Quanta Energy S.A.

Opinie o Quanta Energy S.A.

Zaitneresowany

Witam, natknąłem się na ofertę specjalista ds. należności, mam spore doświadczenie w windykacji (5 lat) i studia prawnicze, czy ktoś pracuje i może doprecyzować na jakie warunki można liczyć? Pozdrawiam :)

Maja
@Zaitneresowany

Gdzie są oferty, teraz jeszcze trwa rekrutacja??

Karol K.

Fajna praca. Dużo się dzieje i dużo się można nauczyć. Znam się na rynku, ale w Quanta to w ogóle jest inne podejście, wysoki poziom. Dodatkowo widzę szansę na dalszy rozwój, a to dla mnie ważne.

Izabela
@Karol K.

a na czym ten dalszy rozwój miałby polegać? Chodzi o awanse czy rozwój wiedzy bardziej - czyli jakieś szkolenia?

Piotrek B.

Nie mogę narzekać. Mam zapewniony sprzęt, wsparcie zespołu i działu technicznego. Trzeba włożyć oczywiście sporo pracy, ale prowizja to wynagradza. I płacą na czas.

Małgorzata
@Piotrek B.

Wszystkie komentarze o podobnym pozytywnym tonie. Chcialam jedynie dopytac o wysokosc tej prowizji, jak duża ona jest ?

Firma Quanta Energy S.A. poszukuje pracowników na Przedstawiciel Handlowy w mieście Opole. Czy ktoś brał już udział w rekrutacji w tej firmie i może wypowiedzieć się na jej temat? Z ilu etapów się składa?

Brałem udział w rekrutacji, bardzo profesjonalne podejście. Ogólnie są 3 etapy dwie rozmowy i taki dzień w terenie (3-4 godziny) - to było spoko, bo można zobaczyć jak wygląda praca. Niezależnie od wyniku jest też info zwrotne.

Julek

Spoko zarobki, samochód z kartą paliwową i dają leady z call center – takie warunki ciężko znaleźć, a mam spore doświadczenie jako przedstawiciel handlowy w tej branży. Wymagają, ale płacą na czas.

Pracownik Tomek

Polecam! Nawet byłem trochę zaskoczony na początku, że będą takie rozbudowane szkolenia. Ale sprzedając fotowoltaikę do B2B to faktycznie trzeba mieć dużą wiedzą. Mało firm inwestuje w pracownika już na starcie. I duży plus za atmosferę, która tutaj panuje.

Kamil

Pracuję w Quanta ponad rok i bardzo sobie chwalę. Przeszedłem z innej firmy, bo kolega namówił mnie na udział w rekrutacji. Już po pierwszej rozmowie wiedziałem, że to może być fajne miejsce do rozwoju. :)

marketer

Przez ostatnie półtora roku współtworzyłem marketing Quanta. Dostałem ofertę nie do przebicia gdzie indziej. Ale będę bardzo mile wspominał ten czas. Piszę 100% szczerze.

PK

czy w Quanta Energy S.A jest możliwość pracy zdalnej/hybrydowej?

@PK

Dzień dobry. W Quanta Energy jest możliwa praca zdalna/hybrydowa. Działy sprzedaży oraz business development pracują w dużej części zdalnie. Natomiast w przypadku, kiedy wymagana jest współpraca pomiędzy działami oraz praca z dokumentami, wówczas trzeba popracować z biura.

Czy w Quanta Energy S.A. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Dzień dobry. W Quanta Energy nie korzystamy z umów na okres próbny. W zależności od stanowiska, zawieramy umowy o pracę lub o współpracę.

bobi
@Quanta Energy S.A.

dzień dobry. czy poza kwestionariuszem na stronie www i ogólnym numerem telefonu są do was jakieś inne kontakty ? nie można porozmawiać z tym czy tamtym działem, tylko call center dla klienta.

Co firma oferuje poza wynagrodzeniem dla pracowników centrali ? Czy jest ubezpieczenie medyczne ?

@Anna

Dzień dobry Pani Anno. W Quanta Energy oferujemy ubezpieczenie medyczne PZU. Przed pandemią oferowaliśmy również karty MultiSport, które w niedługim czasie będą przywracane. Pozdrawiamy.

Czy jest ubezpieczenie medyczne w Quanta Energy ?

Mateusz

Jestem byłym pracownikiem, natomiast z czystym sumieniem mogę polecić pracodawcę. Świetna atmosfera, bardzo dobre warunki pracy. Firma daje bardzo dużo możliwości oraz wszystkie potrzebne narzędzia pracy, oczywiście wymagania są adekwatne do otrzymanych profitów, aczkolwiek zaangażowany pracownik z chęcią pracy w branży OZE na pewno sobie poradzi.

Mateusz

To prawda, pracowałem krótko bo 3 miesiące. Odszedłem, ponieważ OZE jednak nie jest "moją" branżą, po przemyśleniu postanowiłem zrezygnować i rozstaliśmy się w dobrych relacjach.

Firma daje szansę na duży rozwój zawodowy. Profesjonalnie i rzeczowo podchodzi do biznesu. Wiedzą czego chcą i czego oczekują od pracowników. Długo się zastanawiałam czy zmienić pracę ale teraz nie żałuję. Dużo się tu mogę nauczyć.

MM
@Marta

A są jakieś szkolenia dla pracowników? Tylko nie chodzi mi o bhp, oczywiście;-)

@MM

Oferujemy profesjonalne szkolenia produktowe, rozwojowy coaching i silne wsparcie merytoryczne na każdym etapie współpracy. Zależy nam, aby osoby dołączające do naszego zespołu były przede wszystkim ekspertami w swoich specjalizacjach, a my zajmiemy się wdrożeniem w branżę PV.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Forma umowy zależy od charakteru stanowiska oraz zakresu wykonywanej pracy.

Dawid

Dobra robota panowie !

Czy Quanta Energy S.A. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Iza

Osoby zatrudnione na umowę o pracę mają ustalone godziny pracy. Staramy się jednak być elastyczni.

Aktualność
Dzień dobry,

witamy Państwa na oficjalnym Profilu Quanta Energy S.A. w serwisie GoWork.pl.

Specjalizujemy się w rozwiązaniach fotowoltaicznych dla biznesu. Nasza oferta
skierowana jest zarówno do małych i średnich przedsiębiorstw, jak i klientów
wymagających dużych instalacji dla przemysłu i logistyki. Jesteśmy deweloperem
na rynku energetyki odnawialnej: projektujemy, finansujemy oraz wykonujemy
projekty fotowoltaiczne.

W swojej pracy stawiamy na profesjonalizm i współpracę. Wiemy, że tylko dzięki
zaangażowanym pracownikom posiadającym dużą wiedzę, jesteśmy w stanie
oferować usługi jak najwyższej jakości. Zależy nam na zadowoleniu, satysfakcji
naszych członków zespołu, dlatego staramy się odpowiadać na ich potrzeby
i nieustannie się rozwijać, oferując jak najlepsze warunki pracy.

Najświeższe oferty pracy w naszej firmie znajdą Państwo:

Zapraszamy do współpracy.

Pozdrawiamy,
zespół Quanta Energy S.A.
Roman

jest OK, fajne warunki, spoko ludzie, dużo spotkań umawianych przez call center.

Łukasz

Fajne biuro i atmosfera. Pracy sporo, ale ogólnie oceniam pozytywnie

Zostaw merytoryczną opinię o Quanta Energy S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Quanta Energy S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Quanta Energy S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Quanta Energy S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 7 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Quanta Energy S.A.?

Kandydaci do pracy w Quanta Energy S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Quanta Energy S.A.