YOU'RE WELCOME

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o YOU'RE WELCOME

Jestem bardzo zadowolona ze swojego miejsca pracy i relacji z pracodawcą oraz zespołem. Pracodawca stawia na otwartą i efektywną komunikację, co sprzyja dobremu atmosferze w pracy. Praca w obszarze obsługi klienta wiąże się z okresowymi sytuacjami stresowymi, ale jestem świadoma, że normalne dla tego rodzaju działalności. Co do zmian w firmie, cieszy mnie, że są one pozytywne i przynoszą poprawę. Widzę perspektywy rozwoju i awansu.. Posiadanie planu rozwoju na kolejny rok, który omawiam z bezpośrednim przełożonym jest dla mnie miłym zaskoczeniem. Ten plan i działania z nim związane są dobre i rozwojowe zarówno dla mnie jak i firmy. Czuję, że moja praca jest doceniana i wnosi wkład w rozwój tego miejsca. Pracodawca okazuje zrozumienie, można tu otwarcie o wszystkim rozmawiać. Elastyczne godziny pracy pozwalają mi efektywnie zarządzać czasem. Korzystam z dodatkowych benefitów, takich jak nauka języka angielskiego czy dofinansowanie do zajęć sportowych z karty multisport, ubezpieczenie grupowe i opieka zdrowotna. Integracje firmowe - jestem w firmie 7 msc odbyły się 2 większe oraz tematyczne dni i różnego rodzaju atrakcje, takie jak gofry, arbuzy czy koktajle i lody, tworzą one przyjazną atmosferę w pracy. Dostęp do kuchni z kawą, herbatą a nawet kakao i innymi udogodnieniami oraz dobrze wyposażone biuro ( sprzęt, podkładki pod monitory, nowe komputery, sprzęt fotograficzny itd) sprawiają, że warunki pracy są naprawdę komfortowe. Dodatkowo, możliwość korzystania z auta firmowego podczas pracy ułatwia organizację spotkań czy dojazdy do klientów. Cieszy mnie również, że firma bierze udział w akcjach charytatywnych, co pokazuje jej zaangażowanie społeczne. Otwartość na obecność zwierząt w miejscu pracy - sama przyprowadzam tu swojego psa. Wszyscy miło przyjmują zwierzaki :)) Podsumowując, moje doświadczenia w tej firmie są bardzo pozytywne, a relacje z pracodawcą oraz zespołem sprawiają, że chętnie angażuję się w codzienną pracę. Jest to miejsce do którego lubi się przychodzić.

Wyjazdów nie ma wiele, zazwyczaj korzystamy z auta firmowego, które zawsze jest sprawne, gotowe, zatankowane i komfortowe do jazdy. Jeśli z jakiś przyczyn ktoś korzysta z prywatnego pojazdu to oczywiście wszystko działa zgodnie z rozporządzeniem Ministerstwa Finansów - Rozliczenie kosztów podróży służbowych. Czyli prosto mówiąc rozliczana jest kilometrówka i pracownik otrzymuje zwrot kosztów podróży. Myślę, że przy takiej skali rozliczeń podróży prywatnym autem inne formy rozliczenia nie miałyby szczególnego zastosowania :) Przynajmniej jako pracownik nie odczuwam dyskomfortu z tego powodu. Na szczęście szefostwo jest zawsze otwarte na rozmowy, nowe rozwiązania usprawniające pracę - więc jeśli zauważamy potrzebę zwiększenia floty, kart paliwowych, czy czegokolwiek innego z pewnością temat zostanie podjęty. Pozdrawiam

Marika

Pracuję z naszym teamem już wiele lat i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że serio jest fantastycznie! Owszem, pracy jest dużo, czasami wręcz bardzo dużo, ale na każdego tutaj można liczyć. Ponadto wielorakość tematów, którymi się agencja zajmuje (jak na 360 przystało :) ) powoduje, że praktycznie każdy znajdzie tu obszar dla siebie. Absolutnie się nie nudzimy, za to na pewno dobrze bawimy, zarówno w pracy, jak i na integracjach, urodzinach czy bardziej spontanicznych wyjściach (bo naprawdę lubimy spędzać ze sobą czas). Firma oferuje różnego rodzaju profity i udogodnienia. Z całym sercem mogę polecić agencje jako fajne i rozwojowe miejsce pracy.

Z czystym sumieniem mogę polecić pracę w You're Welcome. Agencję tworzą bardzo pozytywni ludzie, na czele z zawsze pomocną szefową :slightly_smiling_face: Elastyczne godziny pracy, jasny system premiowy, nowoczesne biuro z dużym, darmowym parkingiem to kolejna seria plusów, którą jeszcze długo można by wymieniać. Oczywiście, tak jak w każdej firmie są również minusy jak np. czasami krótkie deadline'y, ale w ogólnym rozrachunku jest zdecydowanie na plus!

Pracuję w tej firmie klika lat i mogę z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że firma jest uczciwa. Szefowa zawsze pomoże, można na nią liczyć w każdej kwestii. Wypłaty są zawsze na czas. Ludzie naprawdę traktują się wzajemnie bardzo dobrze. Atmosfera pracy jest świetna. Robimy wyjazdy integracyjne, urodziny pracownicze, święta spędzamy razem z osobami towarzyszącymi abyśmy mogli się poznać całymi rodzinami, mamy owocowe wtorki, dostajemy benefity i premie. Ktoś kto napisał negatywną opinię musi być strasznie smutny w życiu, skoro chciało mu się pisać te brednie. Po co? Na szczęście z nami pracują sami pozytywni ludzie ????

Alicja Nowy wpis

Czy jest otwarta rekrutacja do firmy? na pracuj nic nie widziałam a jestem bardzo zainteresowana praca w tej agencji

Pracownik Nowy wpis
@Alicja

Dzień dobry, tak aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko account manager, new bussines manager, account executive. Jeśli jest Pani zainteresowana aplikacją na któreś ze stanowisk proszę o wiadomość email na adres hello@yourewelcome.pl

Graźka Nowy wpis

Dobrze wiedzieć. Ja też szukam tu pracy i interesuje mnie to ogłoszenie dla new bussiner manager. Ale mam pytanie, czy na tym stanowisku jest możliwość pracy w trybie hybrydowym lub całkiem zdalnie od pierwszego dnia? Mam doświadczenie na takiej posadzie 5 lat więc wiem, co i jak.

Nowy wpis

@Graźka

Dzień dobry, przede wszystkim pracujemy stacjonarnie. Praca zdalna niestety nie wchodzi w grę. Natomiast wszystkim pracownikom przysługuje pula dni zdalnych do wykorzystania w ciągu danego roku

No jak praca wymaga jazdy do klientów, no to wiadomo, ze auto to standard. A czy ten samochód można wykorzystywać także do prywatnego użytku? Może nie od razu, ale jak pracuje się tu kilka lat, to jako docenienie pracownika, firma pozwala na to?

Z tego co wiem agencje w Trójmieście nie udostępniają aut służbowych dla pracowników. Jeśli chodzi o pytanie to myślę, że to kwestie indywidualne do ustalenia

No dobra, a ktoś wie czy wtedy jak używa się auta prywatnego to oddają kasę za paliwo i jakąś opłatę amortyzacyjną? Może w grę wchodzi karta paliwowa? Bo to będzie wygodniejsze niż ciągłe przelewanie kasy z konto na konto.

Czy w YOU'RE WELCOME możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Dział CS ma wypłatę dwuskładnikową podstawa plus prowizję- tu obowiązują 2 terminy wypłat tych skadników. Standardowa wypłata jest do 10 dnia każdego miesiąca

Social Media Specialist, na posadę którego jest na stronie firmy ogłoszenie, w jakim zakresie może negocjować wysokość przyszłej wypłaty? W czerwcu zeszłego roku było na forum o nieodprowadzaniu ZUS-u. Czy więc składki są tu odprowadzane na bieżąco? Do zaznaczonych w ogłoszeniu prywatnej opieki medycznej, Multisportu i grupowego ubezpieczenia trzeba coś dopłacać?

Cześć, pracuje od pół roku wszystkie składki i wypłaty są zawsze odprowadzane i na czas. Dofinansowania do benefitów większości wynoszą 80% więc to bardzo dużo. Większość pracodawców proponuję 50% finansowania. Mogę także powiedzieć że jestem pod wrażeniem otwartości przełożonych wobec pracowników. Świetne warunki pracy. Jeśli chodzi o zarobki: Na każdym stanowisku wygląda to inaczej. Wewnątrz firmy istnieje regulamin wynagrodzeń gdzie widnieją widełki i wymagania na każdym stopniu danego stanowiska.

Otwartość przełożonych na pracowników jak realnie wygląda? Chodzi o to, że można się starać o awanse, podwyżki? A może zrobienie jakiś specjalistycznych kursów też wchodzi w grę?

pracownikowi przysługuje fundusz szkoleniowy, pracodawca często sam proponuje dodatkowe działania rozwojowe. Ja z przełożonym tworze plan rozwoju swojej osoby i stanowiska. Cele możliwości na nowy rok. Tak są podwyżki, premie, bonusy, awanse zarówno poziome jak i pionowej Pracodawxca i przełożeni są bardzo otwarci dużo rozmawiają z zespołem

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie YOU'RE WELCOME? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Ayo

Interesuje mnie firma i stanowisku tutaj jako Account Manager. Wymagają znajomości angielskiego do obsługi klientów. No i jak to wygląd a na rekrutacji, czy sprawdzają tę znajomość? Jest częśc rozmowy właśnie po angielsku?

Czy rozmowa kwalifikacyjna do YOU'RE WELCOME odbywa się w siedzibie firmy?

Tak, jest tez możliwa rekrutacja online.

Danuta

A od czego to zależy kiedy jest w siedzibie a kiedy online? Od danego stanowiska? Czy po prostu jak komu wygodniej?

@Danuta

Jak komu wygodnie.

Jak tak czytam opinie to warunki zdają się być ok, widzę też e jest wzmianka o jakimś systemie premiowym. ;) Przybliży ktoś jak on w praktyce wgląda i na jakie zarobki można śmiało liczyć?

Ela
@Marta

Mamy w agencji system bonusów za różnego rodzaju osiągnięcia, jednym z nich jest prowizja wypłacana po zrealizowaniu określonych zadań

@Ela

Dziękuję za odpowiedź. A jest szansa na jakieś zobrazowanie tego? Ciekawa jestem poziomu wymagań, o jakie zadanie może chodzić?

@Marta

Szczegóły przedstawiamy na spotkaniu z kandydatami. Jeżeli jesteś zainteresowana pracą i masz kwalifikacje wymagane na stanowiskach, na które co jakiś czas publikujemy ogłoszenia, zapraszamy na kawę.

Marika

Zostaw merytoryczną opinię o YOU'RE WELCOME - Gdańsk

• Jak się pracuje w YOU'RE WELCOME?

Zobacz opinie na temat firmy YOU'RE WELCOME tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w YOU'RE WELCOME?

YOU'RE WELCOME