnie LEAN i tym podobnych rzeczy, to jednoznacznie nie odpowiedzieli. Jeśli znam te systemy w teorii, to dowiem się więcej w praktyce, ale jeśli sam się nauczę, to staż mi w niczym nie pomoże. Trochę za bardzo wymagają znajomości LEAN, skoro to tylko staż, a staż jest po to, by się tego nauczyć. Kolejna rzecz, która mi się nie spodobała, to wymagana dostępność - w ogłoszeniu jest mowa o minimum dwóch dniach, a na rozmowie już wymagają pięciu.

- Czemu chcę u nich pracować? - Ile dni w tygodniu mogę pracować? - Czym się zajmowałem na praktykach? - Moje osiągnięcia - Znajomość Excel, LEAN, 5s, SMED , Yield itp. - Mocne i słabe strony - Kiedy chcę się bronić - Po angielsku opowiedzieć o wymarzonym miejscu pracy

adept

Jakie mniej więcej są zarobki na stanowisku, technik produkcji, technik procesu ? Z góry dziekuje za odpowiedź :)

Damian95

Witam, chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca technika utrzymana ruchu? Jakich zagadnień warto się nauczyć przed rozmową rekrutacyjną?

Karol
@Damian95

Na chwile obecna to nie wyglada . Biorą ludzi z ulicy i daja stawkę wyższa jak maja doświadczeni pracownicy . Technicy zaczynaja się zwalniać i lepiej nie będzie . Putina technikowi ze stażem proponuje na dzień dobry 7 tys brutto a to w uj więcej jak LG . Wiele osób się już zastanawia i raczej jest zdecydowana na zmiany ,zmiany na lepsze przedewszystkim w wynagrodzeniu

Aj

Nie narzekaj co miesiąc przez 2 lata po 100 zł 2400 zł. Jak dla Ciebie wystarczy a co z biura jeesteś?

Aj

Zgadza się, miło było aż szkoda wracać.

Szanowni Użytkownicy, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertami pracy w naszej firmie! Można je znaleźć na naszej stronie internetowej https://www.lgensol.pl/ oraz profilu GoWork. Zachęcamy również do merytorycznej dyskusji pamiętając o przestrzeganiu regulaminu serwisu GoWork. Aktualnych pracowników naszej firmy w sprawach kadrowo-płacowych zapraszamy do kontaktu z Przełożonym bądź HR Business Partnerem odpowiednim dla Państwa budynku.

@LG Energy Solution Wrocław

Czy pracodawca zapewnia szkolenie nowym liderom ?

@LG Energy Solution Wrocław

Brak reakcji też reakcja...

Przyszly
@LG Energy Solution Wrocław

Czy będzie przerwa świąteczna ? Bo wszyscy o tym mówią tylko nikt oficjalnie. Proszę o odpowiedz

@Przyszly

Dzień dobry, grafik pracy będzie przekazywany przez przełożonych z wyprzedzeniem. Pozdrawiamy, LG Energy Solution Wrocław

@LG Energy Solution Wrocław

Cisza, spokój, pomidorki rosną będzie sprzedaż będzie energia. Wydajna praca za wynagrodzenie jest satysfakcjonującą..

Malwina117

Czy są obecnie przyjęcia pracownikow?

No problemo
@Malwina117

Cały czas jest rotacja.

@Malwina117

Dzień dobry, tak, aktualne oferty pracy znajdzie Pani na naszej stronie https://lgensol.pl/ Pozdrawiamy, LG Energy Solution Wrocław

HR

20 WORKERS LOOKIN TO WORK IN LG Energy Solution Wrocław - Biskupice Podgórne

miki
@HR

jaka stawka na początek? jak wygląda praca od której do której? awanse ? itp.

New
@HR

Are you looking for workers or job?

,,,????

Witam mam pytanie co grozi operatorowi który nie będzie chciał się testować na covid 19 na terenie firmy bo uważa że to są dane wrażliwe których nie powinien posiadać pracodawca rodo ustawa 9 pkt 2 proszę odp HR

@,,,????

Dzień dobry, zależy nam na bezpieczeństwie wszystkich pracowników. Można się przetestować u nas na koszt pracodawcy, jak i prywatnie i przedstawić wynik badania. Pozdrawiamy, LG Energy Solution Wrocław

AAA

Pracopwałem ale z przyczyn trudnej sytuacji musiałem rozwiązać umowę za porozumieniem stron. Lecz kiedy chce sie wrócić jest to nie możliwe tym bardziej że ma się doświadczenie zna się na pracy. Dziwny zakład.

@AAA

Dzień dobry, każdy przypadek powrotu do pracy w LG Energy Solution Wrocław jest rozpatrywany indywidualnie. Pozdrawiamy, LG Energy Solution Wrocław

@HR Proszę o odpowiedź w sprawie tzw.,, bateryjek ''.. na jakiej zasadzie są rozdawane i dlaczego tylko w biurze.. Bo my zwykli operatorzy nie mamy do nich dostępu.. Czy są to środki z puli wszystkich pracowników? Mam nadzieje że uzyskam rzetelną informację..

Martin
@Marta

Bateryjki to jedynie 30 punktów równoznaczne z 30 złotymi na platformie benefitowej raz w miesiącu i na tym kończyły by się benefity pracowników biurowych. Nie przysługują tam premie co miesięczne chociażby za frekwencję w pracy czy tez wydajnościowa. Pensje tez często nie są zadowalające także myśle, iż pracownicy biurowi chętnie zamienili by bateryjki na premie przysługujące pracownikom direct:)

Ula
@Martin

A jako pani chce wydajność w pracy w biurze to ludzie na produkcji najwięcej robio dla tego zakladu

ThePast
@Ula

Praca produkcji i to czy będą mieć z czego produkować zależy od pracowników biurowych- od ich umiejętności, organizacji oraz wiedzy jaką posiadają. Jest to praca tak samo wymagająca jak praca na produkcji lecz różnica taka, że w jednym wypadku fizyczna a w drugim psychiczna. Każdy kto ma takie zdanie powinien chociaż na miesiąc zająć stanowisko biurowe i zająć się zaopatrywaniem linii produkcyjnych w zapewniam, że zmieni taka osoba zdanie.

@ThePast

Zgadzam się z Tobą w jednym... (usunięte przez administratora) Porażka co Ty wypisujesz, że niby na produkcji się nie myśli, no dopre sobie, praca fizyczna i umysłową jest tak samo ważna to po pierwsze po drugie każdy z biura powiennien popracować na produkcji żeby zobaczył jak to działa bo biurowi często nie mają pojęcia o tym co robi produkcja.

Biurowy
@Nikt

Prawda jest taka że ze względu na mnogość systemów i poziom ich skomplikowania to praca operatora jest dość mocno wymagająca intelektualnie. To nie jest robota na zwykle skręcanie długopisów

oj
@Ula

Firmowi piekni i młodzi

@Nikt

Praca bardzo ważna, najważniejsze czy nie będzie niemądrych operatorów , którzy nie wiedzą czego chcą. Zaopatrzenie to proces cwyjatkowo trudny a praca to wyzwanie. Praca biurowa przysparza trudności, no jeszcze zarząd jakości, dr habilitowani nie mają szans. Zamiast wiedzy metka się liczy.

@Martin

Co taka cisza żadnych wpisów. Inna inszość

@Marta

Dzień dobry, system tzw. bateryjek obowiązuje tylko na obszarze biurowym, punkty natomiast nie są pobierane z ogólnej puli. Na obszarach produkcyjnych występuje tradycyjny system premiowy. Pozdrawiamy, LG Energy Solution Wrocław

Ola

Cześć czy orientuje się ktoś po jakim czasie można wrócić do LG bez konsultacji z byłym liderem? Podejrzewam że on nawet już tam nie pracuje.. czy jest jakiś czas po którym można wrócić do pracy?

@Ola

Mam pytanie czy jeśli jakaś osoba w przyszłości pracowała na LG Chem i się sama zwolniła , czy może kolejny raz zostać zatrudniona na LG ?

@Gość

Dzień dobry, każdy przypadek jest rozpatrywany indywidualnie. Pozdrawiamy, LG Energy Solution Wrocław

Witam mam pytanie czy jeśli jakaś osoba w przeszłości pracowała na LG a potem się sama zwolniła czy może jeszcze raz zostać zatrudniona na LG ??

@Gość

Dzień dobry, tak, możliwy jest powrót do pracy w LG Energy Solution Wrocław. Każdy przypadek jest rozpatrywany indywidualnie. Pozdrawiamy, LG Energy Solution Wrocław

@LG Energy Solution Wrocław

Dzień dobry czy jak umowa wygasła czyli nie została przedłużona kiedy można przyjąć się z powrotem i jaki czas musi minąć

Dzień dobry, możliwy jest powrót, każdy przypadek jest rozpatrywany indywidualnie. Pozdrawiamy, LG Energy Solution Wrocław

@LG Energy Solution Wrocław

Gdzie się mam udać i do kogo jak u byłego przełożonego było czuć alkohol po zwróceniu mu uwagi zostałem zastraszony i oczywiście nie przedłużył mi umowy . Proszę o jakiś kontakt bo ja tego tak nie zostawię do kogo mam się udać oczywiście dużo osób o ty wiedziało i nikt z ty nic nie robił .

Dzień dobry, opisane sytuacje są niedopuszczalne, jeżeli miały miejsce. W zaistniałych okolicznościach należy zgłosić się do HR Business Partnera, który omówi szczegóły postępowania w takiej sytuacji, zgodnie z obowiązującymi u nas zasadami. Pozdrawiamy, LG Energy Solution Wrocław

@LG Energy Solution Wrocław

Bardzo był prosił o jakiś kontakt telefoniczny lub mailowy do HR Business

No problemo

Złóż znowu CV, jak jesteś w systemie bez problemów w rodzaju nki czy długie L4 to przyjmą cię z powrotem

Dzień dobry, uprzejmie informujemy, że kontakty do HR Business Partnerów dostępne są na każdym budynku LG Energy Solution Wrocław. Znajdują się one także w broszurze informacyjnej, która jest przekazywana pracownikom rozpoczynającym pracę. Zgodnie z zasadami nie upubliczniamy w internecie bezpośrednich kontaktów do naszych pracowników. Pozdrawiamy, LG Energy Solution Wrocław

Irena

Witam, masz na miejscu pracy..Napisz na forum , to się odniosą do pytania.

zulugula

Polska język trudna język

Irena
@zulugula

Witam, dasz radę! Pozdrawiam.

Mati

@Lg Energy Solution jak będzie wyglądać 24 grudnia w firmie? Czy odbędzie się zmiana nocna?

@Mati

Czesio

Jak tam przestoje, urlopy, ograniczanie produkcji, zwolnienia? Mniej pracy-zwolnienia, brak urlopow-bezplatne urlopy, el czwórki będą masowo brane.

Zostaw merytoryczną opinię o LG Energy Solution Wrocław - Biskupice Podgórne

• Jak się pracuje w LG Energy Solution Wrocław?

Zobacz opinie na temat firmy LG Energy Solution Wrocław tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 129.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LG Energy Solution Wrocław?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 82, z czego 16 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 40 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LG Energy Solution Wrocław?

Kandydaci do pracy w LG Energy Solution Wrocław napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LG Energy Solution Wrocław