Quanta Energy S.A.

Opinie o Quanta Energy S.A.

Pablo SA

Współpracowałem z firmą w zakresie montażu instalacji fotowoltaicznej w moim przedsiębiorstwie. Pełen profesjonalizm i dotrzymanie warunków umowy. Jestem zadowolony i mogę polecić.

Arkadiusz Wójcik

Bardzo dobra współpraca w zakresie projektu i wykonania instalacji fotowoltaicznej. Doradca z merytoryczną wiedzą, do tego projekt na czas. Własnie takie podejście skłoniło nas do nawiązania współpracy i powierzenia im projektu.

Jak dużo osób pracuje na stanowisku projektant w firmie Quanta Energy S.A.?

Quanta Energy S.A.

Dzień dobry, mamy obecnie 6-ściu projektantów i dynamicznie zwiekszamy skład Dobrego dnia, QE

Małgorzata
@Quanta Energy S.A.

Aktualnie nie macie może jakiś aktywnych ofert w tym zakresie?

@Małgorzata

Pani Małgorzato, mamy, proszę przesłać swoje CV na praca@quantaenergy.pl. W tytule maila proszę dać "Projektant" Dobrego dnia, QE

@Quanta Energy SA

Czy macie Państwo aktualnie ofertę współpracy w sprzedaży na rynek śląski? Chętnie wyślę CV:)

@Michał

Dzień dobry, Tak, obecnie prowadzimy rekrutację w woj. dolnośląskim. Zachęcam do wysłania CV na e-mail praca@quantaenergy.pl w tytule wpisując "Sprzedaż" Do usłyszenia! :) Zespół QE

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do Quanta Energy S.A.? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko projektant?

Quanta Energy S.A.

W procesie rekrutacyjnym na stanowisko -projektant- zwracamy szczególną uwagę na wykształcenie, zdobyte doświadczenie a przede wszystkim na umiejętność szybkiego uczenia się i wykorzystywania w praktyce zdobytej wiedzy i umiejętności. Każdorazowo nasze oczekiwania szczegółowo opisujemy w ogłoszeniach rekrutacyjnych dotyczących danych stanowisk, zachęcamy do śledzenia naszych ogłoszeń i aplikowania.

Robert
@Quanta Energy S.A.

Dzięki za info. Mógłbym się jeszcze dowiedzieć z ilu etapów składa się rekrutacja? Za każdym razem jest spotkanie z rekruterem czy też kierownikiem działu do którego się aplikuje? Długo trzeba czekać na feedback?

@Robert

Dzień dobry, Proces rekrutacyjny na stanowisko projektanta ma dwa etapy (HR oraz Kierownik Działu Projektów). Obecny proces zakończymy najprawdopodobniej do 1 kwietnia. Proszę jednak obserwować nasze ogłoszenia, rośniemy i zapewne już w maju otworzymy kolejną rekrutację.

Dax Sp. K.

Instalacja wykonana w terminie i zgodnie z wytycznymi w projekcie. Było parę odstępstw, ale wszystkie konsultowane na bieżąco i nie mające wpływu na całość realizacji. Współpracę z firmą Quanta Energy SA oceniamy pozytywnie.

Jakiej marki/model samochód handlowiec otrzymuje? W jakiej wysokości jest limit paliwowy?

Quanta Wnergy S.A.
@Marek

Nasi doradcy otrzymują na starcie samochód firmowy klasy B, z kartą paliwową o wartości 1500 zł. Wraz z rozwojem w firmie (awans na experta) wzrasta klasa auta jak również limit paliwowy

Robert
@Quanta Wnergy S.A.

Dzięki za informacje. Jeśli chodzi o samochód firmowy to jest tylko do użytku służbowego czy po pracy można z niego też korzystać prywatnie? Trzeba za to dopłacać? Jak to wygląda?

Jarosław Guz

Jestem zadowolony ze współpracy. Firma w terminie wywiązuje się z umów. Prace skończone nawet wcześniej. Instalacja zgodna z założeniami i projektem. Nie mam uwag. Polecam

PZ

Firma z polecenia. Montaż instalacji w ciągu tygodnia. Wszystko zgodnie z umową.

W życiu nie widziałem takiej ściemy, ja jest tutaj, cóż wylejmy czarę goryczy, żeby opinie nie były aż tak pozytywne. Jako przedstawiciel pracowałem ponad rok, więc coś szczerze. Po pierwsze firma wydaje się ok, ale z rana masz budzik o 7.30 tele konferencja z włączona kamera i o 16.30 kolejna na pożegnanie. Co w sumie jest ok. Bo dają narzędzia więc wstać rano i o 7.30 być w drodze do klienta też spoko, o ile go masz. Samochody na starcie dostajesz w stylu kia ceed później możesz awansować, karta paliwowa 1500 zł miesięcznie, czasami Panie z biura zapominają opłacić flotę więc jeździsz za swoje ????. Co do pensji nie zawsze na czas, szczególnie po rozstaniu termin do 10 dnia każdego miesiąca nie obowiązuje. Generalnie doświadczony PH po szkoleniu się wycofa 20% z marży strasznie mało, ale ludziki są zafascynowane.

Dzień dobry Dziękujemy za komentarz. Każda opinia jest dla nas ważna. Chcielibyśmy się odnieść do niektórych poruszonych kwestii: 1. Każdy przedstawiciel otrzymuje od Quanta Energy S.A. samochód oraz kartę paliwową. 2. Karty paliwowe - w ciągu ostatniego półtora roku mieliśmy dwie jednodniowe przerwy kiedy karty nie działały. W tych przypadkach przedstawiciele tankowali na fakturę Quanta Energy, a koszty zostały im w całości zwrócone. 3. Prowizje - w zależności od stanowiska i poziomu sprzedaży wynoszą do 28%. Najwyższa prowizja wypłacona w trzecim kwartale br. dla naszego przedstawiciela wyniosła 37.000 zł netto za jeden miesiąc. 4. Terminowość wypłat wynagrodzenia - zgodnie z umową współpracy wynagrodzenia podstawowe wypłacane są do 10 dnia każdego miesiąca. W większości przypadków robimy to dużo wcześniej – 1 lub 2 dnia miesiąca. Po zakończeniu współpracy wynagrodzenie jest wypłacane niezwłocznie po zdaniu i rozliczeniu powierzonego przez nas samochodu i sprzętu.

Jacek

Mam pytanie: samochody są oklejone nazwą firmy, czy nie?

Quanta
@Jacek

Od trzech lat nie są oklejone, Ale nie wykluczamy, że ta polityka kiedyś w przyszlosci się zmieni.

Bono

Bardzo dobry kontakt z firmą. Cenię sobie rzetelność i terminowość. W tym przypadku wszystko było jak należy. Instalacja położona zgodnie z ustaleniami i w terminie.

Daniel Michalik

Instalacja była zakładana rok temu. Docelowo 100 kw, mała firma produkcyjna pod Lublinem. Wybór wtedy to było duże przedsięwzięcie, ale obecnie zwraca się coraz szybciej. Firma z polecenia znajomego, który wcześniej miał zakładaną instalację.

Kamil Rk

Firma Quanta została wybrana spośród 4 firm oferujących swoje usługi w zakresie instalacji fotowoltaicznych dla firm. Ich oferta była zarówno najtańsza jak i najbardziej rozbudowana. Montaż odbył się w sierpniu po kilkumiesięcznych ustaleniach i negocjacjach. Instalacja działa bez zarzutu. fachowcy w swojej dziedzinie.

Michał Karwowski

Instalacja położona szybko i sprawnie. Nie mamy żadnych uwag. Koszt przedsięwzięcia zaczyna się coraz szybciej zwracać przy obecnych cenach energii.

zdziwiony

Jako osoba bardzo doświadczona w branży próbowałem skontaktować się z firma aby uzyskać bliższe informacje o proponowanej pracy ale brak jakichkolwiek danych kontaktowych poza ankietą i zewnętrzną firmą , która zbiera dane klientów. Jaki jest powód ukrywania się firmy? To podważa moje zaufanie do potencjalnego pracodawcy.

@zdziwiony

Dzień dobry, nasza infolinia jest dla Państwa dostępna codziennie w godz. 8.00-16.00 i przykro nam słyszeć, że nie udało się Panu z nami skontaktować. Zajmuję się rekrutacją i cieszę się, że myśli Pan o dołączeniu do naszego dynamicznego, rosnącego zespołu. Nasz portfel klientów stale rośnie, poszukujemy osób z wykształceniem technicznym oraz doświadczonych handlowców. Proszę kontaktować się ze mną bezpośrednio poprzez email praca@quantaenergy.pl i chętnie porozmawiam o możliwości współpracy.

Współpracowałem z firmą jako klient. Realizacja instalacji fotowoltaicznej na dachu malej firmy produkcyjnej. Z zadania wywiązali się terminowo. Kontakt z doradcą był na każdym etapie inwestycji i realizacji.

Jerzy

Przeczytałem, że proces rekrutacji składa się z 3 etapów, z czego dwa pierwsze etapy są to rozmowy. Pierwszy raz spotykam się z czymś takim. Czy w takim razie różnią się te rozmowy? Każda się odbywa z innym prowadzącym?

Anita

Na początku wydawało nam się wszystko bardzo dobrze i sprawnie. Niestety po kilku dniach sprzęt już nie działa wyłącza się notorycznie .Przy kontakcie telefonicznym zapewnienia o zgłoszeniu sprawy i znowu nic.Jako klient jestem zostawiona z niczym.jestem bardzo zawiedziona i rozczarowana postępowaniem tej firmy,zapewnienia i obietnice były zupełnie inne ...

@Anita

Dzień dobry, bardzo przykro nam to słyszeć. Prosimy o dane kontaktowe na adres pm@quantaenergy.pl . Niezwłocznie zajmiemy się zaadresowaniem problemu. Miłego dnia, Zespół Quanta Energy SA.

Czy w firmie Quanta Energy S.A. występuje system zmianowy? Jak to wygląda na stanowisku Manager?

W naszej firmie nie mamy systemu zmianowego na żadnym stanowisku. W centrali pracujemy w godz. 8-16 lub 9-17 (decyzja pracownika)

Stan

Witam Cos za duzo tych super opinii nie mozliwe pisali to chyba sami pracownicy ja nie neguje ale jest to troche dziwne

@Stan

Dziękujemy ślicznie za wszystkie pozytywne opinie i zapraszamy do bezpośredniego kontaktu

Były prcownik

Całkiem fajne 1,5 roku! Dziękuję za współpracę.

Aleksandra
@Były prcownik

Dobrze, że fajnie ale czemu tak krótko? :(

Zostaw merytoryczną opinię o Quanta Energy S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Quanta Energy S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Quanta Energy S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Quanta Energy S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 7 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Quanta Energy S.A.?

Kandydaci do pracy w Quanta Energy S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.