LG Energy Solution Wrocław

Opinie o LG Energy Solution Wrocław

Pracownik LG

@ LG Energy Solution Dzień dobry. Chciał bym się dowiedzieć czy istnieje możliwość zmiany działu technicznego z obecnego na innu. Powód banalnie prosty brak jakiegokolwiek porozumienia z przełożonymi nie pracowali na tym procesie co jestem a udają że wiedzą wszystko najlepiej. Przed połączeniem w nowe struktury było ok teraz to już ten dział tonie po fuzji i otrzymaniu nowych przelozonych. Rozmowa na temat zmiany działu była ale się nie zgodzili na przejscie. Praca z nimi już nie sprawia mi przyjemnosci i chciał bym zmienić dział na inny. Pytanie brzmi czy jest możliwość zmiany działu bez zgody moich przełożonych???

rg

siema, ile zarabia operator produkcji na rękę ?

Red bull

Powiedz ile byś miał bez starszego i bez dayboffow to już tak pięknie nie jest

Aktualność
LG Energy Solution to światowy lider dostarczający zaawansowane baterie litowo-jonowe do pojazdów elektrycznych (EV), produktów IT i elektronarzędzi oraz do systemów magazynowania energii (ESS). Dzięki globalnej sieci LG Energy Solution jest bardziej niż kiedykolwiek zaangażowane w rozwój innowacyjnych technologii, które przybliżają nas do przyszłości. Zgodnie z wizją ESG "We CHARGE toward a better future", dąży do bycia firmą coraz bardziej przyjazną środowisku: stawia klimat na pierwszym miejscu, wypełnia obowiązki społeczne i kształtuje zrównoważoną przyszłość. W 2016 roku w Biskupicach Podgórnych powstało LG Energy Solution Wrocław, które stanowi pierwsze, a zarazem największe centrum produkcji baterii do samochodów elektrycznych w Europie. Inwestycja typu greenfield we Wrocławiu zaowocowała wprowadzeniem do Polski najnowocześniejszej technologii, a także uczynieniem naszego kraju europejskim liderem tej branży. W zakładzie zajmującym powierzchnię około 100 hektarów znajduje się kilkadziesiąt nowoczesnych linii produkcyjnych. Obecna moc produkcyjna wynosi 70 GWh, a pod koniec 2022 roku LG Energy Solution Wrocław osiągnie poziom 115 GWh.
szakal

No to niezła wizytówka firmy... pozdrawiam z yt

corky

moim zdaniem fajna, duża firma z nowoczeną produkcją.

Adolfina

Trochę mało płacą, w innych firmach za to samo daja więcej

Alex
@Adolfina

W jakich firmach?

Rekrutowałem się na studiach, więc mam żadne doświadczenie w branży. Po złożeniu podania dostałem telefon od pani z HRu, żeby wyjaśnić pewne nieścisłości w moim CV - chcieli wiedzieć, czy kończę studia magisterskie i czy znam system LEAN (gdybym znał, to bym wpisał w CV, skoro było o tym w ogłoszeniu). Tydzień później zostałem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną online ze wspomnianą rekruterką i menedżerem produkcji. Spytałem się, czy staż na produkcji pozwoli mi zdobyć wiedzę teoretyczną i praktyczną odnośnie LEAN i tym podobnych rzeczy, to jednoznacznie nie odpowiedzieli. Jeśli znam te systemy w teorii, to dowiem się więcej w praktyce, ale jeśli sam się nauczę, to staż mi w niczym nie pomoże. Trochę za bardzo wymagają znajomości LEAN, skoro to tylko staż, a staż jest po to, by się tego nauczyć. Kolejna rzecz, która mi się nie spodobała, to wymagana dostępność - w ogłoszeniu jest mowa o minimum dwóch dniach, a na rozmowie już wymagają pięciu.

- Czemu chcę u nich pracować? - Ile dni w tygodniu mogę pracować? - Czym się zajmowałem na praktykach? - Moje osiągnięcia - Znajomość Excel, LEAN, 5s, SMED , Yield itp. - Mocne i słabe strony - Kiedy chcę się bronić - Po angielsku opowiedzieć o wymarzonym miejscu pracy

Zuzanna

Ile technik utrzymania ruchu ma podstawy a ile premii? Bardzo proszę o szybką odpowiedź, mąż chce skłądać cv, a zostało 15 godzin na to. Ale musimy wiedzieć, jakie pieniądze płacą, czy na raty wystarczy itp.

Edek
@Zuzanna

6000 brutto

Jurek

Szanowne osoby zarządzające PACK 1 Zwracam się z prośbą w takiej a nie innej formie o przyjrzenie się pracy Pań na obszarze treningowym, bo to co się tam dzieje to absurd. Trzy Panie, które nie wiedzą co ze sobą zrobić przez 12 h, bo nie mają kogo szkolić a na linkach brakuje ludzi do pracy i problem jest z pójściem do toalety, bo nie ma nikogo kto by mógł na chwile zastąpić

Dominika

Czy ktoś z was aktualnie pracuje w dziale sprzedaży? :) Szukają aktualnie specjalisty, zastanawiam się nad aplikowaniem. Jak wygląda rekrutacja, pytają o coś konkretnego? W ogłoszeniu jest wspomniane o możliwości awansu, jak to wygląda? Faktycznie można realnie podnosić swoje kwalifikacje?

Pracownik1

Wszystko o czym piszesz w głównej mierze spowodowane jest koreańskimi zasadami które w Polsce trochę nie działają. Siedzę delikatnie wyżej w LG i widać tam dokładnie jak to wszystko źle funkcjonuje przez właśnie ich staromodne ( tam to normalne ) zwyczaje. Największym problemem zaraz po koreańskiej kulturze jest ilość ukraińskich pracowników oraz ich co raz to większe roszczenia. Zachowują się jak (usunięte przez administratora) wypuszczone samopas i nikt nie potrafi nad tym zapanować.

Tony Bler
@Pracownik1

Witam panią serdecznie . To co pani pisze jakoś niestety się skleja ze sobą . Widzą pracowników z Ukrainy i Koreańczyków którzy pracują na halach dostrzegam podobieństwo . Robić po swojemu aby działało . Nieważne BHP , nieważne polecenia przełożonego . Wielu Ukraińskich kolegów i koleżanek nadużywa swoich stanowisk niestety . Wczoraj przez większość dnia w pracy miałem robione zdjęcia przez przełożonego któremu akurat podlegałem . Było to bardzo frustrujące , dużo nerwów dużo stresu dużo jeżyka Ukraińskiego pomimo że kolega ładnie mówi po Polsku . Pozdrawiam serdecznie .

Tak

Piszę dokumenty, list motywacyjny po angielsku. Może coś z tego będzie. Rozmowa po angielsku ofpada a szkoda. Potrenować trzeba bo Schengen tłumaczy się angielskim.

@Pracownik1

Co trzeba by było zrobić aby firma lepiej funkcjonowała i wyszła ze staromodnych schematów? Zapowiada się w ogóle na jakieś zmiany czy nie bardzo?

Pinet

Czy w tym roku zakład będzie dawać podwyżki wynagrodzeń .można uzyskać jakoś bo odpowiedź czy będzie echo

gru
@Pinet

W marcu zwykle były rozdawane aneksy do umów

@gru

i wtedy udawało się za każdym razem wyrwać coś więcej? o ile średnio podwyższali?

Ktoś
@Iwona

Zwykle to jest 300zeta dla operatora i 100 dla starszego,liderzy,technicy i biura mają inaczej,zależy od oceny corocznej pracownika..

Co z podwyżkami inflacja jest wysoka.Najnisza krajowa wzrosła i na wzrosnąć w tym roku dwa razy. Czy w tym roku zakład da podwyżki .

Pack 2 QA

Na szkoleniach obiecują możliwości awansu już po 3 miesiącach a w rzeczywistości nawet po paru latach dawania z siebie wszystkiego i pokazywania chęci rozwoju niestety nie ma takiej możliwości. Jeżeli ktokolwiek liczy tam na jakiś awans i możliwość rozwijania swoich kompetencji to może się słono przejechać. Żeby pracować w jakości naprawdę trzeba mieć stalowe nerwy, głównie przez mastera z Pack 2 który myśli że wszystko mu wolno bo z żonką obejmują takie same stanowiska na dwóch różnych budynkach. Na początku wydaje się w porządku ale z czasem pokazuje prawdziwe oblicze (usunięte przez administratora)swoich pracowników oraz ich podpuszcza siejąc nie prawdziwe informacje po całym budynku i prowokując rozwój sytuacji. Nie jednokrotnie były już na niego skargi, ale w tej firmie, wszyscy którzy obejmują wyższe stanowiska są bezwzględnie chronieni. A jak zaczyna robić się za grubo to rotują pracowników po zmianach a czasem nawet potrafią zmienić budynek, co nie jest rozwiązaniem problemu. Problem leży u góry i zastanawia mnie dlaczego nikt tego nie widzi

@Pack 2 QA

Krótko zwięźle tutaj ktoś opisał. Cała prawda

Hiacynty

Witam kiedy będą podwyżki wynagrodzeń . inflacja jest wysoka .

Jaka atmosfera, praca jako operator jakości?

Ktoś

LG ma 12 budynków,po 4brygady więc wszystko zależy gdzie trafisz,czy to będzie IQ czy QA

QA
@Ktoś

A jak wynagrodzenia na QA?

@Ktoś

piszesz, że zależy gdzie trafisz... nie ma opcji "wyboru"? albo nawet nie że takiej selekcji ale jak człowiek, w którejś brygadzie by się nie odnalazł to jest opcja, żeby dogadać się na podmiankę?

Cześć, chciałabym aplikować na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży lecz nie mam podanych widełek w ogłoszeniu o prace ani informacji o premiach. Czy z 6 letnim doświadczeniem w sprzedaży mogę liczyć na około 5.000 netto na uop podstawy?

Zastanawiam się żeby tam aplikować bo mam doświadczenie jako elektryk.ale mam 2 pytania. Czy tam rzeczywiście pracuje się aż po 12 godz I firma nie uwzględnia polskich świąt-trzeba pracować lub urlop.mamy małe dziecko z żoną i trochę kłopotliwe.

@Michał

Tak,pracujemy 12godz,system 4brygadowy czyli 2dniówki 7-19 następnie 2nocki 19-7:00,jeśli wypadnie zmiana w święta to pracujesz,nieważne jakie święto polskie czy nie.

Michu

12+ dojazdy 15 rodzin za tą kasę to kpina

Helena
@Nikt

A czy za taką pracę w święta jest jakaś większa stawka?

@Helena

Jeśli przychodzisz według grafiku to nie,tylko jeśli to będą nadgodziny.

Jak
@Nikt

Czyli wychodzi 16 zmian po 12h to jest 192h? I jak to jest rozliczane?

@Jak

Rozliczanie jest 3miesieczne,tzn jeśli masz więcej godzin niż pełen etat w ciągu kwartału to w grafiku masz wpisane tzw dayOff czyli dni wolne,możesz wtedy przyjść do pracy,i będzie to liczone jako nadgodziny.

@Nikt

o to ciekawe akurat, pierwszy raz widzę. no i tak na maksymalnym trybie pracy to ile tych godzin ekstra może wyjść? jaka kasa na kwartał?

Nikt

Witam,ja zostawię tylko takie pytanie,do zarządzających packiem2.Czy szanowni państwo zrobią coś z tym,że po hali produkcyjnej chodzą pracownicy z kawą,jedzenią w swoich butach nie tych z blachą,obserwuję to już od kilkunastu tygodni,odkąd zrobili palarnię z tyłu packa2 a wyjście jest przy liniach FCA,pielgrzymki operatorów czy inżynierów,a nawet masterów niosących kawusie w rękach to tragedia,czekam tylko na jakąś tragedię,non stop wędrówki ze stołówki na palarnię a droga prowadzi przez linię packów,nikt nie zwraca im uwagi,no oprócz liderki z FCA brygada A,Sabina potrafi takiego delifenta z kawusią cofnąć ale reszta nie zwraca uwagi.Zresztą masterzy sami idą z kawusią na palarnię więc o czym my mówimy...Czy ktoś to ruszy w końcu,może w końcu BHP ruszy (usunięte przez administratora) z biura i przejdzie się po hali,zobaczy tych biurowych bez butów z blachą którzy tylko szybko przebiegną na palarnię,a o Ukrainie to już nie wspomnę,przechodzą sobie przejściem między mebami a fordem12,na luzie,kawusia i kanapeczki i cyk na palarnię,a najlepsze,że nikt na to nie zwraca uwagi.Może kt9ś to w końcu ukruci?

Krutko
@Nikt

No dobrze na dwa tygodnie mogę przyjść zobaczyć te nowe meble biurowe, niechcący ktoś, zdradzi jaka premię świąteczną ma biuro. A co tam, naprawię parę mopow złożę komplety czyszczące powierzchnie, żeby ego braci, ku zadowoleniu koleżanek było silniejsze. Tak działają Anioły biznesu.

On

Piękny i młody . Co to jest bezwzględne prawo ograniczone.. urwa?

Oj

Kto będzie miał najładniejszą sukienkę kto?

Oj

Poprawię się. Jak można, tak niszczyć ludzkie życia. Tak poprostu beż powodu ośmieszać i wyrzucać. Tak sobie beż powodu.

Nikt

A to taka kartka upoważnia do wchodzenia na halę z kawusią i bez butów roboczych?No ciekawe czy BHP takie zasady akceptuje...Są OBRAZKI jak wchodzimy na halę i skreślone czego nie wnosimy.(usunięte przez administratora)

@Nikt

już wiem dryft genetyczny uniwersytetu of Ameryka. Trochę produkcję podogonie.. Buziaki Celusie. Do roboty.

Tu tam

. Bezpieczeństwo i higiena pracy

Pyrcik
@On

Tam były teksty, nie nie ośmieszaj sy tylko 100 razy ci tłumaczyłam a ty nic nie wiesz. Nieogarnięta, nie rozgarnięta, no do tego znamy cię, (usunięte przez administratora) Do tego porody, do tego popsuta drogi Lasker. Litania Loretańska. Jeszcze nie, zrobię to z uśmiechem sztucznej szczęki. Tak że ogarnę i się uda mi a, Wam obniżona wypłata do 60 tki. Kto Was za 3 lata zatrudni jeśli tu nic nie robicie.

Pyrcik
@Nikt

Z żartami raźniej, jeśli stołówkę z towarami dołożymy ,ubaw po pach. To tylko ubaw z kogoś jest ważny.

Fajaraja

A czy ktoś może nam wytłumaczyć dlaczego firma, która mieści się w Polsce nie może pójść na rękę i w tak ważne święta dla Polaków, jak Boże Narodzenie, stanąć chociaż na te 3 dni w roku żebyśmy mogli jak ludzie usiąść za stołem ze swoimi rodzinami??? Lg To chyba nie jest szpital, że musi funkcjonować w Święta prawda ??? Dla nas Polaków jest to bardzo przykre i poniżające i wstyd nam przed rodzinami że jak (usunięte przez administratora) musimy pracować w najważniejsze święta. Nasz Rząd walczył o to że sklepy są pozamykane w niedziele i święta, a nie pomyślał o takim miejscu pracy, jak nasza firma!!! A może polscy managerowie by tak pomyśleli o swoich podwładnych i zaproponowali tam u góry żeby cos w tej kwestii zrobić??? Ja rozumiem że pracujemy w systemie czterobrygadowym, ale jesteśmy w Polsce i większość Polaków ma wolne święta.

No

Tam taki jest, wszystko można dopasować. Pracuję na Pac 2 od 3 lat i nie narzekam. Socjalne, nadgodziny, awans. Można poznać fajnych ludzi i nauczyć się angielskiego. Praca niewymagajaca i satysfakcjonująca. Oby tak dalej. Praca zdalna jest czasoclonna i mało płatna i jeszcze zapewnienia targetow sprzedaży .

Tu tam
@Fajaraja

Firma nie staję bo lubi zarabiać. Można częściej przemieszczać się w orientalne zakątki

Michal

Witam. Od marca mam zamiar przyjść do LG na stanowisko produkcyjne co tam się robi?

Nikt a nikt
@Michal

Pracuje, jak wszędzie

Witam, Niestety ale muszę wystawić negatywną opinie, nie podejmując nawet pracy w firmie. Aplikowałem na stanowisko technika utrzyania ruchu, po kilku dniach zadzwoniła do mnie Pani rekruter zapraszając na rozmowe online. Rozmowa odbyła się zgodnie z planem. Na rozmowie była obecna wspomniana Pani rekruter wraz z inżynierem. Pytania w mojej ocenie nie były trudne, lecz w kilku miejscach nieprecyzyjne.Brak jakichkolwiek informacji ze strony pracodawcy odnośnie warunków panujących na dziale jaki zakładzie itp... Myśle, że o takich rzeczach pracodawca powinien sam mówić więc nie pytałem, wolałem poczekać aż wynik rekrutacji będzie pozytywny. Kilka dni po zakończonej rozmowie dzwoni do mnie Pani rekruter-Pani Maria S. z informacją, że rozmowa kwalifikacyjna przeszła pozytywnie i zaproponowano mi stawkę, która mi odpowiadała, jednakże poprosiłem o jeden dzień na przemyślenia i ewentualnie pytania, ponieważ pracuje w obecnej firmie bardzo długo i mam małe dziecko oraz jestem jedynym żywicielem rodziny. Pani Maria przystała na moją prośbę okazując jak najbardziej zrozumienie zaznaczając, że jeśli nie zadzwonie do niej to ona zadzwoni do mnie i się przypomni. Na drugi dzień z samego rana wykonałem telefon do Pani Marii jednak bez skutecznie.Pani Maria nie odbierała telefonu oraz nie oddzwoniła mimo tego, że napisałem wiadomość sms z prośbą o kontakt. Minął tydzień a ja cały czas usiłowałem się dodzwonić.Bardzo niepokoił mnie fakt z jakiego powodu nie mam kontaktu mimo wcześniejszych obietnic i zapewnień ,że pracownik firmy się ze mną skontaktuje oraz byłem zaskoczony, że tak poważna firma postępuje z ludzmi w ten sposób.Pomyślałem, że jest to błąd ludzki więc napisałem do firmy przez ogólny formularz, jednak do tej pory nie uzyskałem odpowiedzi choć minął drugi tydzień. Uważam, że tak duża firma nie powinna tak postępować,z ludzmi i polityka firmy działa w niewłaściwy sposób.Zrozumiałbym gdyby Pani Maria zadzwoniła, bądź napisała do mnie wiadomość z informacją, że mają lepszego kandydata albo, że się rozmyślili a tak to pozostał niesmak.Nie chce myślećco by się wydarzyło gdybym złożył wypowiedzenie u obecnego pracodawcy- nie został bym przyjęty w lg i musiałbym na szybko poszukiwaćinnej pracy co z kolei wiązało by się na narażenie mojej rodziny na zubożenie.

Dominika
@Michał

I jak tam, nadal nie dostałeś feedbacku od firmy? Dziwna sytuacja, skoro zadeklarowali, że jestes przyjęty. Zdradzisz może kwotę którą zaproponowała Ci Pani rekruter?

@Dominika

Też się zdziwiłem, że tak postępują w tak dużej fabryce. Do tej pory brak kontaktu. Na stronie internetowej ogłaszali się że przyjmują od 5500 brutto. Mi jednak zaproponowali troszkę więcej.

@Michał

No to raczej się odezwą? bo chyba gdyby im nie zależało to by nie podali takiej stawki? Tak ze 3/4 stówki więcej?

Czy są przyjęcia na elektryka Czy coś podobnego?Czy pracuje się tam w święta?mam małe dziecko -z tym problem

Zostaw merytoryczną opinię o LG Energy Solution Wrocław - Biskupice Podgórne

• Jak się pracuje w LG Energy Solution Wrocław?

Zobacz opinie na temat firmy LG Energy Solution Wrocław tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 129.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LG Energy Solution Wrocław?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 82, z czego 16 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 40 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LG Energy Solution Wrocław?

Kandydaci do pracy w LG Energy Solution Wrocław napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LG Energy Solution Wrocław