Quanta Energy S.A.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Quanta Energy S.A.

Mateusz

Jestem byłym pracownikiem, natomiast z czystym sumieniem mogę polecić pracodawcę. Świetna atmosfera, bardzo dobre warunki pracy. Firma daje bardzo dużo możliwości oraz wszystkie potrzebne narzędzia pracy, oczywiście wymagania są adekwatne do otrzymanych profitów, aczkolwiek zaangażowany pracownik z chęcią pracy w branży OZE na pewno sobie poradzi.

Marta

Firma daje szansę na duży rozwój zawodowy. Profesjonalnie i rzeczowo podchodzi do biznesu. Wiedzą czego chcą i czego oczekują od pracowników. Długo się zastanawiałam czy zmienić pracę ale teraz nie żałuję. Dużo się tu mogę nauczyć.

Anita Nowy wpis
Klient

Na początku wydawało nam się wszystko bardzo dobrze i sprawnie. Niestety po kilku dniach sprzęt już nie działa wyłącza się notorycznie .Przy kontakcie telefonicznym zapewnienia o zgłoszeniu sprawy i znowu nic.Jako klient jestem zostawiona z niczym.jestem bardzo zawiedziona i rozczarowana postępowaniem tej firmy,zapewnienia i obietnice były zupełnie inne ...

Quanta Energy SA Nowy wpis
@Anita

Dzień dobry, bardzo przykro nam to słyszeć. Prosimy o dane kontaktowe na adres pm@quantaenergy.pl . Niezwłocznie zajmiemy się zaadresowaniem problemu. Miłego dnia, Zespół Quanta Energy SA.

Czy w firmie Quanta Energy S.A. występuje system zmianowy? Jak to wygląda na stanowisku Manager?

Nowy wpis

@Pytanie

W naszej firmie nie mamy systemu zmianowego na żadnym stanowisku. W centrali pracujemy w godz. 8-16 lub 9-17 (decyzja pracownika)

Stan
Klient

Witam Cos za duzo tych super opinii nie mozliwe pisali to chyba sami pracownicy ja nie neguje ale jest to troche dziwne

Nowy wpis

@Stan

Dziękujemy ślicznie za wszystkie pozytywne opinie i zapraszamy do bezpośredniego kontaktu

Były prcownik

Całkiem fajne 1,5 roku! Dziękuję za współpracę.

Aleksandra
@Były prcownik

Dobrze, że fajnie ale czemu tak krótko? :(

Zaitneresowany

Witam, natknąłem się na ofertę specjalista ds. należności, mam spore doświadczenie w windykacji (5 lat) i studia prawnicze, czy ktoś pracuje i może doprecyzować na jakie warunki można liczyć? Pozdrawiam :)

Maja
@Zaitneresowany

Gdzie są oferty, teraz jeszcze trwa rekrutacja??

Karol K.

Fajna praca. Dużo się dzieje i dużo się można nauczyć. Znam się na rynku, ale w Quanta to w ogóle jest inne podejście, wysoki poziom. Dodatkowo widzę szansę na dalszy rozwój, a to dla mnie ważne.

Izabela
@Karol K.

a na czym ten dalszy rozwój miałby polegać? Chodzi o awanse czy rozwój wiedzy bardziej - czyli jakieś szkolenia?

Piotrek B.

Nie mogę narzekać. Mam zapewniony sprzęt, wsparcie zespołu i działu technicznego. Trzeba włożyć oczywiście sporo pracy, ale prowizja to wynagradza. I płacą na czas.

Małgorzata
@Piotrek B.

Wszystkie komentarze o podobnym pozytywnym tonie. Chcialam jedynie dopytac o wysokosc tej prowizji, jak duża ona jest ?

Jak wygląda praca w Quanta Energy S.A.? Przedstawicie swój typowy dzień pracy?

Firma Quanta Energy S.A. poszukuje pracowników na Przedstawiciel Handlowy w mieście Opole. Czy ktoś brał już udział w rekrutacji w tej firmie i może wypowiedzieć się na jej temat? Z ilu etapów się składa?

Michał
@Administrator

Brałem udział w rekrutacji, bardzo profesjonalne podejście. Ogólnie są 3 etapy dwie rozmowy i taki dzień w terenie (3-4 godziny) - to było spoko, bo można zobaczyć jak wygląda praca. Niezależnie od wyniku jest też info zwrotne.

Julek

Spoko zarobki, samochód z kartą paliwową i dają leady z call center – takie warunki ciężko znaleźć, a mam spore doświadczenie jako przedstawiciel handlowy w tej branży. Wymagają, ale płacą na czas.

Pracownik Tomek

Polecam! Nawet byłem trochę zaskoczony na początku, że będą takie rozbudowane szkolenia. Ale sprzedając fotowoltaikę do B2B to faktycznie trzeba mieć dużą wiedzą. Mało firm inwestuje w pracownika już na starcie. I duży plus za atmosferę, która tutaj panuje.

Kamil

Pracuję w Quanta ponad rok i bardzo sobie chwalę. Przeszedłem z innej firmy, bo kolega namówił mnie na udział w rekrutacji. Już po pierwszej rozmowie wiedziałem, że to może być fajne miejsce do rozwoju. :)

marketer

Przez ostatnie półtora roku współtworzyłem marketing Quanta. Dostałem ofertę nie do przebicia gdzie indziej. Ale będę bardzo mile wspominał ten czas. Piszę 100% szczerze.

W życiu nie widziałem takiej ściemy, ja jest tutaj, cóż wylejmy czarę goryczy, żeby opinie nie były aż tak pozytywne. Jako przedstawiciel pracowałem ponad rok, więc coś szczerze. Po pierwsze firma wydaje się ok, ale z rana masz budzik o 7.30 tele konferencja z włączona kamera i o 16.30 kolejna na pożegnanie. Co w sumie jest ok. Bo dają narzędzia więc wstać rano i o 7.30 być w drodze do klienta też spoko, o ile go masz. Samochody na starcie dostajesz w stylu kia ceed później możesz awansować, karta paliwowa 1500 zł miesięcznie, czasami Panie z biura zapominają opłacić flotę więc jeździsz za swoje ????. Co do pensji nie zawsze na czas, szczególnie po rozstaniu termin do 10 dnia każdego miesiąca nie obowiązuje. Generalnie doświadczony PH po szkoleniu się wycofa 20% z marży strasznie mało, ale ludziki są zafascynowane.

@Były pracownik

Dzień dobry Dziękujemy za komentarz. Każda opinia jest dla nas ważna. Chcielibyśmy się odnieść do niektórych poruszonych kwestii: 1. Każdy przedstawiciel otrzymuje od Quanta Energy S.A. samochód oraz kartę paliwową. 2. Karty paliwowe - w ciągu ostatniego półtora roku mieliśmy dwie jednodniowe przerwy kiedy karty nie działały. W tych przypadkach przedstawiciele tankowali na fakturę Quanta Energy, a koszty zostały im w całości zwrócone. 3. Prowizje - w zależności od stanowiska i poziomu sprzedaży wynoszą do 28%. Najwyższa prowizja wypłacona w trzecim kwartale br. dla naszego przedstawiciela wyniosła 37.000 zł netto za jeden miesiąc. 4. Terminowość wypłat wynagrodzenia - zgodnie z umową współpracy wynagrodzenia podstawowe wypłacane są do 10 dnia każdego miesiąca. W większości przypadków robimy to dużo wcześniej – 1 lub 2 dnia miesiąca. Po zakończeniu współpracy wynagrodzenie jest wypłacane niezwłocznie po zdaniu i rozliczeniu powierzonego przez nas samochodu i sprzętu.

PK
Kandydat

czy w Quanta Energy S.A jest możliwość pracy zdalnej/hybrydowej?

@PK

Dzień dobry. W Quanta Energy jest możliwa praca zdalna/hybrydowa. Działy sprzedaży oraz business development pracują w dużej części zdalnie. Natomiast w przypadku, kiedy wymagana jest współpraca pomiędzy działami oraz praca z dokumentami, wówczas trzeba popracować z biura.

Czy w Quanta Energy S.A. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

@Pytanie

Dzień dobry. W Quanta Energy nie korzystamy z umów na okres próbny. W zależności od stanowiska, zawieramy umowy o pracę lub o współpracę.

bobi
@Quanta Energy S.A.

dzień dobry. czy poza kwestionariuszem na stronie www i ogólnym numerem telefonu są do was jakieś inne kontakty ? nie można porozmawiać z tym czy tamtym działem, tylko call center dla klienta.

Anna
Kandydat

Co firma oferuje poza wynagrodzeniem dla pracowników centrali ? Czy jest ubezpieczenie medyczne ?

@Anna

Dzień dobry Pani Anno. W Quanta Energy oferujemy ubezpieczenie medyczne PZU. Przed pandemią oferowaliśmy również karty MultiSport, które w niedługim czasie będą przywracane. Pozdrawiamy.

Anna
Kandydat

Czy jest ubezpieczenie medyczne w Quanta Energy ?

Jaki jest wkład kierownictwa Quanta Energy S.A. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Mateusz

To prawda, pracowałem krótko bo 3 miesiące. Odszedłem, ponieważ OZE jednak nie jest "moją" branżą, po przemyśleniu postanowiłem zrezygnować i rozstaliśmy się w dobrych relacjach.

Zostaw merytoryczną opinię o Quanta Energy S.A. - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Quanta Energy S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Quanta Energy S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Quanta Energy S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 7 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Quanta Energy S.A.?

Liczba opinii klientów firmy Quanta Energy S.A., to 3, z czego 1 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Quanta Energy S.A.?

Kandydaci do pracy w Quanta Energy S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Quanta Energy S.A.