Invo System Sp. z o.o.

Opinie o Invo System Sp. z o.o.

Natalia

Dzien dobry, po jakims czasie od waszej odpowiedzi, ze decydujecie sie na prace Invo do Was oddzwania? I jak wyglada szkolenie? :) dziekuje za odpowiedzi

@Natalia

Najpierw się zastanów czy chcesz bo po tygodniu odejdziesz. Dzwonią szybko bo nie ma ludzi wszyscy dobrzy się w tym tygodniu po ich zmianach zwolnili. Szkolenie trwa 30 minut a potem Cię rzucają i masz dzwonić i dają Ci co chwila inne projekty. Na początku masz super baze podam rzucają Cie na takie, na których nie da się nic uzyskać. Szukaj czegoś lepszego tu nie ma nawet umowy o prace.

To ciekawa teoria, pracuje prawie rok, osoby bardzo dobre zostały liderami, a inni również bardzo efektywni dalej pracują i dalej robią wyniki. Masz tekst przed twarzą jedyne co masz zrobić to powiedzieć, jeśli to za dużo to chyba nie praca dla Ciebie. Patrząc na to jacy ludzie przychodzą i jak debilnie sie zachowują to jestem pod wrażeniem, że nasze TL nie wyrzuca po jednym dniu, bo to kabaret.

Nie wprowadzaj w błąd. Pracuje od ponad roku i absolutnie się z Toba nie zgodzę. W firmie nie dzieje się dobrze, w porównaniu z innymi CC mają naprawdę chore zasady, a ostatnie zwolnienie Team Liderek z chwili na chwilę pokazuje, że w właściwie zasad nie mają żadnych. Honoru też nie. Gdyby nie to, że nie mogę iść do pracy stacjonarnej, już dawno by mnie tu nie było.

@@Pracownik

Ja pracowałam i to nie jest bzdura, ponadto team liderzy do bani, zero szacunku, pomiataja tobą, czas pracy?hm ja niby ok było a zawsze coś ścięte niby poczty i spamy się liczą a okazuje że nie do końca bo nie masz talk time min 30min to ścinają i płacą mniej

M
@Kasia

Niestety "liderzy" zapomnieli, że ich rolą jest motywowanie by osiągnąć jak największą efektywność, zamiast tego bawią się w szefowanie i tworzą tym samym coraz większą presję. Sytuacja jest o tyle nieprzyjemna, że nie wiem kto zdecyduje się tam pracować dłużej

Adrian23

Witam -chciałem złozyć aplikację ale jak czytam te opinie to już mi entuzjam mija. Co jakiś czas pojawiają się ogłoszenia do pracy w tej firmie i kila szkoleń . Czy rzeczywiście ludzie nie mogą tu zagrzać miejsca ? Szukam zajęcia na stałe na długo więc nie wiem czy jest sens tu aplikować .

Ala
@Adrian23

To zalezy czy jesteś typem osoby że co ludzie mówią to robisz, czy po prostu masz w (usunięte przez administratora) opinie ludzi tzw. hejterów, którzy są leniami :) przyjdz sam i sie przekonaj, nie trzeba na sile wybielac firmy, gamoniów tu nie potrzeba - nie chcesz nie pasuje Ci to do widzenia, przyjdzie ktos kto szanuje prace to i pracodawca go uszanuje i doceni awansem lub premią :) zaraz pewnie hejterzy mnie zjedzą, ale no mówię z doswiadczenia, wiec jak was (usunięte przez administratora) boli to juz nie moja sprawa

Aktualny

Bzdura! Wszystko system ma udokumentowane i TL wysyłają na bieżąco co jest nie tak. Ja dostaje codziennie takie informacje na czacie. Najwidoczniej nie wyrabialas czasów

Wsciekla
@Aktualny

No tu się pomyślisz wyrabiałem miałam świetna wk żeby mieć prowizje leady szły prosto, najwyraźniej jestes TL i polnujesz pozytywnych wpisow

NaCoWamMójNick ;)

"Zostaw merytoryczną opinię..." - Ciekawe zadanie w przypadku firmy InvoSystem. Moja opinia jest negatywna, ale, pokażę plusy i minusy tej pracy. Zacznę od największych plusów, do najgorszych minusów. Myślę, że wtedy każdy to strawi 1. Grafik rzeczywiście jest elastyczny, praca zdalna 2. Praca dobra na chwilę, bo jak masz problemy z hajsem, albo z urzędem pracy to możesz z domu popracować 3. Pieniądze są na czas, chociaż miałem raz/dwa razy opóźnienie 4. Na początku wdrożenie, nikt się Ciebie na początku nie czepia, klienci o dziwo w miarę normalni,(usunięte przez administratora) 5.Jeżeli jakimś cudem burak się trafi, to masz możliwość się rozłączyć - duży plus 6. Pierwszy miesiąc możesz pomyśleć - raj na ziemi, praca zdalna, płacą, współpracownicy pomagają. Wszystko okej, potem zaczyna się jazda. 7. Odcinają Cię jak nie masz sprzedaży po 4h. Nie możesz dłużej pracować. (Od początku tak jest. Planujesz pracować 40h tygodniowo? ZONK, może być tak, że popracujesz tylko 20h) 8. Główna "prowadząca" jest z pozoru uśmiechnięta i pomocna, ale nie znosi sprzeciwu i wątpliwości - masz jakiś problem? Milcz, albo natychmiastowe wypowiedzenie. (usunięte przez administratora) 10. Proponujesz lipne szkolenie z inwestycji, a potem się okazuje, że masz w rozmowie proponować 5 różnych rzeczy i wszystko musi być w rozmowie, bo jak tak to na dywanik do lider mamy albo lider taty. 11. Liderzy... W zależności na kogo trafisz. Nie polecam pana (usunięte przez administratora). Jak na niego trafisz, to lepiej złóż wypowiedzenie. Robisz coś dokładnie wg jego instrukcji, to potem ma ból czterech liter i mówi "staraj się więcej" (usunięte przez administratora) 12. Jeżeli szukasz pracy na stałe tutaj, to lepiej zawróć, jeżeli na krótko, to śmiało, InvoSystem stoi przed Tobą otworem. 13. AWARIE - OTÓŻ TO, to jest MISTRZOSTWO ŚWIATA. Często im system się WYWALA. Nie dość, że jesteś dymany przez tą blokadę czterech godzin, to jeszcze jak zdarzy się AWARIA KILKUGODZINNA lub KILKUDNIOWA to ta firma NIE ZAPŁACI CI ANI GROSZA. 14. Są inne jaja ale ich nie pamiętam, mam je z tyłu głowy, ale ta ilość informacji z pewnością Ci wystarczy. Mam nadzieję, że teraz jesteś w stanie podjąć świadomą decyzję w co się pakujesz. Przy okazji, większość opinii tutaj to niestety prawda. (usunięte przez administratora)

Ela

Praca w Invo wiele mnie nauczyła...po pierwsze pilnowania strikte prostych spraw takich jak czas pracy-nagminnie zdarzaly sie tzw pomyłki i przez nie obniżona wypłata,po drugie oszczędności bo za stawki tam proponowane i tzw premie i dodatki za sprzęt utrzymac mógłby sie uczniak dosponsorowywany przez rodziców,wiem już też gdzie mam dobry serwis komputerowy dzieki tej wspaniałej firmie-od ciągłego używania swojego sprzętu w koncu laptop odmówił posłuszeństwa niestety koszta naprawy zjadły tą tzw wypłate.Jeżeli chcesz poznać trochę życia to praca w invosystem jest pracą dla Ciebie. Wszystkie inne kolejne docenisz

@Ela

opiszesz konkrety odnośnie tego całego sprzętu? co musiałaś na nim wykonywać, że odmówił posłuszeństwa? w tym kontekście zaczęły mnie interesować wręcz parametry, bo zastanawiam się czy prace podejmowaną w firmie można jakkolwiek optymalizować.

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Invo System Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Telefoniczny konsultant / konsultantka obsługi klienta ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Eliza

Jestem przerażona tym co czytam - jak to przyjmują i polowę zwalniają po szkoleniu ? Jaki to ma sens ? Bardzo chciałam złożyć aplikację , ale teraz się waham.

Lunatyk
@Eliza

nie musisz być przerażona większośc opinii są wyssane z palca które nie mają potwierdzenia w rzeczywistości . Wiem bo pracuje dłuzszy czas w tej firmie :)

Enwu
@Eliza

Dokladnie, ja tu pracuje ponad rok i zadnych z tychsytuacji co nizej pisza hejterzy nie miala miejsca :) Wiadomo, w kazdej pracy trzeba cos robic, sa pewne obowiazki, za ktore dostajemy wynagrodzenie a jak ludziom sie nie chce dzwonic to sie dziwic ze zostaja zwolnieni :) skladaj smialo, mamy super grupe :)

G.Z.

hej, niestety moja przygoda w Invo się skończyła, ale wspominam dobrze tą pracę. Najlepszym plusem jest to że mozna pracować z domu, nikt nad nami nie stoi i nie każe robic to i tamto, praca jest lekka przyjemna, mimo klientów do ktorych trzeba dzwonic czasem sie trafiają buce. Kasy jakiejś super tu się nie zarobi bo ja średnio na miesiąc wychodzilem 3700zł z premią i dodtakiem za sprzęt, ale jak na pracę zdalną jest to (usunięte przez administratora) kwota. Ja odszedłem gdyż zakladam wlasny biznes, ale o Invo nigdy zlego slowa nie powiem :)

Halka

Hej, polecam prace. Pracowalam tu 2 lata ale niestety musialam wyjechać. Nie czytajcie tych zlych opinii ludzi którzy nir maja wyobraźni i mysla ze beda miec placone za zbijanie bąków, niestety większość ludzi co przychodzą do pracy to (usunięte przez administratora)bez szkoly wiec co sie dziwić ze piszą specjalnie takie komentarze zeby podnieść wlasne ego :) robta co chceta, ale ta praca zdalna to najlepsze co mnir spotkalo

JN

Pracuję zdalnie w całkowicie innej branży. System się nie zamyka po 4h w przypadku gorszego dnia. Mogę sobie zrobić przerwę kiedy chce i nie mam ograniczenia czy będzie to 5 czy 15 minut (muszę po prostu zrobić swoje). Dodatkowo nie wywala mi co chwile platformy jak to w Invo bywa. Po skończeniu pracy w Invo moje życie zawodowe w końcu nabrało barwy.

Hmm

5 połączeń na godzinę to mało? To ile połączeń powinno się wykonywać i ile jedno powinno trwać? Nie bardzo wiem, na czym polega ta praca, ale jak do mnie ktoś dzwoni i coś chce mi sprzedać to nawija ile bozia sił dała. Chyba, że sprzedawany produkt/usługa jest tak rewelacyjna, że w 3 minuty już wszystko załatwione

kk
@JN

Hej , a jak nazywa się Twoja firma? jezeli mozna zapytać chciałabym aplikować

ms

Myślę, że ta opinia jest niezbędna dla nowych osób oraz ludzi przeglądających ogłoszenia z INVO i mających wątpliwości, dłuższy czas myślałam czy dodawać, widzę że muszę, bo aż mi się krew mrozi w żyłach czytając to wszystko niżej o moim pracodawcy, mój wpis raczej rozwiąże wszystkie wątpliwości. 1.Ucinanie godzin-to praca zdalna, jeśli pracuje się każdego dnia rzetelnie, tzn. kiedy nie odznaczamy przerwy prywatnej która nam przysługuje, wybieramy numery, "walczymy" o leady bo na tym nasza praca polega, a każdy lead to przecież PROWIZJA którą dostajemy do wypłaty, chyba warto więcej kaski zarobić niż przebimbać, wybierając kilka połączeń na godzinę i oczekując że pracodawca nam zapłaci za całą godzinę jak nie robimy jej całościowo ? :D wiadomo szybka toaleta nie wpłynie jakoś na czas kiedy poza tym pracujemy w porządku i nie oszukujemy a nikt niczego nam nie utnie bo ma takie widzimisię, są teraz firmy które nie płacą nawet za przerwy w pracy- uwierzcie mi jest takie średniowiecze i się z nim spotkałam no ale nie porównujmy od tego INVO bo to inna bajka, nie ukrywam że mi też czasem kilka minut poleciało z czasu pracy ale dlatego że wiem że miałam gorszy dzień mniejszą motywację a za tym efektywność, mulił komputer itp. ale to nie wina firmy ! 2.Wyrzucanie z systemu- firma nie ma wymagań z kosmosu, żeby przepracować 6 h musi być jeden lead, żeby 8h to dwa leady, jeśli ktoś nie umie zrobić 1 leada na tak prostych projektach i obwinia o to firmę to niestety ale nie jest to miejsce po prostu dla niego bo żeby nie zrobić leada to musi się po prostu nie chcieć, pojedyńcze sytuacje się oczywiście zdarzają mi też zdarzyły kiedyś ale wtedy rozmawiamy sobie z trenerką która zasiewa taką pewność siebie i motywację, daje rady że drugiego dnia leci jak z płatka, nikt nikogo nie zostawia na pastwę losu że nie dajesz sobie rady przynosisz straty to zwalniamy NIE NIE NIE, jak ktoś chce, pracuje rzetelnie, słucha szkoleniowców, jest choć trochę ogarnięty to nikt go nie zwolni od tak, ba ! można nawet łatwo awansować, ale....PRACA, praca i jeszcze raz praca, staranie się, bycie w porządku :) Jak coś się zmieni to na pewno dam znać, ale kto nie chciałby siedzieć teraz szczególnie w okres zimowy w domku a jednocześnie zarabiać pieniądzę a można tutaj zarobić sporo, jedno słowo- CHĘCI ! No i zespół....wsparcie na każdym kroku, rozmowy, wzajemna motywacja, niby zdalnie a czuć przyjaźń. Jak ktoś ma jakieś wątpliwości przed zatrudnieniem to niech odpowie na opinie, a ja jako osoba bezstronna chętnie opowiem jak jest na serio, bo w porównaniu z poniższymi opiniami nie przemawia przeze mnie nienawiść do firmy za to że nie dałam rady w takiej pracy/nie chciało mi się/ oszukiwałam na godzinach i oczekuje że mi zapłacą za całą bo kto to zweryfikuje przecież siedzę przed kompem..no właśnie..siedzę :P Ja jak najbardziej póki co jestem na TAK i pozytywne wrażenia, tak jak mówiłam jak coś się zmieni to dam znać :P

N
@ms

Chciałabym bardzo sprobowac pracy w call center, ale niestety nie mam doświadczenia :( Bardzo podoba mi sie Twoja opinia i jeszcze bardziej mnie nakręca :) w lipcu zlozylam cv ale mialam juz prace i do nich nie oddzwonilam, znow zlozylam, ale teraz sie martwie, ze juz do mnie nie zadzwonia…

xxx
@N

Nie masz co sie martwic, w listopadzie sam dolaczylem, z zerowym doswiadczeniem, wszytkiego ucza/sam sie uczysz z materialow. Moge zareczyc, że praktycznie wszystkiego pozytywne opinie tutaj są prawdziwe i nie wiem skad sie biora negatywne. Nie mialem na razie zadnego negatywnego doswiadczenia przez poltorej miesiaca.

Natalia
@xxx

bardziej doświadczeni telemarketerzy mogą negocjować stawkę? Czy na umowie próbnej jest stała dla wszystkich? Orientuje się się?

Hejhej
@Natalia

Najniższa krajowa!

Agnieszka

Tylko nie żeby coś ale ty piszesz chyba z dawniejszego okresu skoro były jesteś? Tutaj padła opinia od kogoś kto jest na bieżąco więc... czyli za twoich czasów każdy miał najniższą? kiedy tak właściwie było? i czy ludzie tak otwarcie rozmawiają o swój zarobkach w firmie czy skąd wy to Wszystko wiecie?

PG
@ms

Hej zastanawiam się nad pracą w tej firmie mogłabyś mi powiedzieć coś więcej. Jeśli to nie sprawi kłopotu to napisz na (usunięte przez administratora)

Ms
@ms

Dziękuję, Po wypowiedzi można się rzetelnie dowiedzieć o szczegółach pracy i to mu chodziło. Twoja wypowiedź jest z grudnia,obecnie wszystko bardzo szybko się zmienia,ale mam nadzieję że podtrzymujesz swoją wypowiedź,jak jesteś jeszcze na forum chętnie bym porozmawiała. Pozdrawiam

Paula
@ms

chetnie dowiem sie czegoś na temat firmy od ciebie jako osoby pracujacej tam (no chyba ze juz tam nie pracuujesz?) Podpisałam umowę i jutro mam rozpocząć szkolenie, mam jeszcze inną alternatywę pracy, więc chciałąbym dowiedzieć się od strony samego pracownika, jak tam się pracuje osobiście

Agnieszka

to aktualnie szkolenie jak konkretnie przebiega i co wnosi w doświadczenie? z czego także wynika ta wspomniana rezygnacja ze współpracy? firma nie ponosi kosztów za samo szkolenie przypadkiem? niczego sie nie odpisuje?

Nick12
@Agnieszka

Trzy dni są na meet teorii i dwa dni dzwonienia. Po 5 dniach wyrzucają, jeśli podczas 2 dni dzwonienia nie zrobisz leada. Do szkolenia jest osobna umowa i po prostu po szkoleniu Cię wyrzucają. A w umowie szkoleniowej są, zapisy, że szkolenie jest płatne dopiero z pierwszą wypłatą, jeśli Cię wyrzucą po szkoleniu to brak kasy.

Honorata

Chciałabym bym dowiedzieć się o firmie i pracy online na słuchawkach Invo Call, nigdy nie pracowałam w takim systemie ale jestem zmuszona do pracy w domu że względu na dzieci i opiekę, czy to mi wyjdzie?

Agnieszka

Z jakich konkretnie przyczyn mają to zrobić skoro aktualnie jest zapotrzebowanie? o jakich ewentualnych warunkach jest mowa? jakie należy spełnić?

Honorata

Dlaczego ? Ja stawiam sprawę uczciwie, chcę pracować i jestem wydajna ale nie mogę iść na etat stacjonarny przynajmniej przez wakacje,a później zobaczę.

Tworzą "testowe" ogłoszenie żeby zareklamować swoją platforme

Anka a

Chciałabym sie w invo zatrudnić, moge poprosić Twojego maila? Mam kilka pytan, pozdrawiam ????

Ewelina

Witam - czy założenie konta jet skomplikowane ?

Pracuje w INVO od pewnego czasu. Wypłata jest zawsze wysyłana na czas i tu jest ogromny plus bo czasy nie są teraz pewne. Kadra się troszeczkę zmieniła co uważam ze ogromny plus. Atmosfera w pracy jest na zasadzie koleżeńskiej a nie szef - pracownik. Organizowane są konkursy za które można wygrać kasę. Oczywiście w każdej firmie znajda się mankamenty jak wszędzie. Praca home office co w moim przypadku jest bardzo na plus. Nie ma rozliczania cię z pójścia do toalety czy zrobienia sobie kawy. I teraz do osób które tryskają tu nienawiścią. Prawda jest taka ze powinniście się w końcu wziąć do roboty a nie liczyć ze życie będzie usłane różami i za bezsensowne klikanie w klawiaturę ktoś wam zapłaci. Znam wiele przypadków ktorzy byli w firmie i tak myśleli . A potem jest wylewanie zalu grożenie pracownikom czy tez firmie. Chcesz pracować zarobisz nie chcesz pracować : tak system będzie cię odcinał po 4h pracy. Jest wiele osób w firmie które pracują , zarabiają i są zadowoleni. Niestety zdarzają się przypadki ze we wszystkim widza podstęp : dali mi zła bazę , kierownik się czepia. Odkąd pracuje nigdy nie miałam problemu z zarządem i żeby mnie kiedykolwiek odcięło po 4h pracy. Dlaczego ? Bo chce zarobić nie jestem kombinatorem. I nie liczę ze pieniądze spadają z nieba. Na koniec dodam dla potencjalnych pracowników : ja również widziałam negatywne opinie jak się zatrudniałam i ja również się obawiałam. Ale przynamniej teraz wiem kim sa potencjalne osoby ktore wypisują negatywne komentarze i się tu produkują :) kombinatorzy , osoby które próbują tylko wprowadzić zamęt w grupie i nieroby. Pozdrawiam

Szymon Surma

Serio, to jest realny komentarz? - czyli prawdziwe może być jest tylko niezadowolenie hejtera? :)

Szymon Surma

Weź jeszcze coś merytorycznego napisz, hejtuj ile się da, walcz z pozytywnymi opiniami i pokaż jaki jesteś sprytny, bo co innego pozostało jeśli nie gowork. Bawią mnie te pseudo komentarze, ciągłe ataki i ciągły hejt, są tyle warte ile NATO = No Action, Talk Only

Szymon Surma

Och jakież piękne i merytoryczne wpisy :) Opowiem coś o oponiach... opinie zmieniają się z dnia na dzień, dla kogoś jesteśmy wspaniałą firmą, a dla innych czymś tragicznym - ale ludzie sami wybierają jak załatwiają swoje sprawy - ty wybrałeś gowork, brawo więc :) Jeżeli chcesz porozmawiać o sprawach firmowych, wówczas zapraszamy do kontaktu z firmą, póki co jesteś jedynie anonimem, który jedyne co potrafi to obrażać innych pracowników i kłamać, albo może jesteś tanią konkurencją, alb kimś z tego hejterskiegi portalu, alko kimś, kto gdy jest okazja - to nie rozmawia. Odważ się i napisz do nas oficjalnie, trzeba mieć nie lada odwagę używać własnego nazwiska i konkretnych argumentów.

Szymon Surma

To co my uznajemy, to nasza sprawa, nasza przewaga biznesowa oraz siła w działaniu - mimo anonimowych hejterów, którzy nie mogą się pogodzić z tym, że trzeba DZIAŁAĆ a nie GADAĆ :) Napisz coś jeszcze - ja uwielbiam komedię. Zawsze będę bronił swoich ludzi i ich wspierał, a anonimowe wpisy na hejterskim portalu gowork będą likwidowane z precyzją samurajskiego miecza. Czyjaś anonimowa opinia jest niczym więcej niż błędem logicznym, każdy ma inny poziom świadomości i wartości, wiec czyjaś hejterska ocena na plus może być już dla innej osoby ocena na minus, a negatywny komentarz może być dla kogoś pozytywną informacją. A dalej - ile ludzi tyle opinii, próba wpływu korygowania opinii anonimowych jest z góry skazana na porażkę, więc niech tam sobie każdy anonim pisze…. co chce. Dołączają do nas wspaniali ludzie - a gowork to jest doskonały filtr - jeśli uwierzysz a anonimowe hejterskie opinie ma gowork to twoje prawo, a jeśli chcesz nas poznać bezpośrednio to też możesz i zapraszamy do współpracy, pytanie gdzie chcesz szukać informacji, u anonimów - czy u źródła

szymon

czegos tu nie rozumiem, jak to jest ze ten wpis jest taki merytoryczny a pisze go pol kobieta pol mezczyzna patrzac na koncowki wiec chyba nie wszystko sie zlozylo i ktos sie zapomnial.. nie rozumiem tez postawy Szymona, kurcze nie wszystkie opinie te zle sa po to by komus dopiec ale po to by dac sie zastanowic, sprawdzic i moze cos poprawic a nie nazywac wszystkich momentalnie hejterami ? kazde szanujące sie miejsce dba o takie cos.. czy jezeli Szymku chodzac do restauracji ciagle dostajesz przypalonego kotleta to jesz i nic nie mowisz ? no nie.. Co do firmy.. powiem cos szczerze.. niestety to racja i to w 100 % ze przy rekrutacji sa podawane zupelnie inne informacje niz to co jest pozniej.. nie mowiac juz o tym ze po 1000 kroc zadawane pytania ( istotne przy call center) zostawialy bez odpowiedzi.. mimo prosb.. szkolenia ? kurcze tu tez to sie nazywa tak z nazwy tylko.. Sytuacje ze ktos po drugiej stronie pyta o firme invosystem a tu nagle nawet strony nie ma.. nie raz dawalo do myslenia o legalnosci.. lub bazy danych z dziwnych zrodel.. lub wmawianie ludziom ze dzwonimy z ochrony srodowiska.. ? moze trzeba rzeczywiscie tam zadzwonic bo mielismy dwa etaty ? i najwazniejsze co warto zmienic - kontakt pracownik kadra..znikajacy ludzie bez slowa lub zero odpowiedzi na naprawde podstawowe pytania w wiekszosci zostawaly bez odp. - i to nie jest krytyka ale moze warto wyciagnac wnioski ? zdarzaly sie tez np wypowiedzenia o 19 poprzez @ co tez uwazam za dziwne...

@szymon

Ja w ogóle uważam, że życie jest dziwne. A najbardziej to dziwi mnie fakt, że zdalna współpraca, anonimowość i niezadowolenie (którego nie potrafią nawet merytorycznie wyjaśnić) daje ludziom dziwne przekonanie, że mają rację - proszę pamiętać co to jest współpraca. Firma szuka i płaci, ktoś wykonuje i zarabia. Jeżeli jest to trudne i stanowi wyzwanie, to przepraszam - ale nie ma w życiu łatwych zadań. Jak to takie wszystko podejrzane, złe, niezgodne z prawem - to nie zwlekaj tylko zgłaszaj do właściwych instytucji i organów, anonimowe wpisy nie są nic warte. Nie pamiętam kiedy przeszliśmy na "TY" - odważ się i napisz do mnie maila, to porozmawiamy na poziomie :)

Szymon
@Szymon Surma

Szymek uzywanie zbyt czesto slowa "merytorycznie" staje sie juz nudne.. i chyba jednak musze powiedzieć ze jako "Prezes" nie potrafisz stanąc na wysokosci zadania skoro kazde slowo to dla CIebie hejt..i kurcze, jakos nie potrafie uwierzyc w to ze nie wiesz co sie dzieje u Ciebie w strukturach firmy. Pojawiaja sie tu ludzie z ogromnym doswiadczeniem o którym Ty narazie mozesz pomarzyc, jak mozna tak podchodzic z gory do ludzi ? kazdy jest ten zly nie ja,, Samo zalozenie "firmy" nie czyni CIe kims lepszym a ciagle to tu podkreslasz.. powiem to szczerze i ostatni raz.. za duzo w tej firmie blefu, niejasnych zasad.. przykro mi..wchodzac do Was myslalem ze jest inaczej.. ale daleeeeeeka droga przed Wami... i nie rozumiem Twojego podejscia tutaj.. kazdy to Hejter kto pisze jak jest.. a i jeszcze jedno.. w tej firmie na kazdym sotkaniu jak byl problem publicznie bylo besztanie ze to indywidualnie bez nikogo mimo ze czesto caly team czekal na odp. - a dalej ? ubijanie problemu.. i tak zyjemy w bajce.. dlatego juz widze skad takie nauki..uszanuj wkoncu innych..

@Szymon

Anonim :) pisz jeszcze, pośmiejemy się przy kawie

nieznajomy

Uwazaj, bo Ci jeszcze uwierzymy, ze to prawdziwa opinia:D

@nieznajomy

Uważam, że jest śmiesznie - stać Was tylko na gowork

Tak serio. Jak ci trudno to zrozumieć to się weź w końcu do robotu zamiast się produkować tutaj

Szymek
@Szymon Surma

Szymek powiedz mi tak szczerze.. naprawdę Cię to bawi i uważasz ze to komedia ? Za grosz nie masz w podejściu do siebie i „własnej” firmy grama krytycyzmu ? Cały świat jest zły a ja robię wszystko najlepiej.. może pora przejrzeć na oczy i się obudzić ?

PRACOWNIK 2022

Oczywiście to jest jak najbardziej pozytywna opinia . Zastanowicie się wy , którzy non stop firmę hejtujecie co jest prawdziwe , czy ten komentarz który napisała ta osoba ?, Czy wasze negatywne opinie zwanę hejtem ?. Uważam ze Szymon ma prawo nazywać to hejtem bo nie ma w tych komentarzach negatywnych żadnych konkretów tylko " firma beznadziejna" itd. Sorry ale brzmi to jak typowy hejt bo ktoś nie potrafił poradzić sobie , albo nie próbował poradzić sobie z zadaniami , które dostał współpracując z firmą Invo. Pracowałem tu długo i naprawdę przez większość czasu nie mogłem powiedzieć złego słowa , teraz powróciłem z powrotem i nie mam się do czego przyczepić . Wypłaty są na czas , informację są dostarczane / Dziewczyny Kinga i Kasia ostro (usunięte przez administratora)są dla ludzi na grupie , nie ma problemu z ustaleniem czasu pracy . Owszem zawszę coś mozna poprawić nie ma i nigdy nie będzie super idealnie w zadnej firmie . Więc czasem lepiej coś docenić i przyłozyć się a nie pisać bezsensownych komentarzy .

Ileż zawiści.. Jakby firma była do niczego, to ludzie by nie wracali. Nie tylko Bartek wrócił ale i inni. Ktoś widocznie nie może przeżyć tego, że ludzie mogą pracować, robić wyniki i dostawać kasę. Przykre i smutne musi być Twoje życie. I te teksty poniżej poziomu o lizaniu czegokolwiek ????‍♀️ nic dziwnego, że Twoja współpraca z firmą się zakończyła :)

Kinga Zarosa

Nie spodziewałam się, że doczekam się fanów :) szkoda czasu na taką amatorkę jak ja.

Ta opinia jest tak sztuczna, ze jest to po prostu niewiarygodne. Kazda osoba ktora tu przepracowala chociaz kilka dni wysmialaby to i sie mocno przy tym zażenowała. Proba ratunku wizerunku ale bardzo nieudolna. 0/10

yukaka

Jaką masz umowę?

Lucyna

Nie zgadzam się. Pracuję w tej firmie nie od kilku dni. I są faktycznie konkursy, wypłata na czas, kadra i szef są pomocni w wszystkim , oraz wyrozumiali. Polecam tą firmę i nie zgadzam się z każdą jedną negatywną oceną o tej firmie. Proszę spróbować popracować dłużej i przekonać się.

yukaka

czy w invo jest możliwość dłuższej współpracy? dzięki za odpowiedź :), zaczynam pracę i to dla mnie ważne pozdrawiam

Na jakich innych zasadach? Kiedy pracowałeś/aś w INVO i skąd masz takie newsy? :) Są osoby co pracują 3,6,12 miesięcy czy więcej na stanowisku konsultanta :)

Cień

Ludzie sobie w kulki lecą i oszukują, a później narzekają, że ich źle potraktowano, a to oni nie wywiązywali się ze swoich obowiązków

Agnieszka

Pytanie tylko dlaczego od razu stwierdzasz, że cokolwiek ma być cięte...? na umowie jak to może się przedstawiać, jest do tego uzasadniona możliwość? Prócz wspomnianej terminowości coś jeszcze można tu pochwalić?

Agnieszka

Akurat ukryło i nie wiem o co konkretnie miało tu chodzi ale co z tym godzinami? Z jakich powodów mieliby je ciąć? Co na umowie jest odnośnie tego typu kwestii?

Agnieszka

Na pewno nie? To gdzie indziej można jeszcze doszukiwać się podstaw do tego typu działania? jak ktoś pytał wprost to w jaki sposób się do tego odnieśli? jaka ewentualna argumentacja?

Pracownik stały

Jest w umowie ale trzeba czytać

@Pracownik stały

Czyli każdy może mieć jednak nieco inaczej? jak elastycznie do tego podchodzą na rozmowie, można dorzucić swoje warunki? i skoro tego typu zapiski na niej się znajdują to czy są jakieś jeszcze, o których warto wiedzieć?

WTF?

Wydzwaniają bezprawnie i naciągają na lipne szkolenia!

nickicic

Jestem już byłym pracownikiem i bardzo się cieszę , zupełnie inne realia niż są przedstawiane , jak już dzwonisz ( nie wywalą Cię w pierwszych dniach pracy ) na przerwę wyjdziesz dopiero jak coś zapiszesz jeśli nie siedzisz przez 4h na (usunięte przez administratora) i dzwonisz albo na koniec dostaniesz blokade i na tym koniec dnia pracy , wieczne czepianie się i anulowanie sukcesu bo powiesz w rozmowie nie potrzebne słowo. Parę dni słabszych i wylatujesz z dnia na dzień . Szczerze to mega dużo nerwów stresów przez tą pracę . Naprawdę nie polecam !! Ludzie omijajcie to chore miejsce

kp

Pracowałem w tej firmie przez pewien czas i nie rozumiem skąd pojawia się tyle negatywnych opinii. Wypłaty przychodzą na czas, wszelkie kwestie dnia codziennego załatwia się na bieżąco z tl-ami, kiedy coś jest niejasne inni pracownicy chętnie udzielają pomocy na starannie przygotowanym komunikatorze. O Liderach zespołu z którymi z szefostwa ma się najwięcej do czynienia złego słowa nie można powiedzieć, jest to wyrozumiała i otwarta ekipa która służy radą kiedy wyniki spadają ale też motywuje i zachęca do dawania z siebie 100%! Wiele osób wspomina w opiniach o ucinanych godzinach co może zainteresować potencjalnych kandydatów więc powiem krótko jak to wygląda w praktyce: jest to praca zdalna i jeśli naprawdę pracujesz a nie obijasz się pomiędzy rozmowami czy wychodzisz na 15 minutowe przerwy "do wc" to żadna godzina nie zostanie nigdy ucięta, Pozdrawiam.

Kandydatka
@kp

A ja mam pytanie odnośnie h pracy. Czy można pracować 4h przed poludniem I 4h popołudniu? Czy trzeba ciągiem 5 6 lub 8? Czy np mozna do 13 i potem od 15 zniw zasiąść i pracować? Czy ktoś może z osób pracujących umie rozwiązać mój problem? Serdecznie dziękuję i pozdrawiam :)

Szymon Surma

Oświadczenie spółki Invo System z dnia 29.07.2022 W związku z dokonywaniem przez anonimowych autorów (hejterów) pomówień oraz oskarżeń zarówno do Zarządu Spółki, jak i innych osób współpracujących lub pracujących ze Spółką, a także w związku z umieszczaniem przez tychże autorów w przestrzeni publicznej, za pośrednictwem serwisu GoWork.pl, wpisów szkalujących renomę i dobre imię Spółki INVO SYSTEM Sp. z o.o., Spółka podjęła kroki prawne w celu ochrony interesów firmy oraz osób z nią współpracujących. Informuje, że hejt, pomówienia i umyślne działanie na szkodę spółki w formie anonimowo wpisywanych komentarzy jest działaniem kwalifikowanym jako przestępstwo przeciwko mieniu, jako celowe działanie na szkodę firmy oraz dodatków jako czyn nieuczciwej konkurencji. Dotrzemy do wszystkich adresów IP autorów tych bezprawnych komentarzy i będziemy dochodzić swoich praw na drodze sądowej. Ponadto, pomówienia i zniesławienia, których dopuszczają się autorzy niektórych komentarzy, publicznie obrażając pracowników lub współpracowników Spółki. Ponadto, po zakończeniu dochodzeń w obszarze weryfikacji osób odpowiedzialnych za ww. działania na szkodę Spółki, jeżeli dodatkowo osoby te naruszyły umowy o poufności - zastosujemy wobec wszystkich osób naruszających tajemnice handlowe Spółki lub jej wewnętrznych procesów i sposobu działania wezwania do cofnięcia naruszeń prawa a także wezwania do zapłaty z tytułu odszkodowania za naruszenia tajemnic handlowych, bowiem osoby naruszające tajemnice i publicznie je wyjawiające na takich serwisach jak te, zostały umownie zobowiązane do przestrzegania zasad poufności pod groźbą odpowiedzialności finansowej za jej naruszenie. Szymon Surma

Grzegorz Kamiński
@Szymon Surma

Jak tam Szymciu, pozwy złożone? Codziennie z utęsknieniem zaglądam do skrzynki i nic nie ma :( Firmy nie polecam, brak organizacji pracy, ucinanie godzin, słaby przekaz merytoryczny na szkoleniach.

@Grzegorz Kamiński

To jak to Twoje szkolenie w zasadzie wyglądało, że przekaz w ten sposób oceniasz? To ucinanie, o którym piszesz to u Ciebie jak wygalało? Na jakiej zasadzie i ile?

@Grzegorz Kamiński

Też się chętnie dowiem o ucinanych godzinach? Jak to wyglądało bo chciałam złożyć CV

klaudia

Pracuję od września i jeżeli już się pojawi ucięcie czasu to tylko z winy konsultanta jak nie wykonuje swojej pracy :) Nikt nie będzie płacił za nie wykonywanie obowiązków :)

@klaudia

czyli to przytaczasz jako jedyny powód? A w drugą stronię, co jeśli za dużo pracy dają i to konsultant nie daje rady? bywało tak?

Zostaw merytoryczną opinię o Invo System Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Invo System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Invo System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 186.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Invo System Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 153, z czego 49 to opinie pozytywne, 79 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Invo System Sp. z o.o.